Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Истината и само истината - 2

+18
marapepelia6ka
(Бай Вълко)
jovina
дечо
(Стоян Христов)
Apostola na Svobodata
Boabab
(Apostol na Svobodata)
Робърт Боев
Помощ, граждани!
Admin
Realistka
Sonia
Логик
Таки
komarKo
nikiforov
Надя
22 posters

Страница 7 от 22 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 22  Next

Go down

Истината и само истината - 2 - Page 7 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  Надя Чет 09 Юли 2009, 16:30

nikiforov написа:Истината и само истината - 2 - Page 7 Dff1111
О, вярно, аз съм нямала аватар, но предпочитам да ми изрежеш девушката в червено, която чисти захарното цвекло с остальными девушками. Neutral
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 7 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  Надя Чет 09 Юли 2009, 16:35

Таки написа:" Социалистически реализъм "

Ой да чудесно, Надюха..! Забрави само да посветиш тюбе'то на ********* идиоти, гласували за твоята нещастна синя коалиция..
Абе то не не се знае дали са гласували, кат` гледам резултата на СК. Neutral
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 7 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  jovina Чет 09 Юли 2009, 16:44

Ооооо, Наде Smile Здрасти, как си!
Доволна ли си от изборните резултати? Wink
jovina
jovina

Брой мнения : 1792
Registration date : 18.05.2009

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 7 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  Надя Чет 09 Юли 2009, 16:45

Щях да ви казвам мъж чукундур съм срещала, ама жени чукундурки още не съм виждала, трябва да си купя огледало, сигурно съм първата. Neutral
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 7 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  Надя Чет 09 Юли 2009, 16:54

jovina написа:Ооооо, Наде Smile Здрасти, как си!
Доволна ли си от изборните резултати? Wink
О, благодаря добре съм, Йови. Остава да се оправя.
Знаеш ли защо Б.Б. спечели изборите? Щот` 2/3 жени -чукундурки гласували за него, а осталите 1/3 били просто милиционери(бивши и настоящи) Neutral
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 7 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  jovina Чет 09 Юли 2009, 17:44

Надя написа:
jovina написа:Ооооо, Наде Smile Здрасти, как си!
Доволна ли си от изборните резултати? Wink
О, благодаря добре съм, Йови. Остава да се оправя.
Знаеш ли защо Б.Б. спечели изборите? Щот` 2/3 жени -чукундурки гласували за него, а осталите 1/3 били просто милиционери(бивши и настоящи) Neutral
Има една такава работа, шъ знайш Laughing
А щом си добре, значи със сигурност ще се оправиш Razz
jovina
jovina

Брой мнения : 1792
Registration date : 18.05.2009

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 7 Empty И пак за мъжките черници

Писане  Надя Пет 10 Юли 2009, 22:06

Точката над И-то

31 мъжки черници, наистина

Иво Атанасов
11 Юли 2009




Преди три месеца писах в тази колонка, че в навечерието на Разпети петък парламентарната група на Коалиция за България взе трудното решение да въведе мажоритарен елемент в изборите. От една страна, мажоритарният народен представител, казвал съм го неведнъж, е като мъжка черница, която произвежда листа, но не дава плод. Може да държи най-блестящите речи и да внася най-ценните законопроекти, но ако към неговата позиция не се присъединят поне още 120 души, необходими за спечелването на каквото и да е гласуване, изявите му намират приложение само в парламентарните стенограми. От друга страна, нелепо е да налагаш мажоритарен елемент, когато си в края на управленския си мандат и политическата вълна не е в твоя полза. Това е възможно най-голямата услуга за опонента. Отбелязах в споменатата колонка, че ДПС ще вземе 4-5 мажоритарни кресла, ГЕРБ - над 20, а за БСП - каквото остане, ако въобще остане нещо.
Е, ДПС взе 5, ГЕРБ - 26, а за БСП не остана нищо. Мажоритарният елемент не проработи. Повечето гласуваха и с двете бюлетини за ГЕРБ, без да са наясно дори как се дешифрира името на тази партия. И без да знаят нищо за нея, освен две имена - на Бойко Борисов и Цветан Цветанов. Хайде, нека има още три-четири. Всичко останало са разни менди и гинчета.
Това се случва съвсем не за първи път. На нас вече ни е навик по-напред да се хвърляме с главата надолу в басейна, а после да се питаме дали има вода в него. Каква еуфория беше по Желю Желев, по Петър Стоянов, че и по Иван Костов! А как се втурнаха хората след Жорж, пък след Волен, а и след Янето! А бившият цар - той не помете ли всичко само два месеца след пристигането си в страната? Сега пък магнитът е Бойко Борисов. Вълните ни връхлитат като жена в критическата и няма как да ги избегнем. Защото за да се гласува мажоритарно, не е достатъчно да има личност само в бюлетината. Трябва и човекът пред урната да е личност. А той по-скоро и по-често е сърфист - яхнал е цунамито и му се вижда излишно да мисли.
Ако сме почтени към себе си, ще махнем мажоритарния елемент поне за няколко бъдещи избора. Уж 19 години го искахме, а когато ни се даде възможност, излезе, че само сме си приказвали. Партийната бюлетина послужи като индиго за мажоритарната. 24-годишно гербарийче от Белоградчик победи колос като Радослав Гайдарски, ценност за нацията като Андрей Пантев пропадна във Велико Търново. Левски и Ботев нямаше да успеят като мажоритарни кандидати, ако бяха издигнати от БСП. Исус Христос даже щеше да се провали.
Всичко това можеше да се предвиди, да се вземе под внимание при гласуването на изборния закон. Не го сторихме. Дори се проверявахме в парламентарната група да не би някой да гласува различно. Сякаш с това ще попречи на партията. За разлика от други случаи, по този закон до един бяхме лоялни към ръководството. С което подарихме на Борисов зашеметяващо мнозинство. Ако нямаше мажоритарен елемент, ГЕРБ щеше да разполага със сто депутати и щеше да се чуди какво да прави. Само че ние се самоубихме ритуално, като китове, които излизат на брега. Затова заслужаваме вкупом да си отидем.
Само че това няма да се случи. Някои ще си ходим, други ще останат. Не точно онези, които са в състояние да дадат нужната на партията нова енергия, но това е положението. А в личен план няма за какво да се съжалява. След като хората не искат един от най-опитните депутати, рекордьор в парламентарния контрол, оратор номер шест, който е винаги в залата и възможно най-често в избирателния район, който не се е замесил в скандали и не е допуснал да бъде компрометиран, няма да го имат. Ще имат някое Гинче или Менда. Които няма да се стремят да бъдат нито порядъчни, нито изрядни. Защото избирателите в по-голямата си част доказано не ценят честността и почтеността. И ако гинчетата и мендите не носят тези добродетели дълбоко в сърцата си, ще станат като всички други - венцехвалени в началото и сринати след четири години. И така - до другата вълна. Не е ясно чие име ще носи, но със сигурност ще я има.
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 7 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  Надя Пет 24 Юли 2009, 11:56

Кресло за човека

Александър Симов
24 Юли 2009, брой 166




"Ето човекът", беше извикал навремето Пилат Понтийски пред увенчания с трънен венец Христос. През годините тази фраза е получавала най-различни тълкувания, от нея са тръгвали религиозни направления, а философи дълго не са заспивали, за да уловят влудяващия й смисъл.
"Ето човекът", викна обаче у нас Генералът и с пръст посочи Божидар Димитров. Не му се видя достатъчно и даде гаранции за него, въпреки премятането от БСП и заклейменото минало на агент на ДС. После го приготви да оглави парламентарна комисия, но пак ДС го провали. Тогава новата власт намери на Човека пост. В България библейските сюжети винаги стигат до политическа пародия. Историкът вместо с трънен венец бе увенчан с удобното и тежко кресло на министър без портфейл. Какъв Христос, какви пет лева.
Кариерата и неудържимият възход на Божидар Димитров могат да са пример за политическа гъвкавост, обилно съчетана с краен популизъм, отсъствие на принципи и страст за сътворяване на исторически митове. Нека да припомним - политическият преход на Димитров от БСП в ГЕРБ трая точно един ден, изписвайки причудливи фигури с гръбнак пред Бойко Борисов. Цената на този бърз преход сега се вижда ясно. Димитров още като свой човек в президентските сараи лелееше мечта да е "нещо повече от директор на НИМ", сега му я осъществиха най-брутално.
Но по-страшното е, че ГЕРБ по познат начин и съвсем безскрупулно превръща двойните стандарти в модел на поведение. За малко да повярваме, че иде нов стил на управление, който бе обещан на хората. Къде са обаче новото поведение и новият морал? Пак намираме постче за Човека. И пак гледаме стария филм, в който политиката става слугиня на лични интереси. Не се е поучил Б.Б. от грешките на тези, които загубиха изборите. Поне от царя трябваше да прихване нещо, понеже с него е бил по-дълго - не обещавай това, което не можеш да изпълниш. Как говориш за морал там, където никога не го е имало?
Божидар Димитров е мъничък апотеоз на безпринципността. Един от първите, сътворен от ГЕРБ пред очите на цял народ. Промяната пак се отлага. Вчера Синята коалиция обяви, че ще иска поименно гласуване на министрите, за да не подкрепи Божидар Димитров. Господа седесари, в политиката няма такова деление. Подкрепяте Борисов, значи подкрепяте и Димитров. Когато човек се жени, не може да се ожени единствено за гърдите на бъдещата си булка. Така че, честито! Новият министър да почерпи.
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 7 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  jovina Пет 24 Юли 2009, 12:07

Надя написа:[size=18]Кресло за човека

Александър Симов
24 Юли 2009, брой 166
Надийн, ще дадеш ли линка? Smile Ще го споделя във фейса, че ми хареса Smile
jovina
jovina

Брой мнения : 1792
Registration date : 18.05.2009

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 7 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  Надя Пет 24 Юли 2009, 12:28

jovina написа:
Надя написа:[size=18]Кресло за човека

Александър Симов
24 Юли 2009, брой 166
Надийн, ще дадеш ли линка? Smile Ще го споделя във фейса, че ми хареса Smile

Това е един много талантлив млад социалист - журналист, когото винаги с удоволствие чета.
http://www.duma.bg/cgi-bin/e-cms/vis/vis.pl?s=001&p=0002&n=1567&g=
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 7 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  jovina Пет 24 Юли 2009, 12:37

Надя написа:
jovina написа:
Надя написа:[size=18]Кресло за човека

Александър Симов
24 Юли 2009, брой 166
Надийн, ще дадеш ли линка? Smile Ще го споделя във фейса, че ми хареса Smile

Това е един много талантлив млад социалист - журналист, когото винаги с удоволствие чета.
http://www.duma.bg/cgi-bin/e-cms/vis/vis.pl?s=001&p=0002&n=1567&g=
Брях! Ти мЪ уби с тая Дума lol! Те като видят "главата", няма да го прочетат ... ще дам копи-пейст Smile
jovina
jovina

Брой мнения : 1792
Registration date : 18.05.2009

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 7 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  Надя Пет 24 Юли 2009, 13:27

jovina написа:
Надя написа:
jovina написа:
Надя написа:[size=18]Кресло за човека

Александър Симов
24 Юли 2009, брой 166
Надийн, ще дадеш ли линка? Smile Ще го споделя във фейса, че ми хареса Smile

Това е един много талантлив млад социалист - журналист, когото винаги с удоволствие чета.
http://www.duma.bg/cgi-bin/e-cms/vis/vis.pl?s=001&p=0002&n=1567&g=
Брях! Ти мЪ уби с тая Дума lol! Те като видят "главата", няма да го прочетат ... ще дам копи-пейст Smile
И аз затова тук тъй направих. Smile
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 7 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  jovina Пет 24 Юли 2009, 13:52

Надя написа:
jovina написа:
Надя написа:
jovina написа:
Надя написа:[size=18]Кресло за човека

Александър Симов
24 Юли 2009, брой 166
Надийн, ще дадеш ли линка? Smile Ще го споделя във фейса, че ми хареса Smile

Това е един много талантлив млад социалист - журналист, когото винаги с удоволствие чета.
http://www.duma.bg/cgi-bin/e-cms/vis/vis.pl?s=001&p=0002&n=1567&g=
Брях! Ти мЪ уби с тая Дума lol! Те като видят "главата", няма да го прочетат ... ще дам копи-пейст Smile
И аз затова тук тъй направих. Smile
Разбрах аз Laughing Ама аз все пак дадох линка - прочела ли съм го - прочела съм го, харесала ли ми е статичта - харесала ми е Smile Срамувам ли се - не се срамувам Laughing
jovina
jovina

Брой мнения : 1792
Registration date : 18.05.2009

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 7 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  Надя Съб 25 Юли 2009, 13:13

Мы считаем, в том виде, как резолюция принята, это позорное явление для всей Европы. Попытки поставить и ОБСЕ советскую сторону на одну доску с фашистской Германией омерзительный по своей сути и разрушительный для самой Европы.

Почему ведущие западные демократии в лице США, Англия и Франция оказались союзниками Советского Союза? Почему Черчилль в первый же день войны заявил с трибуны своего парламента, что или заключим союз с Советской стороной или погибнем? Почему все это забыли?(Г.Зюганов)

http://kprf.tv/party_live/video388.html
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 7 Empty Открито писмо на петербургските комунисти до Мадона

Писане  Надя Сря 29 Юли 2009, 12:18

Мы очень просим тебя, Мадонна, включить в свой репертуар на Дворцовой площади какую-нибудь революционную песню в честь участников штурма Зимнего. Например, Смело товарищи в ногу, Интернационал или Вы жертвою пали в борьбе роковой. Ну, или хотя бы Марсельезу

http://kplo.ru/content/view/968/5/
Бъдете спокойни, другари, вашата работа няма да стане, по-добре попитайте кой я е поканил и защо?! Neutral
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 7 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  Таки Сря 29 Юли 2009, 12:29

Спасибо, Наденька.. Цяла сутрин се чудех защо ме сърби левият тестикуль. А то било поради острата, но неосъзната загриженост - какво точно ще пее Мадона в Москва ... Very Happy
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 7 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  Надя Сря 29 Юли 2009, 12:37

Таки написа:Спасибо, Наденька.. Цяла сутрин се чудех защо ме сърби левият тестикуль. А то било поради острата, но неосъзната загриженост - какво точно ще пее Мадона в Москва ... Very Happy
И аз тъй си помислих, че това е последна твоя грижа. Neutral
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 7 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  Надя Чет 30 Юли 2009, 09:14

Ей, много се страхувах нашите комунисти да не решат и те по примера на руските комунисти да поканят Мадона , но ето че поканата към певицата не закъсня. Ама то иначе как българите ще разберат, че у нас имало комунисти.Smile
http://www.novinar.net/?act=news&act1=det&stat=center&mater=MzAxMDs1Ng==&sql=MzAxMDszNQ==
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 7 Empty Ал.Проханов за Мадона, комунистите и ...Сталин

Писане  Надя Чет 30 Юли 2009, 19:02

О.ЖУРАВЛЕВА: Хорошо, к нам полетит Мадонна. И коммунисты Петербурга, самые пассионарные из всех возможных коммунистов, они уже написали ей письмо: «Дорогая мадонна, приезжай, конечно» - прекрасные рекомендации: «спеть какую-нибудь песню в честь участников штурма Зимнего, «Смело товарищи, в ногу», «Интернационал», «Вы жертвою пали в борьбе роковой», или хотя бы «Марсельезу». Советуют «не вертеть попой на Дворцовой площади, не быть легкомысленно одетой и крутиться на шесте» - тоже ей не рекомендуют. Необходимо «одеться скромно, петь мелодично и помнить о нормах морали» - если она все это будет соблюдать, то тогда коммунисты Петербурга придут к ней на концерт - если у них хватит взносов. По-моему, замечательной жизнью живут питерские коммунисты.

А.ПРОХАНОВ: Мне кажется, все-таки это сделали пиарщики «Единой России».

О.ЖУРАВЛЕВА: То есть, они хотели опорочить.

А.ПРОХАНОВ: Ну конечно, они хотели опорочить мощный отряд российских коммунистов. Потому что если действительно питерские коммунисты обратились к Мадонне с такого рода посланием, то я задаю вопрос – во-первых, знают ли они про поведение такой яростной, огненной, пассионарной коммунистки, как Коллонтай, которая так крутила своими бедрами, что боже ты мой…

О.ЖУРАВЛЕВА: Вокруг шеста практически.

А.ПРОХАНОВ: Да, вокруг шеста. И это не считалось зазорным. Потом, коммунисты той поры не на это обращали внимание. Они хотели, чтобы в стране было как можно больше электростанций, чтобы у первой конной армии было много хороших тачанок и пулеметов, и чтобы все-таки был реализован экономический план индустриализации России. А эти, нынешние коммунисты, - они даже позволили своей Матвиенко питерской устроить эту отвратительную пирушку на «Авроре».

О.ЖУРАВЛЕВА: А теперь к Мадонне какие-то претензии.

А.ПРОХАНОВ: А почему они не кинулись, действительно, на «Аврору», не отцепили ее от набережной и не угнали ее куда-нибудь туда, в Разлив?

О.ЖУРАВЛЕВА: Что, перевелись настоящие коммунисты?

А.ПРОХАНОВ: Думаю, что настоящих коммунистов, конечно, нет - увы. Я даже не говорю о тех, кто является членом фракции коммунистов. Я не вижу среди нынешних коммунистов интеллектуалов, которые могли бы намекнуть даже на новый левый проект.

О.ЖУРАВЛЕВА: Может, идея себя исчерпала?

А.ПРОХАНОВ: Нет, почему – в Латинской Америке она живет, там есть огненные социалисты, огненные левые люди и левые идеи очень актуальны - мы, кажется, с вами говорили в прошлый раз о том, что мир стоит на перепутье: либо он будет фашистским, либо он будет социалистическим.

О.ЖУРАВЛЕВА: Других вариантов нет?

А.ПРОХАНОВ: Потому что либеральный проект сдох, он кончился, либеральный проект исчерпан этим кризисом. И поэтому либо он будет вырождаться в либеральный фашизм, в диктатуру вот этого «Золотого миллиарда», со сбросом огромного количества лишнего населения, и тогда вернется Гитлер - Гитлер не умер, Гитлер жив, Гитлер среди нас, среди либералов.

О.ЖУРАВЛЕВА: Среди вас, либералов, Гитлер?

А.ПРОХАНОВ: Либо мир станет социалистическим и вернется Сталин. Поэтому и Сталин среди нас. Мы живем в пору, когда из-под руин поднялся Гитлер и поднялся Сталин, и они готовы к будущей страшной, предельной схватке. Поэтому все, кто сегодня против Сталина – те за Гитлера. И вот я просто говорю и нашим батюшкам, которые против Сталина, а также ОБСЕ либерального, что если они против Сталина, они за Гитлера. Они ни за Черчилля, ни за Рузвельта, ни за Саркози - они за грядущего Гитлера, которому на пути поставит свой огненный красный меч только Сталин. Такая вот история, Оля.

О.ЖУРАВЛЕВА: Да, какие-то жуткие картины. То есть, они сначала тоже будут заключать договор о мире и дружбе, потом делить мир.

А.ПРОХАНОВ: Они уже заключили. Видите ли, в чем мистика - есть определенная такая тайна неразгаданная, смотрите: Гитлер был уничтожен в 1945 г. советскими танками – мы запахали имперскую канцелярию, взорвали, сожгли Гитлера, и Гитлера нет. Но странным образом из-под гусениц русских танков Гитлер вырвался, и в 1991 г. был реализован план «Барбаросса» - через Горбачева и Ельцина. План «Барбаросса» победил, Гитлер жив. И Сталин – его выкинули из Мавзолея, как говорит отец Смирнов, «вонючка-Сталин», на его могилу, как он сам завещал нам, бросали груду мусора, под этой грудой он стал опять во всем своем величии и грандиозности. Поэтому готовьтесь к этой битве, Оля, готовьтесь.

О.ЖУРАВЛЕВА: Я готовлюсь. Александр Проханов в программе «Особое мнение», меня зовут Ольга Журавлева, всем спасибо, всего доброго.
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 7 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  Надя Пет 25 Сеп 2009, 08:19

Для меня сегодня - отношение к Сталину - это критерий ума и честности: анти-сталинист - это либо малограмотный дурак, либо подлец. Третьего не дано
http://www.nenovosty.ru/anti-stalinist.html#more-232
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 7 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  jovina Пет 25 Сеп 2009, 13:20

Надийн, може ли да пишеш на руски в руските форуми? Rolling Eyes
jovina
jovina

Брой мнения : 1792
Registration date : 18.05.2009

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 7 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  Надя Пет 25 Сеп 2009, 16:32

jovina написа:Надийн, може ли да пишеш на руски в руските форуми? Rolling Eyes
Не, дорогая, аз съм българка, но предпочитам цитатите в оригинал. Very Happy
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 7 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  (Бай Вълко) Пет 25 Сеп 2009, 16:53

Руснаците все още приравняват Сталин с родината

http://www.dnevnik.bg/sviat/2009/08/04/765786_rusnacite_vse_oshte_priravniavat_stalin_s_rodinata/

(Бай Вълко)

Брой мнения : 414
Registration date : 30.06.2009

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 7 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  Надя Пет 25 Сеп 2009, 16:57

Бай Вълко написа:Руснаците все още приравняват Сталин с родината

http://www.dnevnik.bg/sviat/2009/08/04/765786_rusnacite_vse_oshte_priravniavat_stalin_s_rodinata/
Бай Вълко, ти знаеш ли че добруджанци до ден днешен си харесват Вълко Червенков?! Истина ти казвам!Smile
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 7 Empty Вот, видишь?

Писане  Надя Пет 25 Сеп 2009, 17:21

http://www.dobrichmedia.com/novini/19_08_2009_1.php
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 7 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 7 от 22 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 22  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите