Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

тъпни от виртуалното ...

+11
marapepelia6ka
chocho
HEXE
Boabab
jovina
Admin
nikiforov
pheras
Помощ, граждани!
Таки
komarKo
15 posters

Страница 15 от 24 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 24  Next

Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 15 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  chocho Сря 16 Фев 2011, 09:10

Таки написа:
Кампания, едниствената причина за успеха на която е фактът, че обектите на същата обръщат прекалено внимание на 2-3 виртуални булита (bullies).

Това не е вярно. Скоро имаше един голям период, около месец, през който и аз, и почти всички други колеги на ЕСФ се отказахме от реакции спрямо легионерските изхождения. Това не доведе до намаляване на тези изхождения.

....

Таки, ако не го четеш - какво те засяга какво си ака Боян Дамянов да речем? Кой друг му чете глупостите освен двете му другарчета и няколкото директно засегнати човека тук ?


chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 15 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  blag009 Сря 16 Фев 2011, 09:41

jovina написа:
chocho написа:Блаже, защо не се регистрираш в МП-ла та да се разправяш с тези директно, бе човек?
Че то така много комично се получава...
Не само комично, ами и досадно bounce
Добре jovina, за последно права коментар и като маестрото ШЪ си дам почивка.
Първо към ВУЙКА ГОйЯвич, то " космоса" е пълно с безРОДНИ астероиди. Колкото до "...ще се стоваря върху теб като астероид от Космоса и ще те завра там, откъдето си излязъл". ВУЙКА-та е тотално изперкал, защото ШЪ бъде посрашнат от едни кубинки така че, и ГЪЗЪТ му ще бъде обрязан, като Е на някои други части по телесата МУ!!!!!
За Rhinos-НОСОРОГа Smile Smile Smile по Блажеви пупуред
Rhinos написа: Та същият този Блажко успя: 1/ да ме "убеждава" какво съм писал преди години в изчезналите архиви на медиапул; 2/ да ми изчислява годините, без да има и най-малка представа за възрастта мич 3/ да се опитва да ми каже какво съм написал или искам да кажа с написаното
Мдаааааа, Ригас е прав, ако НИ имаш за задници, лайна ШЪ получаВаш ... чист балкански рефлекс.
Това, че се учиш в писането от един третокласен "кабинков" преводач(няма лоши професии, има льоши изпълнители), Управай се...сменявай даскала!
Колкото "какво сЪм написал или искам да кажа..."...хехехееее...ТА какво искаше да кажеш Rhinos?
Rhinos написа: На Блажко съм му казал неведнъж, че не е за този или онзи форум. Защото се опитва да надговори събеседника си с порой от несвързани, а често и обидни приказки.
Интересно, казал си и тоя немирник Блаже не те е послушал...калпазанина той...Блаже...много, много льош е станал бе, ча един Rhinos(носолог) от кожата искарал...льошо, много льошо дете...калпазанин!!!!
Аха били МУ несвързани изреченията, като например...туското уиски на ВУЙКА ГОйЯвич и т.н.!!!
Мдаааа, не знаеш от къде да се пазиш, че я гъз, я репата, я гърбинка пострада...jokes dear или по точно на иврит "בדיחות היקר" -ВИЦОВЕ ДРАГИ...обожавам вицовете, защото прават слушателя на ГЛУПАК...та Rhinos, ти глупак ли си ? Да знаеш колко вицове има за Rhinos !?!?!? И не дай боже да ме раздразниш и да почна на час по лъжичка да ти ГИ сервирам...лелееееееее Smile, пък после Sad !!!

Rhinos написа: Виджал съм го в реалното на една пресконференция в сградата, наета от ДСБ. Опита същия номер, но залата беше пълна и не можа да се справи с всички заедно.
Защо ли пропусна повода за тая среща?
Та ВКР-ейският доносник Милен Радев прави пресконференция, на която хвали творбата на един бивш??? Пълномощен преставител, после посланик на Германия в София, в КОЯТО тоя нещасник казва директно, че нямаме история, самочуствие, че завиждам на Австро-Унгария заради династия на Хабсбургите и т.н. Започнах с репликата на Г.Димитров на процеса в Лайпциг, и в залата стана тихо...тихо... прав си Rhinos, The hall was filled with rhinos (гуглето ми даде репликата) ...
Като си казал ААААА кажи и ЯЯЯЯЯЯ !
Но, защо ли пропусна дискусията извън залата, когато с един чиляк говорещ отлично български, с германско име, ВСЕ пак се съгласи с мен, че НЕ Е ТОВА НАЧИНА ЕДИН БЮРОКРАТ, да обижда една нация. И най-важното че НИЕ българите нямаме "еврейски комплекси да избиваме, под формата на стотина милиарда златни марки като реперации"... Да изкефих се, като видях 5-6 физиономии изцъклени към нас, во главе с доносчика Милен!!!!!
Прав си, но Кройф го е казал "...играта ИМ е ... огранизиран ХАОС"!!!!
Rhinos написа: Та такива Блажкови работи. Сега си е намерил форума и нека приказва там на воля. Ще го пращат понякога в карцера, когато засегне с бръщолевиците си някой по-висшестоящ, ама карай - сефте да е...
Мдааа, опряхме да феномена Ригас !? Византийска МУ работа. Basketball
Но защо ли хората се отвращават от Вас и уважават един ГРЪК??? Question
Не бъди Rhinos, помисли като чувек, бил той и БАЛКАНЕЦ !!! Мисли чадо, то по някога е трудно" Rhinos to think"(за носорозите да мислят...хип, хип ура за "ГУГЛЕ-то")
Колкото до карцера, защо ли неговият карцер, не е като вашата воняща дупка. Защо ли не ми минава през умЪт да го засягам.
За да няма допълнителни дискуси като м/у Rhinos , ти отговарям ...
-За да се ощипеш, и т.н. са нужни ДВА пръста! Шапиш Rhinos , за кво иде реч? До сега Ригас не ми е услужил с пръстчето си, абе туй ... кутренцето и то ШЪ свърши работа!!!!
Докато Вие интуектите...ухаааа за пет живота пръстчета имам ... да щипвам, щипвам и пак да щипвам на воля!!!!!! cheers cheers cheers
Кибик Блаже
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 15 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  blag009 Сря 16 Фев 2011, 10:00

Таки написа:
Кампания, едниствената причина за успеха на която е фактът, че обектите на същата обръщат прекалено внимание на 2-3 виртуални булита (bullies).

Това не е вярно. Скоро имаше един голям период, около месец, през който и аз, и почти всички други колеги на ЕСФ се отказахме от реакции спрямо легионерските изхождения. Това не доведе до намаляване на тези изхождения.

Вярно е, че трябва мярка, но е също вярно, че в един свободен форум човек може да препоръчва, но не и да налага поведения. В този смисъл твърде многословният Благ трябва да се заслуша в препоръките на Чочо и Жови и да намали газта.
Прав си Таки, НООО навика е втората природа на чувека...остатък от проф.съюзните дебати по време на соца. Razz
Та става Блаже и пита:
-Да отварям ли правилници, кодекси и т.н. или директно на въпроса "Кога ще го направите ДРУГАРИ"?
Обикновено ми отговаряха:
-Ако можехме, едва ли щеше ТИ да повдигнеш въпроса ... Блаже!
На което, се обрЪщах към залата и оках:
-Кво Ви казах беееееее..."Имаме право , ноооо не МОЕ...сега по-спокойни ли сте"!?
В интерес на истината, новите шефове се ловеха на въдицата да чета и...ставаше наистина ТЯГОСТНО и СУМРАЧНО! affraid
Такива ми ти работи Таки.
Кибик Блаже
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 15 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Таки Сря 16 Фев 2011, 10:31

Таки, ако не го четеш - какво те засяга какво си ака Боян Дамянов да речем? Кой друг му чете глупостите освен двете му другарчета и няколкото директно засегнати човека тук ?
Чочо, що се касае до мен, легионерското акане се реализира и в други пространства, които са далеч по-посетени. Например, в 'отворения' форум на Медиапул, който се чете от хиляди хора. Ето ти три примера, намерени с Гугъл / Име Презиме:

http://www.mediapool.bg/forum/popmsg.php?msgid=1248689

http://www.mediapool.bg/forum/popmsg.php?msgid=1193803

http://mediapool.etaligent.net/forum/popmsg.php?msgid=1248601


При това положение, никой не може да иска от мен да мълча. Поне от тази трибуна, от време на време, аз трябва да напомням политическата същност както на легионерската свинщина, така и на нейните мълчаливи, зачервени и изпотени консуматори.