Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ханчето на бачо Никола 3

+18
ВЕЛЗО
Агата
Логик
malakai
komarKo
blag009
(Бай Вълко)
Радомир
Надя
Apostola na Svobodata
pheras
Помощ, граждани!
marapepelia6ka
jovina
chocho
Таки
nikiforov
Boabab
22 posters

Страница 26 от 38 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32 ... 38  Next

Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 26 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Таки Пон 26 Апр 2010, 21:00

Гражданино, благодаря за информацията. Не съм оспорил добрите ти намерения.

И все-пак, когато едни промени не се обявяват и обосновават публично, това говори за манталитет доста далеч от демократичния. Т.е. за "плитки" промени.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 26 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Помощ, граждани! Пон 26 Апр 2010, 21:30

Таки написа:
И все-пак, когато едни промени не се обявяват и обосновават публично, това говори за манталитет доста далеч от демократичния. Т.е. за "плитки" промени.

Таки, аз приемам случилото се за успех, защото все пак имаше някаква намеса; моите очаквания бяха, че няма да се случи нищо

още повече, че тези дебелокожи и очевидно безпардонни индивиди се сепнаха и сега го дават по-кротко

въобще не съм оптимист за бъдещето, докато същите имат възможност за изява

още от моят модераторски опит знам, че това са едни безнадеждници, които са обречени да гонят всички нормални хора далеч от себе си - както в реалното, така и във "виртуалното"
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 26 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  nikiforov Пон 26 Апр 2010, 21:39

викторе , .не оспорвам това , което си направил
но за да не изпадаш в излишна еуфория ще те осведомя, че е имало телефонно обаждане по "казуса" с калтаците ..
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 26 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Помощ, граждани! Пон 26 Апр 2010, 21:49

знам за обаждането

подозирам, че е имало и контра-обаждане, за да може Калчев да защити личният си асистент СРХ, когото той е довел във форума с ефект, на който всички се "радваме"
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 26 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Таки Пон 26 Апр 2010, 22:05

Сега ще се концентрират върху громенето на комунизма. По същия чарларо-мангалски начин. Маестро, музика! Very Happy

Карандила - Песен на Червената армия

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 26 PARK_LIVE_2009_Karandila
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 26 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Помощ, граждани! Пон 26 Апр 2010, 22:34

аз не се съмнявам, че "Карандила" и Боян Дамянов са професионалисти

моето тежко възражение е, че системата ги е направила такива, като им е дала поле за изява (и много възможности за усъвършенстване) - the chalga proper и чалгата на комунистическия establishment

нищо лично по принцип, но не мога да понеса, как да кажа, "Карандила" да ми свирят "Концерт за цигулка и оркестър в ла минор"

наздраве с последната чаша мозелски ризлинг
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 26 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Таки Пон 26 Апр 2010, 22:38

наздраве с последната чаша мозелски ризлинг.
Наздравe с чашка "Smirnoff On The Rocks".
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 26 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  ВЕЛЗО Пон 26 Апр 2010, 22:43

Таки написа:Сега ще се концентрират върху громенето на комунизма. По същия чарларо-мангалски начин. Маестро, музика! Very Happy

Е как иначе да оправдаят достойното си и необременено съществуване освен с липсата на комунизъм в милата ни родина? pig

Който казва А, казва и Б. На мен са ми особено интересни теренните антропологически упражнения. Колко още масови гроба на зверски избити от комунизма ще изровят милите ни бивши съфорумци и колко оцелели свидетели ще разпитат по горянските села, как мислите? pale

Щото освен американ стайл постери и вица за "Ленин в Польше" се иска и някакво мъченичество, гробове на които вечно да леем тъмносини сълзи What a Face

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 26 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Помощ, граждани! Пон 26 Апр 2010, 22:49

при@телю, радвай се още: от добре информирани източници знам, че българският Фелини, режисьорът РВ се готви да прави филм за горяните

дано да стане реалност, за да може затъпелите от кючек диваци поне да чуят, че е имало и такива хора
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 26 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Помощ, граждани! Пон 26 Апр 2010, 22:51

още по темата:




но гледайте горното само ако чалгата ви понася, иначе не го препоръчвам

аз самия изкарах под 1 минута, въпреки голямото ми желание и "студен научен интерес", както казваше админа
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 26 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  ВЕЛЗО Пон 26 Апр 2010, 23:05

Помощ, граждани! написа:при@телю, радвай се още: от добре информирани източници знам, че българският Фелини, режисьорът РВ се готви да прави филм за горяните

дано да стане реалност, за да може затъпелите от кючек диваци поне да чуят, че е имало и такива хора

Имало е изглежда, една шепа - разни като бачо ти Николай К. Истината е, че народът е бил до такава степен олевял, че просто се е "плъзнал" в новата политическа система. clown

Впрочем, как би коментирал това:

Боян Д. написа:Като се сетих за "политолога" с фамилия Аврамов, та ми хрумна да ти задам една гатанка: Какво е общото между майор (ДС) Аврам Митов, бивш политкомисар на врачанския партизански отряд "Гаврил Генов", и Даниел Митов, сегашен зам.-председател на ДСБ?
?

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 26 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Помощ, граждани! Пон 26 Апр 2010, 23:14

ВЕЛЗО написа:Впрочем, как би коментирал това:

Боян Д. написа:Като се сетих за "политолога" с фамилия Аврамов, та ми хрумна да ти задам една гатанка: Какво е общото между майор (ДС) Аврам Митов, бивш политкомисар на врачанския партизански отряд "Гаврил Генов", и Даниел Митов, сегашен зам.-председател на ДСБ?
?

познавам, мисля, добре Даниел Митов

впрочем, той е сред хората, на които съм задължен за сегашната ми дейност в Германия

за пръв път чувам за такава "връзка" - ако Дамянов иска да каже нещо, нека да има смелостта да го каже

независимо дали е за мен, дето нещо се е "сетил", или за Даниел

предварително съм сигурен, че няма да каже нищо
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 26 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Помощ, граждани! Пон 26 Апр 2010, 23:17

впрочем, къде е писано това?
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 26 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  ВЕЛЗО Пон 26 Апр 2010, 23:19

Помощ, граждани! написа:
ВЕЛЗО написа:Впрочем, как би коментирал това:

Боян Д. написа:Като се сетих за "политолога" с фамилия Аврамов, та ми хрумна да ти задам една гатанка: Какво е общото между майор (ДС) Аврам Митов, бивш политкомисар на врачанския партизански отряд "Гаврил Генов", и Даниел Митов, сегашен зам.-председател на ДСБ?
?

познавам, мисля, добре Даниел Митов

впрочем, той е сред хората, на които съм задължен за сегашната ми дейност в Германия

за пръв път чувам за такава "връзка" - ако Дамянов иска да каже нещо, нека да има смелостта да го каже

независимо дали е за мен, дето нещо се е "сетил", или за Даниел

предварително съм сигурен, че няма да каже нищо

Браво, Викторе. Достойно изчисти въпроса Twisted Evil

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 26 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  ВЕЛЗО Пон 26 Апр 2010, 23:21

Помощ, граждани! написа:впрочем, къде е писано това?

Беше в М-пул, откъдето го препечатах в Безпризорните, където ще складирам и твоя отговор cheers

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 26 Empty Въпроси със закъснение

Писане  Логик Вто 27 Апр 2010, 00:15

Гражданино, извинявай, но три дни бях извън Интернета и излязох извън коловоза. Какво точно си постигнал в Медиапул? Както разбирам, ония се били сепнали и се променили към по-добро ли? Изоставили са копрофагията и некрофилията, що ли? Дори нещо били изтрили, така ли? И повече не пишат, както що беше? Моля те, зарадвай ме с няколко "да"!
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 26 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  ВЕЛЗО Вто 27 Апр 2010, 00:46

Логик написа:Гражданино, извинявай, но три дни бях извън Интернета и излязох извън коловоза. Какво точно си постигнал в Медиапул? Както разбирам, ония се били сепнали и се променили към по-добро ли? Изоставили са копрофагията и некрофилията, що ли? Дори нещо били изтрили, така ли? И повече не пишат, както що беше? Моля те, зарадвай ме с няколко "да"!

Ами. Газове.

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 26 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Помощ, граждани! Вто 27 Апр 2010, 01:17

Логик написа:Гражданино, извинявай, но три дни бях извън Интернета и излязох извън коловоза. Какво точно си постигнал в Медиапул? Както разбирам, ония се били сепнали и се променили към по-добро ли? Изоставили са копрофагията и некрофилията, що ли? Дори нещо били изтрили, така ли? И повече не пишат, както що беше? Моля те, зарадвай ме с няколко "да"!

пишат, но внимават в приказката, и най вече в "изобразителното изкуство"

радвам се за тебе; имам да пиша, тези форуми ме разсейват
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 26 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  ВЕЛЗО Вто 27 Апр 2010, 08:33

Помощ, граждани! написа:имам да пиша

HOMO HOMINI SUS PRAESIDENT URSUS RUSSIA KAPUT AMEN pig

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 26 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Таки Вто 27 Апр 2010, 09:47

Хомо, я разкажи на форумните хомосапиенси оная история с Даниел Митов, дето си я разправял на един, па той на друг, па другият я разказал на всички, но единият започна да хънка-мънка, че нещо тъй, че пък и онуй ...

И неговият дядо ли е бил терорист? Или това зависи от това дали внукът е "наш" ? И ще го тръбим само когато престане да бъде "наш" ? ? Very Happy
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 26 Empty HOMO HOMINI SUS PRAESIDENT URSUS RUSSIA KAPUT AMEN

Писане  ВЕЛЗО Вто 27 Апр 2010, 12:05

Таки написа:Хомо, я разкажи на форумните хомосапиенси оная история с Даниел Митов, дето си я разправял на един, па той на друг, па другият я разказал на всички, но единият започна да хънка-мънка, че нещо тъй, че пък и онуй ...

И неговият дядо ли е бил терорист? Или това зависи от това дали внукът е "наш" ? И ще го тръбим само когато престане да бъде "наш" ? ? Very Happy

Shocked

Кой в крайна сметка е въпросният дядо на Даниел Митов? affraid

И има ли това нещо общо с дясната молитва за природен газ (неминуемо на латински език), над която се пъне Виктор в най-стария университет в най-стария град в Германия?

bounce Laughing Laughing

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 26 Empty необходими уточнения

Писане  ВЕЛЗО Вто 27 Апр 2010, 13:12

Впрочем, пак във връзка с горното, ето какво пише оттатъка Боян Д.:

P.S. Това за Даниел Митов ти ми го беше пуснал, уж като "достоверна" информация от Велзевула. Като му гледам последнитя изяви Chеz Taky, ясно е колко може да му се има доверие.

И тук хронологиите започват да се объркват. Забравих само да вметна, че Боян Д. сравнително бързо изтри постинга си, който аз предвидливо запазих. Ето колко може да му се има доверие. alien

Тук може би отново започва да се обажда някакъв вид парадоксално десебарско чувство за самосъхранение, както в случая "Кристал - *Лъвов(?) мост", който Цеца се опита да дезавуира. Той Виктор си знае за какво говоря Laughing

Но, нека не търсим карикатурата.
_____________________________________
* На Орлов мост, както беше в оригиналното сведение, не знам да има евтини хотели. Паралелно с това, било е употребено алкохол, а информаторът - Шнеевиттхен - не познава добре София. В този смисъл, приех, че се касае за Лъвов мост. Близо година по-късно, Цеца се опита да атакува достоверността на сведението, разпространено от мен (като doubledribble). При посещението на Шнее, в рамките на форумни срещи, Цеца упражни мек шантаж върху Шнее и успя да накара я накара да се отрече от посоченото. Това не е трудно разбираемо - лошата интерпретация на случая може да хварли петно и върху собствената й репутация. В рамките на срещите по време на посещението й, Шнее посочи на 4 очи пред мен друго лице като деец - някой си абстрактен преводач "Александър". Само че, Виктор вече беше признал, че такава среща с Шнеевиттхен се е състояла, но "нищо не е имало". Т.е. това автоматично прави манипулациите на Цеца нищожни. В този план, за мен развоя на събитията по темата е окончателно установен, без те да са изчерпани. Трябва да добавя, че за епизода "Кристал" научих случайно, когато след публикуван откъс от наш чат, виктор потърсил Шнее в скайп. Шнее беше огорчена от отношението му и обвини мен за неговото включване. Това се случи през лятото на 2006. Ако приемем, че събитията са се състояли ок. година по-рано, то епизодът "Кристал" м/у Виктор и Шнее датира най-късно от 2005. Т.е. преди 5 години. pig

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 26 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Помощ, граждани! Вто 27 Апр 2010, 17:12

естествено, че не е имало, при@телю

явно влечението ти към подобни истории е причината за близостта ти с Петър Дяков

който, както знаем какъв смелчага е, веднага се "дистанцира" от цялата история

абе забавни сте, спор няма cheers
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 26 Empty случката

Писане  ВЕЛЗО Вто 27 Апр 2010, 18:35

Помощ, граждани! написа:естествено, че не е имало, при@телю

явно влечението ти към подобни истории е причината за близостта ти с Петър Дяков

който, както знаем какъв смелчага е, веднага се "дистанцира" от цялата история

абе забавни сте, спор няма cheers

Дали е имало или е нямало, оставям на читателя да сам да реши. Понеже отричаш, ще припомня цялата история, като прибавя и последното развитие. По мой спомен, в шумния, многолюден и плуралистичен Медиапул от късното лято на 2006 нямаше ник, който да изрази на висок глас съмнение.

Това бе в периода на твоето модераторство. При поредния несправедлив бан срещу нашего брата, същият се регистрира като doubledribble и в лична бележка привлече вниманието на около дузина участника (без модератора) върху история отпреди една година, в която бъдещият модератор бе замесен. Беше привечер. След кратко затишие на форума, Ригас публикува бележката, със следния призив "викторе, отрежи му ташаците на тоя". Последва бурна дискусия.

Бележката съдържаше информация за среща на Кристал между участниците "виктор" и "Schneewittchen" около година по-рано, на която е било консумирано уиски. Виктор се напива и предлага на ок. 20 г. по-възрастната от него, щастливо омъжена и живуща понастоящем в чужбина Шнеевитхен "да си легнат", като за целта й предлага да я закара в хотел на Орлов(?) мост. За негова чест трябва да кажем, че той платил цялата сметката за уискито, ок. 50 лв.

В дискусията по повод на тази информация, никой не изрази съмнение по същество в информацията - появиха се например подмятания, че може да е вярно от тогавашната форумна приятелка на Ригас "Хайспирит", както и, не без злорадство, от физичката по образование Цеца, която познава Виктор добре.

Историята бе станала известна на нашего брата от самата Шнее през лятото на 2006. Тогава виктор, в Градската градина срещу Народния театър, му бе поискал скайпа на Шнее, "за да й кажел нещо". След формалния отказ на нашего брата, виктор пуснал един сърч в търсачката на скайп и открил Шнеето, като й казал нещо от рода на "искаш ли да ми направиш една свирка". Той успял да я открие по един откъс от чат, публикуван от нашего брата, в който Шнеето казваше по адрес на Виктор: "ne mi govori za tozi bokluk".

В телефонен разговор по скайп на следващия ден, нашего брата чу цялата история от устата на самата Шнее. Историята потъна до момента в който виктор - додрапал се до модераторския пост с едно изкачване нагоре по стълбата, деляща централата на ДСБ на Кърниградска (в която Виктор работеше), от редакцията на Медиапул - се самозабрави. Той започна да налага санкции на хора, с които бе приятел в реалното, за да демонстрира авторитет, какъвто не притежаваше pig

През лятото на 2008, при следващото кратко посещение на Шнее в София, тази история изплува отново. Тогава се състояха две срещи на бивши и настоящи форумци, между които Рино с жена си, Цеца, жовина, ветровете, мишо фъкъра. На втората от тях, събота сутринта на Ариана, в редуциран състав, присъстваше и нашего брата. (Цеца бе въоръжена с огромен полупрофесионален цифров апарат с добър обектив, с помощта на който против изричното му желание, се появиха и негови снимки - да не се чуди някой.) Цеца официално попита Шнее вярна ли е историята. За учудване на нашего брата, Шнее отрече всичко. На по-другия ден, нашего брата се видя със Шнее да обядват двамата, защото тя заминаваше по-късно. Някъде на Славянска беседа, нашего брата попита Шнее защо се отмята от разказаната от самата нея история за случката на Кристал. Неубедителният й отговор бе, че била станала грешка, че човекът бил друг, не бил от форума, че бил абстрактният преводач "Александър" и т.н.

Нашего брата отдава този отговор на настойчивото искане на Цеца да чуе на всяка цена вярно ли е, съчетано с дискретността и свенливостта на леля ви Шнее. Ерго, става въпрос за евтина манипулация от страна на Цеца, която добре си е направила сметката, защото от поставянето ребром на въпроса има два възможни изхода. Нашего брата пише настоящите редове, тъй като излезе едва ли не, че Виктор е бил оклеветен, което както си личи от изложението, не е точно така.

Надявам се, че изложението е достатъчно ясно.


Последната промяна е направена от ВЕЛЗО на Вто 27 Апр 2010, 18:58; мнението е било променяно общо 1 път

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 26 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Таки Вто 27 Апр 2010, 18:54

Шнее отрече всичко.
Това прави цялото ти 'експозе' безсмислено. Още повече, че с въпросната дама продължавате да пребивавате в отлични отношения.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 26 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 26 от 38 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32 ... 38  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите