Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Модерация, модератори и други...

+7
Sonia
blag009
Надя
nikiforov
Лаик
сноб
chocho
11 posters

Страница 3 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Модерация, модератори и други... - Page 3 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Гост Чет 29 Ное 2007, 17:00

Ригас написа:

ОНЯ ГНУСЕН ДЕМАГОЖКИ ДЕСЕБАРСКИ САЙТ НЕ ЗАСЛУЖАВА ПО-ДОБРА СЪТБА.
Аз съм длъжен да разгледам хладно и двата варианта.

Тя темата така е замислена, макар да не се развива така. Радвам се, че преминаваш към тази позиция.

Държа да отбележа, че мълчаливият отказ в моя случай не е резултат от напускане на форума - аз съм изгонен от там за неопределен период от време, "въперки проявената към мен благосклонност". Тоест нищо доброволно няма.
Според мен има две възможни причини акаунтите ми да не са изтрити:
1. Това е допълнително наказание за злоуптребата ми с модераторската благосклонност.
2. На модераторите просто не им достига смелост да извършат това действие (въпреки, че то е регламентирано в правилата и ако те наистина вярват, че съм ги нарушил многократно, 4 или 5 пъти, е напълно оправдано).

Смятам, че става въпрос за вариант 2. Тези хора просто са в ситуация в която не знаят какво да правят. Не могат да признаят кураса си за грешен. Практически огромното мнозинство от изгонените е зарди коментиране на модерация. Това е и последното и единствено правило, с което те се съобразяват.

Ужасното в случая е, че те явно смятат форума за своя собственост. Смехотворно е да се отрича правото на контрол върху собствените постове, която в момент тече - санкционира се за промяна на заглавие на собствена тема или за символичното и заключване! Безумие. Модератор1 в пристъп на опянение е сложил като своя страница МП! Безумие. Поне два пъти ми премахват аватара, който не нарушава никакви правила (макар явно да са играли роля ЛС-та тук, па може би и телефони и килимчета). Тоест модераторите активно променят профилите на потребителите. Отделно отказаното ми право на заличаване на акаунтите. Безумия, безумия и пак безумия. Тези хора затъват в собствената си каша, а явно нямат смелост да се спрат дори когато виждат, че творят грешки - примера с Боабаб.
На всичкото отгоре не се съобразяват със собствените си правила, с което окончателно дискредитират управлението си и губят всякакъв авторитет сред потребителите. безумията водят до зависимост, а грешките се мултиплицират в катастрофа.
За тези хора отдавна няма достоен изход - след като действаш недостойно, няма как да се оттеглиш достойно (па било то и с капчица).
Жал ми е за тях. Опитах се да им помогна, но явно това е невъзможно. Sad

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 3 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  nikiforov Чет 29 Ное 2007, 18:17

Байьо, всичко това , което си написал е така - единствено не мога да си обясня ,защо толкова искаш да ти заличат постингите , не смятам ,че има от какво да се срамуваш или другата връх на маАлото е също вярна - че не си писал само шедьоври , но това , докато не го изтрият наново, е някаква история - тъпа може би но ...
пък нека си седят докато някое дъно или хард диз Very Happy се скапе
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 3 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Гост Чет 29 Ное 2007, 19:01

nikiforov написа:Байьо, всичко това , което си написал е така - единствено не мога да си обясня ,защо толкова искаш да ти заличат постингите , не смятам ,че има от какво да се срамуваш или другата връх на маАлото е също вярна - че не си писал само шедьоври , но това , докато не го изтрият наново, е някаква история - тъпа може би но ...
пък нека си седят докато някое дъно или хард диз Very Happy се скапе

Намекваш, че не съм бил смислен и информативен ли? Evil or Very Mad

Всъщност постовете ми ще останат, акаунтите няма да ги има.
А държа на това защото смятам, че е мое право.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 3 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  nikiforov Чет 29 Ное 2007, 20:13

не , не съм намекнал такова нещо - явно не съм бил ясен , а и това ,че съм объркал акаунт с постинги ....

разбира се ,че имаш всичкото право на света , аз попитах - ти , ми отговори !
останахме и двамата неразбрани !?!? Very Happy
к*во лошо ?

всъщност , тая тема е пикане срещу ветровете Very Happy -пишем , но незнайно против /за/кого !?!? Wink
размазани физиоНОМИИ , предполагаеми ...
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 3 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Гост Чет 29 Ное 2007, 20:26

nikiforov написа:не , не съм намекнал такова нещо - явно не съм бил ясен , а и това ,че съм объркал акаунт с постинги ....

разбира се ,че имаш всичкото право на света , аз попитах - ти , ми отговори !
останахме и двамата неразбрани !?!? Very Happy
к*во лошо ?

всъщност , тая тема е пикане срещу ветровете Very Happy -пишем , но незнайно против /за/кого !?!? Wink
размазани физиоНОМИИ , предполагаеми ...

Лошо няма. Ако трябва да дам подробен отговор, то той би бил поне 3000 думи на тема защо искам да пиша в МП. Сещаш се че срещу тези 3000 думи няма да получа нищо и съответно няма смисъл да ги пиша.
В МП ми е останало само едно право в момента (тоест очевидно ми е останало само в моята представа, в представата на други не е). Има ли нещо чудно, че аз искам да се възползвам от това право. Там имам два акауннта, а от мен искаха да се откажа от единия. Аз предпочитам да се откажа и от двата. Аз не мога да пиша там, защо ми е акаунт тогава?
Това е краткото обяснение. Но то е без значение. Без значение е защо искам, важно е имам ли право.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 3 Empty Още данни

Писане  Гост Чет 29 Ное 2007, 20:32

Мангау, ето ти и някои актуализирани числа:

1. В момента са прогонени или замлъкнали в знак на протест 19 членове на МФ, от които 16 пишат в този форум.

2. След проекция към 1.09.2007, аз пресметнах, че тези 19 души са автори на около 70 000 постинга от тези 134 000, които е имало общо към тази дата = над 50% . Ако се изключат тези хора, които се бяха отдавна деактивирали (Дилмана, Иванов, Милен, Наталия, всички днешни Нюрополци и някои други) , то частта на 'прогонения капацитет' сред тази на активните към 1.09 със сигурност ще нарасне до 60% .

Това бих нарекъл 'форумен геноцид' .

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 3 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Гост Чет 29 Ное 2007, 20:54

Ригас написа:Мангау, ето ти и някои актуализирани числа:

1. В момента са прогонени или замлъкнали в знак на протест 19 членове на МФ, от които 16 пишат в този форум.

2. След проекция към 1.09.2007, аз пресметнах, че тези 19 души са автори на около 70 000 постинга от тези 134 000, които е имало общо към тази дата = над 50% . Ако се изключат тези хора, които се бяха отдавна деактивирали (Дилмана, Иванов, Милен, Наталия, всички днешни Нюрополци и някои други) , то частта на 'прогонения капацитет' сред тази на активните към 1.09 със сигурност ще нарасне до 60% .

Това бих нарекъл 'форумен геноцид' .

Че форумната активност се е срутила няма съмнение. Това само по себе си не би било фатално, ако явлението бе съпроводено със съществена качествена промяна в посока +. Според мен не е така. Разбира се, моята точка е на емоционално неангажиран към МП потребител, а знам, че не всички са и не всички могат да са такива.

Едно обаче не може да се отрече - сегашното състояние на форума е директно следствие от дейността на неговите модератори, които целенасочено формират облика му. А влиянието и ресурса с, с който разполагат е огромен. На съвестта им лежи употребата му.


Последната промяна е направена от на Чет 29 Ное 2007, 21:09; мнението е било променяно общо 1 път

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 3 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  nikiforov Чет 29 Ное 2007, 21:03

Б.М ., едно предложение - махни тоя аватар , ако искаш - въпреки , че е гавра с
оня шибаняк , ме дразни ....
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 3 Empty Още една данна

Писане  Гост Чет 29 Ное 2007, 21:53

Поради състава на напусналите и пародичната еуфория на останалите, отношението 'Дъра-Бъра' към 'Всичко' не се е намалило (както мечтаеше диктатор Гаджоков) , а се е увеличило и се движи между 85 и 95%.

Като имаш предвид трите Грации, които доминират там (четвъртата е в момента тук..) , направи си сметка за 'смислеността' и 'сериозността' на сумарното предприятие. Живо джамбуре, в което от време на време и от кумова срама се появява нещо политическо, като муха сред разбита сметана..

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 3 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Guess wh Чет 29 Ное 2007, 21:58

chocho написа:
Не знам за какви актове на репресии говориш- като преброя колко и кои пишат активно, не виждам серщу кого


ся видя ли? Wink

Guess wh
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 3 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  nikiforov Чет 29 Ное 2007, 22:01

нека не звучи сексистки но грациите са повече,гусин Ригас - не смятам танаска , вечната амбърКа Very Happy
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 3 Empty Грациозно..

Писане  Гост Чет 29 Ное 2007, 22:03

Маестро, Грациите Жо, Хай и Жана са от друга класа. Не ги обиждай, сравнявайки ги с други.. Ще вземеш да ми изкараш и Вера 'грация' - не та е срам, човек на изкуството ...

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 3 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  nikiforov Чет 29 Ное 2007, 22:13

Ха така , Велзи , как щяхме да заспим иначе ... alien
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 3 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Надя Чет 29 Ное 2007, 22:15

Като имаш предвид трите Грации, които доминират там (четвъртата е в момента тук..)
Ригас, коя е четвъртата? Rolling Eyes
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 3 Empty Ригас, коя е четвъртата?

Писане  Гост Чет 29 Ное 2007, 22:18

Ти бе Наденька. Иска ли питане?

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 3 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Надя Чет 29 Ное 2007, 22:28

Ригас написа:Ти бе Наденька. Иска ли питане?
Аз от коя класа съм? Що нямаш червена звезда? Like a Star @ heaven
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 3 Empty Аз от коя класа съм?

Писане  Гост Чет 29 Ное 2007, 22:31

От първа, конечно:

Жо е Музата на танца.
Хай е Музата на сатирата.
Жана е Музата на лиричната поезия.
А ти - Музата на епичната проза. ( Вечна слава на ... )

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 3 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Надя Чет 29 Ное 2007, 22:41

От първа
Не съм ли от работническата? Smile
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 3 Empty Не съм ли от работническата?

Писане  Гост Чет 29 Ное 2007, 22:46

Наденька, Музите не работят, а само вдъхновяват трудещите се в областта на изкуството за още по-големи постижения . Неужели не знаеш това?

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 3 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Надя Чет 29 Ное 2007, 22:55

Ригас написа:Наденька, Музите не работят, а само вдъхновяват трудещите се за още по-големи трудови постижения в областта на изкуството. Неужели не знаеш това?
Хайде, лека! А утре може да напишеш продължение на "Немската гимназия" с нови герои. Smile
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 3 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  blag009 Чет 29 Ное 2007, 23:05

ВЕЛЗЕВУЛЪ написа:
chocho написа:Адаш, клетвата нотариално заверена ли да бъде, или минава и така Laughing ?
А сканиран електронен формат приема ли се Razz ?

Всякак се приема, важното е да е недвусмислена.


Гяволе, да не се заричам но при удобен случай , шъ и ГО НАТЪКНА НА ГУДЖАТА СТОЯНА !!!!!!!
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 73
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 3 Empty Носталгия

Писане  Гост Чет 29 Ное 2007, 23:56


Хайде, лека! А утре може да напишеш продължение на "Немската гимназия" с нови герои.
Лека нощ, Наденька. Всичко си има начало и край. И къде да се тури краят е толкова важно, колкото и как да се отпочне началото. Питай и Маестрото, ако не верваш, оти при скулпторите краят е критичен проблем. Кат' се разчукат, ръйш ли, могат да потрошат целия матриал без да остане нещо за експозиране.. Ти да не мислиш, че Джакомети ... онея работи .. нарочно ? ? Ами.. Просто по едно време булката му го изкарвала насила от ателието, за да вечеря, та са се спасили някои скелети.. Иначе е щял да съсипе всичко с горелката .. Cool

Та... сега се трудя върху нова сапунка, която се нарича 'Носталгия по социализъма' . Ако не си я чела, ще я пусна около Коледа анблок. Там главни герои са бай Вълко и другарката му в живота Победа, стари, истински комунисти като теб, тяхната палава внучка Буря и някои гест-старс.

Ето един трейлър от новата серия, която скоро ще се появи по екраните:

Другарката Победа в пламенно тет-а-те с г-н Костов, в което тя призовава ДСБ да даде парламентарен отпор на дясната политика на БСП и да настоява за необлагаема граница на плоския данък.

Модерация, модератори и други... - Page 3 Pobeda1

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 3 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  chocho Пет 30 Ное 2007, 10:34

Т'ва ме ако питаш си е баш баба-реститутка Laughing

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 3 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Гост Пет 30 Ное 2007, 10:39

Тъй де.. Другарката Победа е също реститутка. Не помниш ли журовете при вуйчо й, царския дипломат? Дето флиртувала с лейтенант Калчевъ и прочее? Но попаднала при леви и предала своята класа!

Иначе, снимката е от 'Гласове' : http://www.glasove.info/news2.html

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 3 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Надя Пет 30 Ное 2007, 11:37

Вече имам достъп до форума на Медиапул. sunny
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 3 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите