Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Място за изритани от гевезето Реалистка люде

+20
(Херувимъ)
(Иван)
(Натали)
Помощ, граждани!
(AlexLevi)
Логик
Таки
Надя
komarKo
Homan
(TiUG)
Лаик
(Meli)
Admin
nikiforov
chocho
(Българанъ)
blag009
сноб
Boabab
24 posters

Страница 31 от 31 Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31

Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 31 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Таки Вто 25 Авг 2009, 20:34

Да не се разпиляваме...
Е, защо пък да не се разпиляваме..? Някои се разпиляват в два форума, други в три, а Петьо Камасутрата - в 5 - 6 ... Very Happy
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 31 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Realistka Вто 25 Авг 2009, 20:39

Таки написа:
Да не се разпиляваме...
Е, защо пък да не се разпиляваме..? Някои се разпиляват в два форума, други в три, а Петьо Камасутрата - в 5 - 6 ... Very Happy

Всичко за благото на ЕСФ...където свободата, Санчо, предполага да не броим "кой", "къде" и "как", което е работа на Цв.Цв. и неговото ведомство, които някои грубо наричат "ченгесария"...
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 31 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Таки Вто 25 Авг 2009, 20:49

Всичко за благото на ЕСФ...
Дори всички да се отрекат от ЕСФ, неговият Админ е длъжен да работи за неговото благо. Не виждам проблема ..

Впрочем, Олас имаше доблестта да посочи себе си като автор на текста, който Калчев приписа на Боев, съпровождайки приписването с гнусни коментари. Нямаше обаче доблестта да се възпротиви на гнусните коментари. Е, пак добре.. А без хич ..? Very Happy


Последната промяна е направена от Таки на Вто 25 Авг 2009, 20:54; мнението е било променяно общо 1 път
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 31 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Realistka Вто 25 Авг 2009, 20:51

Таки написа:Дори всички да се отрекат от ЕСФ, неговият Админ е длъжен да работи за неговото благо. Не виждам проблема .Впрочем, Олас имаше доблестта да посочи себе си като автор на текста, който Калчев приписа на Боев, съпровождайки приписването с гнусни коментари. Нямаше обаче доблестта да се възпротиви на гнусните коментари. Е, пак добре.. А без хич ..? .
Едва ли някой се съмнява в истиността на това твърдение....и в неподправеното благородство на намерения ти
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 31 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  chocho Вто 25 Авг 2009, 22:01

Таки написа:
Всичко за благото на ЕСФ...
Дори всички да се отрекат от ЕСФ, неговият Админ е длъжен да работи за неговото благо. Не виждам проблема ..

Впрочем, Олас имаше доблестта да посочи себе си като автор на текста, който Калчев приписа на Боев, съпровождайки приписването с гнусни коментари. Нямаше обаче доблестта да се възпротиви на гнусните коментари. Е, пак добре.. А без хич ..? Very Happy

На мен ми се струва, че в случая по-интересна би била реакцията на Калчев, след като е разбрал че пак е излезнал без памперса ... scratch

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 31 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Таки Вто 25 Авг 2009, 22:10

На мен ми се струва, че в случая по-интересна би била реакцията на Калчев, след като е разбрал че пак е излезнал без памперса ...
В трудно положение е изпаднал човекът.. Но не му е за първи път, нито ще му е за последен. Проблемът е най-вече в обитателите на МуПуФу, които сигурно все повече се питат в името на какво пребивават все-още там и едва ли намират разумен отговор ...
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 31 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  chocho Вто 25 Авг 2009, 22:18

Таки написа:
На мен ми се струва, че в случая по-интересна би била реакцията на Калчев, след като е разбрал че пак е излезнал без памперса ...
В трудно положение е изпаднал човекът.. Но не му е за първи път, нито ще му е за последен. Проблемът е най-вече в обитателите на МуПуФу, които сигурно все повече се питат в името на какво пребивават все-още там и едва ли намират разумен отговор ...

Ееее, то бива оптимизъм, ама чак пък толкова...

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 31 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Робърт Боев Сря 26 Авг 2009, 00:16

...


Последната промяна е направена от Робърт Боев на Пон 14 Яну 2013, 21:29; мнението е било променяно общо 1 път

Робърт Боев

Male
Брой мнения : 761
Location : New York, USA
Registration date : 14.01.2008

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 31 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Таки Сря 26 Авг 2009, 00:20

Калчев дерайлира:

Съжалявам за допуснатата от мен грешка. Подвел съм се по въведения от Пантарейкис в клоаката тарикатлък да не се посочва кого цитира.
Комичното не е в това, че Калчев лъже, защото Боев е цитирал стриктно Олас, а в ЕСФ е правило да се цитира прилежно. Комичното е в това, че Калчев заявява черно на бяло, че едно и също писание той би го коментирал различно, в зависимост от автора му.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 31 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Робърт Боев Сря 26 Авг 2009, 00:20

...


Последната промяна е направена от Робърт Боев на Пон 14 Яну 2013, 21:30; мнението е било променяно общо 1 път

Робърт Боев

Male
Брой мнения : 761
Location : New York, USA
Registration date : 14.01.2008

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 31 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Таки Сря 26 Авг 2009, 00:22

Това е стандартна процедура в Медиапул.
Тя е стандартна за враговете. Комичното е в това, че жертва на процедурата се окажа "наш човек", Олас .. Very Happy

Да припомним квалификациите:

В горното съчинение неграмотникът е написал вярно само името на Чудомир. ..... Ама с два грама мозъче толкова може сиромашкият (Олас). Да не му придиряме... Както беше казал същият тоя Чудомир, магарето и на хаджилък да го пратиш, пак магаре ще си остане.

Густо перфетто американо ... Very Happy Very Happy

Хайде чао ..


Последната промяна е направена от Таки на Сря 26 Авг 2009, 00:27; мнението е било променяно общо 2 пъти
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 31 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Робърт Боев Сря 26 Авг 2009, 00:25

...


Последната промяна е направена от Робърт Боев на Пон 14 Яну 2013, 21:33; мнението е било променяно общо 1 път

Робърт Боев

Male
Брой мнения : 761
Location : New York, USA
Registration date : 14.01.2008

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 31 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Робърт Боев Сря 26 Авг 2009, 00:29

...


Последната промяна е направена от Робърт Боев на Пон 14 Яну 2013, 21:34; мнението е било променяно общо 1 път

Робърт Боев

Male
Брой мнения : 761
Location : New York, USA
Registration date : 14.01.2008

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 31 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  chocho Сря 26 Авг 2009, 09:40

Робърт Боев написа:Това за памперса е добро попадение.

Реакцията на Калчев би била интересна, но реакцията на Олас ме изумява.
Честно казано, почувствах се зле заради него - Калчев го овъргаля в пепеляка, а Олас подсмърча и се извинява като някаква ученичка.

Не се самозаблуждавай - Калчев овъргаля теб в пепеляка, не него !
Аршнини различни, ще знаеш...

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 31 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  komarKo Сря 26 Авг 2009, 10:28

chocho написа:
Робърт Боев написа:Това за памперса е добро попадение.

Реакцията на Калчев би била интересна, но реакцията на Олас ме изумява.
Честно казано, почувствах се зле заради него - Калчев го овъргаля в пепеляка, а Олас подсмърча и се извинява като някаква ученичка.

Не се самозаблуждавай - Калчев овъргаля теб в пепеляка, не него !
Аршнини различни, ще знаеш...


Другарят Калчев е ВИНАГИ прав !!! Razz

komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 31 Empty Да напомня...

Писане  Realistka Пет 04 Дек 2009, 16:55

Тъй като съм от малкото колеги удостоени с персонална тема, напомням, че тук е местото за всички похвали, препоръки и оплаквания от/към моята персона...

.......
PS. Обърнете внимание, че това е постинг # 778 в тази забележителна тема.
Извинявам се, ако с тази си реплика отклонявам вниманието ви от важни дела и обекти...
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 31 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  komarKo Пет 04 Дек 2009, 17:06

Realistka написа:
.......
PS. Обърнете внимание, че това е постинг # 778 в тази забележителна тема.
Извинявам се, ако с тази си реплика отклонявам вниманието ви от важни дела и обекти...

А ти обърни внимание от коя дата е последният постинг...преди твоя.... Cool

komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 31 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Realistka Пет 04 Дек 2009, 17:17

komarKo написа:
Realistka написа:
.......
PS. Обърнете внимание, че това е постинг # 778 в тази забележителна тема.
Извинявам се, ако с тази си реплика отклонявам вниманието ви от важни дела и обекти...

А ти обърни внимание от коя дата е последният постинг...преди твоя.... Cool

Ригас, сега ми отправи препоръка...аз затова си позволих!
Embarassed Embarassed

А че борбата по превъзпитанието ми заплашително затихна е факт...

Преди време даже една госпожа дето преписваше бибилията каза няколко думи в тази насока...с цел превъзпитанието ми, а сега к'во - нищо!
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 31 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Таки Пет 04 Дек 2009, 17:23

Реалистке,
Не е редно човек да налага на другите къде да общуват с него. Това би била стъпка в посока на една 'блоговизация' на форума, каквато никога не е имало в миналото.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 31 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Boabab Пет 04 Дек 2009, 17:35

Аз съм сигурен, че Гевезистка само да иска и ще разкара Калния Фекалчев от Медияпул...Явно не иска.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 31 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Realistka Пет 04 Дек 2009, 17:38

Таки написа:Реалистке,
Не е редно човек да налага на другите къде да общуват с него. Това би била стъпка в посока на една 'блоговизация' на форума, каквато никога не е имало в миналото.
Драги Ригасе,
не е редно човек да налага на другите кого да питат и кого да не питат за политическата му принадлежност...особено за друг форум...
Това би било стъпка в посока...(попълни точките, щото нямам време - отивам на кино!)
Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 31 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Таки Пет 04 Дек 2009, 17:41

Драги Ригасе,
не е редно човек да налага на другите кого да питат и кого да не питат за политическата му принадлежност...особено за друг форум...
Не се притеснявай, Реалистке, не ти 'налагам' нищо. Приеми въпроса за риторичен: и аз, и ти, и всички други знаем, че лайнцето е дясно. Да ти е живо и здраво .. и ... ПУ! да не ти го уручасам ... Very Happy
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 31 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Realistka Пет 04 Дек 2009, 17:46

Таки написа:
Драги Ригасе,
не е редно човек да налага на другите кого да питат и кого да не питат за политическата му принадлежност...особено за друг форум...
Не се притеснявай, Реалистке, не ти 'налагам' нищо. Приеми въпроса за риторичен: и аз, и ти, и всички други знаем, че лайнцето е дясно. Да ти е живо и здраво .. и ... ПУ! да не ти го уручасам ... Very Happy

Аз знаех, че въпросът ти е риторичен.

Но така пък получаваш възможност да използваш думи като "лайно", което предполагам, за един бивш комунист какъвто си е живо удоволствие.... Wink Wink
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 31 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Таки Пет 04 Дек 2009, 17:51

Но така пък получаваш възможност да използваш думи като "лайно", което предполагам, за един бивш комунист какъвто си е живо удоволствие....

Не смея да сравнявам своето удоволствие с това, които изпитваш ти от писанията на поменатото лайнце, които те касаят. Разбирам, че твоята радост е безгранична! Very Happy
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 31 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 31 от 31 Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите