Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Познай резултата на изборите !

+12
Boabab
Apostola na Svobodata
Надя
Агата
Логик
(Стоян Христов)
chocho
marapepelia6ka
Лаик
nikiforov
komarKo
Таки
16 posters

Страница 4 от 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Познай резултата на изборите ! - Page 4 Empty ОК

Писане  Таки Сря 17 Юни 2009, 16:47

След това сефте, ще постна първата таблица на играта. С цел икономия (нали сме в криза..) , тя ще се обновява във всичките й "появи" , т.е. с появата на новата ще се обновяват и по-старите с най-новите данни.

В първата таблица включих и прогнозата на Rhino, която намирам за много интересна. Ако той възразява, ще я махна.

ВАЖНО: в графата "ЦИК" намирам за полезно да фигурират (вместо нищо) резултатите от евроизборите, така, за напомняне и сравнение. След 5.07 там ще попаднат истинските данни. Засега същите резултати фигурират и в графата "Агенции средно" , но това ще се промени веднага след появата на първите прогнози за 5.07. И така:

Познай резултата на изборите ! - Page 4 2009parliament
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Познай резултата на изборите ! - Page 4 Empty Я да ударя и аз едно рамо на играта ...

Писане  Таки Сря 17 Юни 2009, 17:18

Прогноза на Таки:

ГЕРБ ..... 27%
КзБ ...... 19%
ДПС ...... 14%
Атака .... 11%
СК ........ 8%
НДСВ ...... 5%
Лидер ..... 7%
РЗС ....... 5%


Моите сметки се базират на електорална активност 3 200 000 .
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Познай резултата на изборите ! - Page 4 Empty Апостола няма да го питам,

Писане  Таки Сря 17 Юни 2009, 19:48

оти е пръв радетел за интерфорумна колаборация:

Познай резултата на изборите ! - Page 4 2009parliament

Предвиждането му, "за протокола" ( http://bezprizorni.forumotion.com/forum-f6/topic-t23-30.htm#3036 ) :

"Моята ПРОГНОЗА за парламентарни избори за 41 ОНС на 5 юли 2009 г. е:
ГЕРБ - 30%
БСП - 17%
ДПС - 12%
Атака - 11%
СК - 15%
Лидер - 4%
РЗС - 5%
НДСВ - 5%
Други - 1%"


Напомням на всички, че прогнозите могат да се подновяват, но крайният срок е 30.06, 23:59.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Познай резултата на изборите ! - Page 4 Empty Re: Познай резултата на изборите !

Писане  Apostola na Svobodata Сря 17 Юни 2009, 20:11

Таки написа:оти е пръв радетел за интерфорумна колаборация.
Съгласно инструкцията на Таки, тук не съм публикувал прогноза за Избори 2009 за 41 ОНС,
въпреки, че моята прогноза услужливо от Таки бе показана, за което му и благодаря!
И тъй като не съм публикувал моята прогноза тук, за да съм равнопоставен с всичките го и правя!

Цифрите са моята прогнозна надежда с оглед след изборите да се формира коалициционен кабинет между ГЕРБ и СК с подкрепа на РЗС или на Лидер или на НДСВ!

ГЕРБ: - 30%
КзБ: - 17%
ДПС: - 12%
Атака: - 11%
С.К.: - 15%
НДСВ: - 5%
Лидер: - 4%
РЗС: - 5%
ДРУГИ:- 1%
Apostola na Svobodata
Apostola na Svobodata

Брой мнения : 436
Registration date : 24.04.2009

Върнете се в началото Go down

Познай резултата на изборите ! - Page 4 Empty Re: Познай резултата на изборите !

Писане  Таки Сря 17 Юни 2009, 20:15

Цифрите са моята прогнозна надежда с оглед след изборите да се формира коалициционен кабинет между ГЕРБ и СК с подкрепа на РЗС или на Лидер или на НДСВ!
Апостоле, няма да напомням какво приказвахте за тези "подкрепящи" партии, особено за първите две. След малко ще разиграя своята програмка и ще ти кажа какво следва от СРЕДНАТА засега прогноза.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Познай резултата на изборите ! - Page 4 Empty И така, от средната прогноза на досегашните играчи:

Писане  Таки Сря 17 Юни 2009, 20:25

Депутати:

ГЕРБ - 74 , БСП - 49 , ДПС - 37 , Атака - 26 , СК - 21 , Лидер - 14 , НДСВ - 11 , РЗС - 8 .

Сега си направи сумите. Не е достатъчно "или" , а "и" и "и" и "и" .
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Познай резултата на изборите ! - Page 4 Empty Re: Познай резултата на изборите !

Писане  (Стоян Христов) Сря 17 Юни 2009, 20:39

Срам,СК ще прави коалиция с Лидер начело с Ковачки.Господи ,та тая партия е клон на ДПС,(тоест ДПС- 2)а олигарха е спонсор на ДПС.Или по важна е баницата?Дали ЕНП ще разреши на ББ такова безобразие.

http://mediapool.bg/show/?storyid=146995&srcpos=17

Христо Ковачки е следствен за укриване на данъци в особено големи размери и е на свобода под рекордна съдебна гаранция от 200 хил. лв. Той вече призна, че голяма част от неговия бизнес е финансиран с кредити. Според публикации в сръбската преса бизнесът му съседската държава не върви добре, а в същото време Агенцията по приватизация все още чака от него 100 млн. лв. за ТЕЦ "Бобов дол".


Моята прогноза:


ГЕРБ: - 26%
БСП - 20%
АТАКА 15%
ДПС - 13%
С.К.: - 8%
НДСВ: - 5%
ЛИДЕР: - 4%
РЗС: - 4%
Други:- 5%

(Стоян Христов)

Брой мнения : 267
Registration date : 21.06.2008

Върнете се в началото Go down

Познай резултата на изборите ! - Page 4 Empty Re: Познай резултата на изборите !

Писане  Таки Сря 17 Юни 2009, 21:40

Познай резултата на изборите ! - Page 4 2009parliament
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Познай резултата на изборите ! - Page 4 Empty Re: Познай резултата на изборите !

Писане  Apostola na Svobodata Сря 17 Юни 2009, 21:40

Стоян Христов написа:Срам,СК ще прави коалиция с Лидер начело с Ковачки.Господи ,та тая партия е клон на ДПС,(тоест ДПС- 2)а олигарха е спонсор на ДПС.Или по важна е баницата?Дали ЕНП ще разреши на ББ такова безобразие.

http://mediapool.bg/show/?storyid=146995&srcpos=17

Христо Ковачки е следствен за укриване на данъци в особено големи размери и е на свобода под рекордна съдебна гаранция от 200 хил. лв. Той вече призна, че голяма част от неговия бизнес е финансиран с кредити. Според публикации в сръбската преса бизнесът му съседската държава не върви добре, а в същото време Агенцията по приватизация все още чака от него 100 млн. лв. за ТЕЦ "Бобов дол".


Моята прогноза:


ГЕРБ: - 26%
БСП - 20%
АТАКА 15%
ДПС - 13%
С.К.: - 8%
НДСВ: - 5%
ЛИДЕР: - 4%
РЗС: - 4%
Други:- 5%
Става въпрос за чисто аритметическа подкрепа, не за правителство. Дори и от Атака може да се потърси подкрепа за определен брой депутати!
Apostola na Svobodata
Apostola na Svobodata

Брой мнения : 436
Registration date : 24.04.2009

Върнете се в началото Go down

Познай резултата на изборите ! - Page 4 Empty Re: Познай резултата на изборите !

Писане  Boabab Сря 17 Юни 2009, 23:17

Слаби сте. Миналия път ви тресках и затова само ще кажа, кой ще е най-близо.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Познай резултата на изборите ! - Page 4 Empty Re: Познай резултата на изборите !

Писане  Робърт Боев Чет 18 Юни 2009, 03:35

ГЕРБ: 32%
БСП: 20%
АТАКА: 10%
ДПС: 12%
С.К.: 7%
НДСВ: 6%
ЛИДЕР: 4%
РЗС: 4%
Други: 5%

Робърт Боев

Male
Брой мнения : 761
Location : New York, USA
Registration date : 14.01.2008

Върнете се в началото Go down

Познай резултата на изборите ! - Page 4 Empty Re: Познай резултата на изборите !

Писане  Робърт Боев Чет 18 Юни 2009, 03:47

И още нещо:

Някой (мисля че беше моят приятел Боабаб) беше написал за моят друг приятел Бойко "генерала" - демек подиграва му се, че не е истински генерал, ама от него да мине...

Бойко Борисов е Генерал по всички правила и закони. За разлика от генерал Атанасов от ДСБ (или както Чосич го пише Г-л Атанасов Smile ) който не е никакъв генерал - не може един трудовак без всякакво военно звание да стане Генерал. Бойко е ГЕНЕРАЛ отвсякъде - той е кадрови офицер, и за да станеш Висш офицер, трябва да си бил младши офицер (лейтенант до капитан), и после старши офицер (майор до полковник). Босисов отговаря на тези изисквания - започнал е от лейтенант, преминал е през всички звания до Генерал.
Атанасов от трудовак-ефрейтор го направиха генерал поради службата, която заемаше - да съсипе българското разузнаване.

Спирам до тука.

Има разлика меду Г-л Атанасов Smile, и Ген. Борисов.

Надявам се всички да я разберете скоро.

Робърт Боев

Male
Брой мнения : 761
Location : New York, USA
Registration date : 14.01.2008

Върнете се в началото Go down

Познай резултата на изборите ! - Page 4 Empty Re: Познай резултата на изборите !

Писане  Apostola na Svobodata Чет 18 Юни 2009, 07:23

Робърт Боев написа:И още нещо:

Някой (мисля че беше моят приятел Боабаб) беше написал за моят друг приятел Бойко "генерала" - демек подиграва му се, че не е истински генерал, ама от него да мине...

Бойко Борисов е Генерал по всички правила и закони. За разлика от генерал Атанасов от ДСБ (или както Чосич го пише Г-л Атанасов Smile ) който не е никакъв генерал - не може един трудовак без всякакво военно звание да стане Генерал. Бойко е ГЕНЕРАЛ отвсякъде - той е кадрови офицер, и за да станеш Висш офицер, трябва да си бил младши офицер (лейтенант до капитан), и после старши офицер (майор до полковник). Босисов отговаря на тези изисквания - започнал е от лейтенант, преминал е през всички звания до Генерал.
Атанасов от трудовак-ефрейтор го направиха генерал поради службата, която заемаше - да съсипе българското разузнаване.

Спирам до тука.

Има разлика меду Г-л Атанасов Smile, и Ген. Борисов.

Надявам се всички да я разберете скоро.
Робърт Боев!
Този път "интуицията" ти изневери!
Генерал Атанасов преди юридическото си образование завършва ПЖИ в София и има присъдено офицерско звание.
Но няма да ти гопосоча.
Ти ще се досетиш с какви чинове излизаха в София от ПЖИ!
Сполай ти Робърт Боев!
Apostola na Svobodata
Apostola na Svobodata

Брой мнения : 436
Registration date : 24.04.2009

Върнете се в началото Go down

Познай резултата на изборите ! - Page 4 Empty Re: Познай резултата на изборите !

Писане  Таки Чет 18 Юни 2009, 07:46

Познай резултата на изборите ! - Page 4 2009parliament
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Познай резултата на изборите ! - Page 4 Empty Re: Познай резултата на изборите !

Писане  (Стоян Христов) Чет 18 Юни 2009, 09:22

А генерал Атанасов бил ли е член на БКП?

(Стоян Христов)

Брой мнения : 267
Registration date : 21.06.2008

Върнете се в началото Go down

Познай резултата на изборите ! - Page 4 Empty Re: Познай резултата на изборите !

Писане  Apostola na Svobodata Чет 18 Юни 2009, 09:32

Стоян Христов написа:А генерал Атанасов бил ли е член на БКП?
Твърде млад е бил тогава. Бил е машинист и е следвал задочно. Мисля, че не е бил член на БКП! Но ако имаш инфо напиши го! Това не може да бъде тайна!
Apostola na Svobodata
Apostola na Svobodata

Брой мнения : 436
Registration date : 24.04.2009

Върнете се в началото Go down

Познай резултата на изборите ! - Page 4 Empty Re: Познай резултата на изборите !

Писане  Apostola na Svobodata Чет 18 Юни 2009, 09:32

Здравей Таки!
Превъзходно представяш различините предпочитания и прогнози на членове на форум ЕСФ.
Но в таблицата на "ексел" липсва колонка с принадлежност или фен на дадената партия.
Бих желал да посочиш колонка след колонката с потребителските имена в която след моето име да напишеш
1. Апостола на Свободата - "№ 19 - Синята коалиция".
Вероятно Рино ....
2. Рино би поискал, а и той не се срамува и заявява, че е от "№ 19 - Синята коалиция",
Срещу Стоян Христов, който също го заявява напиши:
3. Стоян Христов " № 5 - АТАКА.
Срещу името на НАДЯ напиши
4. Надя № 6 - Комунистическата партия на България към "Коалиция за България",
срещу твоето име напиши фен или привърженик на коя от участващите в изборите формации си!
5. Таки - "№ .... понеже си от левите примерно си напиши № 6 - БСП"!
Вярвам ще удовлетвориш молбата ми.
Всеки следващ, който дава прогноза за изборите да посочи привърженик или фен на коя от участващите в изборите формации е!
Така ще е по интересна таблицата за анализи!
Съгласен ли си?
Apostola na Svobodata
Apostola na Svobodata

Брой мнения : 436
Registration date : 24.04.2009

Върнете се в началото Go down

Познай резултата на изборите ! - Page 4 Empty Re: Познай резултата на изборите !

Писане  Надя Чет 18 Юни 2009, 09:45

Съжалявам, Апосотоле, но нямам нищо общо с КПБ Neutral
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Познай резултата на изборите ! - Page 4 Empty Добавяне на електорална нагласа

Писане  Таки Чет 18 Юни 2009, 10:17

Но в таблицата на "ексел" липсва колонка с принадлежност или фен на дадената партия.
Бих желал да посочиш колонка след колонката с потребителските имена в която след моето име да напишеш
1. Апостола на Свободата - "№ 19 - Синята коалиция".
Апостоле, това може да стане и без нова колонка, като се оцвети прогнозата на всеки желаещ за "своята" партия в някакъв цвят. Това ще го направя следобяд, защото файлът на играта е вкъщи. Но е ясно, че всеки трябва да реши и да съобщи дали желае това или не. Не може да стане насила.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Познай резултата на изборите ! - Page 4 Empty Re: Познай резултата на изборите !

Писане  Apostola na Svobodata Чет 18 Юни 2009, 10:36

За мен съм съгласен. Оцвети ме в синьо. Оцвети и Рино в Синьо. Но на АТАКА не знам цвета. Те по скоро са в кафяво или в черно или ... . Но нека Стоян сам да си каже. Надя ще се радва да е в алено червено.
Apostola na Svobodata
Apostola na Svobodata

Брой мнения : 436
Registration date : 24.04.2009

Върнете се в началото Go down

Познай резултата на изборите ! - Page 4 Empty За оцветяването

Писане  Таки Чет 18 Юни 2009, 10:43

За мен съм съгласен. Оцвети ме в синьо.
Не съм станал ясен. Ще се ползва един цвят, може да е син. Само че синя ще бъде твоята прогноза за СК, а на Стоян синя ще бъде прогнозата за Атака.

Познай резултата на изборите ! - Page 4 000000
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Познай резултата на изборите ! - Page 4 Empty Re: Познай резултата на изборите !

Писане  komarKo Чет 18 Юни 2009, 11:53

Морно време е настанало, всякакви субекти щъкат насам-натам, сноват от централа на централа, от явка на кафене, с куфарчета, с папки, жужат с джиесеми, всякой гледа да влезе в някоя листа. Разправят, че пред къщата на бат` Бойко било като пред дома на баба Ванга, влизат, излизат, чакат търпеливо, или не толкоз.

Та и прогнозата ми е такава - 100% ненагледни сурати в новия Парламент. Cool

komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

Познай резултата на изборите ! - Page 4 Empty Re: Познай резултата на изборите !

Писане  Apostola na Svobodata Чет 18 Юни 2009, 12:30

Таки написа:
За мен съм съгласен. Оцвети ме в синьо.
Не съм станал ясен. Ще се ползва един цвят, може да е син. Само че синя ще бъде твоята прогноза за СК, а на Стоян синя ще бъде прогнозата за Атака.

Познай резултата на изборите ! - Page 4 000000
Най-точно е като оцветиш в синьо надписа на СК, а моето име Апостола да оцветиш също в синьо, да се знае, че съм фен или поддръжник на СК.
Аналогично и на останалите.
Впрочем може и така, но който непознат чете тук няма да се досети кой към коя партия принадлежи или е поддържник/фен/!
Или дай легенда, че прогнозните цифри на изборните % в таблицата показани със син цвят показват за автора принадлежност или поддръжка към/на/ съответната партия.
Apostola na Svobodata
Apostola na Svobodata

Брой мнения : 436
Registration date : 24.04.2009

Върнете се в началото Go down

Познай резултата на изборите ! - Page 4 Empty Re: Познай резултата на изборите !

Писане  nikiforov Чет 18 Юни 2009, 12:45

Таки , нямам представа , каква е "идеята " да включиш уриньо в тая "игра" ?
даже да му се "извиняваш "...
Би ли ми обяснил накратко ?
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Познай резултата на изборите ! - Page 4 Empty Re: Познай резултата на изборите !

Писане  Apostola na Svobodata Чет 18 Юни 2009, 13:33

nikiforov, вместо да приветстваш админите, решили да подобряват комфорта във форумите си, с надежда и след време и помежду си, ти искаш за определени дейсвия, обяснение от Таки!
Защо?
И от какви позиции?
Аз си позволих да се опиам дасе тушира напражението мужду форумите ЕСФ от една страна и Медияпул и Безпризорни от друга, Ти продължаваш да "цвъкаш" тук достойнства!
Таки не е длъженда ти дава обяснение с отговор!
Apostola na Svobodata
Apostola na Svobodata

Брой мнения : 436
Registration date : 24.04.2009

Върнете се в началото Go down

Познай резултата на изборите ! - Page 4 Empty Re: Познай резултата на изборите !

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите