Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ханчето на бачо Никола 3

+18
ВЕЛЗО
Агата
Логик
malakai
komarKo
blag009
(Бай Вълко)
Радомир
Надя
Apostola na Svobodata
pheras
Помощ, граждани!
marapepelia6ka
jovina
chocho
Таки
nikiforov
Boabab
22 posters

Страница 34 от 38 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Next

Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 34 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Таки Чет 20 Май 2010, 22:17

Става въпрос за участие в ТОЯ форум и никакви аналогии с медияпул не могат и не бива да се правят !
Аз пък мисля, че аналогии могат и трябва да се правят!

Защото Велзо (например) не беше повод за напускане на МпФ от страна на редица поменати от теб, а тук се оказа такъв повод..

Една причина за тази разлика е, че никой не е желаел провала на МпФ, за разлика от ЕСФ, на когото някои желаят провала, защото е мярка за сравнение, която не им изнася.

Що се касае до обвиненията за "гонене на хора", отново се налага сравнение с МпФ. И там някои ни обвиняваха, че сме прогонили хора, и тук се тиражират подобни обвинения. Това подобие е важно да се изтъкне.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 34 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  ВЕЛЗО Пет 21 Май 2010, 00:18

nikiforov написа:мисля , без да съм сигурен

Абе аз също не съм много сигурен, особено за избягалите от мен, докато ме е нямало pig

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 34 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  nikiforov Пет 21 Май 2010, 20:56

кои избягаха , докато те нямаШе ,бе велзи ?
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 34 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  ВЕЛЗО Съб 22 Май 2010, 12:31

Какво се жалва бай Вълко оттатъка? Да не е получил отстрел? Rolling Eyes

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 34 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  nikiforov Съб 22 Май 2010, 21:32

имаш алтернатива - език или ГО питаш - къв ти е проблема ?

между другото взех да разбирам тукашната управа - ако нямаш под ръка Imodium при контакт с тия ,
по- добре да си кибичиш скрит
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 34 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  ВЕЛЗО Съб 22 Май 2010, 21:49

nikiforov написа:имаш алтернатива - език или ГО питаш - къв ти е проблема ?

между другото взех да разбирам тукашната управа - ако нямаш под ръка Imodium при контакт с тия ,
по- добре да си кибичиш скрит

Никой не направи нито веднъж опит да се изгладят противоречията поне дотолкова, че да останат хора - нито вие, нито те.

Остана шепа народ по тия форуми и пак се джавкаме. Просто е жалко да се види докъде ни докараха властовите амбиции на три генерации пишман модератори в Медиапул. Ако не беше това, сигурно и досега щеше да има таверна и механа под един покрив. А сега какво? Автархия и ранно средновековие. Само повече кликове с мишката, чети тук, чети там... няма десет човека, ама на три форума.

Възниква и един въпрос, който може да се окаже особено болезнен - защо Реалистка не пише вече?

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 34 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Таки Нед 23 Май 2010, 09:26

Никой не направи нито веднъж опит да се изгладят противоречията поне дотолкова, че да останат хора - нито вие, нито те.
Велзо, не се опитвай да поставяш знаци на равенство между хората тук и другаде. И други са се опитвали, но са станали за (тукашен) смях. Именно понеже сме различни, някои сме тук, а други - другаде.

Аз съм шампион в усилията за (успешно) нормализиране на отношенията с бивши опоненти. От многото случаи напомням тези със Сикор, Реалистка, Жовина и Ферас. Като резултат, всички тези хора са били масово и протяжно оплюти от медиапулците (то не бяха 'салфетки', 'фризьорки', 'ибрикчии' ..) , а освен това са били подложени и на други видове натиск, невидим за общността.

В една или друга степен тези 'обрати' са били подкрепени или поне понесени от тукашния демос. Това демонстрира ясно разликата между усилията, полагани тук и тези, полагани другаде.

Като Админ (за да не пиша втори път) , аз ти напомням, че колективните обиди към форума могат да бъдат причина за санкция. А за мен изравняването на хората на ЕСФ с тези на МпФ е доста сериозна колективна обида.

За Реалистка и аз се питам, повторно, какво става с нея. И вече се запитвам защо още никой от нашите членове, които са във връзка с нея, не е отговорил.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 34 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  ВЕЛЗО Нед 23 Май 2010, 10:34

Таки написа:Като Админ (за да не пиша втори път) , аз ти напомням, че колективните обиди към форума могат да бъдат причина за санкция. А за мен изравняването на хората на ЕСФ с тези на МпФ е доста сериозна колективна обида.

Това горното е някакво безумие Mad

Плюс това аз и не казах такова нещо. Казах, че щом така или иначе останаха на фронта само десет човека, по-добре да бяхме останали да воюваме в един форум - по-ергономично, по-малко кликове с мишката.

А ако всичко това не се случи точно така, то се дължи на болните властови амбиции на трите поредни модерации в М-пул. От тях втората и третата бяха следствие на първата. И, което е най-странно, от старите модератори, хората болни за власт, в момента почти никой вече не пише.

Ерго, когато за пръв път възникна въпросът за модерацията, легионерите и беролинистите, които се обявиха против бяха правите, а Таверната допусна сериозна тактическа грешка. Ако тезата, че от модерация няма нужда, в онзи момент се беше наложила, Златният век можеше да продължи неопределено дълго.

Сега в момента има три форума (без да броим бай Миленчо): на легионерите, на беролинистите и на таверната. За да следим какво става, трябва да прескачаме от сайт на сайт.

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 34 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  pheras Нед 23 Май 2010, 14:05

.


Последната промяна е направена от pheras на Чет 30 Май 2013, 01:35; мнението е било променяно общо 1 път

pheras

Брой мнения : 419
Registration date : 05.01.2009

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 34 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  ВЕЛЗО Нед 23 Май 2010, 14:27

Съгласен съм с всяка една дума от трактовката на форумната история по отношение на модерацията в горния постинг.

Ферас го продължи с един абзац докато съм писал, с което се налага и аз да се отредактирам. Тъмносинята простотия, която основно се лее с думи и картинки от страниците на Медиапул ме отвращава органически, а от глупостите на бай Миленчовата секта въобще не се интересувам.

За да не засегна Таки, който има основания да е силно обиден, ще побързам да призова Ферас да му се извини за личните нападки в стил "Панайотис Критидис тунеядец, син на антифашиста-терорист Павлос Критидис", които имат нацистки ръб и не правят чест на автора си.


Последната промяна е направена от ВЕЛЗО на Нед 23 Май 2010, 14:37; мнението е било променяно общо 1 път

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 34 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Таки Нед 23 Май 2010, 14:35

Престанете да намесвате Таки в неща, които не го касаят.

Ако някои има какво да каже на някои хора тук и иска да го каже, той е свободен да го каже, без оглед какво Таки или други мислят за него или той за тях.

Ако някой няма нищо на никого да каже тук, той следва да си тръгне по живо по здраво, а не да търси вината за това състояние у трети.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 34 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  ВЕЛЗО Нед 23 Май 2010, 14:44

Правя го по съвест.

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 34 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Таки Нед 23 Май 2010, 15:03

Правя го по съвест.
За личната подкрепа - благодаря. Но проблемът не е в това какво мислят Ферас или Радомир или трети или четвърта за мен, нито в това какво мисля аз за тях.

А в това дали те наистина искат да общуват с някого тук. Това (вече) не личи от никъде.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 34 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  blag009 Вто 25 Май 2010, 09:10

pheras написа:

Алилуя!
....
Сега остава пишещите тук да си отговорят на въпроса и каква е причината за това на едно място да е интересно, а на друго - не.

Точно така драги pheras... АЛЕЛУУЯЯЯЯЯ, добре ги редиш, НО защо не мога да се регистрирам в МЕЕЕПУУУЛ?
Другото е плява!!!
Кибик Блаже
ПП.Абе тълкувай ме както искаш, Но да те питам:
-Защо ти евреин по рождение, ИЗОБЩО не си ми казвал че съм антисимит???
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 34 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  blag009 Вто 25 Май 2010, 09:13

ВЕЛЗО написа:... Тъмносинята простотия, която основно се лее с думи и картинки от страниците на Медиапул ме отвращава органически, а от глупостите на бай Миленчовата секта въобще не се интересувам...

Ако кажеш нещо и за "Детската болест на комунизЪма", ШЪ ти повервам!!! affraid
Кибик Блаже
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 34 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  chocho Вто 25 Май 2010, 23:38

Таки написа:
Правя го по съвест.
За личната подкрепа - благодаря. Но проблемът не е в това какво мислят Ферас или Радомир или трети или четвърта за мен, нито в това какво мисля аз за тях.

А в това дали те наистина искат да общуват с някого тук. Това (вече) не личи от никъде.

Таки, това е даденост, която трябва да приемеш - цяла "плеяда" от бивши форумни приятели не искат да общуват с някого тук. Не e първица, така че на кого ли му пука...


scratch

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 34 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Таки Сря 26 Май 2010, 07:53

Таки, това е даденост, която трябва да приемеш - цяла "плеяда" от бивши форумни приятели не искат да общуват с някого тук. Не e първица, така че на кого ли му пука...
Чочо, това горе съм го приел като даденост и съм го написал отдавна: няма плуралистична общност, в която всеки да харесва всеки.

Това, което не приемам, е цяла "плеяда" от бивши форумни приятели да не искат да общуват с НИКОГО тук. По повод на някой или някои.

И няма да го приема и в бъдеще.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 34 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Таки Сря 26 Май 2010, 11:18

И тъй като не бях удостоен с коментар, продължавам с два въпроса към Чочо:

1. Отдели от т.н. от теб "плеяда" по-старите форумни познати и ми обясни: с какво причината на тяхното днешно мълчание (Велзо? Друг?) е по-сериозна от един Станишков или един RedAss, които НЕ ГИ довеждаха до мълчание в МпФ?

2. Съгласен ли си, че целта на една разумна форумна модерация не е да прогонва нарушителите на форумните правила (това е само крайна мярка), а да ги накара да спазват тези правила? И че в случая с Велзо това е било постигнато?

Освен тези въпроси, искам да заявя и следното:

Аз (като админ) и КомарКо (като модератор) не водим никакви задкулисни разговори по текущи проблеми. Единственият беше, когато аз му предложих и той се съгласи да поеме функцията на модератор. Следователно, досега не са налице някакви конфликти между нас, които да са "тайна" за форумните членове. Ако такива се появят в бъдеще, аз се надявам, че ще бъдат на публично ниво, а не по пощата.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 34 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  nikiforov Сря 26 Май 2010, 20:28

Риъл с право МИ отбеляза ,че медияпуля се е превърнал в личен блог на нищото боян дамянов ....
да е жив и здрав , заедно с иван атанасов - чосич , красимирчо , ник фекалчев , и унува , дет никой не го знай ...какво е !???

да не забравим и ветровете , дето не се интересува ...и никой не се интересува ....



когато станишко , пръднята ит.н

велзо го нямаше , йордановчето тоже , аух , вкорсе ,
както и по голямата част от остатъчната ...
гИ нямаше ...
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 34 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Таки Сря 26 Май 2010, 20:55

когато станишко , пръднята ит.н

велзо го нямаше , йордановчето тоже , аух , вкорсе ,
както и по голямата част от остатъчната ...
гИ нямаше ...
1. Станишков го познават много хора. Той дори е бил 4 месеца член на този форум.

2. Мога да посоча и други лица, освен тези двама. Например Ник Калчев. Кой си отиде от МпФ благодарение на ибриците и другите мърсотии на Калчев?

Знаеш добре, че има и други и че въпросът ми е резонен, въпреки че неудобен за някои.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 34 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  nikiforov Сря 26 Май 2010, 21:04

Таки написа:

2. Мога да посоча и други лица, освен тези двама. Например Ник Калчев. Кой си отиде от МпФ благодарение на ибриците и другите мърсотии на Калчев?

Знаеш добре, че има и други и че въпросът ми е резонен, въпреки че неудобен за някои.

"благодарение" на тоя , а и не само на него , в МЕДИЯПУЛ не пишат , хай , една жена , беролина , иванов, бабата и още ....

месец и повече - Риъл !


затова писах , че има разлика - това ,че не пишат ТАМ , не значи ,че ТРЯБВА да пишат ТУК

и обратното , разбира се !
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 34 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Таки Сря 26 Май 2010, 21:18

"благодарение" на тоя , а и не само на него , в МЕДИЯПУЛ не пишат , хай , една жена , беролина , иванов, бабата и още ....
Аз не говоря за МпФ след есента на 2007 г. , а за МпФ ПРЕДИ това! Когато всички пишехме там!
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 34 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  nikiforov Сря 26 Май 2010, 21:28

ние си "говорим" като глухонеми - ти ме пита ТРИ пъти , защо .....
аз ти отговорих ,че нещата не са съвместими ...
тни , сега ме връщаш едно време ...
ами ТАМ , никой не ебаваше калчев за слива ,преди да отиде , да се моли да му дадат властчица ...
затова и никой не е пожелал да напусне , въпреки повръщенята , която сееше той , боенчо , уринария ...
това !
тук обаче , е различно !
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 34 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Таки Сря 26 Май 2010, 21:31

тук обаче , е различно !
Кое му е различното?
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 34 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  nikiforov Сря 26 Май 2010, 22:22

различното е ,че всеки има ...почти еднаква "тежест "

това задоволява ли те , като отговор ?
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 34 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 34 от 38 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите