Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ханчето на бачо Никола 3

+18
ВЕЛЗО
Агата
Логик
malakai
komarKo
blag009
(Бай Вълко)
Радомир
Надя
Apostola na Svobodata
pheras
Помощ, граждани!
marapepelia6ka
jovina
chocho
Таки
nikiforov
Boabab
22 posters

Страница 9 от 38 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 23 ... 38  Next

Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 9 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  malakai Пет 26 Фев 2010, 17:46

Е то бива по добре късно отколкото никога, обаче 17 години да ти тежи нещо на съвестта и да не се замислиш какво си причинил на "жертвата" на доносите ти. Яко хумор е това. И като капак, някой друг да трябва да ти каже какво да направиш...
И сега друга визия за нещата, ами ако сега се появи "спеца" и си поиска прошка за неговите дела, да му простим и на него? Има градация за престъпленията разбира се, но няма градация по скала виновен или невинен.

malakai

Брой мнения : 144
Registration date : 24.02.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 9 Empty Много точно казано!

Писане  Логик Пет 26 Фев 2010, 17:51

malakai написа:Има градация за престъпленията,разбира се, но няма градация по скала виновен или невинен.
Добра формула! Същото важи и за бременността.
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 9 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  jovina Пет 26 Фев 2010, 17:59

Таки написа:Благ, открих материалите тук:

http://de-zorata.de/forum/index.php/topic,1186.msg31261.html#msg31261

Много са интересни реакциите на основния постинг - изповед.
Отдавна не бях попадала на такава боза ... Листопад направо праха да им дишат Laughing
А г-нът има късмет, че потърпевшият на деянията му съвойник не е бил Стефчо Краев ... щото тогава нямаше да има прегръдки, целувки и пълен багажник с армагани, бас държа!
jovina
jovina

Брой мнения : 1792
Registration date : 18.05.2009

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 9 Empty щот не съм догматик

Писане  nikiforov Пет 26 Фев 2010, 18:25

Таки написа:

Догматичните отговори са отдавна известни:


Аз винаги съм правил разлика – едно е да плювкаш колеги и приятели ,
съвсем друго да да работиш за разузнаване
, военно , научно техническо , за контраразузнаване също ...
а всичките сълзи , сополи ,които ще последват след подобно становище ,
че тогава държавата била бкп , член незнам си кой, сателит , блок и т.н са безпредметни –
щом съществува държава, има и ще има разузнаване , агентура и всичко ,което се “полага”.

Не обичам чаршафите , та затова "извезах" едно мильо на тема мильовци Very Happy
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 9 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Boabab Пет 26 Фев 2010, 18:33

Все пак трябва да признаем, че ако човек е тъпанар, по-лесно се спасява от апарата. Не си дават много-много зор да ги вербуват...Пък и са нужни обекти, които да могат да бъдат разузнавани...Моя милост е от тъпанарите-обекти. В казармата направиха само един, според мен, плах опит, след като ме бяха избичили около 20 дни през ден на пост, да ме вербуват, но "непрестореното" ми поведение на паднал от небето ги отчая....

Виж, Доган още от детската градина са го вербували, защото си е личало че е надарен и способен чиляк.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 9 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  malakai Пет 26 Фев 2010, 18:58

Все пак трябва да признаем, че ако човек е тъпанар, по-лесно се спасява от апарата. Не си дават много-много зор да ги вербуват...Пък и са нужни обекти, които да могат да бъдат разузнавани...Моя милост е от тъпанарите-обекти. В казармата направиха само един, според мен, плах опит, след като ме бяха избичили около 20 дни през ден на пост, да ме вербуват, но "непрестореното" ми поведение на паднал от небето ги отчая....

Виж, Доган още от детската градина са го вербували, защото си е личало че е надарен и способен чиляк.

Very Happy Very Happy Very Happy
cheers

malakai

Брой мнения : 144
Registration date : 24.02.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 9 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  komarKo Пет 26 Фев 2010, 19:14

nikiforov написа:
Аз винаги съм правил разлика – едно е да плювкаш колеги и приятели ,
съвсем друго да да работиш за разузнаване
, военно , научно техническо , за контраразузнаване също ...
а всичките сълзи , сополи ,които ще последват след подобно становище ,
че тогава държавата била бкп , член незнам си кой, сателит , блок и т.н са безпредметни –
щом съществува държава, има и ще има разузнаване , агентура и всичко ,което се “полага”.

Не обичам чаршафите , та затова "извезах" едно мильо на тема мильовци Very Happy


Маестро,

и така да е - като си загубил войната - не може да си Победител, бе....

Twisted Evil

komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 9 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  malakai Пет 26 Фев 2010, 19:19


съвсем друго да да работиш за разузнаване
, военно , научно техническо , за контраразузнаване също ...


Освен да перефразирам:
I can most highly recommend the State Security to everyone.

malakai

Брой мнения : 144
Registration date : 24.02.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 9 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Таки Пет 26 Фев 2010, 21:14

И отново ще повторя, че познавам двама души, които ги накараха да сътрудничат на НТР, при техни командировки на Запад. Няма да казвам имена (това едва ли би било от полза, защото тук са непознати) , но мога да кажа, че единият случай е много сходен с този на Венко Бешков, директор на Институт при БАН, някогашен съфорумец от МпФ, който беше активен седесар и, по-късно десебар, избран за председател на ДСБ Средец. Името му беше оповестено най-напред във връзка с това, че е бил зам-министър на околната среда, в едно от първите правителства на прехода, а по-късно и с "реколтата на БАН".

Прилагайки формулата "виновен", без да бъде убедена от неговите подробни разяснения (тогава те бяха публикувани тук-там), ДСБ Средец зачеркна неговия принос към партията и "каузата" и го лиши не само от поста, на който го беше избрала, но и от членството в ДСБ. Още повече, информацията за него е била заличена, по класически Биг Брадърски начин, от сайта на ДСБ Средец:

http://forums.dsb-sredec.com/index.php?showuser=3 . Нето человека, нет проблемы!

Подобието между този случай и единия от познатите ми е поразително. И познатият ми от първите дни след 10.11.89 до днес си е убеден и активен седесар-десебар. Той не заема някакви постове, но със сигурност би бил оплют от някои свои съмишленици, ако при някакви бъдещи проверки името му се появи сред "съпричастните".

Ела тук колежке Реалистке, да ми опонираш на тема "Бешков" ! Щото виж какво чета тук ...

http://forum.mediapool.bg/viewtopic.php?p=202879&highlight=%C1%E5%F8%EA%EE%E2#202879

О, здравей демократе Боян Д. Здравей, младежо!

Ти знаеш ли къде гласува твоят приятел - ченгето Венко Бешков ?
Нали ти пишеше, че той бил много демократ (макар и ченге)...
Вярвам ти...
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 9 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Boabab Пет 26 Фев 2010, 21:36

Никога "десните" а и изобщо някакви "групи" в България, с изключение на Бойковата, но само съвсем спорадично и ефирно, не са се опитвали да намерят премереният, европейски път към истината...Впрочем Венко не беше тъпанар и аз бих желал фин подход към него като агент,и но когато се основаваше ДСБ изигра изключително попарваща роля срещу "революционерите" всред основателите. Може и да е случайно, може и не, но най вероятно нивото му, което му е позволило да направи компромис в името на ходене на Запад, му е и подсказало, че революционерите при основаването не са свят. Very Happy
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 9 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Таки Съб 27 Фев 2010, 10:15

Мини-носталгия

- Каква е тази хубава музика дето се носи отвън, Вълко?
- Концерт на Рахманинов, Победо.
- Да не би кметицата да е открила културен дом до нас?
- Не, Победо, една мутра е открила луксозен бардак.
- Ах че интересно.. Помня, че и ние се любихме за първи път под звуците на струнен квартет.
- Да, но след туй ти не ми поиска 500 лева..
- Ауу, толкова ли е скочила услугата?
- Това е базовата цена, Победо. Плус още 200 лева, ако искаш да ти шепнат subtle meanings.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 9 Empty Още сълзи, но от радост

Писане  Логик Съб 27 Фев 2010, 18:56

Вчера, както вече споделих, се разплаках от умиление пред чистосърдечието на доносника, който след двадесет години отишъл при обекта на своята разработка, както вероятно е точният израз, паднал на колене и го попитал колко му е навредил. Онзи обаче го целунал и на нашенеца му олекнало. Толкова, че вече можел да разкрие пред света изчистената си съвест, което и направил в един от най-четените форуми. С покаянието си доносникът стопли сърцата дори на закоравелите съдници, които почти никому не прощават подобни прегрешения. Е, щом е "почти", значи не са съвсем закоравели, както се убедихме. Аз обаче, като се огледах за подобни случаи, още повече ми просветна пред очите. Съгледах например агента Гоце и си рекох: "Човекът, заради когото Георги Първанов е бил прекръстен на Гоце, е пишел книга. Тази книга е получила допълнителна научна тежест заради компетентната помощ на един професионален историк, наречен за краткост "Гоце". Разработваното лице е спечелило не само авторитет, но сигурно и пари. Е добре, рекох си аз, щом приветстваме като герои доносници, от които никой не е пострадал, то толкова повече трябва да величаем доносниците, от които някой е спечелил!" И в този момент от очите ми рукнаха сълзите на радост и опрощение, които още не са изсъхнали. Crying or Very sad
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 9 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  jovina Съб 27 Фев 2010, 19:12

Логик написа:Вчера, както вече споделих, се разплаках от умиление пред чистосърдечието на доносника, който след двадесет години отишъл при обекта на своята разработка, както вероятно е точният израз, паднал на колене и го попитал колко му е навредил. Онзи обаче го целунал и на нашенеца му олекнало. Толкова, че вече можел да разкрие пред света изчистената си съвест, което и направил в един от най-четените форуми. С покаянието си доносникът стопли сърцата дори на закоравелите съдници, които почти никому не прощават подобни прегрешения. Е, щом е "почти", значи не са съвсем закоравели, както се убедихме. Аз обаче, като се огледах за подобни случаи, още повече ми просветна пред очите. Съгледах например агента Гоце и си рекох: "Човекът, заради когото Георги Първанов е бил прекръстен на Гоце, е пишел книга. Тази книга е получила допълнителна научна тежест заради компетентната помощ на един професионален историк, наречен за краткост "Гоце". Разработваното лице е спечелило не само авторитет, но сигурно и пари. Е добре, рекох си аз, щом приветстваме като герои доносници, от които никой не е пострадал, то толкова повече трябва да величаем доносниците, от които някой е спечелил!" И в този момент от очите ми рукнаха сълзите на радост и опрощение, които още не са изсъхнали. Crying or Very sad
Горе долу същите мисли и чувства ме налегнаха и мен, когато прочетох изповедта на господина и коментарите под нея, но не успях да ги изразя така добре като теб, Логико ... Ханчето на бачо Никола 3 - Page 9 975394 Ханчето на бачо Никола 3 - Page 9 572602
Само че на мен първо ми се сгади, после се просълзих от умиление, виждайки стоплените сърца на съмишлениците му и после ми се сгади още 3 пъти!
jovina
jovina

Брой мнения : 1792
Registration date : 18.05.2009

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 9 Empty На бутилка

Писане  Логик Съб 27 Фев 2010, 19:39

Жовинке, щом ми прочете поздравите, аз да си повторя предложението. Дай по-добре да ни се сгади от отвратителната 80-градусова кайсиева ракия, отколкото от текстове! Айде, другата седмица може след твоето работно време и преди моето да те чакам в кварталната градинка с едно бутилче от лимоната. Ще взема от супера и буркан корнишони - ех, пей сърце!
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 9 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  jovina Съб 27 Фев 2010, 19:49

Логик написа:Жовинке, щом ми прочете поздравите, аз да си повторя предложението. Дай по-добре да ни се сгади от отвратителната 80-градусова кайсиева ракия, отколкото от текстове! Айде, другата седмица може след твоето работно време и преди моето да те чакам в кварталната градинка с едно бутилче от лимоната. Ще взема от супера и буркан корнишони - ех, пей сърце!
Приемам приемам приемам!!! cheers Подробностите в лични, да не вземе да разбере някой навлек и да се довлачи, че да ни пренасочи сгадванката от кайсиевата Razz Wink
jovina
jovina

Брой мнения : 1792
Registration date : 18.05.2009

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 9 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  blag009 Съб 27 Фев 2010, 20:12

Логик написа:Жовинке, щом ми прочете поздравите, аз да си повторя предложението. Дай по-добре да ни се сгади от отвратителната 80-градусова кайсиева ракия, отколкото от текстове! Айде, другата седмица може след твоето работно време и преди моето да те чакам в кварталната градинка с едно бутилче от лимоната. Ще взема от супера и буркан корнишони - ех, пей сърце!


Драги Логик, гледкам нещо по трасето ми се загубила едно мое питане до теб.Но яяяя упорит чиляк и тикаааа....
Да приемеме по същество, че разлика, кеф ти морална, юродическа и т.н. между Инквизицията през Средновековието и репресивният апарат на болшевиките от разни страни като ЧК,ЩАЗИ, ДС и т.н. НЯМА.
Та премерчето ми е:
-Ако приемеме, че Галилей е живял в България и е дочакал десети ноември, то ЩЕ ШЕ ЛИ да е най, ама най гулемият агент на ДС??? Ще ше ли да е оплюван по разни форуми, че се Е отказал от своите разбирания и е приел тия на ДС?
Заб. Без "АКО" и "АМА" той е казал и т.н.!!!!
Кибик Блаже
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 9 Empty Сега и Галилей, ле-лей!

Писане  Логик Съб 27 Фев 2010, 20:29

blag009 написа:Драги Логик, гледкам нещо по трасето ми се загубила едно мое питане до теб.
Драги Блаже, не съм разбрал, че въпросът ти за Галилей е отправен към мен. Защо точно към мен, не е много ясно - нито съм от Иинквизицията, нито от ДС, но както и да е. Ще ти отговоря стриктно исторически: веднага след отричането си Галилей е изрекъл: "И все пак тя се върти!" (Впрочем, ако трябва да бъдем точни, той е изрекъл "E pur si muоve!") Не ми е известно обаче някой на излизане от Държавна сигурност да се е провикнал: "И все пак комунизмът ще се срине!" или нещо подобно. Затова твоите паралели ми изглеждат антинаучни и спекулативни. Нито Инквизицията, нито Държавна сигурност са гледали с добро око на такива спекулации! Twisted Evil
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 9 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  blag009 Съб 27 Фев 2010, 21:33

Логик написа:
blag009 написа:Драги Логик, гледкам нещо по трасето ми се загубила едно мое питане до теб.
Драги Блаже, не съм разбрал, че въпросът ти за Галилей е отправен към мен. Защо точно към мен, не е много ясно - нито съм от Иинквизицията, нито от ДС, но както и да е. Ще ти отговоря стриктно исторически: веднага след отричането си Галилей е изрекъл: "И все пак тя се върти!" (Впрочем, ако трябва да бъдем точни, той е изрекъл "E pur si muоve!") Не ми е известно обаче някой на излизане от Държавна сигурност да се е провикнал: "И все пак комунизмът ще се срине!" или нещо подобно. Затова твоите паралели ми изглеждат антинаучни и спекулативни. Нито Инквизицията, нито Държавна сигурност са гледали с добро око на такива спекулации! Twisted Evil

Мдаааа, от тук следва ли че и след ОЩЕ 30 год. ДС ще ни е виновна?
Защо позволяваме под формата за "борба" с льошите ченгета още 30 г. да ни ограбват?
Винаги СЪМ изразявал мнението, че предпочитам моите внуци да ровят архивите на ДС!
Да вземе например ЩАЗИ и Мелен, който (поне така пише) е УВЕДОМИЛ федералните власти за своето минало, и въпреки всичко работи като преводач в Германия!
Доколкото е стигнало до моето уше, ИСТЕРИЯТА(особено по време на избори) която е в България по архивите на ДС, я няма там.
Пък и в интерес на истината, като изключа ФОРУМИТЕ в живота тоя въпрос не стои!?!? Познавам лично и се срещам с поне едно 500 души на седмица и НА никой не му пука за тия архиви. Казват "Бог забавя, но не забравя"! И че под формата за борба с тия ченгета, ГРАБЯТ ТАКА КАТО НЕ СА И МЕЧТАЛИ ПРИ БАЙ ТОШО и т.н. доводи да искаш!
Колкото до ДС и тем подобни братски служби в "Децата на Арабат", имаше една реплика на майката "Др.Сталин ТРИ пъти е бягал от каторга, колко за избягали от каторгата на др.Сталин"?
Тива е драги Логик. Питам теб, защото ТИ си Логик на форума иии...без формална логика, владея Я не по зле от теб, въпреки че съм огняр!!!! Razz
Кибик Блаже
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 9 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Таки Нед 28 Фев 2010, 11:58

Лелеее ... как Реалистка е емнала Ринката ..

А бе, глупако нещастен,
ти не се ли сещаш, че някой с повече от два грама мозък може да чете дивотиите ти...и да му писне?!
Щото на мен ми писна!

Какво се изказваш за всеки и за всичко?!
Специалист - всичколог!

Не може да спре...като се засили. По всички форуми, седянки, сбирки, събрания...

Аз си спомням, че ти ме помоли и аз те заведох на някакво събрание на ДСБ ( когато още бях член на тази организация) щото не знаеше пътя за там, а на следващия път вече те видях измъдрен в президиума (неизвестно за какво)...

Поспри се малко. На Сотиров ти му идваш до под кръста (в духовен смисъл...) Само това, че е завършил математика, нещо, което би било непостижимо геройство за теб...
http://forum.mediapool.bg/viewtopic.php?p=208627#208627

С една немаловажна забележка, колежке Михайлова: математика са завършили много люде, вкл. и колегата Чосич, но малко от тях са станали университетски преподаватели по математика ...
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 9 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Boabab Нед 28 Фев 2010, 12:04

Аз си спомням, че ти ме помоли и аз те заведох на някакво събрание на ДСБ ( когато още бях член на тази организация) щото не знаеше пътя за там, а на следващия път вече те видях измъдрен в президиума (неизвестно за какво)...

Ей, Ринката съвсем се провали. Щом се оказа, че не е знаел пътя, пък после вместо от трибунта да благодари на Реалистка, само се мъдри там.

Иначе и моя препоръка - да не се занимава с Логик, но не заради математиката...щото да си нещо повече в едно, не значи че си повече в сбора. Very Happy , а защото просто малко ще се претовари.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 9 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  chocho Нед 28 Фев 2010, 12:21

Ха-ха-ха, Боабабе, погледнах линка на Таки по-горе, и прочетох следният - пореден - шедьовър на трибуквеното човече:



СРХ

...манталитет на
замогнала се слугиня-еснафско благополучие, балканска самодоволност, отблъскваща парвенющина, цинично превъзходство над останалите клоакьори, или що?

За бога, та има ли някой друг от форумните ни познайници, който да отговаря по-добре на това описание от "приятелят" в тройката - тълмача на сегашният президент на републиката ?

Добро попадение bounce !

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 9 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  jovina Нед 28 Фев 2010, 13:21

Таки написа:Лелеее ... как Реалистка е емнала Ринката ..
.
Само дето ринката е такъв гьон сурат, че едва ли ще има някакъв ефект от емването ... само игнор на подобно дебелокожо Evil or Very Mad
jovina
jovina

Брой мнения : 1792
Registration date : 18.05.2009

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 9 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  nikiforov Нед 28 Фев 2010, 13:53

Таки написа:

С една немаловажна забележка, колежке Михайлова: математика са завършили много люде, вкл. и колегата Чосич, но малко от тях са станали университетски преподаватели по математика ...

и това не е кой знае колко важно петдесет института - двеста преподаватели ...

други неща са важни , а ако те се вземат за мерило ,
то всяка възможност за сравнение между тия двамата и Логик, е за тема "смях" .
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 9 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Таки Нед 28 Фев 2010, 15:51

и това не е кой знае колко важно петдесет института - двеста преподаватели ...
Слава Богу, в света отдавна е настанало едно значително разделение на труда, поради което какво е важно в една област се определя от едни, а не от други. И то не на базата "колко института - колко преподаватели".
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 9 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  nikiforov Нед 28 Фев 2010, 16:40

Слава Богу , че не си прав , защото изявлението ти обезсмисля хилядите поста за политика /тук няма професионални политици/ а ако се съглася с него , бе трябвало всеки тук, да си говори сам ....оценявайки себе си

в поста ми имаше нюанс , който явно не си почувствал
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 9 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 9 от 38 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 23 ... 38  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите