Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

тъпни от виртуалното ...

+21
malakai
Агата
Homan
(Бай Вълко)
blag009
pheras
Робърт Боев
Apostola na Svobodata
blueskies
jovina
Логик
marapepelia6ka
Realistka
nikiforov
Надя
nike
chocho
komarKo
Помощ, граждани!
Таки
Boabab
25 posters

Страница 26 от 40 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next

Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 26 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Таки Нед 31 Яну 2010, 12:08

с'я ако пуснеш и една регресийка...
Чоч, когато нещо се вижда И с просто око, регресийка и корелацийка не са нужни ... Това е далечна парафраза на класическото "Любовта, хремата .. и какво още беше .. не могат да се скрият". Very Happy
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 26 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  pheras Нед 31 Яну 2010, 12:40

Таки написа:
ТОЧНО ТАКА, Гражданино! Аз реших да не коментирам картинката, но твоето око веднага схвана корелацията! Мисля, че в една социологическа агенция те чака добро бъдеще!

Едно от най-удивителните качества на собственика на този форум е да вярва сам на неистините, които произвежда. Истината е съвсем проста. ЕСФ е проекция на МПФ и живее основно в дискусиите за "легионери", "Джамахирия", "прасета" и т.н. Без този дразнител, ЕСФ ще стане (в това не бива да има съмнение) един пореден "Нюропол".

Впрочем, как върви записването на нови участници, г-н Ригас? Има ли всенароден ентусиазъм по попълване на редиците на най-четения и с най-много постинги форум Very Happy?

тъпни от виртуалното ... - Page 26 Poster-enlist

pheras

Брой мнения : 419
Registration date : 05.01.2009

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 26 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Помощ, граждани! Нед 31 Яну 2010, 12:42

Таки написа:
от данните е явно как по-малкият форум следва по-големия, а "безпризорните" са извън контекста.
ТОЧНО ТАКА, Гражданино! Аз реших да не коментирам картинката, но твоето око веднага схвана корелацията! Мисля, че в една социологическа агенция те чака добро бъдеще!

за да се заковат резултатите е нужно само да се преброи броя на цитатите (най общо дефинирани) от единия форум в другия

след това може да се направи и един качествен анализ на реакцията, последвала цитата

накрая може да се зададе въпросът за ролята на модерацията в тези процеси

отговорът би трябвало да накара всеки разумен Ферас да замълчи
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 26 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Таки Нед 31 Яну 2010, 12:48

Впрочем, как върви записването на нови участници, г-н Ригас? Има ли всенароден ентусиазъм по попълване на редиците на най-четения и с най-много постинги форум ?
Г-н Ферас, засега най-върви попълването на редиците на форумните комунисти. Както ни информира приятелят Ви Дамянов, Вие сте комунист, но високо интелигентен. Не знам как ще приемат последното форумните ви другари Надя и Вълко. Едно време интелигенцията беше гледана с подозрание от Партията, оти политически шавлива. Днес може би нещата стоят иначе ..
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 26 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  pheras Нед 31 Яну 2010, 12:51

.


Последната промяна е направена от pheras на Чет 30 Май 2013, 02:40; мнението е било променяно общо 1 път

pheras

Брой мнения : 419
Registration date : 05.01.2009

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 26 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  pheras Нед 31 Яну 2010, 12:53

Таки написа:
Г-н Ферас, засега най-върви попълването на редиците на форумните комунисти. Както ни информира приятелят Ви Дамянов, Вие сте комунист, но високо интелигентен. Не знам как ще приемат последното форумните ви другари Надя и Вълко. Едно време интелигенцията беше гледана с подозрание от Партията, оти политически шавлива. Днес може би нещата стоят иначе ..

Г-н Таки,

Вие като човек с опит от партийна организация бихте могли да инициирате местната ППО на ЕСФ. От своя страна обещавам редовно да плащам членския си внос и да присъствам дисциплинирано на всяко събрание Very Happy

pheras

Брой мнения : 419
Registration date : 05.01.2009

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 26 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  chocho Нед 31 Яну 2010, 12:59

pheras написа:
.....

2. Да се вярва на обективността на собственика тук е все едно да поканиш банда взломаджии на оглед вкъщи;

...

Ферасе, ще ме прощаваш, ама тя и твоята обективност нещо не я виждам - едно пишеш за някого сега, друго си приказвал преди 2-3 години...

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 26 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  pheras Нед 31 Яну 2010, 13:03

chocho написа:

Ферасе, ще ме прощаваш, ама тя и твоята обективност нещо не я виждам - едно пишеш за някого сега, друго си приказвал преди 2-3 години...

Чочо,

Няма човек, който да не е претърпял промени. Факт е, че винаги съм имал мнение - нещо, което не може да се каже за теб.

pheras

Брой мнения : 419
Registration date : 05.01.2009

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 26 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Таки Нед 31 Яну 2010, 13:04

Г-н Таки,

Вие като човек с опит от партийна организация бихте могли да инициирате местната ППО на ЕСФ. От своя страна обещавам редовно да плащам членския си внос и да присъствам дисциплинирано на всяко събрание.
Другарю Ферас, трябва да Ви призная, потънал в най-искрен пролетарски срам, че аз отдавна съм предал делото на трудовия народ и сега обслужвам най-безсрамно буржоазната гръцка държава. Но Вие не се отчайвайте! Тук другарката Надя и другарят Вълко (известен и с партизанската кличка 'Рино') са създали една здрава партийна ячейка, която се радва на уважението на всички форумни трудещи се. Тя ще Ви приеме с радост в своите чилични редици!

Впрочем, Вас къде Ви експлоатират, другарю? Чувал съм, че в буржоазна Германия, но не знам подробности. Споделете ги с колектива.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 26 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Помощ, граждани! Нед 31 Яну 2010, 13:15

pheras написа:
Ще бъде, разбира се, много любопитно да се изготви една статистика с цитатите. Не знам кой ще я направи, защото:

1. Това изисква дни безмислен труд;

2. Да се вярва на обективността на собственика тук е все едно да поканиш банда взломаджии на оглед вкъщи;

Разбирам обаче, че отговорът трябва да е предварително ясен, за да цит. "накара всеки Ферас да замълчи".

Кратко напомняне - Ферас не е бил модератор, но Помощ, граждани! е бил модератор. В тоя смисъл не виждам за какво трябва да мълча или не аз. Може би трябва да оценявам що годе сдържаното ти досега в дискусията поведение като гузност на модератор?

здравей,

да, аз наистина мисля, че статистиката е self revealing, но пък може и да греша, не прекарвайки дните си в прелистване на страниците на "другия форум"

що се отнася до сдържаността, отново си прав:

първо, познавам те и уважавам качествата ти; затова изчаквам да разбера какво се крие зад афиширането на тезите, на което сме свидетели тези дни

това за "мълчанието" трябва да се разбира като незлонамерена провокация в смисъла на горното

второ, не мога да бъда гузен като модератор, когато пред очите ми е делото на Николай Калчев

мисля, че имах най-добри намерения, не много добри резултати и съвсем лоши решения, като включването на Бай Мангау за помощник

достатъчно от хората, които уважавам, споделят това
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 26 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  pheras Нед 31 Яну 2010, 13:18

[.


Последната промяна е направена от pheras на Чет 30 Май 2013, 02:40; мнението е било променяно общо 1 път

pheras

Брой мнения : 419
Registration date : 05.01.2009

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 26 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Таки Нед 31 Яну 2010, 13:20

Настанало е време да създадем един профсъюз на модераторите, за да реагираме в синхрон на всички атаки на неблагодарните форумци!

Предлагам за Председател на профсъюза г-жа Реалистка, а за секретар - г-н Виктор! Twisted Evil
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 26 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  pheras Нед 31 Яну 2010, 13:27

.


Последната промяна е направена от pheras на Чет 30 Май 2013, 02:39; мнението е било променяно общо 1 път

pheras

Брой мнения : 419
Registration date : 05.01.2009

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 26 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  chocho Нед 31 Яну 2010, 13:30

pheras написа:
chocho написа:

Ферасе, ще ме прощаваш, ама тя и твоята обективност нещо не я виждам - едно пишеш за някого сега, друго си приказвал преди 2-3 години...

Чочо,

Няма човек, който да не е претърпял промени. Факт е, че винаги съм имал мнение - нещо, което не може да се каже за теб.

Така де, ама те твоите мнения много често се менят бе човек - днес някой е калтак, утре - нещо много положително... Кога и на кои да вярва човек - това ми е дилемата...

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 26 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Таки Нед 31 Яну 2010, 13:33

Другарю Ферас,

Не бива да внасяте разцепление в червените форумни редици! Тук имаме вече една ППО и аз най-настойчиво Ви препоръчвам да се запишете в нея. Разбирам, че ще трябва да предложите подробна автобиография, която да доказва безупречния Ви пролетарски произход. Не забравяйте да споменете, че сте внук на активен борец против фашизма и капитализма, който е служил на НРБ като нейн посланик в буржоазна Австрия.

Моят дядо е също борец против фашизма и капитализма, но не му беше съдено да служи на делото на гръцкия народ от висш държавен пост, тъй като е бил убит в буржоазния концлагер "Икария".

Тази разлика между съдбите на нашите деди определи и моето срамно предателство и последващото престъпно служение на гръцката буржоазия.

Не се съмнявам, че от барикадата, в която Ви е запратил пролетарският дълг, Вие продължавате да служите вярно на идеалите, за които се е борил Вашият и моят дядо!
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 26 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  pheras Нед 31 Яну 2010, 13:42

.


Последната промяна е направена от pheras на Чет 30 Май 2013, 02:39; мнението е било променяно общо 1 път

pheras

Брой мнения : 419
Registration date : 05.01.2009

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 26 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Таки Нед 31 Яну 2010, 13:49

Моля да бъда цитирани точно фактите, другарю - не е бил посланик.
Прав сте, другарю.. Бил е пълномощен министър на НРБ. Но не се съмнявам, че е служил вярно на Партията и Народа.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 26 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  pheras Нед 31 Яну 2010, 13:54

.


Последната промяна е направена от pheras на Чет 30 Май 2013, 02:38; мнението е било променяно общо 1 път

pheras

Брой мнения : 419
Registration date : 05.01.2009

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 26 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Таки Нед 31 Яну 2010, 14:02

Как за отзивите за Вашия татко в нова и демократична Гърция, др. Таки?
Другарю Ферас, буржоазна Гърция е била принудена да признае приноса на всички дейци на Съпротивата. Моят татко е носител на висок държавен медал на Съпротивата.

Що се касае до участието му в Гражданската война, той изживя последните си 10 години в Гърция, без някой да предяви някакви претенции към неговата дейност.

Как стои въпросът с Вашия дядо в новата, буржоазна България? Почита ли тя неговото дело? Или го поменува като "терорист" ?
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 26 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Boabab Нед 31 Яну 2010, 14:04

Какво викате станало с г-н Бай Вълко?
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 26 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  pheras Нед 31 Яну 2010, 14:08

.


Последната промяна е направена от pheras на Чет 30 Май 2013, 02:34; мнението е било променяно общо 1 път

pheras

Брой мнения : 419
Registration date : 05.01.2009

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 26 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Таки Нед 31 Яну 2010, 14:12

В буржоазна България моят дядо, вече като пенсионер, преподаваше във ВУЗ - дейност, не така спектакуларна като високо държавно отличие, но все пак задоволяваща го.
Това ме изпълва с радост, др. Ферас. Сигурен съм, че дядо Ви е бил професор без кавички, защото от Боабаб разбрах, че имало и такива в кавички.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 26 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  pheras Нед 31 Яну 2010, 14:19

.


Последната промяна е направена от pheras на Чет 30 Май 2013, 02:33; мнението е било променяно общо 1 път

pheras

Брой мнения : 419
Registration date : 05.01.2009

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 26 Empty Математическо мислене

Писане  Логик Нед 31 Яну 2010, 14:22

Таки написа: ... аз намирам, че поканата към тези две дами ( + Наталия ) е един хубав жест, който не може да навреди на никого - нито на канещите, нито на поканените.
Оттук непосредствено следва, че множеството се състои само от две групи - канещи и поканени. Tertium non datur!
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 26 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  chocho Нед 31 Яну 2010, 14:27

Басссиии, тея заспами'а 'убавата тема отново...

Някой да даде прогноза за мача довечера ?

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 26 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 26 от 40 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите