Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

+9
сноб
blag009
(pheras)
(anika-1)
chocho
Надя
nikiforov
(Българанъ)
Лаик
13 posters

Страница 6 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 6 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  blag009 Пон 10 Дек 2007, 19:07

Boabab написа:Аз предлагам, за да ви покажа как се прави мЪдуркация да ме пуснете малко да ви измЪдуркирам.


САДИСТ ????
Шъ окам мудерирай ме !!!
Ти ша окаш :
- НЕЕЕЕЕЕЕ !!!!!!! What a Face
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 6 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 19:08

Paul Simon написа:
Млади човече,
очевидно не сте схванали моя стремеж, към повдигане нивото на авторитет в този форум, за ваша сметка. В този ред на мисли, отново ви напомням, че няма да спра да ви дискредитирам, где що ми падне като възможност.

Ех, де да се бе проявил този стремеж, когато препечатваше интересната (и даже информативна) "биографична справка" за мен от външните форуми във форума на Сики. Последният, за нещастие, изтри въпросната препечатка, а същото направи и екипчето на баш бостанджъ. Жалко.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 6 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 19:16

Изказвам поздравления на Ригас, че е събрал смелост да изтрие профила на Гес. Волята на хората трябва да се уважава, дори когато не смятаме, че постъпват правилно. Това е едно от нещата, отличаващи кадърните от посредствените модератори.
Пожелавам на Гес да намери много по-добър заместител за времто, което е отделял тук, а ако пропише отново, за мен ще е удоволствие да го чета.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 6 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  blag009 Пон 10 Дек 2007, 19:25

b.m. написа:Изказвам поздравления на Ригас, че е събрал смелост да изтрие профила на Гес...


ЕЕЕЕ, пуне писането е оставил , жалко мче няма някоя и друга пластика ... та чат пат да ги гледкам !!!! Cool
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 6 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 20:28

За себе си знам, че когато изтъквам два различни мотива за своя постъпка, истинският е трети Smile

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 6 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  blag009 Пон 10 Дек 2007, 20:32

Една жена написа:За себе си знам, че когато изтъквам два различни мотива за своя постъпка, истинският е трети Smile


Laughing БЕРОЛИЗЪМ Laughing Laughing Laughing
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 6 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  chocho Пон 10 Дек 2007, 21:08

Една жена написа:За себе си знам, че когато изтъквам два различни мотива за своя постъпка, истинският е трети Smile

Ти пък кога за последно си изтъквала какъвто и да е мотив за постъпките си... Shocked

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 6 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 21:09

chocho написа:
Една жена написа:За себе си знам, че когато изтъквам два различни мотива за своя постъпка, истинският е трети Smile

Ти пък кога за последно си изтъквала какъвто и да е мотив за постъпките си... Shocked
Непрекъснато. Правя го пред себе си Smile

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 6 Empty право на отговор

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 21:19

b.m. написа:
Paul Simon написа:
Млади човече,
очевидно не сте схванали моя стремеж, към повдигане нивото на авторитет в този форум, за ваша сметка. В този ред на мисли, отново ви напомням, че няма да спра да ви дискредитирам, где що ми падне като възможност.

Ех, де да се бе проявил този стремеж, когато препечатваше интересната (и даже информативна) "биографична справка" за мен от външните форуми във форума на Сики. Последният, за нещастие, изтри въпросната препечатка, а същото направи и екипчето на баш бостанджъ. Жалко.
Ех, де да се бе проявил този стремеж, когато препечатваше интересната (и даже информативна) "биографична справка" за мен от външните форуми във форума на Сики.

Б.М.
Въпросната препечатка, бе препечатка а не мой авторски текст. Мисля, че много добре си спомняш, как веднаж те бях запитал, като единствен останал модератор, дали мога да препостна един малък стих, с не особено деликатен език..."СТОИТ СТАТЮЯ" и естествено получих одобрението ти........
Съжалявам, ако не си схванал това тогава, за което ми напомняш сега.А и както добре си спомняш, то бе отнесено в безпризорните, след което изтрито и от там.
Взаимното напрежение помежду ви с Велзевул, е с много стара дата. И не е необходимо да привеждам примера с приказката за "лошата дума".........раната, която сторил дърваря на горската си приятелка баба меца, след(макар и дълго време), все пак зараснала, но лошата дума, дето й казал, че устата й миришела неприятно, не била никога забравена.
Тук отварям малка скоба. Понеже темата "Коледа 2007 - Нова Година 2008", вече е заключена и по никакъв начин немога да дам обяснение пред Гесс, то за интересуващите се, бих споделил само тази малка подробност, но приказката за "ЛОШАТА ДУМА", важи със цялата си иносказателност и за отношенията ни помежду мен и Гесс.

Този мой постинг в "Про-анти" форума по време и дата е написан след един друг постинг написан пък от Гесс в един от топиците на Медияпул. Не мога да го открия в момента, защото би ми отнело много време, а и доста неща има там изтрити..Но Гесс много добре ще си го спомни.
В типичния, за не го стил Гесс след едно мое емоционално реагиране на друг един форумец, на който продължително обяснявах, че съм бил една от многобройните рапресирани жертви на режима Живков, ..........с нескритият си бъзикачески маниер Гесс ме запита(вече не си спомням мен или "събеседникът" ми)..."ами, защо не съм го видял в предаването на Георги Жеков в "СКАТ"--цитирам по памет.., може и да не са били точно това думите му, може да е било, ......."ами бил ли е при/в предаването на Г.Ж. в "СКАТ".Нещо, което дълбоко ме нарани, и Гесс много добре го разбра по реакцията ми на тази алюзия, че всеки репресиран е истински такъв, само ако се появи при Г.Ж. в предаването му.
Съжалявам но никога не съм си правел архиви на "забележителни постинги", касаещи ме, за да съм конкретен с линк в подобни случаи.
Независимо от всичко, все едно ми е дали някой ще повярва на историята която споменувам тук, но този до когото се отнася тя-Гесс, ще си я спомни много добре. Отново тук ще заявя, че онзи постинг, в Про-Анти, цитиран от Гесс, по хронология е след онова нещо с Г.Жеков и "СКАТ" и е вече в резултат на така породилата се вече между нас атвосфера на неприязън.Когато аз реагирах бурно на подигравката му, защо не съм бил в предаването на Г.Ж., , най спокойната му реакция беше с думите:форумите са обществени места, и аз съм трябвало да свикна с такива отношения Twisted Evil
Не смятам да се подлагам на самобичуване заради въпросния цитиран постинг, не отричам авторството си, но ако Гесс, с всичките си умения във форумното изкуство, пожелае, нека да открие и цитира тук свойте постинги, за които писах по горе, да открие и този в Про-анти и сравни датите и месеца и да не се очудва на постинга ми, за който ме упреква.И не на последно място, той беше човека , който ми отвори очите че форумите са публични места и трябвало да свикваме с това!!!
А, от както съм тук, освен с Мая, Е.Ж., Рино и Велзи, не си спомням да съм "общувал" с някой друг(не ми се ровчи из профила ми). Това, че някои форумци се гнусят от присъствието ми тук, ни най малко не ме засяга и смятам да се съобразявам с всички изисквания за членство във форума. На много неща се научих от тукашните(свободния форум) потребители за, което им благодаря и смятам, че въпреки изключителата неприязън към мен, Рино и Велзевул, ще остана докато форумното "гражданско общество" не реши да ме изхвърли от тук Cool
Ще ползвам правата си на свободен потребител в СВОБОДЕН ФОРУМ и "опцията" форумите публично място.Ако някой очаква да ме извади от равновесие, като ме провокира да избухна в неприлично държание и гаменщина, за да бъда отстранен, просто ще остарее преди да го дочака този момент Cool


Предварително се извинявам за допуснатите от мен грешки.


Последната промяна е направена от на Пон 10 Дек 2007, 21:26; мнението е било променяно общо 1 път

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 6 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  chocho Пон 10 Дек 2007, 21:19

Една жена написа:
chocho написа:
Една жена написа:За себе си знам, че когато изтъквам два различни мотива за своя постъпка, истинският е трети Smile

Ти пък кога за последно си изтъквала какъвто и да е мотив за постъпките си... Shocked
Непрекъснато. Правя го пред себе си Smile

Good luck then

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 6 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Надя Пон 10 Дек 2007, 21:37

Предварително се извинявам за допуснатите от мен грешки.
а за другите грешки? Smile
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 6 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 21:56

Paul Simon написа:
b.m. написа:
Paul Simon написа:
Млади човече,
очевидно не сте схванали моя стремеж, към повдигане нивото на авторитет в този форум, за ваша сметка. В този ред на мисли, отново ви напомням, че няма да спра да ви дискредитирам, где що ми падне като възможност.

Ех, де да се бе проявил този стремеж, когато препечатваше интересната (и даже информативна) "биографична справка" за мен от външните форуми във форума на Сики. Последният, за нещастие, изтри въпросната препечатка, а същото направи и екипчето на баш бостанджъ. Жалко.
Ех, де да се бе проявил този стремеж, когато препечатваше интересната (и даже информативна) "биографична справка" за мен от външните форуми във форума на Сики.

Б.М.
Въпросната препечатка, бе препечатка а не мой авторски текст. Мисля, че много добре си спомняш, как веднаж те бях запитал, като единствен останал модератор, дали мога да препостна един малък стих, с не особено деликатен език..."СТОИТ СТАТЮЯ" и естествено получих одобрението ти........
Съжалявам, ако не си схванал това тогава, за което ми напомняш сега.А и както добре си спомняш, то бе отнесено в безпризорните, след което изтрито и от там.
Взаимното напрежение помежду ви с Велзевул, е с много стара дата. И не е необходимо да привеждам примера с приказката за "лошата дума".........раната, която сторил дърваря на горската си приятелка баба меца, след(макар и дълго време), все пак зараснала, но лошата дума, дето й казал, че устата й миришела неприятно, не била никога забравена.
За пръв път научавам за няквако напрежение между мен и Велзевул, което на всичкото отгоре било със стара дата! Че аз него много рядко го чета, а предполагам и той мен. Мисля, че отношенията ни се свеждат до взаимен безинтерес.

Не знам какво не съм разбрал, но знам, че онзи наистина забавен пост на Велзи ти препечата под клеймото смислен и информативен. За наше общо съжаление Сики го е изтрил, та сега не можем да се насладим на него отново (ако някой случайно го пази, нека да го публикува моля). Това което ме учудва е, че когато препечатваше тези интересни писания на Велзи, не беше под мотото "няма да спра да ви дискредитирам".
Разбира се, аз не отказвам на никого правото да се развива, дори когато това е избирателно.

Не отказвам на никого и правото да не прави разлика между "малък стих, с не особено деликатен език" и "биографична справка".

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 6 Empty Криминална хроника

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 22:55

'Криминална хроника' определено е по-подходящ топик за обсъждане на проблемите на модерация, с участието на криминални типове като Ригас, Мангау, Една жена и Гражданина (да съм пропуснал някой модератор?.. Cool ).

Малък куиз: кой е написал това на 25.01.2007 и по какъв повод?

Ригас, ако беше в групата "модератор на целия форум", какво щеше да направиш с форумисти, които .........са други от теб?

И един въпрос, свързан с куиза:

Във форума ИМА възможност за създаване на ЛМФ. Иска ли авторът на горния цитат да се възползва от тази възможност, във вид на ЛМ?

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 6 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 23:10

Ригас написа:Малък куиз: кой е написал това на 25.01.2007 и по какъв повод?

Ригас, ако беше в групата "модератор на целия форум", какво щеше да направиш с форумисти, които .........са други от теб?
Написано е от сноба в темата Локална модерация, а поводът е неясен, защото си изтрил всичките си постове там Laughing

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 6 Empty Сори, гледах шоуто на Слави..

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 23:27

Да, авторът е Поли. А поводът бе, че като ЛМ там, аз не допусках да членуват в ЛМФ някои хора. Т.е. , бях критикуван, че там правих това, което тук съм критикуван, че НЕ правя.

Разбирам, че панта реи и не се сърдя. Само напомням случката и повтарям офертата към Поли за експериментален ЛМФ тук под нейната локална модерация.


Последната промяна е направена от на Пон 10 Дек 2007, 23:44; мнението е било променяно общо 1 път

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 6 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 23:28

b.m. написа:
Paul Simon написа:
b.m. написа:
Paul Simon написа:
Млади човече,
очевидно не сте схванали моя стремеж, към повдигане нивото на авторитет в този форум, за ваша сметка. В този ред на мисли, отново ви напомням, че няма да спра да ви дискредитирам, где що ми падне като възможност.

Ех, де да се бе проявил този стремеж, когато препечатваше интересната (и даже информативна) "биографична справка" за мен от външните форуми във форума на Сики. Последният, за нещастие, изтри въпросната препечатка, а същото направи и екипчето на баш бостанджъ. Жалко.
Ех, де да се бе проявил този стремеж, когато препечатваше интересната (и даже информативна) "биографична справка" за мен от външните форуми във форума на Сики.

Б.М.
Въпросната препечатка, бе препечатка а не мой авторски текст. Мисля, че много добре си спомняш, как веднаж те бях запитал, като единствен останал модератор, дали мога да препостна един малък стих, с не особено деликатен език..."СТОИТ СТАТЮЯ" и естествено получих одобрението ти........
Съжалявам, ако не си схванал това тогава, за което ми напомняш сега.А и както добре си спомняш, то бе отнесено в безпризорните, след което изтрито и от там.
Взаимното напрежение помежду ви с Велзевул, е с много стара дата. И не е необходимо да привеждам примера с приказката за "лошата дума".........раната, която сторил дърваря на горската си приятелка баба меца, след(макар и дълго време), все пак зараснала, но лошата дума, дето й казал, че устата й миришела неприятно, не била никога забравена.
За пръв път научавам за няквако напрежение между мен и Велзевул, което на всичкото отгоре било със стара дата! Че аз него много рядко го чета, а предполагам и той мен. Мисля, че отношенията ни се свеждат до взаимен безинтерес.

Не знам какво не съм разбрал, но знам, че онзи наистина забавен пост на Велзи ти препечата под клеймото смислен и информативен. За наше общо съжаление Сики го е изтрил, та сега не можем да се насладим на него отново (ако някой случайно го пази, нека да го публикува моля). Това което ме учудва е, че когато препечатваше тези интересни писания на Велзи, не беше под мотото "няма да спра да ви дискредитирам".
Разбира се, аз не отказвам на никого правото да се развива, дори когато това е избирателно.

Не отказвам на никого и правото да не прави разлика между "малък стих, с не особено деликатен език" и "биографична справка".
Разбира се, аз не отказвам на никого правото да се развива, дори когато това е избирателно.
Ето, че приказката за дърваря и мечката е приложима с всичка сила и при тебе.При това напълно разбираемо.С една малка подробност, че лошата дума не съм я изрекъл аз.И ако съм препостнал това съобщение някаде, кадето и да било, без да проявя необходимия анти Беронилизъм в такива случаи, мога да бъда упрекван само и единствено , защо изобщо съм извършил тази операция.Ако държиш да ти се извиня за този акт, мога да го направя тук и сега.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 6 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 23:45

врачанино, ти си един безсрамник

Cool

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 6 Empty Добро поведение на програмата

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 23:50

Зарадвах се да видя, че програмистите са решили достойно въпроса със самоизключените членове, като не оставят техния принос анонимен (при други програми бившият член фигурира като 'Гост' , без да знае кой е бил) , а запазва тяхното име (макар и странно лишено от последната буква) и индикацията 'Гост' е отдолу.

Та така, дами и господа, драги гости (дето се вика в разни обръщения...) .


Последната промяна е направена от на Пон 10 Дек 2007, 23:52; мнението е било променяно общо 2 пъти

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 6 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Пон 10 Дек 2007, 23:52

Помощ, граждани! написа:врачанино, ти си един безсрамник

Cool







Има доста безсрамници, които не са непременно Врачани Cool

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 6 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 06:46

Помощ, граждани! написа:врачанино, ти си един безсрамник

Cool
Paul Simon е хубав човек Smile

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 6 Empty Contradictions..

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 07:51


Paul Simon е хубав човек.
Ако някой пита мен, 'хубавите хора' обикновено привличат, а не прогонват. Някой ще каже, че тази работа с хубавините е относителна. И май ще е прав.. Ето две реплики, разменени неотдавна в МФ между други двама хубави хора:


- Ния, искам да си призная, че в началото и аз един-два пъти надниквах там, но се оказах алергичен към миризмата на лизол и формалин и сега си спестявам това болнично изживяване... Предполагам, че вождът на целокупното прогресивно човечество най-после си е намерил публика, която да не му противоречи, или греша?

- Бояне, снощи ми беше за пръв и последен път... не обичам да гледам ничие падение.
Разговорът е от преди 40 дена. Защо ли избрах него, Поли? Ами защото по принципа 'не допускай тук да пишат хора, които са ни обиждали' , аз би трябвало да не оставя тук да пише г-жа Мая - Ния. Но дори да допуснем, че бях готов да го сторя, щеше да ме спре твоето, Поли, възторжено посрещане на госпожата. Виждаш ли колко противоречиви сигнали ми подаваш само ти? Хайде сега умножи това по .. по доста...

Мая, не приемай горното като някакъв вид нападка срещу теб. Все-пак, трябваше да дам някакъв пример на Поли, а не да говоря заобиколно и метафорично.

- - - - - - - - - -

И един виц, чут днес в предаването на Коритаров. Има нещо допирателно с темата ..

Един чукча отива на гости при свой приятел и вижда пред иглуто му да виси кожата на една огромна бяла мечка.

- Колко пъти стреля в нея?
- Десет.
- А колко пъти я улучи?
- Нито веднаж..
- Е, от какво е умряла?
- От смях.


Последната промяна е направена от на Вто 11 Дек 2007, 09:05; мнението е било променяно общо 1 път

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 6 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 07:55

Ригас написа:Някой ще каже, че тази работа с хубавините е относителна.
Аз пък ще кажа, че каквото търсиш у хората - това намираш Smile

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 6 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 08:17

Помощ, граждани! написа:врачанино, ти си един безсрамник

Cool

не си прав. просто хора като него са лишени от общоприетите норми на поведение. Предполагам, че в реалното имитирата наличието им, но във виртуалните тези предразсъдъци (буржоазни казват) падат и ставаме свидетели на подобни прояви. Той не може да осъзнае и контролира поведението си.

Paul Simon написа:
Ето, че приказката за дърваря и мечката е приложима с всичка сила и при тебе.При това напълно разбираемо.С една малка подробност, че лошата дума не съм я изрекъл аз.И ако съм препостнал това съобщение някаде, кадето и да било, без да проявя необходимия анти Беронилизъм в такива случаи, мога да бъда упрекван само и единствено , защо изобщо съм извършил тази операция.Ако държиш да ти се извиня за този акт, мога да го направя тук и сега.

Каква лоша дума те гони бе. Няма нещо на този или друг свят, с което такъв като теб може да ме обиди. Аз искам да ти помогна, ама ти си отчайващ. Щом не можеш да разбереш, какво точно е нередното в препубликуването на въпросната "смислена и информативна препечатка", не мога да ти помогна.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 6 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 08:49

Една жена написа:
Помощ, граждани! написа:врачанино, ти си един безсрамник

Cool
Paul Simon е хубав човек Smile

мисля че ригас, с характерните за него изразни средства, ти е дал една добра диагноза

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 6 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Гост Вто 11 Дек 2007, 09:11

b.m. написа:Каква лоша дума те гони бе.
И аз не разбирам защо писанието на Велзевул - и то пуснато на фронтпейджа - се приема за шегичка, а цитирането му от babatta - за обида.

Гес също, преди да разбере кой е авторът му, го смяташе за отвратителна простотия, писана от враговете на БМ, която аз съм се срамувала дори да цитирам.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

КРИМИНАЛНА ХРОНИКА - Page 6 Empty Re: КРИМИНАЛНА ХРОНИКА

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите