Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Докторе, кажи !

+6
Помощ, граждани!
(Бай Вълко)
marapepelia6ka
Таки
jovina
nikiforov
10 posters

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Докторе, кажи ! - Page 2 Empty Re: Докторе, кажи !

Писане  (Бай Вълко) Сря 24 Фев 2010, 01:17

Таки написа:Виж саа, Жови. Ако ще награждаваме и със задна дата, аз номинирам изказване на Гелето Грънчаров в МпФ, преди няколко години.

То е, че аз съм избрал ника "Ригас" от любов към Рига, столица на съветска република! cheers Razz cheers

Той беше още новак тогава, др. Taky.

Пък и Рига е красив град. Жалко, че жителите там предпочетоха капитализма, за което сега вероятно горчиво съжаляват.

(Бай Вълко)

Брой мнения : 414
Registration date : 30.06.2009

Върнете се в началото Go down

Докторе, кажи ! - Page 2 Empty да се обърна кам профитата

Писане  nikiforov Чет 15 Апр 2010, 12:19

"симптомите и диагнозите при ферас и велзо съвсем не са еднакви.

затова и лечението е индивидуално и различно.

готов съм да дискутирам."
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Докторе, кажи ! - Page 2 Empty Re: Докторе, кажи !

Писане  (Бай Вълко) Чет 15 Апр 2010, 15:24

Др. Ферас - тежък медиапулски синдром, напреднала фаза.
Др. Велзо - диагнозата е засекретена.

(Бай Вълко)

Брой мнения : 414
Registration date : 30.06.2009

Върнете се в началото Go down

Докторе, кажи ! - Page 2 Empty Re: Докторе, кажи !

Писане  Таки Чет 15 Апр 2010, 15:35

Др. Дяков - интернетен некадърник, който пое в своите ръце един цъфтящ форум - "Безпризорните" - и го доведе до срамотен колапс.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Докторе, кажи ! - Page 2 Empty Re: Докторе, кажи !

Писане  Помощ, граждани! Чет 15 Апр 2010, 16:22

др. Дяков е също един интернет смелачага, който не се срами да раздава квалификации и пише неверни неща

неговият реален образ е доста по-плах на вид - за съжаление някак не е лесно човек да се приближи до него и да му зададе няколко въпроса лице в лице

бяга


Последната промяна е направена от Помощ, граждани! на Чет 15 Апр 2010, 16:45; мнението е било променяно общо 1 път
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Докторе, кажи ! - Page 2 Empty Re: Докторе, кажи !

Писане  (Бай Вълко) Чет 15 Апр 2010, 16:29

Таки написа:Др. Дяков - интернетен некадърник, който пое в своите ръце един цъфтящ форум - "Безпризорните" - и го доведе до срамотен колапс.

Смешно, др. Таки. Дали е вярно, не знам.

(Бай Вълко)

Брой мнения : 414
Registration date : 30.06.2009

Върнете се в началото Go down

Докторе, кажи ! - Page 2 Empty Re: Докторе, кажи !

Писане  Помощ, граждани! Чет 15 Апр 2010, 16:39

абе смелчага си е Петър Дяков

разчита на приятели... Laughing
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Докторе, кажи ! - Page 2 Empty Re: Докторе, кажи !

Писане  ВЕЛЗО Чет 15 Апр 2010, 17:00

аз настивам и ме втриса, не знам кое му е секретното No

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Докторе, кажи ! - Page 2 Empty Re: Докторе, кажи !

Писане  ВЕЛЗО Чет 15 Апр 2010, 18:43

др. Дяков е също един интернет смелачага, когото не се срами да раздава квалификации и пише неверни неща

неговият реален образ е доста по-плах на вид - за съжаление някак не е лесно човек да се приближи до него и да му зададе няколко въпроса лице в лице

"Когото" вместо "който". Вочко, напредваш с немския...

В реалното съм се засичал с автора на поредния силикон четири пъти. Първият път беше в бившето кафене на Боабаба, когато си беше глътнал езика, защото му предстоеше да постъпи в казармата. Вторият път беше на едно събрание на медиапул-форумци, описано вече във форума. Не му понесе компанията, явно. Третият път пристигна, за да огледа едно друго събрание в Борисовата градина, без да бъде канен. Слава Богу, не посмя да се присъедини. Четвъртият път беше много любезен и ме обслужи в гардероба на ДСБ-конференцията.

Носорог, защо не му го написа тук? clown

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Докторе, кажи ! - Page 2 Empty Re: Докторе, кажи !

Писане  Помощ, граждани! Чет 15 Апр 2010, 19:57

хубав въпрос, а отговора съм го дал - така да се каже предварително

далеч съм от мисълта да сляза на нивото на тези лица и да си меря каквото и да било с тях, ако използвам израза на бай Таки, за мен те са дъна отвсякъде - социално, интелектуално, морално

само искам да отбележа, че (прочетох историите за това как са ме виждали) това, което са напсали посто не е вярно

умишлено лъжат, защото реалността не говори за тях

(и пак в скоби - няма да обяснявам кой как изглежда, кой как си говори сам и пр., защото не това е въпроса; въпроса е какво човек е направил със себе си)

наздраве, докато чакам стоката от "Икеа"
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Докторе, кажи ! - Page 2 Empty Re: Докторе, кажи !

Писане  Таки Чет 15 Апр 2010, 20:06

наздраве, докато чакам стоката от "Икеа"
Хайде, пък като я монтираш, удари й една фотка.. И внимавай с винтчетата, нали знаеш.. Те ги дават винаги точно, габровците му с габровци. Та ако потурчиш някой, както си и далеч от домашния склад ...
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Докторе, кажи ! - Page 2 Empty Re: Докторе, кажи !

Писане  ВЕЛЗО Чет 15 Апр 2010, 20:07

Помощ, граждани! написа:наздраве, докато чакам стоката от "Икеа"


clown

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Докторе, кажи ! - Page 2 Empty а докато чакаме...

Писане  Помощ, граждани! Чет 15 Апр 2010, 20:47

Докторе, кажи ! - Page 2 007za

а това е "тетрапака":

Докторе, кажи ! - Page 2 006ul

"Кьострицер" се води най-хубавата тъмна бира

това, което тук ме изненада най-много в началото, преди време, когато бях за пръв път, е стриктната сегрегация на магазините

в т.нар. дискаунт магазини може да намериш най-много 2-3 вида от някоя стока и ако си по-придирчив, трябва да се внимава

слава богу, аз пазарувам от "Едека", което е хубав магазин, има много неща, включително и сносна за изискванията ми бира Cool

единственото място, където съм видял Leffe досега, за съжаление е известният KDW, който ми е само на 750 км. Sad
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Докторе, кажи ! - Page 2 Empty Re: Докторе, кажи !

Писане  (Бай Вълко) Пет 16 Апр 2010, 00:24

ВЕЛЗО написа:

Носорог, защо не му го написа тук? clown

Може да е искал тука да го пусне Носорога, ама сигурно е недоскив с 14-те диоптра.

(Бай Вълко)

Брой мнения : 414
Registration date : 30.06.2009

Върнете се в началото Go down

Докторе, кажи ! - Page 2 Empty Re: Докторе, кажи !

Писане  ВЕЛЗО Пет 16 Апр 2010, 06:45

Бай Вълко написа:
ВЕЛЗО написа:

Носорог, защо не му го написа тук? clown

Може да е искал тука да го пусне Носорога, ама сигурно е недоскив с 14-те диоптра.

Не знам дали е недоскив, но със сигурност е кръгъл глупак clown

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Докторе, кажи ! - Page 2 Empty Re: Докторе, кажи !

Писане  ВЕЛЗО Пет 16 Апр 2010, 07:32

Таки написа:Безпризорни ...... 6 ......... 4

ВСИЧКИ ......... 143 ....... 100

Безпризорните много отдавна - близо година - трябваше окончателно да се закрият, поради липса на кворум. Има по-подходящи (и по-дискретни) програми и платформи за общуване между трима-четирима души. Форумът за трима човека е може би най-неподходящата.

Тая игра, Петър Дяков я играе от около година, просто защото му е най-удобно да се мотае и съответно, да мотае и връзва хората с които общува в нета. То, аслъ, заради това мотаене е на това дередже. Да се изживяваш като администратор и да ми налагаш бан при това положение е признак за химически чиста глупост, при положение, че съм ти ходил в къщи и ти си ми идвал вкъщи, дондуркал съм ти телето и си знаеме и кътните зъби. Т.е., ние сме девиртуализирани.

Всъщност, и девиртуализирани, продължаваме да робуваме на холистични фактори. Пишейки на открит форум, ние се излагаме на чужди погледи. Обсъждаме и ни обсъждат. Мъкне се боклук от форум на форум. Ако аз до голяма степен съм си спестил униженията, които не са се разминали на хората, които пишат с имената си, то е защото съм успял през годините да пиша много, запазвайки удобен полуанонимат, при което личните нападки са ми били спестени.

При положение, че аз съм те пуснал в къщата си и ти си ме пуснал в къщата си, а третия ценен член на форума е в Швеция, не виждам основание тази платформа за общуване да не бъде сменена с по-удобна вместо да рискувам да се излагам на показ на форумна платформа, експлоатирана под капацитета си, където пишат само трима, оставайки зависим от холистичните фактори, за които споменах. За лична комуникация си има скайп, има също социални мрежи, има блогове.

Нека направим малка проверка на валидността на горните съждения: пише ли някой от Медиапул при П. Дяков на безпризорните, вкл. приятеля му Дамянов с който (също) си ходят на гости? Не, не пише. За кого тогава поддържа Петър Дяков безпризорните? За гугълските ботове? Очевидно не. Той поддържа форума за удобство, за да контактува с още три-четири лица. Това си е негова работа.

Тъй като настоящият анализ е в областта на ергономията, позволявам си да продължа горната дигресия. Освен безпризорните, в колко форума вкл. такива под статии има регистрация Петър? Вероятно могат лесно да се изброят, но той едва ли ще си каже за тия, за които не сме сигурни.

Някакъв вид диверсификация на виртуалните забавленията? Това е само формалната обосновката. В какъв ред следва да се считат тогава приоритетите на Админа на безпризорните - виртуалното общуване пред девиртуализацията или обратното? Тук, естествено, има само един възможен правилен отговор.

Може ли да си позволи при това положение да си прави експерименти с налагане на санкции? Очевидно не е много рационално. А ако все пак бъде предизвикан да го направи и го стори, какво означава това. Означава, че е самонадеян, защото е или глупав, или е некоректен. Тези човешки качества всъщност също спадат към кръга на холистичните фактори, които са форс мажор. Наталия и Реалистка са прави в оценката си за Петър и аз съм му го казвал.

Затова ми е интересно какво ще става на безпризорните в обозримо време и кой ще продължи да пише там.

Мислех само един абзац, то излезе чаршаф. Както и да е Laughing

"Безпризорните" са форум с традиции, друже. Аз съм консервативен човек и затова ще бъде последният, който ще напусне форума, защото си спомням как беше създаден и през какви етапи мина. Казал съм и друг път - тук не се гонят рекорди, най-важното е спокойната атмосфера и липсата на псувни и интриги. Поне за мене.

Всеки с разбиранията си.

Ето един готов отговор на тезата ми, че Петър Дяков е глупак. Ако не беше, щеше да види, че си пише сам. Имаш един активен член, Ема. Ето това ти е форума. На думи ли ще си играете от тук нататъка?

Абе, Гюро Михайлов, последния мохикан, всичко съм ти го написал и пак получавам отговор не по същество. Все едно не те виждам на кой хал си. Стой си в обора при бабата и прабабата, губи си времето, подпичквай се и се моли на магарешкия Господ от ХВАЦ да дойдат по-бързо изборите и твоите 15 минути слава като застъпник. Дотогава се дръж за полата на Боян Дамянов, за расото на презвитера или за крайчето на ножницата на шпагата на Милен Радев, все тая.

Ето за това ти говоря, ти си абсолютен маргинал, а актриската ти за съжаление най-вероятно ще остане без образование като жена ти, докато ти се чудиш с какви глупости да я забаламосаш пред пълнолетие. Жалко за детето, защото ако имаше кой да й обясни как седят реално нещата в обществото, без господ-моспод, църкви, Америки и Холивуд, от нея можеше да стане нещо,

Така че, продължавай да мижиш и да избягваш разговори по същество, героичен администраторе Laughing

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Докторе, кажи ! - Page 2 Empty Re: Докторе, кажи !

Писане  (Бай Вълко) Пет 16 Апр 2010, 13:48

ВЕЛЗО написа:
Бай Вълко написа:
ВЕЛЗО написа:

Носорог, защо не му го написа тук? clown

Може да е искал тука да го пусне Носорога, ама сигурно е недоскив с 14-те диоптра.

Не знам дали е недоскив, но със сигурност е кръгъл глупак clown

Тегли му още една майна тогава и си гледай кефа.

(Бай Вълко)

Брой мнения : 414
Registration date : 30.06.2009

Върнете се в началото Go down

Докторе, кажи ! - Page 2 Empty Re: Докторе, кажи !

Писане  ВЕЛЗО Пет 16 Апр 2010, 15:25

Бай Вълко написа:
ВЕЛЗО написа:
Бай Вълко написа:

Може да е искал тука да го пусне Носорога, ама сигурно е недоскив с 14-те диоптра.

Не знам дали е недоскив, но със сигурност е кръгъл глупак clown

Тегли му още една майна тогава и си гледай кефа.

Напротив. Обади ми се моля те по мобилния за едно събиране довечера, тъкмо ще ти се извиня. Ако не го направиш до към 6, аз ще ти звънна на последния телефон, който си ми дал. Надявам се да нямаш други уговорки за вечерта, но и да имаш, можеш да ги отложиш ако не са ти важни. Надявам се, да не се фръцнеш обидено. Ще си говорим като приятели, с най-добри чувства. Аз черпя.

Надявам се да приемеш поканата. Близо до вас е. Сега изчезвам, очаквам позвъняване.

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Докторе, кажи ! - Page 2 Empty Приятелски съвет

Писане  Логик Пет 16 Апр 2010, 15:44

ВЕЛЗО написа: Обади ми се моля те по мобилния за едно събиране довечера, тъкмо ще ти се извиня.
А-а, не става така, Велзо! Публично обиждане, пък извинение по телефона, и то обиденият да се обади... Ще му се извиниш публично, при това не само тука, ами и във всички форуми, в който той работи! Така разбирам аз елементарната човешка почтеност, която е иманентно присъща на бай Вълко и на всичките му ипостаси. Evil or Very Mad
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Докторе, кажи ! - Page 2 Empty Re: Докторе, кажи !

Писане  ВЕЛЗО Пет 16 Апр 2010, 16:04

Логик написа:
ВЕЛЗО написа: Обади ми се моля те по мобилния за едно събиране довечера, тъкмо ще ти се извиня.
А-а, не става така, Велзо! Публично обиждане, пък извинение по телефона, и то обиденият да се обади... Ще му се извиниш публично, при това не само тука, ами и във всички форуми, в който той работи! Така разбирам аз елементарната човешка почтеност, която е иманентно присъща на бай Вълко и на всичките му ипостаси. Evil or Very Mad

Достатъчно близки сме и би трябвало да ме разбере. Освен това сега е подходящ момент. Ако не ми звънне да се уточним, аз ще му се обадя. А ти не се мешай тук. Чао засега.

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Докторе, кажи ! - Page 2 Empty Ръце за ръце, сърце до сърце

Писане  Логик Пет 16 Апр 2010, 18:06

ВЕЛЗО написа: А ти не се мешай тук. Чао засега.
А че къде да са мешам? Пред Билетния център на НДК ли? Аз активно поддържам междуфорумните контакти, когато от тях не изскачат искри, а се долавя нежно мъркане. Ето защо приветствам усилията на Велзо, Rhino-1 и Rhino-2 да прехвърлят мостове между трите форума. Но все пак трябва да се внимава с посоките:

Тримата глупаци
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Докторе, кажи ! - Page 2 Empty Re: Докторе, кажи !

Писане  ВЕЛЗО Съб 17 Апр 2010, 08:47

Логик написа:
ВЕЛЗО написа: А ти не се мешай тук. Чао засега.
А че къде да са мешам? Пред Билетния център на НДК ли? Аз активно поддържам междуфорумните контакти, когато от тях не изскачат искри, а се долавя нежно мъркане. Ето защо приветствам усилията на Велзо, Rhino-1 и Rhino-2 да прехвърлят мостове между трите форума. Но все пак трябва да се внимава с посоките:

Тримата глупаци

Определението ти не е много точно.

Аз се опитвам да прехвърля мост между вас двамата, която може от своя страна да охлади страстите на легионерите в М-пул, в твоя полза. Просто Дамянов ще посмегчи или направо спре изказванията си по твой адрес, което би трябвало да посрещнеш с облекчение. От наблюдение говоря. Колкото до мен, моите цели са ясни на всички: не Петър да ме връзва да му пиша на форума (няма да ставам нито десебар, нито член на ХВАЦ, нито секретен сътрудник), важното за мен е да се виждаме по-често и присъствието на щерката му, с която имахме лек едномесечен романс м.г. по това време.

Ако Петър иска да я пробута на някой батко, който да я напътства, да й налее малко акъл и евентуално да я прибере при себе си, няма нужда да чака пет години всичкото да се разсъхне. Пределно ясен ли съм, г-н Сотиров?

П.П. Клипчено на Доню Донев ще изгледам по-късно, че съм с макарон и малко ме мързи.

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Докторе, кажи ! - Page 2 Empty Re: Докторе, кажи !

Писане  Помощ, граждани! Съб 17 Апр 2010, 11:41

ВЕЛЗО написа:
... важното за мен е да се виждаме по-често и присъствието на щерката му, с която имахме лек едномесечен романс м.г. по това време.

тя не е ли малко малка бе..
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Докторе, кажи ! - Page 2 Empty Re: Докторе, кажи !

Писане  ВЕЛЗО Съб 17 Апр 2010, 11:49

Помощ, граждани! написа:
ВЕЛЗО написа:
... важното за мен е да се виждаме по-често и присъствието на щерката му, с която имахме лек едномесечен романс м.г. по това време.

тя не е ли малко малка бе..

Само малко. Изобщо не е проблем, ако слуша.

Но пък е сладурче и има прекрасно чувство за хумор.

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Докторе, кажи ! - Page 2 Empty Re: Докторе, кажи !

Писане  Надя Съб 17 Апр 2010, 12:19

ВЕЛЗО написа:
Помощ, граждани! написа:
ВЕЛЗО написа:
... важното за мен е да се виждаме по-често и присъствието на щерката му, с която имахме лек едномесечен романс м.г. по това време.

тя не е ли малко малка бе..

Само малко. Изобщо не е проблем, ако слуша.

Но пък е сладурче и има прекрасно чувство за хумор.
Виж Велзо, я си намери една кака на 26-27 години и бъдете щастливи заедно. Все още не е късно. Very Happy
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Докторе, кажи ! - Page 2 Empty Re: Докторе, кажи !

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите