Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

+23
jovina
HEXE
Admin
gigatev
Realistka
(anika-1)
Sonia
(TiUG)
Надя
(Иван)
Таки
Помощ, граждани!
(Натали)
Логик
komarKo
Homan
chocho
blag009
nikiforov
Лаик
(Българанъ)
сноб
Boabab
27 posters

Страница 28 от 32 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Next

Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 28 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  komarKo Вто 18 Яну 2011, 11:49


"Ако тези записи са автентични и това бъде доказано, тогава Борисов трябва да подаде оставка. Ако притежава дори грам политическа етика и хигиена, той, разбира се, трябва да се оттегли. Това е според мен повече от ясно. Всичко друго би било просто камуфлаж. А фактът, че човек може да е толкова глупав и да говори за такива неща по телефона, ме оставя, честно казано, без думи"



komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 28 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  komarKo Чет 20 Яну 2011, 17:42

малко гнъс

Пиар експертът Диана Дамянова: Досега не е имало правителство, което да комуникира толкова много с гражданите, както сегашното


scratch

komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 28 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  komarKo Чет 27 Яну 2011, 11:50



....
"Така наречената Синя коалиция изпусна златния си шанс най-после да се профилира по някакъв начин и да се отграничи от правителството. Те категорично трябваше да гласуват срещу доверието в кабинета и най-после да се отърват от тази обвързаност с едно послушно и посредствено мнозинство и с правителство, което има неясен политически профил и е свързано със сили и интереси, които не са непременно най-светли, прозрачни и европейски, независимо от Е-то в абревиатурата."

....

"В момента, както чувам, около Борисов има доста напрежение в Европейската народна партия най-вече заради последните изказвания. Хората, които наблюдават ситуацията в България, много добре чуха и прочетоха какво е казал той. Първо, за подслушването на министрите, и второ, в разговора с Ваньо Танов. Сега, когато възникна голямо напрежение около унгарския премиер Виктор Орбан и медийния закон в Унгария, немалко хора в ЕНП се изказват за една по-предпазлива политика. Те казват: „Какви хора вкарахме в тази наша консервативна партия? Вече има опасност от популизъм, има опасност от меки автократични режими, дори от диктатури. Я да се огледаме с кого работим и да видим дали на тези хора мястото им е при нас”. За съжаление партиите в Европейския парламент подбират партньорите са не толкова по техните параметри и качества, а по числеността на тяхното представителство. Затова измежду многото кандидати за членове на ЕНП обикновено най-бързо се приемат онези, които са на власт и които са вкарали най-много депутати в Европейския парламент."

....

"Ако канцлерката Меркел беше казала, че обича да подслушва своите министри и това е нещо нормално, че иска нейните министри взаимно да се следят и да се подозират, веднага щеше да се надигне невероятен протест. Сигурен съм, че поне няколко от министрите й щяха начаса да напуснат правителството, а медиите щяха да подхванат темата и да не я изпуснат, докато правителственият ръководител не си подаде оставката. Тоест такова нещо в Германия би завършило задължително с оставка на министър-председателя."


Александър Андреев: Синята коалиция изпусна златния си шанс най-после да се отграничи от Борисов


komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 28 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  chocho Пет 28 Яну 2011, 15:30

Добро описание на ситуацията, доста добро.... Много малки забележки имам към написаното.




-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Скандалът е, че Борисов е премиер

Ако България беше малко по-значима държава и на изказванията на нейния премиер се гледаше сериозно, а не с насмешка, както е сега, това изказване щеше да предизвика международен скандал.

http://www.glasove.com/article-11765.php



chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 28 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  jovina Пет 28 Яну 2011, 16:58

chocho написа:Добро описание на ситуацията, доста добро.... Много малки забележки имам към написаното.

http://www.glasove.com/article-11765.php

[/i]
Наистина много добро, благодаря за линка Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 28 950213
Единственото, с което не съм съгласна е, че спортът произвежда мутри, но това не е толкова съществено
jovina
jovina

Брой мнения : 1792
Registration date : 18.05.2009

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 28 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  Помощ, граждани! Пет 28 Яну 2011, 17:12

приемам, че съдържанието трябва да се разглежда независимо от източника

обаче това не трябва да важи тогава, когато източникът има специфични предпочитания относно ефекта на съдържанието..

затова не гледам сериозно на нито един текст от "Гласове" от около една година насам
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 28 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  Помощ, граждани! Сря 09 Фев 2011, 14:57

Таки, има ли в Гърция толкова неграмотни журналисти:

Костов не разбрал, че външният ни дълг расте

Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 28 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  Помощ, граждани! Чет 10 Фев 2011, 14:25

cheers

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 28 0005-large
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 28 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  nikiforov Чет 10 Фев 2011, 16:24

Комаре, това е разказ, комикс от една сцена!
Боабабът "поръчваше" такива карикатури- за всяко детайлче заявка страница!

nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 28 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  blag009 Чет 10 Фев 2011, 18:41

komarKo написа:


....

"Ако канцлерката Меркел беше казала, че обича да подслушва своите министри и това е нещо нормално, че иска нейните министри взаимно да се следят и да се подозират, веднага щеше да се надигне невероятен протест. Сигурен съм, че поне няколко от министрите й щяха начаса да напуснат правителството, а медиите щяха да подхванат темата и да не я изпуснат, докато правителственият ръководител не си подаде оставката. Тоест такова нещо в Германия би завършило задължително с оставка на министър-председателя."


Александър Андреев: Синята коалиция изпусна златния си шанс най-после да се отграничи от Борисов


Комарко тъй като нямаш коментар, се спирам на последният цитат!
Аре сега с думи прости?!?!
-Знаеш за А(генция)Н(ационална)С(игурност) на САЩ...нали??? Е, след като АГЕНЦИЯТА засече точният час , минута и секунда, когато фрау Меркел пръдне в ... канцлерското СИ кресло( и БУШ и направи масаж)Smile...за кво иде реч да гувориме???
Е, това не попречи да БЪДАТ взривени "Кулите-близнаци"??? Което поражда въпроса "Дали самата АГЕНЦИЯ няма пръст в таз работа"???
Та още в началото стигнах до извода:
-ШУВОТЕВИЦАТА е в полза бат Бойко!!!!! Другото е от лУкавия!!!!! Laughing Laughing Laughing
Кибик Блаже
ПП.За протокола :
-Това ли карикатурата Е ... от https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150096874878270&set=a.60422833269.68145.626523269&ref=nf , защото не ми отваря, а и нямама търпението на Таки да си играя с нея!!!! Razz
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 73
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 28 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  blag009 Вто 22 Фев 2011, 18:47

komarKo написа:малко гнъс
scratch
Комарко, четох във в-к "Уикенд" 15-25 февруари 2011 г. на стр.69, едно интервю на г-н Александър Йорданов, по известен като г-н "Един добър ден на българската демокрация" за срещата си в Калифорния с Роналд Рейгън на 28.02.1991 г. огранизирана от Ник Бонев* и Джордж Марк Райнов* и придружаван от журналиста Владимир Брашнаров.
В интервюто Ал.Йорданов казва дословно:
-В края на срещата ми написа посвещение на плаката("Америка, страната на Рейгън") и ми го подари.
Аз му подарих в-к"Век 21"(издание на РДП) с рисунки на Христо Комарницки.
Е, Комарко със сигурнос може да се каже, че фигурираш в бибилиотека "Роланд Рейгън"!
Давам справака на Ник и Джордж, ЗАЩО ги има в "гуглето" като личности и функционери на Републиканската Партия на САЩ, приятели на ПРЕЗИДЕНТА РЕЙГЪН, а не измислени функционерчета като СерещияРедкоХронично, като ВУЙКАТА ГОйЯвич, който през това време е бил изгонен от Щатите, като некадърен и продажен член на дипломацията НИ и т.н.
Кибик Блаже



*Ник Бонев-В-к "Експрес" бр. 179/22.11.1993 г.
Ник Бо­нев, 49-го­ди­шен, е ро­ден в Со­фия. Пре­ди 25 го­ди­ни емиг­ри­ра в САЩ. За­вър­ш­ва стро­и­тел­но ин­же­нер­с­т­во. Ра­бо­тил е в за­во­ди­те „Дже­не­рал мо­търс“. По­нас­то­я­щем е соб­с­т­ве­ник на бро­кер­с­ка къ­ща. Член е на цен­т­рал­но­то ръ­ко­вод­с­т­во на Ре­пуб­ли­кан­с­ка­та пар­тия на САЩ в об­ласт­та Ориндж Ка­ун­ти и е един от при­я­те­ли­те на Ро­налд Рей­гън и Фи­лип Ди­мит­ров. С вни­ма­ние сле­ди раз­ви­ти­е­то на де­мок­ра­тич­ни­те про­це­си у нас. По­ма­га за ут­вър­ж­да­ва­не­то на но­вия об­раз на Бъл­га­рия в САЩ и в ня­кои от най-нап­ред­на­ли­те дър­жа­ви в Да­леч­ния Из­то

*Джордж-Марк Райнов е главен изпълнителен директор на IIC, Лос Анджелис.
Роден през 1945 г. в София, той емигрира в САЩ през 1970 г. и започва работа за United States Theater Army Support Command, Europe – 6950th Labor Service Training Center в Германия (тогава ГФР).
Специализира политически науки, бизнес администрация и макроикономика. Трудовият му опит включва средно и висши управленски позиции в големи корпорации като Bor-Air Frt. Co. Inc., John Hancock Mutual Life Ins. Co., Todd Pacific Shipyards Corp. и т.н.
От 1985 г. се е посветил на организационна, управленска и консултантска дейност на най-високо бизнес и политическо равнище в редица развиващи се държави.
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 73
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 28 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  Помощ, граждани! Нед 27 Фев 2011, 18:52

Благ, сигурно този текст ще ти бъде интересен:

На 9 февруари 2011 г. изпратих на приятелите си в България, чиито електронни адреси са ми известни, следното писмо:

Позволявам си да ви занимавам с тази сама по себе си смехотворна история по една единствена причина: масовата готовност безусловно да се поставят под един знаменател всички, попаднали в картотеките на Държавна сигурност.

Гледах досието си (макар и воден от съвсем други мотиви), където видях и себе си … „агент на ДС”. И то не какъв да е, а разузнавач, контра-разузнавач, та едва ли не ре-контра-разузнавач. Това ме смути, възмути, а след това и разсмя – в тази последователност. Сега ще обясня защо.

За разлика от мнозина, попаднали в моята ситуация, аз не мога да твърдя, че не съм имал никакви или пък само спорадични контакти с ДС. Нейните служители системно тормозеха семейството ми още в детските ми години, упражняваха масивен психически терор. Като юноша усвоих урока на баща ми: не се прави на герой пред тях; не казвай нищо, което вече не знаят; не пиши и не подписвай нищо. Бях убеден, че това ме е опазвало. Напразно.

След кратък период на относително спокойствие, службите се заемат персонално с мен. Както се вижда, това е синхронизирано с раждането на първата ми дъщеря. Всички впрочем, които познават начина ми на живот през 80-те години, сигурно ще се съгласят, че той никак, ама никак не бе подобаващ на един агент от всемогъщите служби. Днес обаче това не интересува никого. Нека погледнем документите.

Папките съдържат: Картон обр. 4, както и лично и работно дело с общ обем 22 страници. В картона са записани имената ми, датата и мястото на раждане, номерът на личното и работното дело, псевдоним. Непопълнени остават немаловажните графи за управлението или отдела, името на ръководещия, датата на вербовката и т.н. Липсва какъвто и да било подпис. Задната страна („движение на делото”) е изцяло празна.

Понеже са отминали 25 години, тоест половината ми живот, налага се да възстановявам хронологията по съответната милиционерска текстура. Първите 8 листа от личното дело са искания за „проверка на лицето” по картотеките на агентурата, на вражеските елементи и т.н. с аргумент „има роднински връзки в Гърция”.

Всичко това кулминира в „Предложение” за разработване и вербуване от 12.05.1986 г. до началника на „ВГУ, отделение 03”, аргументирано с: гръцкия произход на лицето, интересната му професия (?-ГК) и т.н., „което би могло да възбуди интереса на гръцките специални служби” и – пикантното – „по наша инициатива може да бъде въведен в полезрението на гръцките специални служби, с цел осъществяване на М-100” (каквото и да значи това). При всички положения обаче то значи, че разузнавателните служби на Второ главно управление са решили да ме привлекат към високо благородните си деяния, да ме ръкополагат за някакъв дс-вариант на Джеймс Бонд.

Според следващия документ, вербуването се е състояло на 29.05.1986 г. в стая на хотел „София”. Помня тази „среща”, отвеждането ми в хотела, ужаса си, страха. Когато днес твърдят, че ДС е била репресивен орган, не знам дали си дават сметка какво точно значеше това. В рапорта състоянието ми е представено като „видимо спокоен”. Е, ступорът сигурно може да се опише и така. За мен кулминацията в този документ се състои от фразите: „Изготви декларация за сътрудничество. За свой псевдоним избра името „Павел””.

Досието показва: такава декларация няма. Както няма въобще нищо писано или подписано от мен – нито една дума. Нещо повече: на предходна страница от документа с нервен почерк се пита дали лицето е вербувано. Такива, предполагам, са най-адекватните въпроси относно един новоизпечен агент на разузнаването. Във всеки случай, натискът за писмено скланяне продължаваше и при следващите „срещи”.

Що се отнася до псевдонима, той навярно е проява на особено чувство за хумор. Дали защото този служител, доколкото помня, се представяше като „Петър”, дали защото знаеше за моята религиозност, не искам да гадая. Впрочем, името ми харесва.

Както този рапорт, така и останалите два (от 1.07. и 13.09.1986), формиращи общо шестте страници на работното досие, са изложения на въртящи се около мои гръцки роднини и познати разпити („разпити” – според мен, според тях – „срещи”). Неизменно за несъществени, проверими и банални неща (кой идвал, къде отивал и т.н.). Пълни с вътрешни противоречия, в стилистиката на литературния абсурд, на места изведени до гротеска. Не мога да поема отговорността за тези текстове, нито възнамерявам да ги тълкувам. Това следва да се направи от автора им.

Личното досие е финализирано с фамозен „Биографичен анкетен лист”. От там научавам, че през 1986 г. съм имал задграничен паспорт и съм посещавал Гърция с цел екскурзия. Въпреки всичките ми настоявания, първия такъв паспорт получих на 21.06.1990 г., а Гърция посетих най-напред между 23 и 26.05.1991 г. като член на преподавателска група, бидейки учител в НГДЕК (все още притежавам паспорта). Научавам още, че тогава съм имал висше образование със специалност филология и съм бил асистент в СУ. Благодаря за повишението, проверимо е обаче, че тогава съм бил студент четвъртокурсник по философия. Нека това бъде скромна реплика към непоколебимата вяра в милиционерската проза, обладала българското общество.

Така досието приключва. Мъгливата формула с „изготвянето на декларация” е свършила работа: бил съм заведен на отчет. Попълнил съм някакъв насрещен план за 1986 г. и явно съм се оказал негоден за разузнаваческа служба. В това прочее би следвало да е убеден всеки, знаещ що-годе характерологичните ми особености. Интересът на институцията е изстинал дотам, че делото даже не е закрито или въобще допълвано. Безхаберният разузнавач нито е разбрал, че е бил такъв, нито че е преставал да бъде, късайки килограм нерви при всяко „придърпване” от служителите на ДС.

Само за заклетите любители на конспиративни теории отбелязвам, че публичната защита на дисертацията ми беше на 26.09.1991 г., а за първи път съм назначен в СУ през април 1992 г. Научната ми кариера, следователно, не може да има връзка с ДС, каквито и да са били отношенията ми с нея. Искам при това отново да заявя, че не съм бил никакъв неин агент, сътрудник или каквото и да е там. Който изпитва нужда от запознаване с досието ми в детайли, то е разсекретено и може да се види в читалнята на комисията. ДС тровеше младостта ми, няма да допусна да отрови и старините ми.

Георги Каприев

П.П. С публикацията на текста обявявам и публикуването на самото досие, колкото и да нямам никакви авторски права върху него. То може да се види на http://kapriev.wordpress.com/ (излишно е да казвам, че съм го чел и преди зачертаването на имената).

Не мисля, че мога да направя нещо повече. С този сюжет аз съм дотук

http://kapriev.wordpress.com/
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 28 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  komarKo Вто 18 Окт 2011, 09:43

За лицето, шкембето и задникът на българската журналистика

komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 28 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  komarKo Вто 22 Ное 2011, 09:40

„В България властва посредствеността и невероятната простотия!” – д-р Николай Михайлов

komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 28 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  Boabab Вто 22 Ное 2011, 11:51

komarKo написа:„В България властва посредствеността и невероятната простотия!” – д-р Николай Михайлов

Тоя пък лаладжия с птичия мозък се сети....Простотията и посредствеността са били винаги на сцената и тъкмо затова е изключително просто и посредствено да откриваш Америката вместо да се опиташ поне да кажеш как да я преборим. А за самото борене дори и не смей да мечтаеш.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 28 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  Агата Вто 22 Ное 2011, 13:30

Boabab написа:
komarKo написа:„В България властва посредствеността и невероятната простотия!” – д-р Николай Михайлов

Тоя пък лаладжия с птичия мозък се сети....Простотията и посредствеността са били винаги на сцената и тъкмо затова е изключително просто и посредствено да откриваш Америката вместо да се опиташ поне да кажеш как да я преборим. А за самото борене дори и не смей да мечтаеш.

боабабе,
ако не те познавах, бих се изкушила да ти лепна етикет...
извинявай, но да наречеш д-р михайлов "лаладжия с птичи мозък' намеква за повърхностност.

Агата

Брой мнения : 397
Registration date : 07.01.2009

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 28 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  chocho Вто 22 Ное 2011, 14:37

Boabab написа:
komarKo написа:„В България властва посредствеността и невероятната простотия!” – д-р Николай Михайлов

Тоя пък лаладжия с птичия мозък се сети....Простотията и посредствеността са били винаги на сцената и тъкмо затова е изключително просто и посредствено да откриваш Америката вместо да се опиташ поне да кажеш как да я преборим. А за самото борене дори и не смей да мечтаеш.

Разбира се - в тази страна мозъчните титани са единствено Борисов, Цецо, Цеца, и пр., нали така Б'бабе ?

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 28 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  Boabab Вто 22 Ное 2011, 17:08

Агата написа:
Boabab написа:
komarKo написа:„В България властва посредствеността и невероятната простотия!” – д-р Николай Михайлов

Тоя пък лаладжия с птичия мозък се сети....Простотията и посредствеността са били винаги на сцената и тъкмо затова е изключително просто и посредствено да откриваш Америката вместо да се опиташ поне да кажеш как да я преборим. А за самото борене дори и не смей да мечтаеш.

боабабе,
ако не те познавах, бих се изкушила да ти лепна етикет...
извинявай, но да наречеш д-р михайлов "лаладжия с птичи мозък' намеква за повърхностност.

Агата,
може пък аз да съм сдал багажа...

Все пак освен добре облечени в заврънгулки приказки аз от доктора една умна приказка не съм чул... А ако пък потърсим рационалност, ще стигнем до ....Какво има да ми маниерничи само всеизвестни и небудещи съмнение факти. Въпросът е - и какво от това.

Такива дето само вървят след събития, но най-вече след приказки и описват света колко е лош от позицията на доброта, колкото и изкусно, бол. Ми да вземе например да напише едно многоцветно протестно писмо срещу съда, срещу оправдателните процеси, срещу Пенгезов и Груев и да го прати с някакво предложение до ЕК...Иначе колко пъти повтори, от всякаква гледна точка, колко е посредствен и прост Борисов...Единствената цел като че е да кефи сеирджиите. Което, ще ме извините, си е пак глупост.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 28 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  komarKo Чет 01 Дек 2011, 11:59

Да (не) избираш между бандити

komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 28 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  Boabab Нед 04 Дек 2011, 19:51

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 28 580545-l

Обективността си е обективност. Не мога да не поздравя Комарницки! Приближава карикатурата към изкуството.

ПП. Единствената ми принципна забележка е тежестта в политическите му карикутури.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 28 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  komarKo Чет 08 Дек 2011, 13:59

„Дневник” изгони най-добрата си коментаторка - Любослава Русева. Защо?

komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 28 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  Таки Чет 08 Дек 2011, 14:10

Защо?
Не е ли добра идея самата г-жа Русева да обясни "защо" ?
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 28 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  Агата Чет 08 Дек 2011, 16:26

komarKo написа:„Дневник” изгони най-добрата си коментаторка - Любослава Русева. Защо?

кой е чичо манчо?

Агата

Брой мнения : 397
Registration date : 07.01.2009

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 28 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  HEXE Чет 08 Дек 2011, 21:30

http://www.reduta.bg/?p=1966

Прочетете,много силно този път....
HEXE
HEXE

Female
Брой мнения : 631
Age : 62
Registration date : 06.11.2007

https://rigas.bulgarianforum.net/profile.forum

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 28 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  Робърт Боев Сря 14 Дек 2011, 20:08

...


Последната промяна е направена от Робърт Боев на Пон 14 Яну 2013, 19:54; мнението е било променяно общо 1 път

Робърт Боев

Male
Брой мнения : 761
Location : New York, USA
Registration date : 14.01.2008

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 28 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 28 от 32 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите