Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

И кои бяха агентите ???

3 posters

Go down

И кои бяха агентите ??? Empty И кои бяха агентите ???

Писане  blag009 Чет 14 Фев 2008, 17:00

Я да скиваме :
-Правителството на Ренета Инджова
Витко Еленков - министър на промишлеността. Работел е за Второ и Четвърто управление на ДС. Подвизавал се е като агент Лъчезар.
Милчо Ковачев - министър на транспорта. Бил е съдържател на явочна квартира за нуждите на Второ главно управление.
Псевдонимът му е "Боабаб".
Чавдар Червенков - министър на вътрешните работи. Бил е щатен служител на РУ на ГЩ.

Та Блаже пита , Боабабчо имали опашка ???? Laughing
Арееее, ква стана тяяяяяя... Sad
Кибик Блаже
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

И кои бяха агентите ??? Empty Re: И кои бяха агентите ???

Писане  Homan Чет 14 Фев 2008, 17:08

blag009 написа:Я да скиваме :
-Правителството на Ренета Инджова
Витко Еленков - министър на промишлеността. Работел е за Второ и Четвърто управление на ДС. Подвизавал се е като агент Лъчезар.
Милчо Ковачев - министър на транспорта. Бил е съдържател на явочна квартира за нуждите на Второ главно управление.
Псевдонимът му е "Боабаб".
Чавдар Червенков - министър на вътрешните работи. Бил е щатен служител на РУ на ГЩ.

Та Блаже пита , Боабабчо имали опашка ???? Laughing
Арееее, ква стана тяяяяяя... Sad
Кибик Блаже

Душко, ти пак постваш без да четеш Laughing Laughing
Homan
Homan

Female
Брой мнения : 1228
Registration date : 12.12.2007

Върнете се в началото Go down

И кои бяха агентите ??? Empty Re: И кои бяха агентите ???

Писане  blag009 Чет 14 Фев 2008, 19:34

Homan написа:
blag009 написа:Я да скиваме :
-Правителството на Ренета Инджова
Витко Еленков - министър на промишлеността. Работел е за Второ и Четвърто управление на ДС. Подвизавал се е като агент Лъчезар.
Милчо Ковачев - министър на транспорта. Бил е съдържател на явочна квартира за нуждите на Второ главно управление.
Псевдонимът му е "Боабаб".
Чавдар Червенков - министър на вътрешните работи. Бил е щатен служител на РУ на ГЩ.

Та Блаже пита , Боабабчо имали опашка ???? Laughing
Арееее, ква стана тяяяяяя... Sad
Кибик Блаже

Душко, ти пак постваш без да четеш Laughing Laughing


Душко писател чадо , не ... читател ????? Laughing И кво прочете ??? Обясни читателЮЮЮЮЮ ???? Laughing
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

И кои бяха агентите ??? Empty С каквито се събереш...

Писане  Логик Чет 14 Фев 2008, 19:42

blag009 написа:Та Блаже пита , Боабабчо имали опашка ???? Laughing
Блаже, забелязвам, че лошо ти се е отразила специализацията в чужбина. И правописа нещо си занемарил... Стой си тука, до пооправим нещата. Дали пък в един по-стар списък не гледах агент "Благой"? Някой ще ми припомни ли?
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

И кои бяха агентите ??? Empty Re: И кои бяха агентите ???

Писане  blag009 Чет 14 Фев 2008, 19:51

Логик написа:
blag009 написа:Та Блаже пита , Боабабчо имали опашка ???? Laughing
Блаже, забелязвам, че лошо ти се е отразила специализацията в чужбина. И правописа нещо си занемарил... Стой си тука, до пооправим нещата. Дали пък в един по-стар списък не гледах агент "Благой"? Някой ще ми припомни ли?

Да бе като Радой,
ама не е той !!!!!
Логик , кво се правите на утапани зайци ??? Наблягнах на думата БОАБАБ, и използвах част от поговорката за "крушата и опашката"??? Колкото до Боабачо, за твое сведения съм се виждал(харесами и ВОЖДАЛ Laughing ) и в реалното, така че едва ли шъ ми се обиди от вашите фантазни подозрения!!!!
Логик, ако вместо да се бориме с агенти и ченгета , да бяхме като хора да си оправиме икономиката, И сега моите деца или внуци щяха да защитатават дисертации за вредата от социализма и т.н. А не наравно с мен да теглят един преход, на който не му се вижда края от лапачи и псевдодесняци !!!!
Кибик Блаже
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

И кои бяха агентите ??? Empty С теб съм, Блаже!

Писане  Логик Чет 14 Фев 2008, 20:00

blag009 написа:Логик, ако вместо да се бориме с агенти и ченгета , да бяхме като хора да си оправиме икономиката, И сега моите деца или внуци щяха да защитатават дисертации за вредата от социализма и т.н. А не наравно с мен да теглят един преход, на който не му се вижда края от лапачи и псевдодесняци !!!!
Блаже, тия, дето се смятат за десняци, ама не псевдо!, смятат, че точно затова не можем да оправим икономиката, защото не сме се преборили с агентите и ченгетата. И ето - борят се с всички сили. Дори заедно с БСП и ДПС се борят! А твоите деца и внуци чудесно могат да защитят дисертация за вредата от социализма, дори трудно ще се вредят на опашката. Малко ли политолог са нарои и все от социализма се храни - преди, като го хвалеше, а сега - като го ругае.
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

И кои бяха агентите ??? Empty Re: И кои бяха агентите ???

Писане  blag009 Чет 14 Фев 2008, 20:09

Логик написа:
blag009 написа:Логик, ако вместо да се бориме с агенти и ченгета , да бяхме като хора да си оправиме икономиката, И сега моите деца или внуци щяха да защитатават дисертации за вредата от социализма и т.н. А не наравно с мен да теглят един преход, на който не му се вижда края от лапачи и псевдодесняци !!!!
Блаже, тия, дето се смятат за десняци, ама не псевдо!, смятат, че точно затова не можем да оправим икономиката, защото не сме се преборили с агентите и ченгетата. И ето - борят се с всички сили. Дори заедно с БСП и ДПС се борят! А твоите деца и внуци чудесно могат да защитят дисертация за вредата от социализма, дори трудно ще се вредят на опашката. Малко ли политолог са нарои и все от социализма се храни - преди, като го хвалеше, а сега - като го ругае.

Логик, мързи ме да търса из компите, чий деца са днешните комисари от Полша, Чехия и т.н. !!!!! Самата Куневя е ясна , чия снаха е но това ИЗОБЩО него интересува ЕС, щом те са ДОБРИ БЮРОКРАТИ!!! За мен разлика м/у марксист - иинтернационалист по мое и твое време, и добър БЮРОКРАТ по западен стандарт НЯМА !!!!
Кибик Блаже
ПП.Така, че Лаик като гледкам какъв е резултата от борбата с ченгета, май има нещо гнило в ... Дания !
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

И кои бяха агентите ??? Empty Re: И кои бяха агентите ???

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите