Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1

+20
gigatev
(Apostol na Svobodata)
blag009
дечо
pheras
Лаик
Надя
nikiforov
chocho
Радомир
komarKo
Помощ, граждани!
Логик
Робърт Боев
Homan
Boabab
Admin
Агата
Таки
Realistka
24 posters

Страница 1 от 41 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next

Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 Empty Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1

Писане  Realistka Вто 13 Яну 2009, 12:41

Мястото, където хората се срещат!

Мястото, откъдето тръгва глобализацията в нета!


Добър ден на всички!
Good afternoon everybody!
Здравствуйте товарищи!
Bonjour Mesdames et Messieurs

Дами и господа,
добре дошли!
Аз съм Реалистка – собственичка на Кибера от сайта на Mediapool.

Откривам тук първия филиал на Клуб-кафенето „Кибер”-най-престижното заведение в Нета.
Навремето Кибера беше първото заведение от този тип във българското виртуално пространство.

Нека да напомня само, кой проправи пътя на глобализацията в реалното.
Това не бяха политиците...
Не бяха и учените...
Първата лястовица на процеса, обхванал света беше МакДоналдс...Това беше форлайтерът...

Надявам се тази крачка, която днес Кибера прави в една нова виртуална територия да проправи пътеката на истинската „глобализация” в Нета...

Защото има нещо много силно и много привлекателно в испанската поговорка, с която Кисинджър завършва своята „Демокрацията”.
Искам да ви я напомня:
Пътнико, пътеки няма. Пътеките се правят с ходене!

Знам, че сте пожелали мислено на Кибера „На добър час!”
Благодаря ви!


Последната промяна е направена от Realistka на Сря 14 Яну 2009, 11:55; мнението е било променяно общо 4 пъти
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 Empty Колежке кафеджийке,

Писане  Таки Вто 13 Яну 2009, 12:47

Радвам се да видя един филиал на "Кибер" в ЕСФ! Пожелавам му добре отъпкани пътеки и пътища (макар че планинарят и еколог Логик би настоял да си останат само пътеки..) .

Помисли за съкращаването на дългото заглавие. То ще се пренася от постинг на постинг (когато те не са различно озаглавени) и едва ли ще служи за добра реклама на заведението.

Промяната можеш да направиш сама, редактирайки заглавие Номер 1. Заглавия с форматирани елементи са технически невъзможни.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 Empty Re: Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1

Писане  Realistka Вто 13 Яну 2009, 12:59

Таки написа:Радвам се да видя един филиал на "Кибер" в ЕСФ! Пожелавам му добре отъпкани пътеки и пътища (макар че планинарят и еколог Логик би настоял да си останат само пътеки..) .

Помисли за съкращаването на дългото заглавие. То ще се пренася от постинг на постинг (когато те не са различно озаглавени) и едва ли ще служи за добра реклама на заведението.

Промяната можеш да направиш сама, редактирайки заглавие Номер 1. Заглавия с форматирани елементи са технически невъзможни.
ОК!
Done!
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 Empty честито!

Писане  Агата Вто 13 Яну 2009, 13:03

you might enjoy a cup of fancy cyber coffee!
Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 Cappucino---new

Агата

Брой мнения : 397
Registration date : 07.01.2009

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 Empty Re: Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1

Писане  Realistka Вто 13 Яну 2009, 13:09

Таки написа:Радвам се да видя един филиал на "Кибер" в ЕСФ! Пожелавам му добре отъпкани пътеки и пътища (макар че планинарят и еколог Логик би настоял да си останат само пътеки..) .

Помисли за съкращаването на дългото заглавие. То ще се пренася от постинг на постинг (когато те не са различно озаглавени) и едва ли ще служи за добра реклама на заведението.

Промяната можеш да направиш сама, редактирайки заглавие Номер 1. Заглавия с форматирани елементи са технически невъзможни.
Благодаря, Ригас!
Преправих "пътища" на "пътеки", защото така звучи по-красиво...пък и Логик да не го огорчавам...В края на краищата аз взех този текст от книгата, която имам в превод...В оригинала може и пък и да е пътеки...нали?!
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 Empty Re: Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1

Писане  Realistka Вто 13 Яну 2009, 13:11

Агата написа:you might enjoy a cup of fancy cyber coffee!
Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 Cappucino---new
Благодаря, Агата!
Верността си е верност и аз много я ценя...! Very Happy Very Happy
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 Empty Re: Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1

Писане  Admin Вто 13 Яну 2009, 13:24

Искам да приветствам и като Админ откриването на филиал на "Кибер" тук.

На най-новите форумни членове обяснявам, че "Кибер" е първият топик в МпФ, който постави като своя цел събирането на форумните членове "хей така, без програма, без тема" , за да си общуват както хората си общуват в едно кафене. Затуй се казва "кафене" , а не "аула" или "симпозиум" или "конференция". Въпреки че кафеджийката е много по-свикнала на изредените научни форми на контакти, отколкото доста от хората тук. Мисля, че "Кибер" е основан в ранната 2002 г. , т.е. той е на почти 7 години. Ако греша, кафеджийката ще ме поправи.

Искам да помоля всички по-стари форумни колеги да си припомнят времената преди модерациите в МпФ, защото само с подобна нагласа е възможно преодоляването на някои неприятни спомени от по-близкото минало и възприемането на този филиал на "Кибер" като нещо естествено и желателно за един форум, който не е свободен само на думи.

На добър час, "Кибер"-ЕСФ ! Желая успех и радостни кибер-моменти на колежката Реалистка !


Последната промяна е направена от Admin на Вто 13 Яну 2009, 13:29; мнението е било променяно общо 3 пъти
Admin
Admin
Admin

Male
Брой мнения : 838
Location : European Union
Registration date : 10.10.2007

https://rigas.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 Empty Re: Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1

Писане  Boabab Вто 13 Яну 2009, 13:26

Жалко, че тук не може да се появи някой от Медияпул да си попръцне, но Реалистка сама си е виновна затова.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 Empty Re: Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1

Писане  Realistka Вто 13 Яну 2009, 13:31

Admin написа:Искам да приветствам и като Админ откриването на филиал на "Кибер" тук.

На най-новите членове членове обяснявам, че "Кибер" е първият топик в МпФ, който постави като своя цел събирането на форумните членове "така, без програма, без тема" , за да си общуват както хората си общуват в едно кафене. Затуй се казва "кафене" , а не "аула" или "симпозиум" или "конференция". Въпреки че кафеджийката е много по-свикнала на изредените научни форми на контакти, отколкото доста от хората тук. Мисля, че "Кибер" е основан в ранната 2002 г. , т.е. той е на почти 7 години. Ако греша, кафеджийката ще ме поправи.

Искам да помоля всички по-стари форумни колеги да си припомнят времената преди модерациите в МпФ, защото само с подобна нагласа е възможно преодоляването на някои неприятни спомени от миналото и възприемането на този филиал на "Кибер" като нещо естествено и желателно за един форум, който не е свободен само на думи.

На добър час, "Кибер"-ЕСФ ! Желая успех и радостни кибер-моменти на колежката Реалистка !

Благодаря, Админе! Very Happy
Ами там някъде беше...Или края на 2001-ва, или пък началото на 2002 година.
Като нямам усещане, че "творя история" Laughing Laughing
Ак имах такова усещане навремето, щях още тогава да запиша първата дата...и сега нямаше да гадаем кога било, как било! Laughing
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 Empty И от мен .... за студеното време ....

Писане  Homan Вто 13 Яну 2009, 13:32

една сгряваща напитка на основата на кафе Wink
Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 1268-XL
Homan
Homan

Female
Брой мнения : 1228
Registration date : 12.12.2007

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 Empty Re: Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1

Писане  Realistka Вто 13 Яну 2009, 13:33

Boabab написа:Жалко, че тук не може да се появи някой от Медияпул да си попръцне, но Реалистка сама си е виновна затова.
Баобабе,
животът предлага много по-завързани сюжети, отколкото въображението може да сътвори...така че never say never! Very Happy
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 Empty Re: Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1

Писане  Realistka Вто 13 Яну 2009, 13:38

Homan написа:една сгряваща напитка на основата на кафе Wink
Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 1268-XL
E-e-e, Homan! Много ти благодаря...
Умиляваш ме, момиче!
Няма да е tea for two (дето се пее...)
а ще го направим: beer for two! Very Happy
Тоя път няма да се загубим... Нали?!
И това не е лошо, дето го предлагаш...ама то ще е за накрая!
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 Empty За образа на България...

Писане  Realistka Вто 13 Яну 2009, 17:05

Четохте ли това?кликнете ето тук

Нали все пак е закачка...
но ако трябва аз да избирам някакъв образ на България, за да я представя пред Брюксел или Европа, или света, при това без обяснителни бележки, то ще го направя не с кенеф (защото наистина е гнусно), а с онази карикатура на Комарко, дето има една тънка тръба завряна на Станишев отзад и дето той гледа удивен един огромен тръбопровод, дето му е щръкнал отпред в гащите.. cyclops Laughing Много е изразителна картинката! Но не можах да я намеря да я сложа тук...
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 Empty Re: Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1

Писане  Робърт Боев Вто 13 Яну 2009, 19:09

Абе тази тръба руснаците я забиха на цяла Европа, та не знам дали на някой му е смешно вече...

Честито заведение И в този Форум, Реалистка!

Да се множат Smile

Робърт Боев

Male
Брой мнения : 761
Location : New York, USA
Registration date : 14.01.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 Empty На чашка кафе

Писане  Логик Вто 13 Яну 2009, 22:54

Реалистке, както разбирам, ти вече си собственичка на верига кафенета. Дано потръгне с клиентелата, че в тая криза... Надявам се кафенето да не се превърне в кръчма, където всеки подпийнал удря по масата и попържа. Ти сигурно няма да сервираш алкохол, но гледай клиентите да не си носят отвън. Искрено те съветвам обаче да смениш табелата! Така е ужасно тромаво! "Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1": хем "един свободен форум", хем 1 - много става. Направи го, ако си съгласна, на "Клуб-кафене "Свободният Кибер" или нещо от тоя род.

Надявам се, че там сервират чай? Щото не всички сме кафеджии.
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 Empty Re: Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1

Писане  Realistka Сря 14 Яну 2009, 10:52

Добро утро на всички!
Good morning everybody!
Здравствуйте товарищи!
Bonjour Mesdames et Messieurs


Робърт Боев написа:

Честито заведение И в този Форум, Реалистка!

Да се множат Smile

Благодаря ти, Боев!

Представяш ли си, ако някой ни беше казал преди 8 години, че ще сме тук и ще си разменяме тези реплики...колко фантасмагорично би ни звучало тогава...
А ето, че се случва... Very Happy Very Happy
Радвам се! Very Happy
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 Empty Re: Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1

Писане  Realistka Сря 14 Яну 2009, 10:55

Логик написа:Реалистке, както разбирам, ти вече си собственичка на верига кафенета. Дано потръгне с клиентелата, че в тая криза... Надявам се кафенето да не се превърне в кръчма, където всеки подпийнал удря по масата и попържа. Ти сигурно няма да сервираш алкохол, но гледай клиентите да не си носят отвън. Искрено те съветвам обаче да смениш табелата! Така е ужасно тромаво! "Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1": хем "един свободен форум", хем 1 - много става. Направи го, ако си съгласна, на "Клуб-кафене "Свободният Кибер" или нещо от тоя род.

Надявам се, че там сервират чай? Щото не всички сме кафеджии.

Логик,
Правилно си разбрал. Така е. Бизнесът ми върви...За клиентелата – не знам. Нещата са двустранни.

Алкохол може и да сервирам, но в зависимост от CV-то на клиента...

Сега ти да не кажеш: - Ама какви са тези досиета, какви са тези проверки
На което аз ще ти отговоря с едновремешните надписи, които са висели по магазините: - Доверие всекиму, вересия никому!

А ако някой започне да тропа и да попържа, дали мога да разчитам на теб?!
Как?!
Ами да влезеш и тихичко, но убедително да му кажеш, че искаш да си поговориш с него по мъжки насаме...та да излезете навън...

Правилно ми обърна внимание за табелата. Ще я корегирам! На „Клуб-кафене ‘Кибер‘-ЕСФ”. Махам единичката, защото тук очевидно няма как да се номерират, тъй като броят посещения във всяка тема не се отчита...

Не искам да поставя думата свободен тук, защото Кибера е бил винаги максимално свободна територия. Където и да е. Разбира се, винаги съм си давала сметка, че всяко включване в определена общност става като човек жертва част от суверенитета си...
Дори в една мъничка общност, каквато е семейство, нали?! Абсолютна свобода няма...просто няма... И ако човек е устроен така, че не е готов да приеме тази жертва, то го чакат разочарования – малки или голями..

Чай за теб и за всички любители на това питие – винаги ще има тук! .
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 Empty Техническо уточнение

Писане  Таки Сря 14 Яну 2009, 11:23

Ще я корегирам! На „Клуб-кафене ‘Кибер‘-ЕСФ”. Махам единичката, защото тук очевидно няма как да се номерират, тъй като броят посещения във всяка тема не се отчита...
Не е така, колежке кафеджийке. Ако натиснеш най-горе вляво "Home" , а после "Агора" , ти ще видиш това:

https://rigas.bulgarianforum.net/forum-f3/

в което ясно е изписано името на Кибера, броят на страниците му (засега 2) , броят на постингите ( "отговори" ) , засега 17, както и броят на вижданията на темата ти. Казвам ти това, за да ти помогна за статистиката, която знам, че обичаш да водиш.

В "Агора" можеш да стигнеш и по-бързо, ако си "вътре" в Кибер: има линк към нея, под заглавието на топика, вдясно.

Доскоро софтуерът имаше лошия навик да закрива автоматично топиците, когато те достигнат до 990 постинга. Ако погледнеш в "Архиви" , там има доста теми с точно 990 постинга. Имам чувството, че това вече не става, но не съм напълно сигурен.

Уверен съм, че ще намериш начин да номерираш Киберите*. Това е важно, когато в бъдеще цитираме нещо - да можем да посочим в кое от изданията на една тема се намира даден постинг. По този повод ти изяснявам, като на нова тук, че заглавието на всеки постинг е и ЛИНК към самия постинг. Т.е. , ако ти искаш да линкуваш към него, правиш десен клик върху заглавието, после "properties" и там имаш неговия URL.

* Това си остава чисто твое решение, но моето мнение е, че няма смисъл в заглавието да фигурира ЕСФ - ясно е, че това издание на Кибера е в ЕСФ. Помисли върху варианта " Клуб-кафене "Кибер" В1 " . "В" заради втората емисия ( "А" е в МпФ ) , а "1" ( 2,3,...) - за тукашната номерация.


Последната промяна е направена от Таки на Сря 14 Яну 2009, 11:55; мнението е било променяно общо 1 път
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 Empty Браво!

Писане  Realistka Сря 14 Яну 2009, 11:54

Видях!
Ами така е като съм такава слабохарактерна и слушам всеки...
Сега ще слушам само вътрешния си глас... Laughing Laughing
Ще върна единичката, а ЕСФ ще остане...Как има Шератън-София, Шератън-Бомбай...Това си е отличителен белег...
Като започнем с теб да се караме и тук...нали ще направя и "Кибер" някъде в друг форум...
А моето свободомислие...къде остава?!
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 Empty Кратък увод към въпроса за тоалетните...

Писане  Realistka Сря 14 Яну 2009, 12:01

Слушайки високосъдържателния и високопродуктивен спор за тоалетните и за нашите цивилизации... се сещам за един български град, в който нямало женско име Пенка или Стоянка, а всички били или Хортензия или Бегония...
Сещате ли се кой е този български град?! От три пъти...

You guessed, my dear!
Congratulations and celebrations!!!!

И още нещо - отново във връзка с високопатриотичните разговори за тоалетните...
Отново ви препоръчвам - четете "Мисия Лондон" на Алек Попов...
Там има всичко - описание на миналото и предсказание даже на този форум...

Та по памет да припомня една интрига...
По едно време в нашето посолство в Лондон пристига сведение, че някаква неправителствана организация от Провадия са открили тоалетна (не клекало - сакън братя и сестри...да не съм чула never ever ) който експонат (изровен в нашите древни земи) е доказателство, че ние българите не сме клечели на клекало , а сме били първи в света, които сме ползвали тоалетна (седалищно устроена и с вода... )...
Настъпва паника...защото някакъв наш високоерудиран чиновник,( който естествено никога не е виждал клекало ), се сеща, че май англичаните имат претенции за такова съоръжение...и тогава нашите интелектуали от посолството решават да спрат научния устрем на провадийци и да замълчат за това откритие...
Целта е да не разгневяваме англичаните, които ако ги разгневим поради това че доказваме нашето тоалетно превъзходство, да спрат влизането ни в ЕС.

Това беше интригата, прекрасно вплетена от Алек Попов в "Мисията"
Голям майстор...интригант! Very Happy Very Happy


Последната промяна е направена от Realistka на Сря 14 Яну 2009, 12:05; мнението е било променяно общо 1 път
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 Empty Re: Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1

Писане  Таки Сря 14 Яну 2009, 12:04

Като започнем с теб да се караме и тук...нали ще направя и "Кибер" някъде в друг форум...
Разбира се. При това другите места имат и по-подходящи заглавия. Та ще се родат "Кибер Безпризорни" и "Кибер Де Зората" . То както се е тръгнало с тези кибер-кафенета, нищо чудно скоро някоя девойка да роди в подобно място, та след години чадото да пее:

- Питат ли ме де зората ... Тамо аз ще отговоря: "Дето бело SONY грей, а до него Hewlett-Packard се вълнува и светлей" . Razz
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 Empty Хайде и един хубав виц,

Писане  Таки Сря 14 Яну 2009, 12:08

който дължим на колегата Нечо от "Безпризорните" :

Женски феминистки сбор. Става немкинята и казва:

- Аз като се ожених за моя Ханс, казах му в прав текст: "Виж какво, от днес нататък ти ще готвиш!" Прибирам се първия ден - нищо не виждам. Прибирам се втория ден - нищо не виждам. Прибирам се на третия - гледам - сготвил.

Става Айшето:

- А аз като се ожених за моя Хасан, и му викам: "От днес нататък ти ще готвиш и чистиш!" Първия ден - нищо не виждам. Втория ден - нищо не виждам. На третия - лееееко прогледнах с едното око.


Последната промяна е направена от Таки на Сря 14 Яну 2009, 12:11; мнението е било променяно общо 4 пъти
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 Empty Re: Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1

Писане  Realistka Сря 14 Яну 2009, 12:08

Таки написа:
Като започнем с теб да се караме и тук...нали ще направя и "Кибер" някъде в друг форум...
Разбира се. При това другите места имат и по-подходящи заглавия. Та ще се родат "Кибер Безпризорни" и "Кибер Де Зората" . То както се е тръгнало с тези кибер-кафенета, нищо чудно скоро някоя девойка да роди в подобно място, та след години чадото да пее:

- Питат ли ме де зората ... Тамо аз ще отговоря: "Дето бело SONY грей, а до него Hewlett-Packard се вълнува и светлей" . Razz
Не говори глупости!
Нашите девойки са бедни, но честни!
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 Empty Студенти, фермери, млекопреработователи...

Писане  Realistka Чет 15 Яну 2009, 14:17

Добър ден на всички!
Good afternoon everybody!
Здравствуйте товарищи!
Bonjour Mesdames et Messieurs

Понеже не принадлежа към горните три категории, реших че този протест може да мине и без мен...
Наистина си мисля, че с това мое "трябва да се помогне на демокрацията" съм създала работни места на твърде много хора, които не го заслужават...
А да създаваш работни места е синдикална дейност...май това съм вършила...
Та сега гледам по телевизията.
Освен това си мисля, че най-разумният подход по отношение на младите хора, е нищо да не им се дава даром...защото всички "дарове", които получават се обръщат срещу тях, превръщайки ги в пасивни наблюдатели на собствения им живот, неспособни да го живеят нормално...
Така че сега нека стоят на площадите, нека викат, нека искат и нека да мислят какво искат, за да се научат да поемат отговорност за действията си...
Животът е прекрасно нещо, но трябва да бъде живян...
Какво беше писал на жена си онзи американски летец?!
Life is for living!
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 Empty Re: Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1

Писане  Помощ, граждани! Чет 15 Яну 2009, 14:58

човек може да измисли хиляди аргументи за и против дадено нещо

важното е подредбата

аз мисля, че необходимостта тези престъпници, които управляват, да си ходят е аргумент, който натежава достатъчно в полза на едно присъствие там

дори като знак на солидарност към онези, които го организират и които вчера бяха бити от полицията

отделно, самите те определят протеста като "граждански", не на млекопреработватели, студенти и пр.
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 Empty Re: Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 41 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите