Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

тъпни от виртуалното ...

+21
malakai
Агата
Homan
(Бай Вълко)
blag009
pheras
Робърт Боев
Apostola na Svobodata
blueskies
jovina
Логик
marapepelia6ka
Realistka
nikiforov
Надя
nike
chocho
komarKo
Помощ, граждани!
Таки
Boabab
25 posters

Страница 4 от 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 4 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  chocho Съб 15 Авг 2009, 14:21

Eagle

Станахме двама Бояне. Другите тук ...и без това отдавна игнорират дементното изстискване
на вода от краставиците. Лицето вероятно ще продължи шутовските си монолози, нищо
че е станало за смях и публиката -- вече от съжаление -- дори не реагира. Кой каквото
е търсил, си го е намерил.



-----------------------------------------------------------


Инкотентните не спират да разсмиват .... Laughing

Ми други там не останаха... Много мирише покрай вас двамата, драги Evil or Very Mad

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 4 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  blueskies Съб 15 Авг 2009, 16:18

Таки написа:.. ето и едно второ, в което журналистката Лорена Блу разговаря със своя новозеландски колега Неофит:

господин Таки, може ли да получа реванш в един истински разговор - с моя глас, от първо лице, единствено число - интервю на блогерката blue / Калина Върбанова с форумеца Таки/ Панайотис Критидис по въпроса за енергетиката, да речем. Допустимо ли е изграждането на АЕЦ Белене и къде е мястото на България в общата европейска енергийна политика, и в частност програма Интелигентна енергия?


.........
Можем да продължим с поредица разговори - като общото културно наследства на Балканите.

Какво ще кажете, господин Критидис? Или въпросът е само да цапате, без да очаквате реванш?


Последната промяна е направена от blueskies на Съб 15 Авг 2009, 16:24; мнението е било променяно общо 1 път
blueskies
blueskies

Брой мнения : 164
Registration date : 04.06.2008

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 4 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  blueskies Съб 15 Авг 2009, 16:23

забравих да уточня - интервюто ще се осъществи по скайп Very Happy с моя глас, господин Таки! Very Happy дори идея нямам как прецени, че мога звуча като 60-ет годишна пенсионерка, която говори с акцент Question уви, господин Таки, говоря на книжовен български език, с ясна артикулация, с нормален тембър.
blueskies
blueskies

Брой мнения : 164
Registration date : 04.06.2008

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 4 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Таки Съб 15 Авг 2009, 16:48

Какво ще кажете, господин Критидис? Или въпросът е само да цапате, без да очаквате реванш?
Г-це Блускайс,

Не мисля, че съм Ви "оцапал" в поменатото хумористично интервю. Но щом Вие мислите така, имате право на реванш. Не искам обаче той да се състои по скайпа: напълно Ви вярвам, че говорите на книжовен български език, с ясна артикулация и с нормален тембър. Но, най-вече, предпочитам форма'та на форума, на който съм верен вече над 10 години и (продължавам да) го смятам за най-привлекателен.

Предлагам Ви като тема за интервю въпроса за честването на Баташкото клане, тъй като тя стана актуална във форума тези дни. АЕЦ Белене и енергийните проблеми могат да почакат.

Впрочем, след като се обръщате към мен с истинското ми име, би било хубаво да ми напомните Вашето и да се обръщаме един към друг с тези ни имена.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 4 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  blueskies Съб 15 Авг 2009, 17:18

истиските ни имена не са удачни за форумна среда.
blueskies
blueskies

Брой мнения : 164
Registration date : 04.06.2008

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 4 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  blueskies Съб 15 Авг 2009, 17:27

по въпроса за Баташкото клане и материала на Любослава Русева - пропуснали сте да цитирате тук моето мнение на МПФ

blue написа:
gnomeNOV написа:
Любослава Русева пак е надминала себе си. До кога питам?

надминала себе си в какво? нищо не разбрах от тая, трудно ми е да го нарека статия. ако целта е да накара някого да му се приповръща - поздравления! странно защо не съм прочела от същата авторка сериозни коментари на сериозни теми? няма и да прочета - защото сериозните теми за мен са едни, за други - други.

Снощи мислех да го напиша, но ще га напиша сега. Моята реплика към Любослава Русева и към статията й.

Катакомбите на Европа

Влизали ли сте в катакомби? Настръхвали ли сте от ужас, когато вървите между стотиците черепи, подредени на рафтове? Аз съм. Влизала съм в катакомби в Полша. Виждали ли сте Освиенцим? Разглеждали ли сте го? Аз съм.
Гледали ли сте документални филми за османския геноцид над арменци, гърци и българи? Аз съм.

Няма страна, която да не пази и почита паметта на своите загинали. Човешката история е осеяна с чудовищни деяния, с милиони избити невинни жертви на терора. Терорът не е нито бял, нито черен, нито само червен. Терорът е терор, изтребление, убийство, унищожение.
blueskies
blueskies

Брой мнения : 164
Registration date : 04.06.2008

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 4 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  blueskies Съб 15 Авг 2009, 17:40

и спрях да пиша дотук, защото не мога! не мога да пиша за терора! не мога, защото стомахът ми се свива! не мога, защото след всеки един документален филм за изтреблението на хиляди невинни сълзите се стичат по лицето ми!

......
ако трябва да изляза от емоционалното говорене, и започна да задавам въпроси, тогава вече нещата ще изглеждат по друг начин, нали? въпросът ми е много простичък - какво би написала същата тази госпожа по въпроса за арменския геноцид? какво би казала на потомците на избитите, прокудените, избягалите?
blueskies
blueskies

Брой мнения : 164
Registration date : 04.06.2008

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 4 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Таки Съб 15 Авг 2009, 17:55

Блускайс,

Аз четох твоето мнение в МпФ и именно затова предложих тази тема.

Напълно съм съгласен с това, че всяка страна трябва да почита паметта на своите жертви. Цивилизованите нации дори приемат почитта да се разпростре и в чужди територии, когато става дума за загинали войници. Така че ние имаме на няколко места военни гробища на дойче золдатен, независимо от факта, че немската окупация е довела до гибелта на около 500 000 гърци, много от които - от глад.

Ако има някакъв резон в критиките към подобно отдаване на почит, той е само в това да не се злоупотребява с историческата памет в полза на конюнктурни политически цели. Паметта на жертвите трябва да бъде И повод за омраза към войната, а не повод за омраза към днешните наследници на бившите врагове.

Днес ние имаме един повод за подобна историческа памет. На 15.08.1940 г. в о-в Тинос се провеждало традиционното честване на Голяма Богородица, с епицентър - красивата църква "Богородицата на Тинос". Навън от пристанището бе хвърлил котва военният кораб "Ели". Италианска подводница се доближила и потопила с торпили кораба, пред смаяните погледи на многохилядното множество. Какво честваме всеки 15-и август? Паметта на загиналите моряци. Какво осъждаме? Престъпния фашизъм на Мусолини, а не народа на Италия!
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 4 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  blueskies Съб 15 Авг 2009, 18:08

прав си Таки. и не става въпрос за омраза, а за скръб. скръб, която ни прави човеци. помен. запалена свещ в душата.
злобният материал на Л. Русева няма нищо общо с това.
blueskies
blueskies

Брой мнения : 164
Registration date : 04.06.2008

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 4 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Apostola na Svobodata Съб 15 Авг 2009, 20:59

blueskies написа:забравих да уточня - интервюто ще се осъществи по скайп Very Happy с моя глас, господин Таки! Very Happy дори идея нямам как прецени, че мога звуча като 60-ет годишна пенсионерка, която говори с акцент Question уви, господин Таки, говоря на книжовен български език, с ясна артикулация, с нормален тембър.
Уважаема Г-це "blueskies", Вашето присъствие във форум ЕСФ, в https://rigas.bulgarianforum.net/, заедно с присъствието тук на уважавания от мен г-н ЛогИК увеличава достойнството на този форум. Лично аз подкрепям тона в този Ви постинг, си мисля, че Админ-а на ЕСФ ще се радвам ако създаде към форума опция за скайпе връзка между пишещи тук/стига да е технически възможно/. Същевременно интерес предизвиква у Мен идеята на ТАКИ да проведете диалог във връзка със 133 годишнина от Баташкото клане.
В тази връзка ми се иска да се облегнеш на кореспонденциите на родения в Ню Лексингтън - щата Охайо на 12 юни 1844 г. Джануарис Мак Гахан - Mac GAHAN LIBERATOR OF BULGARIA, освободителя на България според надписа на мраморната плоча на неговия гроб,

починал в навечерието на свикания в Берлин Конгрес на който тотално бе пренаредена картата на Балканите и българският народ бе поставен да живее от тогава до днес в държавите с които България днес граничи,

починал в резултат от самозаразяването му с тиф при опита му да помогне на приятеля си л-т Франсис Грийн, заболял от тиф, настанен в дома на посланик Юджин Скайлер, който оздравява, на великият дописник умира от тиф на 9 юни 1878 г., само 2 години след баташкото клане и три месеца след подписания в Сан Стефано мирен Договор между Русия и Турция.

Разбрал, че приятелят му е в беда, великият руски генерал, белият генерал Михаил Скобелев,

провел успешната руска инвазия в Централна Азия, където Мак Гахан успява да напише и публикува събитията в успешни дописки за западния печат,

сваля генералската си униформа и отива в Константинопол, но не успява да помогне на своя приятел военен кореспондент, описал подвизите Му, на него , на белия генерал, на Михаил Скобелев.

Големият освободител на България и на Балканите е именно МакГахан, без чиито дописки нямаше да има издигане гласовете на Достоевски и Юго, нямаше да има намеса на Русия.

Срещу подписания договор се изправя алчният м-р председател на Австро-Унгария с цел да получи Босна и Херцеговина с Новопазарския санджак, като западната граница на България да минава по река Искър, южната граница да минава по билото на Ст.Планина, а на юг да се създаде гръцка държава, което на Таки може и да се хареса ако би било факт. След съгласието на Англия, Русия предлага въпроса да се реши на конференция в Берлин, където железният интригант Ото фон Бисмарк налага на Русия диалог и преговори с Англия, които успешно се водят с лорд Дизрели Биконсфилд / премиер на АНГЛИЯ / от посланик Шувалов, който е удовлетворен от умереността на Англия и след като на път за Русия, посланик Шувалов информира Бисмарк, последния е изненадан от английската умерена политика и Бисмарк подтиква Англия и създава скандал и напрежение в отношенията на двете империи, и когато конгреса е факт, още на втория ден в-к "Глоуб" в Англия съобщава за тайни преговори на двете империи и ... английската делегация се нахвърля срещу руската и резултатът знаем. Но ти би могла в този контекст да проучиш нещата и така да проведеш диалога си с ТАКИ.

Като споменах за военният Кореспондент от САЩ, Джануарис МакГахан искам да поясня, че въпросната авторка и въпросният германец, които писаха за съмненията им дали е имало "баташко клане" ще кажа, че очевидно не са чели дописките на МакГахан, без когото нямаше да има Руско Турска Война.
Мак Гахан е човекът който изведе пред скоби Бташкото клане с описанията за него, заедно с княз Церетелев и Юджийн Скайлер-посланик на САЩ в Цариград, участници н амясто в комисия на великите сили, установили баткото клане, описано от военния кореспондент МакГахан, който всъщност е освободителя на България. Просто и кратко свидетелство от паметната плоча на неговия гроб в Ню Лексингтън - щата Охайо.
Таки написа:
Какво ще кажете, господин Критидис? Или въпросът е само да цапате, без да очаквате реванш?
Г-це Блускайс,

Не мисля, че съм Ви "оцапал" в поменатото хумористично интервю. Но щом Вие мислите така, имате право на реванш. Не искам обаче той да се състои по скайпа: напълно Ви вярвам, че говорите на книжовен български език, с ясна артикулация и с нормален тембър. Но, най-вече, предпочитам форма'та на форума, на който съм верен вече над 10 години и (продължавам да) го смятам за най-привлекателен.

Предлагам Ви като тема за интервю въпроса за честването на Баташкото клане, тъй като тя стана актуална във форума тези дни. АЕЦ Белене и енергийните проблеми могат да почакат.

Впрочем, след като се обръщате към мен с истинското ми име, би било хубаво да ми напомните Вашето и да се обръщаме един към друг с тези ни имена.
Apostola na Svobodata
Apostola na Svobodata

Брой мнения : 436
Registration date : 24.04.2009

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 4 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  nikiforov Съб 15 Авг 2009, 21:17

Върбанова , все пак интервюта ,в тема"Тъпни....." малко или много са някак "обреченички" , а?
обменете "мисли " с постоля по тоя въпрос , възможно е и да не съм ...седнал?Razz
за"тулумбичките" забрави ! априори Very Happy
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 4 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  chocho Съб 15 Авг 2009, 21:35

Което е право, е право, деде - според диагнозата ти, по-правилно е да се напише "инконтинентни"... Но по-същественото е, че се разпознахте с дружката си... Basketball

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 4 Empty Уважаема Г-це "blueskies", Което е право, си е право!

Писане  Apostola na Svobodata Нед 16 Авг 2009, 08:17

Уважаема Г-це "blueskies", Което е право, си е право!
Ако някой ... в този форум, без значение как се е индикирал ... без никакво значение, но опитващ се да показва интелект, преди да се опитва да пуска някъде корени,
да беше взел пример от Таки, който въпреки, че успява да се превърне в капацитет в условията, които България, София и БАН са му предоставили, все пак в онези години се връща в държавата, където се е родил,! Е, да не се връща в българската провинция, на север от Тесалия, във Воден, а в ... място, каквото е Атина и където може да приложи на практика познанията си от получените в България знания,
а това лице,
което не обръща внимание на жестокия факт, с който е зачеркнат трагичен момент от българската история,
момент в който е преиначена българската история,
се опитва да пуска масали по повод и без повод,
затова бих добавил в подкрепа на горното да бе прочел поне повечко от една книга по онова време, когато е пасал овцете на дядя си, по орфическите ливади на Родопа, на тази в превод "розапееща планина", и специално за този велик освободител на България,
вместо да се опитва да коментира неща, които не разбира и за което се иска да има знания, но и по-здрав самар под дупцето си и да беше прокопал с карфица поне един кладенец в полето на знанието!
В заключение ще ти кажа да не обръщаш внимание и да не отговаряш на несполучливото присламчване и включване към диалога ти с ТАКИ, на точковидно и линейно мислищи,
причислили се към човешките,
същества и си проведи, да не кажа кажа пак осъществи, защото ще се повторя, диалога си с ТАКИ,
по темата, която той ти предлага,
защото я намирам за уместна!
Такива като мен, а и други надявам се кибици, ще я следят с интерес!
С поздрав Апостола на Свободата!
Apostola na Svobodata
Apostola na Svobodata

Брой мнения : 436
Registration date : 24.04.2009

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 4 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  blueskies Нед 16 Авг 2009, 13:21

не, аз с Таки по други теми искам да говоря! както казах, щом си е позволил да ме цапоти в хумористичен клип, ами да взема аз съвсем нехумористично да проведа едно интервю с него на темите, които аз зададох.
та ще си задам въпросите пак - АЕЦ Белене или фотоволтаични /соларни панели и вятърни генератори, биоенергетика и биоземеделие или унищожаване до крайна степен на околната среда?
blueskies
blueskies

Брой мнения : 164
Registration date : 04.06.2008

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 4 Empty О, Небеса!

Писане  Логик Нед 16 Авг 2009, 13:46

blueskies написа:... аз с Таки по други теми искам да говоря!
Радвам се да те чета отново! Ако си забелязала, една от причините е твоят правилен български, който е в "инсуфициенция" не само по форумите, но отдавна вече и по вестниците. Та затова се радвам на всяка добре подредена българска реч. А за АЕЦ можеш и с мен да си поприказваш. Хич да не е, мораториум съм налагал на тоз проект! И знам защо. А твоето мнение?
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 4 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  blueskies Нед 16 Авг 2009, 15:29

Логик написа:
blueskies написа:... аз с Таки по други теми искам да говоря!
Радвам се да те чета отново! Ако си забелязала, една от причините е твоят правилен български, който е в "инсуфициенция" не само по форумите, но отдавна вече и по вестниците. Та затова се радвам на всяка добре подредена българска реч. А за АЕЦ можеш и с мен да си поприказваш. Хич да не е, мораториум съм налагал на тоз проект! И знам защо. А твоето мнение?
не просто мораториум, а прекратяване на лудостта "АЕЦ Белене"! изграждане на соларна електроцентрала на мястото на строежа! и още - пълно преориентиране на българската енергийна политика към европейската, разработване на програмата Интелигентна енергия, постигане на диверсификация на енергийните доставки на петрол и газ, и откопчване от енергийната зависимост от Русия!
blueskies
blueskies

Брой мнения : 164
Registration date : 04.06.2008

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 4 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  blueskies Нед 16 Авг 2009, 15:43

Логик, можеби ще бъде изненада за теб, но от тези неща се интересувам от 10 години. Един брой на списание Тайм промени визиите ми и от там започнах - от една снимка и статията под нея. На снимката в Тайм имаше млад мъж и млада жена с лаптопи в ръце, за заден план имаше вятърни генератори и соларни панели, а фонът - зелени полета!
После започнах да пиша есета, за почивка между лекциите. Първото беше за...вездесъщият боклук, годината беше 1999! Разработих концепцепция за он-лайн издание. Но нямаше как. И така създадох моето авторско предаване по радио Алма матер - "Зона Е" - екология, околна среда, наука и нови технологии. Годината беше 2000. Десетки изчетени и изпринтени страници от интернет, запознаване с най-новите технологии и тенденции.
blueskies
blueskies

Брой мнения : 164
Registration date : 04.06.2008

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 4 Empty Атомната енергетика

Писане  Логик Пон 17 Авг 2009, 13:13

blueskies написа:Логик, може би ще бъде изненада за теб, но от тези неща се интересувам от 10 години.
Не, не съм изненадан, а зарадван. Изненадващо е, че обсъждане на българската атомна енергетика се появява в рубриката "Тъпни", но пък може би там й е действителното място! Преди време ми се яви повод да пиша за АЕЦ в нашия форум, като описах и своите спомени за моя гуру по тази тема - Иван Узунов. Той заедно с Пламен Цветанов са ме научили на всичко, което се е оформило като "мое собствено мнение". А то с няколко думи, за да не се повтарям, е: 1) Въпросът за българските атомни електроцентрали не е екологически, а чисто икономически. България няма пари за такива модернизми и е смешно да се дава за пример Япония, която ги строела. 2) Въпросът е и политически, защото атомната енергетия по презумция е държавен монопол. Това означава ликвидиране на диверсификацията в енергетиката, а оттук и превъплъщение на Лениновата формула "Коммунизм - это Советская власть плюс электрификация всей страны". Учудва ме, когато деклариращи се като антикомунисти политици работят за осъществяване на мегапроектите на Тодор Живков. 3) Въпросът е и чисто енергетичен: атомните реактори са изключително инертни, пускането и спирането им отнема месеци. Затова един реактор, който произвежда близо десет процента от цялата електроенергия, не може да пригажда мощността си към денонощните нужди на потреблението. 4) В българските условия въпросът за атомната енергетика е в крайна сметка чисто мафиотски: когато проектът нарасне на 3 милиарда долара, правете му сметка колко е комисионната от 10 процента! И винаги завършвам своите експозе на тази тема с един призив: нека се публикува заплатата на директора на АЕЦ "Козлодуй" и тогава да продължим разговора. Ако можем, разбира се, защото когато преброят нулите, повечето от тия, дето сега пищят "Белене или свещи!", ще останат със зинали ченета.
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 4 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  blueskies Вто 18 Авг 2009, 14:00

на Таки други въпроси исках да задам. какво би казал на бежанците от Беломорска Тракия, прокудени от гръцките комунисти?
blueskies
blueskies

Брой мнения : 164
Registration date : 04.06.2008

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 4 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  nikiforov Вто 18 Авг 2009, 15:54

абе , я кажи ти нещо за Джофинчето ...
време ти е ...Razz
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 4 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  jovina Вто 18 Авг 2009, 19:53

nikiforov написа:абе , я кажи ти нещо за Джофинчето ...
време ти е ...Razz
Клюкар! Wink
И сеирджия Laughing
jovina
jovina

Брой мнения : 1792
Registration date : 18.05.2009

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 4 Empty смях от медияпул

Писане  nikiforov Чет 27 Авг 2009, 18:57

Допада ли Ви, работата Ви?
Share
Today at 07:56
Когато ви се случи някой ден да си помислите - АЗ МРАЗЯ РАБОТАТА СИ – задължително специалистите психолози и гастроентеролози препоръчват – ТОВА:

След работа на път за дома – минете през близката аптека и си купете анален термометър – но задължително на фирмата "Johnson and Johnson" – ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!

След това се приберете у дома си и заключете вратата, дръпнете щорите и заемете поза Лотус – ако не сте йога – айде нема нужда.

Така – вече сте се успокоили и концентрирали – разопаковайте аналното термометърче и го поставете – НЕ в дупето си, а на нощното шкафче. Сега извадете внимателно указанията за ползване от опаковката и започнете да ги четете внимателно и не пропускайте дори и ред.

Да вече го забелязахте нали – на листчето има малък надпис, който гласи:

"Every rectal thermometer made by Johnson and Johnson is personally tested."

Е, сега видяхте ли, че има и по – гадна работа от вашата!!! А я сега си помислете ако работихте за Johnson and Johnson Company, а? Представете си – да стоиш цял ден надупен в някакъв завод и да си тикаш анални термометърчета в дупето – от 08,00 до 17,00, а?

Не, това със сигурност не е вашата работа – каквато и да е тя!
Затова затворете очи и мислено повторете 5 пъти – Радвам се че не работя за качествения контрол на Johnson and Johnson Company!!!!! – казах 5 пъти!!!

при анален модератор и "смехът" е от подобно естество ...
_________________
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 4 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  chocho Нед 30 Авг 2009, 18:01

Препоствам тук постнатият в МП "анализ" на т.нар. Тулл - щото баш тук си му е мястото... на този "ляво-дясен" буламач...


-----------------------------------------------------------------------------------


В „МАДОНА” НЯМА НИЩО ОРИГИНАЛНО


На 29 август тук предстои концерт на американската певица Чиконе, наричаща се „Мадона”. Някога тя била тормозена от баща си, ревностен католик, който силно ограничавал свободата и. Чиконе се разбунтувала, като позирала за порнографски списания. В средата на 80-те с много късмет и много малко талант стана известна с някои нелоши парчета /Material Girl, Dear Jessie/. И с тези две парчета преди десетки години общо взето приключи музикалната и кариера. През последните 20 години „музиката” на Чиконе е само шлака, безвкусни скандали, кухо шоу и крайно левичарство. След порнографските сесии, бунтът на Чиконе продължи с избор на артистично име. За да се погаври с католицизма, който очевидно ненавижда /основното и послание е анти-християнско/, певицата избра името на Божията Майка. С това свято име Чиконе шества по света и сее пошлост и изключително неоргинални скандали. Появява се гола на улицата, снима се в стотици неприлични пози /порното явно е голямата и любов/, изказа стотици, меко казано, глупави мнения. На всеки разумен човек е ясно, че няма няма нищо интересно в Чиконе, защото тя със сигурност замества музикалното си бездарие с посредствено шоу и от години с отегчителни скандали.

Чиконе е активна лява активистка. Тя беше от най-енергичните поддръжници на всякакви леви каузи на Запад през Студената война и така активно помагаше на комунистическите режими в Съветския блок. През април 2003г., в разгара на войната в Ирак, певицата записа музикален видеоклип, в който тя, облечена във военна униформа хвърля граната срещу човек, приличащ на Джордж Буш. Мнозинството от американците реагираха гневно и певицата беше принудена да изтегли клипа от обръщение. Очевидно тогава Чиконе не прецени правилно настроението в родината си.

Естествено разумните хора не обръщат внимание на глупавата звезда – не купуват албумите и, както и билети за концертите и. Но това не е достатъчно, защото Чиконе все още е много популярна в света. И тук е най-трудният въпрос – защо Чиконе е световно име и милионер. Лесният, но и верен отговор е в лошия вкус на стотици милиони невежи хора, които сега живеят в света. Огромното мнозинство от хората са именно такива, а Чиконе е техен пророк и основен символ. Благодарение на тях днес из планетата десетки хиляди рапъри, чалгаджии, всякакви скудоумни спортисти, безмозъчни манекенки, полудоказани /холивудски/ кинозвезди, неграмотни телевизионни водещи и шоумени са милионери. И все пак има нещо отвъд лошия вкус на невежите. Най-вероятно това е бягство от сивата действителност на живота в примамливия, но фалшив свят на фалшивите. Покойният Енчо Мутафов изследва явлението в чудесно есе в средата на 90-те във в. „Демокрация”. В есето той пише за тенисистката Щефи Граф, която с едно движение на ракетата печели повече от годишната заплата на сърдечен хирург в САЩ, спасяващ човешки животи.

И все пак Чиконе не винаги може да победи разума и почтеността. В средата на 90-те във Великобритания тя беше обявена за „Мис Простачка”. В Полша против концерта и на Успение Богородично т.г. , се обяви Католическата църква и част от десницата, включително и Лех Валенса. Това не попречи, обаче, на 80 хиляди души да ръкопляскат на Чиконе, която се държа отвратително на сцената. Но словенците удариха оглушителен шамар на звездата. Концертът и в Любляна беше отменен, защото от 63 хил. билета бяха продадени само 7 хиляди. Много бих искал това да се повтори и в София, но не съм оптимист – в България са прекалено прекалено много левите, атеистите и чалгаджиите. Пловдивският владика плахо се опита да спре концерта, но няма да успее, поради горните причини.

От доста дни на близката спирка се разлага труп на куче. Кучето бавно се топи в лятната жега и разнася ужасна, сладникаво-зловонна миризма на леш, предизвикваща повръщане. Въпреки световния си блясък, диамантения грим, баснословно скъпите сценични костюми, златото и брилянтите, в които Чиконе се къпе, тя мирише точно като това куче.
_________________

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 4 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Таки Нед 30 Авг 2009, 18:19

Дъскара е един от малкото "демократи" , които могат да възпламенят в моята болшевишка душа дива носталгия по социализма ..

What a Face Razz clown
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 4 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  nikiforov Нед 30 Авг 2009, 18:23

тоя изперка съвсем - взе да прилича на С.Ц.Даскалов ...от 60те години на Народна култура ....

"Въпреки световния си блясък, диамантения грим, баснословно скъпите сценични костюми, златото и брилянтите, в които Чиконе се къпе, тя мирише точно като това куче.



ама толкова от "интелектуалец " , който харесва подобно "изкуство "
тъпни от виртуалното ... - Page 4 Pic2odf
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 4 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите