Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Моля, опишете с три думички идеалната жена/идеалния мъж

+9
blag009
Sonia
jovina
Таки
Boabab
(Бай Вълко)
Логик
marapepelia6ka
Надя
13 posters

Страница 3 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Моля, опишете с три думички идеалната жена/идеалния мъж

Моля, опишете с три думички идеалната жена/идеалния мъж - Page 3 Vote_lcap60%Моля, опишете с три думички идеалната жена/идеалния мъж - Page 3 Vote_rcap 60% 
[ 3 ]
Моля, опишете с три думички идеалната жена/идеалния мъж - Page 3 Vote_lcap0%Моля, опишете с три думички идеалната жена/идеалния мъж - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Моля, опишете с три думички идеалната жена/идеалния мъж - Page 3 Vote_lcap40%Моля, опишете с три думички идеалната жена/идеалния мъж - Page 3 Vote_rcap 40% 
[ 2 ]
 
Общо гласове : 5
 
 
Poll closed

Моля, опишете с три думички идеалната жена/идеалния мъж - Page 3 Empty Re: Моля, опишете с три думички идеалната жена/идеалния мъж

Писане  jovina Нед 31 Яну 2010, 23:29

Sonia написа:
jovina написа:
Sonia написа:[А като настроение, снощи чухме в едно предаване Иво Беров - пълна отврат ...горките ми сънародници...
...
кого точно наричаш свой сънародник ти???
Приятели и роднини, които все още заслужават моето внимание и които обичам.
А не такава отврат като Иво Беров и съмишленици, kоито докараха моята България до сегашното й състояние...
твоята България друг път! България е на тези, които живеят в нея. А приятелите ти и роднините може и да са горки наистина, ако са неудачници и некадърници... за такива като тях и теб кадърните като Иво Беров и съмишленици със сигурност са отврат ...горкичките те ... що не си ги прибереш при теб, а? Нещастница ...
Аз излазам affraid
jovina
jovina

Брой мнения : 1792
Registration date : 18.05.2009

Върнете се в началото Go down

Моля, опишете с три думички идеалната жена/идеалния мъж - Page 3 Empty Re: Моля, опишете с три думички идеалната жена/идеалния мъж

Писане  Таки Нед 31 Яну 2010, 23:36

Соня, какво казват българите в Италия за Бойко Борисов? Че той сега определя нещата, а не Иво Беров и съмишлениците му.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Моля, опишете с три думички идеалната жена/идеалния мъж - Page 3 Empty Re: Моля, опишете с три думички идеалната жена/идеалния мъж

Писане  Sonia Нед 31 Яну 2010, 23:36

jovina написа:
твоята България друг път! България е на тези, които живеят в нея. А приятелите ти и роднините може и да са горки наистина, ако са неудачници и некадърници... за такива като тях и теб кадърните като Иво Беров и съмишленици със сигурност са отврат ...горкичките те ... що не си ги прибереш при теб, а? Нещастница ...
Аз излазам affraid

Разбира се, възпитанието е факултативно.

A България е моя, докато дишам...и я представям далеч по-добре от много биещи се в гърдите българи...
Sonia
Sonia

Female
Брой мнения : 1244
Age : 72
Registration date : 10.10.2007

http://www.Bulgaria-Italia.com

Върнете се в началото Go down

Моля, опишете с три думички идеалната жена/идеалния мъж - Page 3 Empty Re: Моля, опишете с три думички идеалната жена/идеалния мъж

Писане  Sonia Нед 31 Яну 2010, 23:42

Таки написа:Соня, какво казват българите в Италия за Бойко Борисов? Че той сега определя нещата, а не Иво Беров и съмишлениците му.

Българите, с които имам контакти, не са възторжени, но се надяват да си изпълни обещанията. И се надяват, че ще построи един нов капитализъм в България Wink
Sonia
Sonia

Female
Брой мнения : 1244
Age : 72
Registration date : 10.10.2007

http://www.Bulgaria-Italia.com

Върнете се в началото Go down

Моля, опишете с три думички идеалната жена/идеалния мъж - Page 3 Empty Re: Моля, опишете с три думички идеалната жена/идеалния мъж

Писане  jovina Нед 31 Яну 2010, 23:44

Sonia написа:

A България е моя, докато дишам...и я представям далеч по-добре от много биещи се в гърдите българи...
Ако бях СРХ, бих написала "Е га спреш да дишаш" ... ама понеже съм възпитана, няма да го направя Laughing Laughing Никъде не съм чула и прочела името ти като представяща България, освен в твоите собствени постинги, на които не вярвам някой да се връзва вече Laughing Laughing Laughing А тези, които представят България, не правят изявления от сорта "горките ми сънародници" ...
Освен Жоро и горките ти роднини и приятели, едва ли някой друг е чувал за теб в България ...


Моля, опишете с три думички идеалната жена/идеалния мъж - Page 3 100_1233-300x225
jovina
jovina

Брой мнения : 1792
Registration date : 18.05.2009

Върнете се в началото Go down

Моля, опишете с три думички идеалната жена/идеалния мъж - Page 3 Empty Re: Моля, опишете с три думички идеалната жена/идеалния мъж

Писане  Sonia Нед 31 Яну 2010, 23:58

jovina написа:


Ако бях СРХ, бих написала "Е га спреш да дишаш" ... ама понеже съм възпитана, няма да го направя Laughing Laughing Никъде не съм чула и прочела името ти като представяща България, освен в твоите собствени постинги, на които не вярвам някой да се връзва вече Laughing Laughing Laughing А тези, които представят България, не правят изявления от сорта "горките ми сънародници" ...
Освен Жоро и горките ти роднини и приятели, едва ли някой друг е чувал за теб в България ...

В програмата на всеки мой концерт е написано, че съм българка. В програмите на дъщеря ми - също. Идват хора, слушат ни, ръкопляскат ни, поздравяват ни, питат ни кой е написал "Севдана", защото много им харесва...тръгват си с приятни впечатления за България...предполагам...