Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Политика - теория и пространство

+14
HEXE
Таки
jovina
Агата
marapepelia6ka
gigatev
Realistka
Логик
pheras
Помощ, граждани!
nikiforov
Лаик
chocho
Boabab
18 posters

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Политика - теория и пространство - Page 3 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  komarKo Вто 13 Окт 2009, 15:36

Таки написа:
Бившият депутат от “Коалиция за България” Георги Близнашки: Станишев няма с какво да се занимава, след като се оттегли, затова упорства да остане начело на БСП.
Прав е, другарят Близнашки. Виж, Иван Костов има солидна професия и затуй не упорства да остане начело на ДСБ, въпреки още по-голямата изборна загуба.


Костов си е икономист.

Аз не бях се замислял досега, но другарят Близнашки поставя наистина тревожен въпрос - КАКВО умее Станишев?

komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 3 Empty Нови факти по делото

Писане  Логик Вто 13 Окт 2009, 15:41

Таки написа:Много по-весело би било обратното: да пише И ТУК като бай Вълко така, както пише там като Rhinos ...
Идентификацията, която си направил на 21 август, за съжаление съм пропуснал, понеже точно тогава съм бил на морето без интернет. А после пък заминах за Лондон и съвсем загубих визуалната връзка с форума. Когато се върнах, очевидно не съм успял всичко да проследя. Равенството Петър Дяков = Rhinos = Бай Вълко (= Rhino Камасутрата?) ме учудва, макар че първия и последния не ги познавам. За втория знам, че приютява в леглото си своя съфорумец, като двамата споделят и клозетните си преживявания, ката сутрин. Тяхната продукция говори за добро храносмилане, но е безкрайно скучна. Тук тя не би могла да се появи по чисто хигиенични причини. За разлика от онамошния, тукашният "Бай Вълко" е далеч по-находчив и това е основанието да отговарям на неговите текстове, когато това ми доставя удоволствие.
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 3 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  Таки Вто 13 Окт 2009, 15:41

другарят Близнашки поставя наистина тревожен въпрос - КАКВО умее Станишев?
И другарите Дамянов и Калчев поставиха многократно въпроса "КАКВО умее Никифоров?" , но аз не се разтревожих.. What a Face


Последната промяна е направена от Таки на Вто 13 Окт 2009, 15:50; мнението е било променяно общо 1 път
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 3 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  Таки Вто 13 Окт 2009, 15:50

За разлика от онамошния, тукашният "Бай Вълко" е далеч по-находчив и това е основанието да отговарям на неговите текстове, когато това ми доставя удоволствие.
Когато става дума за антикомунизъм, много от вази стават ужасно находчиви. Но когато става дума за капитализъм, нещата се променят драматично, доверието към партиите ви върви експоненциално надолу и вие отваряте пътя към властта за Бойко и подобни...

Палячо от сцената, с двоен патос: - Партията е права, дори когато греши!

А защо с двоен патос? Защото палячото вярва на това както като десебар, така и като "комунист". Тук му е мястото да цитирам Наталия, която си отиде от форума най-вече поради факта, че държеше до край на единството между форма и съдържание, както тя безапелационно го разбираше:

Имам въпрос. Защо толкова ти трябва тезата за "мръсната десница"? Ние какво сме според теб? В една мъдра книга е казано: "По делата им ще ги познаете." Бяхме трима от репресирани семейства, аз, Влайков (да ме прощава, че го казвам пак!) и Благ. Уриньо не е, той размахва някакъв съпруг на леля си, но това е чужда кръв, той не знае какво е да проливат твоята родна. Освен това е продажен боклук.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 3 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  (Бай Вълко) Вто 13 Окт 2009, 20:10

Логик написа:Бай Вълко, излишно е да декларирам своята съпричастност с въжделенията на младите комунисти, основали Младежкото обединение в БСП. Искрено желая на другаря Явор Гечев успех в благородните му начинания! Нека само да попитам, знаеш ли каква е таз Академията за политика, която той е завършил? Гледам в Гугъла, Младежката организация на ГЕРБ в Пловдив била открила такава академия, та нея ли другарят Гечев е завършил?

Привлякоха вниманието ми следните програмни думи на новия председател на новото младежко партийно обединение: Социализмът е начин на живот, начин на мислене, начин на възприятие. Идеята за един малко по-справедлив свят, който намира това олицетворение в БСП. Какво е твоето мнение относно осъществяването на тази "идея за един малко по-справедлив свят"? Че тя се олицетворява от БСП - в това спор няма. Оставям настрана излишната скромност в израза "малко по-справедлив свят". Та за "малко" ли се бориха предците ни? Главният ми въпрос обаче е: откъде все пак ще се вземат парите за тази идея? Парите - това са капитали, а капиталите, както разбираме от по-горната статия, която ти си поместил с червени букви, са у капиталистите. Какво правим тогава? Експроприация под ръководството на БСП? Или оглавяване на капитализма от БСП? Предварително ти благодаря за отговора!

Др. Логик,

не се съмнявам в твоята съпричастност към всяко добро дело.

Др. Гечев е перспективен другар, има време да завърши още много академии. В края на краищата, съществуват и академии на живота, който са по-важни от назубрянето на сухия учебен материал. Нали великият пролетарски писател Горки беше споменал за "неговите университети"...

Какво има предвид др. Гечев под "малко по-справедлив свят"? Аз мисля, и надявам се, така мислят и истинските комунисти: това означава свят с по-малко капитализъм, по-малко експлоатация, повече равенство и социална справедливост, борба за мир и дружба между народите.

Др. Логик, ние се намираме в изключително тежка международна обстановка. Партията на трудовия български народ се отказа от идеологията на марксизма-ленинизма и пролетарския интернационализъм още в края на 1989 г. Но от наследството на Маркс ние, истинските комунисти, успяхме да запазим по-важното - "Манифеста". Дали нашите другари с по-голям външнополитически и икономически опит са успели да запазят "Капитала" и как са направили това, предстои да разберем.

(Бай Вълко)

Брой мнения : 414
Registration date : 30.06.2009

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 3 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  (Бай Вълко) Вто 13 Окт 2009, 20:18

...че и бай ти Вълко НЯМА нищо общо с комунизма...

Бай Вълко е свикнал на нападки от подобен род. И от чужди, и от свои дори. Но фактите говорят сами.
Когато десният ревизионизъм в Чехословакия надигна глава, в Партията си спомниха за бай Вълко и го възстановиха в нейните редици.
Когато трудовият народ усети в пълна степен "благата" на експлотаторското общество, той почете паметта на бай Вълко и я увековечи.
Толкоз по въпроса има ли или няма общо бай Вълко с комунизма.

(Бай Вълко)

Брой мнения : 414
Registration date : 30.06.2009

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 3 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  nikiforov Вто 13 Окт 2009, 20:38

[quote="Таки"]


Имам въпрос. Защо толкова ти трябва тезата за "мръсната десница"? Ние какво сме според теб? В една мъдра книга е казано: "По делата им ще ги познаете." Бяхме трима от репресирани семейства, аз, Влайков (да ме прощава, че го казвам пак!) и Благ. Уриньо не е, той размахва някакъв съпруг на леля си, но това е чужда кръв, той не знае какво е да проливат твоята родна. Освен това е продажен боклук.

липсва ми тая жена -поне никога не е била скучна !

а за тоя палячо се чудя и на акъла на Логик , макар че си мисля ВЕЧЕ , за подобно писане уринярия няма капацитет - възможно е велзевулчо да скучае в прокуратурата .... Wink
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 3 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  Таки Вто 13 Окт 2009, 20:51

И аз съжалявам, че Наталия си тръгна. С писмо до мен, в което обясняваше защо по един достоен начин. Сред нейните постинги има чудесни неща, но и примери на крайно свободословие, каквото тя най-добре знаеше, че не може да бъде простено от засегнатите, нито толерирано от трети.

Както и да е, наистина ми е много криво да виждам какви хора си отиват и какви други пристигат тук ... Независимо дали тези други се наричат Велзевули или Вълковци..
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 3 Empty Форумни приятелства

Писане  Логик Вто 13 Окт 2009, 20:58

nikiforov написа:липсва ми тая жена...
И топките на тая "жена" ли ти липсват? Shocked Razz

За неидентифицирания форумен субект може и да си прав - не виждам защо някой е способен бъде абсолютен тъпанар в собствения си форум и забавен - в чуждия!
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 3 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  marapepelia6ka Сря 14 Окт 2009, 08:43

Логик написа: не виждам защо някой е способен бъде абсолютен тъпанар в собствения си форум и забавен - в чуждия!

Когато собственият образ се е поизтъркал, чуждият такъв обикновено е нов и интересен. До време, когато собственият се показва под добре подбраното лустро на новото и чуждото. Very Happy
Хубав и спорен истински зимен ден на всички.
marapepelia6ka
marapepelia6ka

Брой мнения : 1352
Registration date : 15.05.2009

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 3 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  Таки Сря 14 Окт 2009, 09:22

Аз не одобрявам сектантското поведение на другарите от ППО "Триадица", другарки и другари.. Досвидя им се да ръснат някой и друг λόγος σπερματικός в полза на другарката Фандъкова. Не била избор на Партията.. Че какво й е на тази млада другарка? Тя има дважды убедительно образование: руска гимназия И руска филология! Прямо золото! Колко другари между нас могат да се похвалят с подобни титли? Освен това, тя има подкрепата на европейските другари, което днес за нас има същото решаващо значение, както едно време имаше подкрепата на съветските другари!

Трябва да напусна събранието, защото съм поканен за участие в конференция на Метрологичната лаборатория на гръцките ВВС, та ще изнасям пламенен доклад в дванадесет часът пред нашите славни орли! Напускам, скандирайки с ентусиазъм:

- Бойко! Костов! Дии-мии-тров! cheers
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 3 Empty Под вънкашност чужда и под име ново...

Писане  Логик Сря 14 Окт 2009, 11:54

marapepelia6ka написа:Когато собственият образ се е поизтъркал, чуждият такъв обикновено е нов и интересен. До време, когато собственият се показва под добре подбраното лустро на новото и чуждото. Very Happy
Сигурно си права! Тогава да приветстваме новите дрехи на царя. Че старите съвсем одрипавяха и прогниха от императивна инконтиненция. Резултатът е нелицеприятната гледка на немитите им срамотии. Пу-пу-пу!
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 3 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  Таки Сря 14 Окт 2009, 12:25

Резултатът е нелицеприятната гледка на немитите им срамотии.
А аз, напук на систематичната деполитизация на проблема, ще подесетя*, че резултатът е най-вече 6.7%. А на задочното възражение на Наталия - "Защо толкова ти трябва тезата за "мръсната десница"? Ние какво сме според теб?" аз ще отговоря, подесетвайки своята алегория с тортата. За да бъде една торта лайняна, не е необходимо в нея да има повече от 50% л а й н а . Достатъчни са и 5%. Това отдавна го разбраха в нашата Нова Демокрация, поради което овреме изолираха и/или прогониха своите крайно-десни л а й н а , та можаха да се порадват на няколко години управление. Сините не можаха да го разберат овреме, а сега е вече късно, както имах честта да предвидя преди 2-3 години.

* Повтарям, потретвам, .... , подесетвам.

Ето една фотка на творба на Сантяго Калатрава - висящ мост над бул, Месогион, която се виждаше чудесно от фоайето на залата на ВВС, в която изнесох своя пламенен доклад пред славните елински орли. Дори без капка σπερματικός λόγος е ясна фалическата компонента на дизайна. Някои експерти от МпФ с право ще възразят, че подобна ерекция е твърде неживотворна - пречат въжетата. На което ний ще отвърнем, че визираме най-вече извънматочни забременявания, за ползата от които разчитаме и на подкрепата на форумните лекари! Very Happy

Политика - теория и пространство - Page 3 Calatrava_katehaki
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 3 Empty Таки

Писане  marapepelia6ka Сря 14 Окт 2009, 13:38

Very Happy
marapepelia6ka
marapepelia6ka

Брой мнения : 1352
Registration date : 15.05.2009

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 3 Empty Атински красоти

Писане  Логик Сря 14 Окт 2009, 13:44

Таки написа:Ето една фотка на творба на Сантяго Калатрава...
Не знаех, че Калатрава е направил такива чудесии в Атина! Истинско щастие за света, а не само за гърците, е, че са го поканили да оформи олимпийския им комплекс. Следващия път в Атина - първо там! Ако ще се спираме на фалическата форма на моста Катехаки - аз бих я нарекъл по-скоро арфическа и дори орфическа, то не можем да пропуснем вулварната експресивност на покрития стадион. Но ние, разбира се, гледаме на тези елементи само като естети! Точно по тази причина никак не ми стои добре на трапезата упоменатата торта - някак си излиза, че ония там, десните легионери я забъркват, а после тя се оказва в чинията ми. Ама много не ми харесва това сервиране!
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 3 Empty Натрапено общуване

Писане  Логик Сря 14 Окт 2009, 14:25

Таки написа:Пожелавам ти приятно общуване, в името на демокрацията.
Аз не общувам с тях - медиапулците, а общувам с членове на нашия форум. Ти общуваш с тях по един твърде странен начин - пишеш тук неща, които експлицитно са предназначени за тях, а те пък не пропускат да ти отговорят дори поименно.

Това, което научавам от любезно цитираната подборка, е, че единият коментира "мисловните процеси на идиота", т. е. моите, а другият добавя "Logos spermatikos". Както разбирам, второто е трябвало да ме обиди, защото вероятно се е очаквало да си го преведа като "спермен език". Само че аз не съм се обидил, което вече е съвсем объркващо! А за какво да се обиждам, след като в духа на интимното приятелство между ония двамата бе логично (ох, пак Logos!) гръцкият термин да се отнася към анализа на медиапулеца и то в изначалния смисъл на този израз, както е у Хераклит - нещо като "живо(то)творящо слово", т. е. "първоздание", "първоначало". Иначе казано, "фундаментално". Естествено не можех да допусна, че аз ще бъда удостоен с такъв комплимент!

Какви нещастници, които се надяват да убият червея на самотата в колективното изхождане, когато единият въкликва "Кажи, приятелю, за глистите!", а другият нетърпеливо го прекъсва: "По-добре ти повтори за спермата, honey!" Хайде сега, прочетохте го, заемете си местата върху клекалата и започвайте да творите! Таман три рубрики в Медиапул ви чакат и нито един читател!
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 3 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  Таки Сря 14 Окт 2009, 14:27

Този пешеходен мост се води като "подарък" на Калатрава, т.е. добавка към неговата оферта, извън основното задание. Има още един, по-малък, на пирейското пристанище.

Точно по тази причина никак не ми стои добре на трапезата упоменатата торта - някак си излиза, че ония там, десните легионери я забъркват, а после тя се оказва в чинията ми. Ама много не ми харесва това сервиране!
Аз съм убеден, че все повече се оказвам прав, поради което все повече настоявам:

Каквото се е оказало в чинията ти, не е сервирано от мен, а от вашите некадърни десни лидери, които успяха да прогонят широки слоеве от десен електорат, запазвайки и опирайки се на противни крайно-десни елементи. Ти и други "просветлени" десни на ЕСФ продължавате да действате в тази насока, като с магарешки инат отказвате да припознаете в легионерите и на тях подобните хора от вашето най-близко политическо обкръжение. та да ги атакувате на политическо, а не на етично и/или цивилизационно ниво. По този начин вие сте съучастници в продължаващото убийството на класическата българска десница, на което поредна поразяваща рана е отказът Й да излъчи собствен кандидат за кмет на София.

И най-мръсното, най-гнусното е да гледам как баш-убийците на ДСБ и СДС се вайкат по този въпрос***, към който имат най-пряко отношение, а вие, просветлените, си мълчите, все едно че нищо не е станало. Вместо да посочите убийците, вие ги оставяте да викат "дръжте убиеца!"..

PS. Виждам, че И ТИ си с заел да ми обясняваш какво означава "λόγος σπερματικός" , а също да ме изкарваш едва ли не виновен за легионерските свинщини. Искам да те предупредя, че подобни на теб е имало и в далечното, и в по-близко минало: Силвия (първоучителката), Цеца (нейна добра ученичка), Камен Палатов, Ния и Виктор Аврамов (епигони). Не се нареждай в тяхната жалка редица, приемайки, че да те нарекат "идиот" е един "λόγος σπερματικός", за който λόγος, видите ли, е виновна моята нещастна милост.. Това е поредният λόγος θανατικός.

*** Тюхка се бай ВИ Вълко: Спряха вече и системата... . И няма кой да му каже, че ИМЕННО хора като него и неговите МпФ падружки са довели до хала днес да бъде невъзможно излъчването на една ако не печеливша, то поне достойна дясна кандидатура на кмет на София..
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 3 Empty Да влезе убитият!

Писане  Логик Сря 14 Окт 2009, 15:01

Таки написа:И най-мръсното, най-гнусното е да гледам как баш-убийците на ДСБ и СДС се вайкат по този въпрос, към който имат най-пряко отношение, а вие, просветлените, си мълчите, все едно че нищо не е станало. Вместо да посочите убийците, вие ги оставяте да викат "дръжте убиеца!"..
За кой път вече наблюдавам как някакви нищожества - и в политически, и в интелектуален смисъл - са надарявани с митичната сила на минотаври, които похищават българските демокрации, а ние, страхливците, вместо да му теглим ножа на бико, се спотайваме в естетските си занимания. Хайде сега да си представим войната, която се очаква аз да поведа. Изправям се например на събрание на ДСБ в община "Средец" и обявявам, че докато не извадят от форума на Медиапул трима кресльовци, процентите на тяхната партия гибелно ще падат. След което резонно ще се чуе въпросът: "Кои са пък тия? Какво общо имат те с партията ДСБ?!" Тогава ще ми остане само да се оправдая, че "и в Гърция" дори знаят кои са виновни за провалите на дясното управление в България. Нали разбираш, че малко смешно ще се получи? Както личи, на "твоя" съд вече е съвсем ясно кои са убийците. Остава да призовеш убития.

И аз едно P.S. Не съм се заел на теб да обяснявам какво означава гръцкият израз и не виждам защо излишно раздухваш някаква глупата теза.
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 3 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  komarKo Сря 14 Окт 2009, 15:09

Логик написа:
....
Ти общуваш с тях по един твърде странен начин - пишеш тук неща, които експлицитно са предназначени за тях, а те пък не пропускат да ти отговорят дори поименно.
....


мда, на всичко отгоре тая крайно перверзна форма на общуване превръща тукашния форум в придатък на оня.

А после Таки пита: "Абе, къде изчезна еди-кой(коя)-си?"

Cool

komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 3 Empty Точност и лаконичност

Писане  Логик Сря 14 Окт 2009, 15:13

komarKo написа:мда, на всичко отгоре тая крайно перверзна форма на общуване превръща тукашния форум в придатък на оня. А после Таки пита: "Абе, къде изчезна еди-кой(коя)-си?"
Браво, Комарко! Ама па така добре си го казал! Що ми трябваше толкова страници да изпиша?
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 3 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  Таки Сря 14 Окт 2009, 15:16

Надявам се, че и Рино ще се включи във вашата интересна дискусия на тема "Перверзна форма на общуване, която превръща тукашния форум в придатък на оня" ... Very Happy Very Happy
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 3 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  komarKo Сря 14 Окт 2009, 15:23

Таки написа:Надявам се, че и Рино ще се включи във вашата интересна дискусия на тема "Перверзна форма на общуване, която превръща тукашния форум в придатък на оня" ... Very Happy Very Happy

Някога да си ме видял да водя "диалог" с някой от Тримата Мастурбатори ? Twisted Evil

komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 3 Empty Сторъкият Шива

Писане  Логик Сря 14 Окт 2009, 15:26

Таки написа:Надявам се, че и Рино ще се включи във вашата интересна дискусия на тема "Перверзна форма на общуване, която превръща тукашния форум в придатък на оня" ... Very Happy Very Happy
В едната си ипостас - медиапулската - вече сигурно се е включил. Очаквам с останалите си свободни ръце да пропише и тук. Особено ако ти и твоите кореспонденти от Медиапул продължавате да ни захранвате с материал по темата "Перверзна форма на общуване", ще има какво да прочетем. И от него, и от теб. И там, и тук. Успех, демократи от всички страни!
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 3 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  Надя Сря 14 Окт 2009, 15:28

Само аз си стоя тук, Комарко, голям инат излязох. Smile
Добре че Пепеляшка и Джовинчето отвреме навреме ме наглеждат, че то иначе щеше да стане барабар Надка с мъжете. Smile
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 3 Empty Говорим за вълка...

Писане  Логик Сря 14 Окт 2009, 15:32

Надя написа:Само аз си стоя тук, Комарко, голям инат излязох.
Надьо, ти да не си Рино?! Откъде изведнъж изникна? Но не си никак права - многократно си напускала форума, при това с обидни хули по адрес на най-здравите другари тук. Тоя път си стой и мирувай!
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Политика - теория и пространство - Page 3 Empty Re: Политика - теория и пространство

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите