Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

+11
(AlexLevi)
blag009
Sonia
Надя
Homan
nikiforov
Admin
Логик
komarKo
chocho
Boabab
15 posters

Страница 7 от 12 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 7 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  komarKo Съб 15 Дек 2007, 16:15

Boabab написа:
Надя написа:Не си много прав, Боабаб, за мен защо няма лоши модератори? Neutral

Защото си ник четвърта генерация. Плюс това смяташ ли че си по-добра от мен? Или по-съвършена? А ако не си, защо аз имам проблеми, а ти не?

щото теб почти всички те познаваме Twisted Evil

така им е по-сладко - като се гаврят с някой реален човек.

а Надето кой е, знае ли някой? Cool


ако знае - да каже.

komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 7 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Гост Съб 15 Дек 2007, 16:53

ВЕЛЗЕВУЛЪ написа:
komarKo написа:
Boabab написа:
Надя написа:Не си много прав, Боабаб, за мен защо няма лоши модератори? Neutral

Защото си ник четвърта генерация. Плюс това смяташ ли че си по-добра от мен? Или по-съвършена? А ако не си, защо аз имам проблеми, а ти не?

щото теб почти всички те познаваме Twisted Evil

така им е по-сладко - като се гаврят с някой реален човек.

а Надето кой е, знае ли някой? Cool


ако знае - да каже.

БЯХ ПРЕДЛОЖИЛ ДА НАБИЕМE И ИЗНАСИЛИМE НАДЕТО.

И КВО - НЯКОЙ ОТКЛИКНА ЛИ НА МОЯ АПЕЛ? Laughing


ДА НАБИЕМE И ИЗНАСИЛИМE НАДЕТО.

Тва за боя, пак иди, дойдИ.
Но за другото.Ако не става за изнасилване? Ако на теб се падне хамалската работа? Laughing

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 7 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  chocho Съб 15 Дек 2007, 18:50

komarKo написа:
Boabab написа:
Надя написа:Не си много прав, Боабаб, за мен защо няма лоши модератори? Neutral

Защото си ник четвърта генерация. Плюс това смяташ ли че си по-добра от мен? Или по-съвършена? А ако не си, защо аз имам проблеми, а ти не?

щото теб почти всички те познаваме Twisted Evil

така им е по-сладко - като се гаврят с някой реален човек.

а Надето кой е, знае ли някой? Cool


ако знае - да каже.

Ригас и мсс, ма не казват... Crying or Very sad scratch

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 7 Empty Болшевици, меншевици и други шевици

Писане  Гост Съб 15 Дек 2007, 19:57


Ригас, разбирам напълно позицията ти , само че не я приемам - в името на "болшевизацията " на форума или всеобхватната демокрация ? Следващите ще са калчев, танаска и хай ... и по силата на скачените съдове някои няма да се регистрираМ отново, което не е от значение. (nikiforov)
Маестро, на всеки недоволен от нечии присъствия тук, аз задавам един и същ въпрос:

С какво съставът на този форум е по-лош от състава на МФ през август, юли, юни, май, ... 2007 г. Когато НИКОЙ не си отиваше недоволен и възмутен, а само някои ги пандизджосваха, за +Х или +Y дни?

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 7 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  nikiforov Съб 15 Дек 2007, 20:17

Ригас, тоя състав, на тоя форум не е по-лош от "другия" ,защото не е в "пълен " състав - не мисля ,че това искаш !
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 7 Empty За състава.

Писане  Гост Съб 15 Дек 2007, 20:24


Ригас, тоя състав на тоя форум не е по-лош от "другия" ,защото не е в "пълен " състав - не мисля ,че това искаш !
Маестро, разбира се, че това е един 'камерен' състав. Което не ослабва, а засилва въпроса ми.

Не, не искам тук цялата филхармония. Имам си 'поглед' към различните й солисти. Но не виждам как ще се разберем за 'ансамбъла' . Как, на базата на чисто ретроспективни доводи, аз мога да изгоня Жовина, а да разговарям спокойно с Алеф? С когото сме се клали колкото за два Батака? Или с други, например ... но хайде да не развалям настроението на Поли..

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 7 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  blag009 Съб 15 Дек 2007, 20:26

[quote="Sonia"]
Ригас написа:

Любезно предлагам да предложиш на форумното братство някои музикални или политически новини от Италия.
От музикални новини ще се въздържа засега, не искам да скандализирам разни фризьорки с музика, в която аз и дъщеря ми представяме България...
A за политическите има тема, десният делириум на Берлускони продължава...


Особено колко е ЯКА Тачър ?????? Laughing Laughing Laughing
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 7 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  nikiforov Съб 15 Дек 2007, 20:34

Ригас написа:

Ригас, тоя състав на тоя форум не е по-лош от "другия" ,защото не е в "пълен " състав - не мисля ,че това искаш !
Маестро, разбира се, че това е един 'камерен' състав. Което не ослабва, а засилва въпроса ми.

Не, не искам тук цялата филхармония. Имам си 'поглед' към различните й солисти. Но не виждам как ще се разберем за 'ансамбъла' . Как, на базата на чисто ретроспективни доводи, аз мога да изгоня Жовина, а да разговарям спокойно с Алеф? С когото сме се клали колкото за два Батака? Или с други, например ... но хайде да не развалям настроението на Поли..

искам малко - да не им предлагаш питка с мерудия Wink
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 7 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Boabab Съб 15 Дек 2007, 21:18

Надя написа:
Boabab написа:
Надя написа:Не си много прав, Боабаб, за мен защо няма лоши модератори? Neutral

Защото си ник четвърта генерация. Плюс това смяташ ли че си по-добра от мен? Или по-съвършена? А ако не си, защо аз имам проблеми, а ти не?
Не мога да кажа кой от двама ни е по-добър, но когато ми наложат наказание, знам че съм си го заслужила и съм сигурна, че след изтичане срока на наказанието достапът ми ще бъде вазстановен на минутата. Аз харесвам такава точност. Smile

Там е разликата между комуниста и истинския демократ, Наде. Комунистът знае, че ако някой го накаже той е направил грешка, демократът обаче, / как ще го причислиш партийно няма значение /, знае обаче, че той има съвест, която играе ролята на комуниста / или Господа, ако искаш /.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 7 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Boabab Съб 15 Дек 2007, 21:22

nikiforov написа:Ригас, тоя състав, на тоя форум не е по-лош от "другия" ,защото не е в "пълен " състав - не мисля ,че това искаш !

Дори и в онзи състав този форум би бил различен. Просто тук вече нивото на задръжки е вкарано в релси. Релси, които Тъпичите, съвсем неосъзнато прокараха. И това е и задачата на тъпичите. Да ни демонстрират нагледно, ясно и недвусмислено какво е правилното.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 7 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Boabab Съб 15 Дек 2007, 21:27

nikiforov написа:
Ригас написа:

Ригас, тоя състав на тоя форум не е по-лош от "другия" ,защото не е в "пълен " състав - не мисля ,че това искаш !
Маестро, разбира се, че това е един 'камерен' състав. Което не ослабва, а засилва въпроса ми.

Не, не искам тук цялата филхармония. Имам си 'поглед' към различните й солисти. Но не виждам как ще се разберем за 'ансамбъла' . Как, на базата на чисто ретроспективни доводи, аз мога да изгоня Жовина, а да разговарям спокойно с Алеф? С когото сме се клали колкото за два Батака? Или с други, например ... но хайде да не развалям настроението на Поли..

искам малко - да не им предлагаш питка с мерудия Wink

Не, приятел, той им предлага да преминат от елемантарното към общностното, колкото и като неосъзната еволюлюция.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 7 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Надя Съб 15 Дек 2007, 23:16

..Там е разликата между комуниста и истинския демократ, Наде. Комунистът знае, че ако някой го накаже той е направил грешка, демократът обаче...
е безпогрешен, защото има съвест. Smile
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 7 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Boabab Нед 16 Дек 2007, 18:02

Надя написа:
..Там е разликата между комуниста и истинския демократ, Наде. Комунистът знае, че ако някой го накаже той е направил грешка, демократът обаче...
е безпогрешен, защото има съвест. Smile

Няма нужда да обръщаш нещата, а отиди и там си кажи мнението. Робски души, дето мълчаха 45 години по комунистическо бол. Затова и страната е на този хал. Тук е лесно.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 7 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  (AlexLevi) Сря 16 Яну 2008, 00:36

Boabab написа:След ужасното модераторско, но на първо място личностно фиаско, на настоящия модераторски екип на Медияпул, му се вижда края. Всичко е въпрос на време. Просто не мога да си представя, че глупостта на Чосич, който го мислех за по-развит, пълното затъмнение, недоброта и себичност при Реалистка, която я мислех за по-интелигентна / Гаджоков не ме е разочаровал - той си беше ясно ограничан / ще продължи още много.

Затова трябва да се готвим за времето след това. Аз предлагам Ригас да го изберем за шеф на следващия модеротжрски екип, като ще му дадем на първо място права да посочва помощниците си.

В самото начало също имах положително отношение към Чосич, но откакто се прочу с нинджа компютърните си умения - твърдението, че аз и Прасунгер сме едно и също лице отношението ми градира от безразличие към отвращение до погнуса към дребното човече

(AlexLevi)

Брой мнения : 9
Registration date : 15.01.2008

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 7 Empty Слушайте Велзевул и няма да сгрешите!

Писане  Надя Сря 16 Яну 2008, 10:01

На част от тукашния контингент много малко му трябва, за да се замъкне обратно в М-пул. Особено, Ако Прасунгерът даде тон, флиртуващите с него хора на изкуството и тути куанти, тутакси ще се повлекат подир фустата му и това ще бъде края на ЕСФ
Ригас, този човек трябва да го наградиш с орден, видно е, че той е най-загриженият тук за бъдещето на този форум. Neutral
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 7 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Гост Сря 16 Яну 2008, 10:20

админе, свързването на сноб с прасунгер е същото като свързването на таки с лениниана

ето го прасунгера:

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 7 87906-2

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 7 Empty Аз не вярвам на връзката 'сноб-прасунгер'.

Писане  Admin Сря 16 Яну 2008, 10:25

Вярвам на опровержението на Поли. Ако Поли иска санкция за Велзевул, нека ми го каже открито.

Не виждам причина Велзевул да вярва на едно опровержение, а да не вярва на друго.
Admin
Admin
Admin

Male
Брой мнения : 838
Location : European Union
Registration date : 10.10.2007

https://rigas.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 7 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Гост Сря 16 Яну 2008, 10:27

админе, освен че е чиста проба клевета, тази глупост се тиражира именно защото дразни

аз не бих търпял такова нещо

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 7 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Boabab Сря 16 Яну 2008, 10:34

ВЕЛЗЕВУЛЪ написа:
Надя написа:
На част от тукашния контингент много малко му трябва, за да се замъкне обратно в М-пул. Особено, Ако Прасунгерът даде тон, флиртуващите с него хора на изкуството и тути куанти, тутакси ще се повлекат подир фустата му и това ще бъде края на ЕСФ
Ригас, този човек трябва да го наградиш с орден, видно е, че той е най-загриженият тук за бъдещето на този форум. Neutral

Мерси, Наде Laughing

Ригас, Велзиту наистина е стълб във форума, но е нужно да мислиш за времето, когато той няма да може повече да пише.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 7 Empty Това, че сноб бил 'Прасунгер' е клевета.

Писане  Таки Сря 16 Яну 2008, 10:36

От това, че Левиев отрича да е бил Прасунгер, не следва, че сноб е бил.

Темата е провокационна и няма нищо общо с някакви си 'добри намерения' за форума.

Имам предвид темата 'Прасунгер' , а не топика на Боабаб.


Последната промяна е направена от на Сря 16 Яну 2008, 10:39; мнението е било променяно общо 1 път
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 7 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Boabab Сря 16 Яну 2008, 10:37

AlexLevi написа:
Boabab написа:След ужасното модераторско, но на първо място личностно фиаско, на настоящия модераторски екип на Медияпул, му се вижда края. Всичко е въпрос на време. Просто не мога да си представя, че глупостта на Чосич, който го мислех за по-развит, пълното затъмнение, недоброта и себичност при Реалистка, която я мислех за по-интелигентна / Гаджоков не ме е разочаровал - той си беше ясно ограничан / ще продължи още много.

Затова трябва да се готвим за времето след това. Аз предлагам Ригас да го изберем за шеф на следващия модеротжрски екип, като ще му дадем на първо място права да посочва помощниците си.

В самото начало също имах положително отношение към Чосич, но откакто се прочу с нинджа компютърните си умения - твърдението, че аз и Прасунгер сме едно и също лице отношението ми градира от безразличие към отвращение до погнуса към дребното човече

Моля, Иван Ат Чосич да бъде назоваван с новото си заслужени име: Иван Тъпич, или още по-кратко Тъпич.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 7 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Гост Сря 16 Яну 2008, 10:40

освен всичките айпи съвпадения, има едно друго голямо съвпадение: прасунгера изчезна заедно с изчезването на ал.левиев

Cool

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 7 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Гост Сря 16 Яну 2008, 10:54

тебе няма ли да те вземат при безпризорните?

нали веднъж те изведоха даже?

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 7 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  сноб Сря 16 Яну 2008, 10:57

какво искаш от мен, нагъл психар?
сноб
сноб

Брой мнения : 1382
Registration date : 10.10.2007

http://christoon.com/

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 7 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Boabab Сря 16 Яну 2008, 11:04

сноб написа:какво искаш от мен, нагъл психар?

Трябва да се опитаме да му помогнем, на бедния. И ще му помогнем. При две условия. Първо да престане да пие. Второ, да си ограничи темите, по които пише във форума, до теми по същество. Може и за курници да пише, може и за политика. Ако ще и за история. Но "АНАЛизите" му за люде оттук или отвън да изостави. Ще му кажа кога вече го смятам за нормален и тогава вече може.

Ей, Велзи, ти карал ли си пубертет, бе? Или ако си карал с какви същества си бил заедно по това време?


Последната промяна е направена от на Сря 16 Яну 2008, 11:06; мнението е било променяно общо 1 път
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 7 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 7 от 12 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите