Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

тъпни от виртуалното ...

+11
marapepelia6ka
chocho
HEXE
Boabab
jovina
Admin
nikiforov
pheras
Помощ, граждани!
Таки
komarKo
15 posters

Страница 6 от 24 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 24  Next

Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 6 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  HEXE Сря 22 Дек 2010, 14:40

Таки написа:Хексе, един модератор може само да се радва, когато оправи своите отношения с други хора.

Той се радва също, когато успее да оправи отношенията между други хора.

Не че е лошо да си спомняме миналото, но е добре да извличаме и поуки от него.

Да .И да разберем с какви хора сме заобиколени ,нали?
HEXE
HEXE

Female
Брой мнения : 631
Age : 62
Registration date : 06.11.2007

https://rigas.bulgarianforum.net/profile.forum

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 6 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Таки Сря 22 Дек 2010, 14:48

И да разберем с какви хора сме заобиколени, нали?
Хексе, като модератор и админ, аз съм длъжен да се съглася с присъствието на най-различни хора във форума. В рамките на определени правила, които на всички са ясни.

А като Таки, аз вярвам във възможността за позитивни промени в моите отношения с други хора, като се старая да ги насърча и осъществя. Защото това ми повелява моята етика и култура.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 6 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  jovina Сря 22 Дек 2010, 14:51

HEXE написа:
Таки написа:Хексе, един модератор може само да се радва, когато оправи своите отношения с други хора.

Той се радва също, когато успее да оправи отношенията между други хора.

Не че е лошо да си спомняме миналото, но е добре да извличаме и поуки от него.

Да .И да разберем с какви хора сме заобиколени ,нали?
Да. Разбрахме те вече отдавна, ама ти давай - можеш още, не съм доволна! cheers До тук ти пиша 3 на релси Laughing Казват, че учениците надминават учителите си, но явно това се отнася за умните, а ти не си от тях! Има оше мнооооооггггоо да учиш, дерзай Basketball
jovina
jovina

Брой мнения : 1792
Registration date : 18.05.2009

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 6 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  jovina Сря 22 Дек 2010, 14:53

Таки написа:
А като Таки, аз вярвам във възможността за позитивни промени в моите отношения с други хора, като се старая да ги насърча и осъществя. Защото това ми повелява моята етика и култура.
За да разбере обаче какво и казваш, Хексе трябва да има етика и култура ако не равни, то поне близки до твоите, Таки ... Затова силно се съмнявам, че ще бъдеш разбран Smile
jovina
jovina

Брой мнения : 1792
Registration date : 18.05.2009

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 6 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Таки Сря 22 Дек 2010, 14:59

Аз пък мисля, че не е трудно да бъда разбран.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 6 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  HEXE Сря 22 Дек 2010, 15:00

Таки написа:
И да разберем с какви хора сме заобиколени, нали?
Хексе, като модератор и админ, аз съм длъжен да се съглася с присъствието на най-различни хора във форума. В рамките на определени правила, които на всички са ясни.

А като Таки, аз вярвам във възможността за позитивни промени в моите отношения с други хора, като се старая да ги насърча и осъществя. Защото това ми повелява моята етика и култура.
И етиката и културата като срещнат наглата простотия- какво правиш? Very Happy
HEXE
HEXE

Female
Брой мнения : 631
Age : 62
Registration date : 06.11.2007

https://rigas.bulgarianforum.net/profile.forum

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 6 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  marapepelia6ka Сря 22 Дек 2010, 15:01

Таки написа:Хексе, един модератор може само да се радва, когато оправи своите отношения с други хора.

Ще си позволя малко да те корегирам. Аз отношения с теб, преди да се регистрирам тук, нямах. Но в оня скрит и както разбирам добре запазен форум, непрекъснато се цитираха твои извадки, в които имаше доста по-грубички нещица срещу списващите там.. Няма да се оправдавам, че съм квакала в хора. Като се намърдаш сред плюещи почва да ти харесва едва ли не надплюването. Силно се изкушавам обаче да активирам молбата на клакьрката по-горе, за регистрация във Ветрилника, където и до днес пишат мнозинството от "оня" форум. Най-вероятно никак няма да и хареса факта, че там няма да прочете и ред подобна мръсотия. Разбирам, че интригите я увличат, но не разбирам докога си мисли, че може да създава такива върху стари тъпотии. Стига е преекспонирала това "изгонени от всякъде", щото в мрежата не са само безпризорни и приятели. Трета година пиша и в друг форум, а тук вече втора. И не мисля, че съм дала дори повод на администратор или модератор, да ми направи забележка. Колкото и стари мои постинги да изкара, те все някога ще свършат защото са от един и същи период. Който отдавна е приключил за мен. Клакьорката цели отстраняването ни с Джови от тук, но в случая тя е само маша изпълняваща чужди въжделения. Докато спазвам правилата на форума ще пиша когато и както съм на кеф. А се убедих ако не друго, че тук те са доста ясни и категорични, а не променлива според настроението на админа величина. Толкоз. Това беше и последното ми включване по темата. Кой разбрал, разбрал. До сега трябваше да сме приключили с опознаването.
marapepelia6ka
marapepelia6ka

Брой мнения : 1352
Registration date : 15.05.2009

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 6 Empty И етиката и културата като срещнат наглата простотия- какво правиш?

Писане  jovina Сря 22 Дек 2010, 15:12

HEXE написа:

И двете сте еднакви,изгониха ви от де ли не.Е тук може да сте на мястото си ,но докато сте тук активността доста ще намалее Very Happy cheers Живейте!Ела да ми изпереш презрамките мъ..шо Laughing


marapepelia6ka написа:

Ще си позволя малко да те корегирам. Аз отношения с теб, преди да се регистрирам тук, нямах. Но в оня скрит и както разбирам добре запазен форум, непрекъснато се цитираха твои извадки, в които имаше доста по-грубички нещица срещу списващите там.. Няма да се оправдавам, че съм квакала в хора. Като се намърдаш сред плюещи почва да ти харесва едва ли не надплюването. Силно се изкушавам обаче да активирам молбата на клакьрката по-горе, за регистрация във Ветрилника, където и до днес пишат мнозинството от "оня" форум. Най-вероятно никак няма да и хареса факта, че там няма да прочете и ред подобна мръсотия. Разбирам, че интригите я увличат, но не разбирам докога си мисли, че може да създава такива върху стари тъпотии. Стига е преекспонирала това "изгонени от всякъде", щото в мрежата не са само безпризорни и приятели. Трета година пиша и в друг форум, а тук вече втора. И не мисля, че съм дала дори повод на администратор или модератор, да ми направи забележка. Колкото и стари мои постинги да изкара, те все някога ще свършат защото са от един и същи период. Който отдавна е приключил за мен. Клакьорката цели отстраняването ни с Джови от тук, но в случая тя е само маша изпълняваща чужди въжделения. Докато спазвам правилата на форума ще пиша когато и както съм на кеф. А се убедих ако не друго, че тук те са доста ясни и категорични, а не променлива според настроението на админа величина. Толкоз. Това беше и последното ми включване по темата. Кой разбрал, разбрал. До сега трябваше да сме приключили с опознаването.

Правиш си изводи, как какво правиш cheers
Не задаваш тъпи въпроси clown
jovina
jovina

Брой мнения : 1792
Registration date : 18.05.2009

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 6 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  HEXE Сря 22 Дек 2010, 15:13

marapepelia6ka написа:
Таки написа:Хексе, един модератор може само да се радва, когато оправи своите отношения с други хора.

Ще си позволя малко да те корегирам. Аз отношения с теб, преди да се регистрирам тук, нямах. Но в оня скрит и както разбирам добре запазен форум, непрекъснато се цитираха твои извадки, в които имаше доста по-грубички нещица срещу списващите там.. Няма да се оправдавам, че съм квакала в хора. Като се намърдаш сред плюещи почва да ти харесва едва ли не надплюването. Силно се изкушавам обаче да активирам молбата на клакьрката по-горе, за регистрация във Ветрилника, където и до днес пишат мнозинството от "оня" форум. Най-вероятно никак няма да и хареса факта, че там няма да прочете и ред подобна мръсотия. Разбирам, че интригите я увличат, но не разбирам докога си мисли, че може да създава такива върху стари тъпотии. Стига е преекспонирала това "изгонени от всякъде", щото в мрежата не са само безпризорни и приятели. Трета година пиша и в друг форум, а тук вече втора. И не мисля, че съм дала дори повод на администратор или модератор, да ми направи забележка. Колкото и стари мои постинги да изкара, те все някога ще свършат защото са от един и същи период. Който отдавна е приключил за мен. Клакьорката цели отстраняването ни с Джови от тук, но в случая тя е само маша изпълняваща чужди въжделения. Докато спазвам правилата на форума ще пиша когато и както съм на кеф. А се убедих ако не друго, че тук те са доста ясни и категорични, а не променлива според настроението на админа величина. Толкоз. Това беше и последното ми включване по темата. Кой разбрал, разбрал. До сега трябваше да сме приключили с опознаването.
Аха,промените,бърдака -май те разбрах Laughing А чаршафите... Basketball
HEXE
HEXE

Female
Брой мнения : 631
Age : 62
Registration date : 06.11.2007

https://rigas.bulgarianforum.net/profile.forum

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 6 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  jovina Сря 22 Дек 2010, 15:19

HEXE написа:[
Аха,промените,бърдака -май те разбрах Laughing А чаршафите... Basketball

Мдаааа .. та какво правим когато етиката и културата срещнат наглата простотия??? Laughing
jovina
jovina

Брой мнения : 1792
Registration date : 18.05.2009

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 6 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  jovina Сря 22 Дек 2010, 15:25

Айде, аз отивам на фризьор и да си почина малко, че тежка вечер ме чака, а в това време някои да вземат да се поизперат малко, да пооправят гримчето от снощи, да "турят" и едно гребенче по възможност, да облекат по-ново пулоферче или поне не толкова раздърпано и пак да се снимат, че то направо срамота affraid affraid cheers
jovina
jovina

Брой мнения : 1792
Registration date : 18.05.2009

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 6 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  jovina Сря 22 Дек 2010, 15:31

Ъъъъ и таковата - последно ... Марянчееее, бардак се пише с А, кака, не с Ъ Smile)) А ако случайно си искала да го напишеш като закачка (в което се съмнявам, ама виж колко съм добричка - отварям ти вратичка все пак), да знаеш за друг път - пишеш ъ-то с главна буква - ето така: бЪрдак - че да разберем, че се шегуваш ( и да се изненадаме, щото всички знаем, че си оперирана от чувство за хумор Laughing )
jovina
jovina

Брой мнения : 1792
Registration date : 18.05.2009

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 6 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  HEXE Сря 22 Дек 2010, 15:43

jovina написа:Ъъъъ и таковата - последно ... Марянчееее, бардак се пише с А, кака, не с Ъ Smile)) А ако случайно си искала да го напишеш като закачка (в което се съмнявам, ама виж колко съм добричка - отварям ти вратичка все пак), да знаеш за друг път - пишеш ъ-то с главна буква - ето така: бЪрдак - че да разберем, че се шегуваш ( и да се изненадаме, щото всички знаем, че си оперирана от чувство за хумор Laughing )

Че си ку...ка знаем Very Happy
HEXE
HEXE

Female
Брой мнения : 631
Age : 62
Registration date : 06.11.2007

https://rigas.bulgarianforum.net/profile.forum

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 6 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  jovina Сря 22 Дек 2010, 18:08

HEXE написа:
Че си ку...ка знаем Very Happy
Обаче не ти е много смешно - иначе щеше нещо по-умно да измислиш Razz : И не е зле да уточниш, защо говориш за себе си в първо лице множествено число - иначе може да си помисля нещо за психичното ти здраве Laughing
Сега ... Марианчеее ... ама ти нищо не пусна за Никифоров бе, пък аз него най- не го долюбвах на времето Laughing Я дай да видим за него какви съм ги редила, щото ще се почувства пренебрегнат човека Rolling Eyes За Комара - също, не може нищо и за Гражданина да не сме казали ...Като си почнала, давай докрай cheers Пък после е мой ред jocolor
Ама ако си се заела да си оправиш външния вид, не се притеснявай, аз не бързам, ще почакам santa
И нали запомни бАрдак, с А, не с Ъ Smile Питай там някой по-грамотен преди да публикуваш, че да не се излагаме, нали Wink
jovina
jovina

Брой мнения : 1792
Registration date : 18.05.2009

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 6 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  nikiforov Сря 22 Дек 2010, 20:34

тЪшак /нар/
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 6 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  jovina Сря 22 Дек 2010, 20:37

nikiforov написа:тЪшак /нар/
А така - гледай Марянче и се учи - никифоров ти даде друг пример - белким прихванеш Laughing Ама ... дето има един лаф - а дано, ама надали Laughing
jovina
jovina

Брой мнения : 1792
Registration date : 18.05.2009

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 6 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  HEXE Сря 22 Дек 2010, 21:03

jovina написа:
nikiforov написа:тЪшак /нар/
А така - гледай Марянче и се учи - никифоров ти даде друг пример - белким прихванеш Laughing Ама ... дето има един лаф - а дано, ама надали Laughing
Very Happy Говори си сама Галке,туй та чака Laughing Дано та чуят де ,ма ти си говори Very Happy


Последната промяна е направена от HEXE на Сря 22 Дек 2010, 21:16; мнението е било променяно общо 1 път
HEXE
HEXE

Female
Брой мнения : 631
Age : 62
Registration date : 06.11.2007

https://rigas.bulgarianforum.net/profile.forum

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 6 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  HEXE Сря 22 Дек 2010, 21:15

И след купона пияна като гъска не забравяй да продължиш! Пусни и фотка легнала в краката на някой . Laughing
HEXE
HEXE

Female
Брой мнения : 631
Age : 62
Registration date : 06.11.2007

https://rigas.bulgarianforum.net/profile.forum

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 6 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  chocho Чет 23 Дек 2010, 10:28

Това не може ли да бъде изяснено зад завесата ?

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 6 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  jovina Чет 23 Дек 2010, 11:37

Е то всичко е ясно вече Basketball
jovina
jovina

Брой мнения : 1792
Registration date : 18.05.2009

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 6 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Таки Вто 28 Дек 2010, 20:14

Съобщение от управата на Безпризор-хамам

- Телячките Nadya Varnaeva и Emilia Norrkoping да се явят веднага в главния басейн, за да изтрият кир от гърбовете на господата Петър Дяков, Hunter Douglas и Black seed!

http://bezprizorni.forumotion.com/t89p75-page#12532

тъпни от виртуалното ... - Page 6 Bath1b
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 6 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  marapepelia6ka Вто 28 Дек 2010, 20:50

Това е последната ми снимка във форума на дебеланките Very Happy Ако знаех, че съм следена така внимателно, щях да сложа и по-нови. Включително и такава на пръстенчето с диамант, дето наскоро получих със специално предложение. cheers Кво да правя, простите се уреждаме, интЕлЕгентните си остават стари...и самотни на село. Crying or Very sad
marapepelia6ka
marapepelia6ka

Брой мнения : 1352
Registration date : 15.05.2009

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 6 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Таки Вто 28 Дек 2010, 20:51

По този повод, съпроводен с липсата на каквато и да е реакция от страна на иначе тъй експресната Надя, аз й съобщавам, че санкцията й е превърната в перманентна.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 6 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  marapepelia6ka Вто 28 Дек 2010, 20:54

Недей така Таки, светли празници са. Нима наистина си очаквал адекватна реакция от Надето. Ми тя милата съвсем се оплете в усилията да вегетира между два лагера. Crying or Very sad
marapepelia6ka
marapepelia6ka

Брой мнения : 1352
Registration date : 15.05.2009

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 6 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  jovina Вто 28 Дек 2010, 20:56

marapepelia6ka написа:Включително и такава на пръстенчето с диамант, дето наскоро получих със специално предложение. cheers
Е то това оставаше!!! Че да получат ритъмни разстройства хората ... или обостряне на хроничните им стомашно-чревни такива, айде недей така, ако обичаш!!! Здравеопазването е в криза, лекарите са корумпирани, кой ще им плати лечението! Налягай си сърмите и не се обаждай много, молят'са affraid
jovina
jovina

Брой мнения : 1792
Registration date : 18.05.2009

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 6 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 24 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите