Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ханчето на бачо Никола 3

+18
ВЕЛЗО
Агата
Логик
malakai
komarKo
blag009
(Бай Вълко)
Радомир
Надя
Apostola na Svobodata
pheras
Помощ, граждани!
marapepelia6ka
jovina
chocho
Таки
nikiforov
Boabab
22 posters

Страница 28 от 38 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 38  Next

Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 28 Empty прагматика на общуването в отворена телекомуникационна среда

Писане  ВЕЛЗО Сря 28 Апр 2010, 10:06

Логик написа:
ВЕЛЗО написа:... сега аз щях да съм обекта на подигравките...
Ако смяташ, че не си, Велзо... Razz

Много странно разбираш "инкогнитото", Велзо! Настояваш Надя да се разкрие във форума с ЕГН, трите имена и адрес, а за себе си предлагаш това да стане на лична среща. Подозираш Надя в политическа хамелеонщина, но някои твърдят същото за твои партийни другари. Разкриването на самоличността става тук, във форума, а не в кръчмата пред подбрани поканени. Иначе не можеш да браниш личния си "анонимат", а да искаш противното от Надя.

Г-н Сотиров, разбирам че си млад учен, което по дефиниция предполага да си заядлив, но тук демонстрираш, че не си съвсем в час. Освен това, не четеш достатъчно.

1. Както писах по-горе, Велзевул е червен дявол до мозъка на костите и тъмносините гяволи НЕ СА ми партийни другари.

2. Уж си математик, пък не си разбрал същността на интернет телекомуникациите. Това е открита телефонна линия. Нещо като отходен канал. Ако има мазохисти и ексхибиционисти, които желаят се изтъпанчат с името си и снимката си, за да изядат кофите с фекалии, които неминуемо ще се изсипят върху тях и да изпитат цялото унижение от това, то Велзевул не е от тях.

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 28 Empty Приятелски възражения

Писане  Логик Сря 28 Апр 2010, 10:50

ВЕЛЗО написа: 1. Както писах по-горе, Велзевул е червен дявол до мозъка на костите и тъмносините гяволи НЕ СА ми партийни другари.
Така де, аз имах пред вид точно червените ти партийни другари, Бай Вълко например.
2. Ако има мазохисти и ексхибиционисти, които желаят се изтъпанчат с името си и снимката си, за да изядат кофите с фекалии, които неминуемо ще се изсипят върху тях и да изпитат цялото унижение от това, то Велзевул не е от тях.
Дали кофите ще ги яде "Велзевул" или Хикс Игреков, както е по паспорт, има ли значение? Но първото условие за медиапулците, за да си изливат говната върху някого, е той да е реализирала се личност, на която те да завиждат. Ако си Нулчо Нулев, тогава си безинтересен за тях. Хайде сега открий сам причините за твоята недосегаемост! Evil or Very Mad
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 28 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  komarKo Сря 28 Апр 2010, 10:54

ВЕЛЗО написа:

2. Уж си математик, пък не си разбрал същността на интернет телекомуникациите. Това е открита телефонна линия. Нещо като отходен канал.



Нещо си се объркал, ВЕЛЗО.

Същността на интернет комуникациите е да осигурява бърз и лесен достъп до информация, както и възможността хора, отдалечени в пространството, пък и във времето, да общуват евтино и удобно.

Разбира се, това не изключва девиантни форми на интернет-употреба като твоята, но те не са основни.

Да допуснем, че Логик приеме да те види на "биричка и сладоледче" - нали няма да го завлечеш в някоя обществена тоалетна да "общувате" над отходния канал?

Twisted Evil Razz


Последната промяна е направена от komarKo на Сря 28 Апр 2010, 11:26; мнението е било променяно общо 1 път

komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 28 Empty Re: Приятелски възражения

Писане  ВЕЛЗО Сря 28 Апр 2010, 11:10

Логик написа:
ВЕЛЗО написа: 1. Както писах по-горе, Велзевул е червен дявол до мозъка на костите и тъмносините гяволи НЕ СА ми партийни другари.
Така де, аз имах пред вид точно червените ти партийни другари, Бай Вълко например.

Толкова е червен Вълко, та чак е синее като драгалевска салатена теменужка Twisted Evil

Логик написа:
ВЕЛЗО написа:2. Ако има мазохисти и ексхибиционисти, които желаят се изтъпанчат с името си и снимката си, за да изядат кофите с фекалии, които неминуемо ще се изсипят върху тях и да изпитат цялото унижение от това, то Велзевул не е от тях.
Дали кофите ще ги яде "Велзевул" или Хикс Игреков, както е по паспорт, има ли значение?Evil or Very Mad

Важното е да не е той самия, а някой друг, ако му е толкоз акъла.

Логик написа:
ВЕЛЗО написа:2. Ако има мазохисти и ексхибиционисти, които желаят се изтъпанчат с името си и снимката си, за да изядат кофите с фекалии, които неминуемо ще се изсипят върху тях и да изпитат цялото унижение от това, то Велзевул не е от тях.
Дали кофите ще ги яде "Велзевул" или Хикс Игреков, както е по паспорт, има ли значение? Но първото условие за медиапулците, за да си изливат говната върху някого, е той да е реализирала се личност, на която те да завиждат. Ако си Нулчо Нулев, тогава си безинтересен за тях. Хайде сега открий сам причините за твоята недосегаемост! Evil or Very Mad

Велзевул не яде кофите, защото не идва да се изтъпанчи и да каже: "Ето ме, вижте ме, аз съм академик Сотиров (примерно), ха да ви видя как ще ме оплюете щом съм се реализирал като академик." След което почва да се чуди аджеба защо вали като порой.


Последната промяна е направена от ВЕЛЗО на Сря 28 Апр 2010, 11:35; мнението е било променяно общо 1 път

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 28 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  ВЕЛЗО Сря 28 Апр 2010, 11:33

komarKo написа:Нещо си се объркал, ВЕЛЗО.

Същността на интернет комуникациите е да осигурява бърз и лесен достъп до информация, както и възможността хора, отдалечени в пространството, пък и във времето, да общуват евтино и удобно.

Комарко,

Ти си добродушен и симпатичен човек. И като такъв, си една идея твърде идеалист cat

komarKo написа:
ВЕЛЗО написа:2. Уж си математик, пък не си разбрал същността на интернет телекомуникациите. Това е открита телефонна линия. Нещо като отходен канал.

Разбира се, това не изключва девиантни интернет-употреби като твоята, но те не са основни.

Дали пък в наше време девиацията не става норма?

Аз по-скоро смятам, че езика на нормата е езика на официалната идеология. Не ти отърва да те мачкат? Значи си девиантен Twisted Evil


komarKo написа:Да допуснем, че Логик приеме да те види на "биричка и сладоледче" - нали няма да го завлечеш в някоя обществена тоалетна да "общувате" над отходния канал? Twisted Evil Razz

Дали ще приеме да ме види на "биричка и сладоледче" или не, си е негов проблем. Аз съм съвсем приличен дявол, не съм някакво чудовище. Ако в аудиторията е свикнал да вижда отсреща си друго, проблемът с екстраполациите не е мой clown

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 28 Empty Девиантна прагматика

Писане  Логик Сря 28 Апр 2010, 11:51

ВЕЛЗО написа: Велзевул не яде кофите, защото не идва да се изтъпанчи и да каже: "Ето ме, вижте ме, аз съм академик Сотиров (примерно), ха да ви видя как ще ме оплюете щом съм се реализирал като академик." След което почва да се чуди аджеба защо вали като порой.
Комарковата находка за "девиантната употреба" на интернета страхотно ми хареса! Остава да се установи каква е връзката между употребата на интернета и манталитета на "потребителя".

Ти, Велзо, очевидно не си чел постингите нито тук, нито в Медиапул. Къде ме видя да съм се "изтъпанчил" като еди-какъв си? Явил съм се като Логик и съм почнал да пиша мнения. По възможност смислени и дори интересни. Много бързо обаче бях дезавуиран и нападнат заради биографията си, която е такава, каквато е, независимо дали аз се пъча с нея ила я крия. Уви, тя е публично достояние, както бяха афишите на СДС с моя портрет - всеки можеше да драска върху тях, каквито мръсотии пожелае. Така е с публичността и аз съм се примирил с участта си. Не се пъча, не се и крия. Друг е въпросът, че хубавият кон и под съдран чул си личи, както впрочем и простотията не може да се прикрие. Не виждам обаче никаква логика в твърденията ти, щом приемаш за нормално някой, който се "изтъпанчва" като елитния преводач на короновани персони, заедно с друг, който се афишира като въздушен ас, да опикават не само мен, но и един успял физик, една успяла химичка, един успял скулптор, един успял художник... Много станаха май! Но за теб не виждам опасност - бъди спокоен!
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 28 Empty Безпроблемно съществувание

Писане  Логик Сря 28 Апр 2010, 11:58

ВЕЛЗО написа: Дали ще приеме да ме види на "биричка и сладоледче" или не, си е негов проблем... Ако в аудиторията е свикнал да вижда отсреща си друго, проблемът с екстраполациите не е мой clown
Не са ми това проблемите, Велзо, уверявам те!
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 28 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  komarKo Сря 28 Апр 2010, 12:13

ВЕЛЗО написа:
....
Дали ще приеме да ме види на "биричка и сладоледче" или не, си е негов проблем. Аз съм съвсем приличен дявол, не съм някакво чудовище. Ако в аудиторията е свикнал да вижда отсреща си друго, проблемът с екстраполациите не е мой clown


при@телю ВЕЛЗО,

бих казал, че може би ти е време да съсредоточиш ресурсите, които безразборно пилееш по форуми и блогове, в някой по-перспективен проект. Да не те намеря след 20-30 години пак тук - плешив и САМО-задоволяващ се? Twisted Evil

komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 28 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Таки Сря 28 Апр 2010, 13:06

Да не те намеря след 20-30 години пак тук - плешив и САМО-задоволяващ се?
Дами и господа,

Имам политически-коректно предложение: да обявим Велзо за още едно от безбройните и неизчерпаеми "наследства на комунизма", с което да приключим дебата със "служебна победа" за демокрацията. На мен ми е ясно, че и след 20-30 години, някои закъсали некадърници на капитализма ще се опитват да оправдаят своята капиталистическа некадърност с поменатото "наследство". Не знам дали всички те ще бъдат плешиви откъм коса, но се надявам да бъдат поне плешиви откъм електорат. Впрочем, със сигурност не ще поживея, та да го увидя, но поне мога да се надявам и да мечтая..


Последната промяна е направена от Таки на Сря 28 Апр 2010, 13:10; мнението е било променяно общо 1 път
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 28 Empty прагматика на общуването в отворена телекомуникационна среда 2

Писане  ВЕЛЗО Сря 28 Апр 2010, 13:09

Логик написа:Ти, Велзо, очевидно не си чел постингите нито тук, нито в Медиапул.

Боя се, г-н Сотиров, че от пет години това правя. Twisted Evil

А някои тук имат по-дълъг стаж от мен Wink

Логик написа:
ВЕЛЗО написа: Велзевул не яде кофите, защото не идва да се изтъпанчи и да каже: "Ето ме, вижте ме, аз съм академик Сотиров (примерно), ха да ви видя как ще ме оплюете щом съм се реализирал като академик." След което почва да се чуди аджеба защо вали като порой.

(...) Не виждам обаче никаква логика в твърденията ти, щом приемаш за нормално някой, който се "изтъпанчва" като елитния преводач на короновани персони, заедно с друг, който се афишира като въздушен ас, да опикават не само мен, но и един успял физик, една успяла химичка, един успял скулптор, един успял художник... Много станаха май! Но за теб не виждам опасност - бъди спокоен!

Много интересно становище: елитният преводач на короновани особи, който обаче изглежда не е успял, опикава все успели хора.

Добре поне, че за мен не виждаш опасност Twisted Evil

Логик написа:
ВЕЛЗО написа: Дали ще приеме да ме види на "биричка и сладоледче" или не, си е негов проблем... Ако в аудиторията е свикнал да вижда отсреща си друго, проблемът с екстраполациите не е мой clown
Не са ми това проблемите, Велзо, уверявам те!

Логик написа:Много бързо обаче бях дезавуиран и нападнат заради биографията си, която е такава, каквато е, независимо дали аз се пъча с нея ила я крия. Уви, тя е публично достояние, както бяха афишите на СДС с моя портрет - всеки можеше да драска върху тях, каквито мръсотии пожелае.

В аудиторията, по стените на тоалетните, в медиапул или върху предизборния афиш на улицата - няма значение. Не е нужно да го екстраполираш върху мен.

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 28 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  ВЕЛЗО Сря 28 Апр 2010, 13:12

komarKo написа:при@телю ВЕЛЗО,

бих казал, че може би ти е време да съсредоточиш ресурсите, които безразборно пилееш по форуми и блогове, в някой по-перспективен проект. Да не те намеря след 20-30 години пак тук - плешив и САМО-задоволяващ се? Twisted Evil

Божа работа, г-н Комарницки. И аз се надявам да не ме намериш Twisted Evil

П.П. По блогове не ходя.

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 28 Empty да не бъдем песимисти

Писане  ВЕЛЗО Сря 28 Апр 2010, 13:19

Таки написа:
Да не те намеря след 20-30 години пак тук - плешив и САМО-задоволяващ се?
Дами и господа,

Имам политически-коректно предложение: да обявим Велзо за още едно от безбройните и неизчерпаеми "наследства на комунизма", с което да приключим дебата със "служебна победа" за демокрацията. На мен ми е ясно, че и след 20-30 години, някои закъсали некадърници на капитализма ще се опитват да оправдаят своята капиталистическа некадърност с поменатото "наследство". Не знам дали всички те ще бъдат плешиви откъм коса, но се надявам да бъдат поне плешиви откъм електорат. Впрочем, със сигурност не ще поживея, та да го увидя, но поне мога да се надявам и да мечтая..

Айде моля ти се, 20-30 години все някак ще устискаш да им се порадваш, ако внимателно дозираш пърженото, водката и цигарите Twisted Evil

В противен случай би било твърде, твърде неприятно pale

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 28 Empty Споделено с приятели

Писане  Логик Сря 28 Апр 2010, 13:31

ВЕЛЗО написа: Много интересно становище: елитният преводач на короновани особи, който обаче изглежда не е успял, опикава все успели хора.
Ха де, точно това е интересният за психолози и социолози феномен: успелият опикава други за това, че са успели! За неспециалиста това е парадокс, но за професионалиста сигурно има своето обяснение. Комплекси, що ли? Моят учител Фройд пише много по въпроса, само трябва да го четем внимателно.

А върху теб, Велзо, нищо не екстраполирам, просто защото не виждам какво. Аудитории, афиши - не те откривам в тая сфера. Това, което сам пишеш за себе си, е всичкото, което знам за теб. Ергенски закачки, някоя и друга клюка... Та затова ти писах, че няма опасност медиапулските пикадори да почнат да те боцкат.
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 28 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  ВЕЛЗО Сря 28 Апр 2010, 13:35

Логик написа:
ВЕЛЗО написа: Много интересно становище: елитният преводач на короновани особи, който обаче изглежда не е успял, опикава все успели хора.
Ха де, точно това е интересният за психолози и социолози феномен: успелият опикава други за това, че са успели! За неспециалиста това е парадокс, но за професионалиста сигурно има своето обяснение. Комплекси, що ли? Моят учител Фройд пише много по въпроса, само трябва да го четем внимателно.

А върху теб, Велзо, нищо не екстраполирам, просто защото не виждам какво. Аудитории, афиши - не те откривам в тая сфера. Това, което сам пишеш за сабе си, е всичкото, което знам за теб. Ергенски закачки, някоя и друга клюка... Та затова ти писах, че няма опасност медиапулските пикадори да почнат да те боцкат.

Значи, все пак мненията ни се доближават Twisted Evil

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 28 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Помощ, граждани! Сря 28 Апр 2010, 13:36

момчет@,

дали Велзо ще деградира до медияпулската компания, чийто социален живот е обсъждането на нашия такъв, времето ще покаже

неговите дела за мен са по-скоро увеселителни, което е - вярвам - изцяло целта на занятието
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 28 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  komarKo Сря 28 Апр 2010, 13:40

Помощ, граждани! написа:момчета, дали Велзо ще деградира до медияпулската компания, чийто социален живот е обсъждането на нашия такъв, времето ще покаже

неговите дела за мен са по-скоро увеселителни, което е - вярвам - изцяло целта на занятието



Cherchez la femme! Razz

komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 28 Empty Cherchez la femme!

Писане  chocho Сря 28 Апр 2010, 14:38

Сега ако кажете и коя е фаемата, която се търси... Twisted Evil

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 28 Empty Сега ако кажете и коя е фаемата, която се търси..

Писане  komarKo Сря 28 Апр 2010, 14:45

липсващата бе, chocho Razz


Последната промяна е направена от komarKo на Сря 28 Апр 2010, 14:46; мнението е било променяно общо 1 път

komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 28 Empty Cherchez, cherchez, и Бог да ви е на помощ!

Писане  Логик Сря 28 Апр 2010, 14:46

chocho написа:Сега ако кажете и коя е фаемата, която се търси... Twisted Evil
Я вижте в Безпризорните - да не е пък там? Rolling Eyes
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 28 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  ВЕЛЗО Сря 28 Апр 2010, 14:54

Логик написа:
chocho написа:Сега ако кажете и коя е фаемата, която се търси... Twisted Evil
Я вижте в Безпризорните - да не е пък там? Rolling Eyes

Малко сол в раните на Виктор, а? Razz

Чочо май не ходи на Безпризорните.

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 28 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  (Бай Вълко) Чет 29 Апр 2010, 00:17

ВЕЛЗО написа:

1. Както писах по-горе, Велзевул е червен дявол до мозъка на костите и тъмносините гяволи НЕ СА ми партийни другари.

Попаднал си на хора, друже. Тука има много фенове на "червените дяволи".

(Бай Вълко)

Брой мнения : 414
Registration date : 30.06.2009

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 28 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  ВЕЛЗО Чет 29 Апр 2010, 09:12

Бай Вълко написа:
ВЕЛЗО написа:

1. Както писах по-горе, Велзевул е червен дявол до мозъка на костите и тъмносините гяволи НЕ СА ми партийни другари.

Попаднал си на хора, друже. Тука има много фенове на "червените дяволи".

Като чуя тва "друже" и ми идва да ти тегля един къч Twisted Evil

"Друже" ще викаш на Боян Д. Twisted Evil

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 28 Empty 2004

Писане  nikiforov Чет 29 Апр 2010, 12:55

Това са десетина /за сега / ШАШтествителни , подлоГзи , скаИЗУМИТЕЛНИ опреДЕЛЕНИЯ, прилаЕГАТИлни , вместоИМЕния –абе , почти всичко , което намразих в тоя форум , повече и от зеления боб .

1. Уважаеми ,...
2. Притча
3. Приятелю,....
4. Политическо представителство ...
5. Ние !
6. Преводач
7. Демократ
8. Костов
9. Copy –Paste
10. Разбрал – неразбрал



Велзи , ако уринария не е най -големият дебил познат по форумите , то вероятно е шизофреник , форумен !
ега ти завесата !
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 28 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Таки Чет 29 Апр 2010, 13:09

Маестро, как можа да забравиш "добрите хора" ..? Very Happy
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 28 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  nikiforov Чет 29 Апр 2010, 13:10

добавяйТЕ !

11. добрите хора
12 повече от един-два емотикона
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 28 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 28 от 38 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 38  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите