Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

+11
(AlexLevi)
blag009
Sonia
Надя
Homan
nikiforov
Admin
Логик
komarKo
chocho
Boabab
15 posters

Страница 2 от 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 2 Empty Какъв бил начинът ...

Писане  Admin Пет 14 Дек 2007, 15:01


Писах няколко пъти - и преди да ви баннат, и след това - какъв е начинът. Псуването на персонала и чупенето на инвентара не могат да оправят заведението.
Госпожа, резултат от Вашия начин не видях досега. Иначе предполагам, че нямаше да имам удоволствието да си общувам с Вас ТУК.

Смея да се надявам, че ТОЗИ начин, който виждате в момента на екрана си, е добър и успял . Благодаря на всички тези, които са го избрали като 'добър' и го правят всеки ден по-добър със своя принос. Възможно е да съм твърде мнителен, но не виждам основания да Ви изредя сред тези хора. Ще понеса безропотно всякаква критика от всеки, който реши, че съм дълбоко несправедлив към Вас.

БОАБАБЕ,

мисля да преместя този топик в 'Бардака' , където се помещават и други топици, касаещи настоящето и бъдещето на МФ. Но ако ти много държиш той да остане тук, ще го оставя заради теб. Чакам отговора ти.


Последната промяна е направена от на Пет 14 Дек 2007, 15:08; мнението е било променяно общо 3 пъти
Admin
Admin
Admin

Male
Брой мнения : 838
Location : European Union
Registration date : 10.10.2007

https://rigas.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 2 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Boabab Пет 14 Дек 2007, 15:03

За колко от разказите ми и постингите ми си плати / черпи ме веднъж дваш наистина в кафенето ми /, но е нищо в сравнение с цената на една книга с мои разкази. А е прочел най.малко толкова.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 2 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Boabab Пет 14 Дек 2007, 15:04

ОК, Ригас.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 2 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  nikiforov Пет 14 Дек 2007, 15:15

Логик написа:
2) Модераторът трябва да е абсолютен "беролинист", ако ми позволите този неологизъм, докато аз се вра с мнението си навсякъде - и където ме питат, и където не ме питат.



Ако му смените ръководството, неговите форумци ще смените ли?

логично Very Happy

Логик , поне за "белолинизъма" има толкова тези , колкото за "истинските десни "...
Ще ми е интересна твоята !
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 2 Empty Я гражданин Европейского Союза!

Писане  Гост Пет 14 Дек 2007, 15:17


Я па тоя! Няма вече българи, гърци и прочее - има граждани на Европейския съюз!
Драги ми Владо Маяковски, нека не прекаляваме! Евросъюзът си е Евросъюз, но националните особености, права и суверенитети си съществуват. Не виждам причина форумът на една българска медия да бъде модериран от чужденец, както не виждам причина това да става и във форума на една гръцка или каквато и да е друга медия! Напомням ти, че аз съм 'чист' чужденец, и по етнос, и по гражданство. Поради която причина моето модераторство би било лесно атакуемо, а това един сериозен форум не би трябвало да допусне за своя модератор.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 2 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  komarKo Пет 14 Дек 2007, 15:21

уха! сега тук ще можем да ги пцуеме, нали?!!

Laughing

komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 2 Empty Пазете инвентара!

Писане  Гост Пет 14 Дек 2007, 15:24


уха! сега тук ще можем да ги пцуеме, нали?!!
Персонала - да!. Но моля ви, пазете инвентара! Very Happy

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 2 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Гост Пет 14 Дек 2007, 15:27

Admin написа:

Писах няколко пъти - и преди да ви баннат, и след това - какъв е начинът. Псуването на персонала и чупенето на инвентара не могат да оправят заведението.
Госпожа, резултат от Вашия начин не видях досега. Иначе предполагам, че нямаше да имам удоволствието да си общувам с Вас ТУК.
Нямам претенции за авторство върху начина.
Но той, за разлика от шумно рекламираните и зрелищни, но безболезнени "самоубийствени атентати", два пъти даде резултат: първият път - когато бе използван от Милен, втория път - от сегашния модераторски екип

Който играе, пИчели, господа.

Който не играе... Cool

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 2 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  komarKo Пет 14 Дек 2007, 15:32

Една жена написа:

Но той, за разлика от шумно рекламираните и зрелищни, но безболезнени "самоубийствени атентати", два пъти даде резултат: първият път - когато бе използван от Милен, втория път - от сегашния модераторски екип



горката жена....


не ти, ЕЖ Cool

komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 2 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Гост Пет 14 Дек 2007, 15:32

Admin написа: Благодаря на всички тези, които са го избрали като 'добър' и го правят всеки ден по-добър със своя принос. Възможно е да съм твърде мнителен, но не виждам основания да Ви изредя сред тези хора.

Така е, най-вероятно нямам принос за качеството на този форум, но нямам и такива претенции. Smile

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 2 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Boabab Пет 14 Дек 2007, 15:40

Една жена написа:първият път - когато бе използван от Милен, втория път - от сегашния модераторски екип

... Cool

Какъв бил този печеливш метод, че не видях печалби или ползи
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 2 Empty Претенции - желания - възможности ( - талант )

Писане  Гост Пет 14 Дек 2007, 15:42


Така е, най-вероятно нямам принос за качеството на този форум, но нямам и такива претенции.
Това е изискан начин да се каже 'нямам такова желание' , а при една криза на остра самокритичност - 'нямам такава възможност' .


Последната промяна е направена от на Пет 14 Дек 2007, 15:42; мнението е било променяно общо 1 път

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 2 Empty Речник на чуждите думи

Писане  Логик Пет 14 Дек 2007, 15:42

nikiforov написа:Логик , поне за "белолинизъма" има толкова тези , колкото за "истинските десни "...Ще ми е интересна твоята !
Използвах термина "беролинизъм" така, както се учи чужд език без речник: без точна дефиниция, а само според неговата употреба в общуването. Имах пред вид човек, който се намесва единствено когато види "мръсни" думи, персонални нападки (например за физически особености, роднини и т. н.) и др. подобни. Той обаче не трябва да се намесва "по същество" - да възпрепятства публикуването на мнения, които са безукорни в горния смисъл, и още по-малко да вмъква свои мнения в качеството си на Bot.

Що се отнася до "истинските десни", същият въпрос стои и за "истинските леви", "истинските демократи", "истинските зелени" и т. н. Във всички тия случаи словосъчетанието в кавичките трябва да се разбира като "ние". А "фалшивите" десни сте "вие", "ония" и т. н. Evil or Very Mad


Последната промяна е направена от на Пет 14 Дек 2007, 16:05; мнението е било променяно общо 1 път
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 2 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Гост Пет 14 Дек 2007, 15:43

Ригас написа:

Така е, най-вероятно нямам принос за качеството на този форум, но нямам и такива претенции.
Това е изискан начин да се каже 'нямам такова желание' , а при една криза на остра самокритичност - 'нямам такава възможност' .
Наистина нямам такава възможност Smile

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 2 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Гост Пет 14 Дек 2007, 15:46

Ригас написа:

Я па тоя! Няма вече българи, гърци и прочее - има граждани на Европейския съюз!
Драги ми Владо Маяковски, нека не прекаляваме! Евросъюзът си е Евросъюз, но националните особености, права и суверенитети си съществуват. Не виждам причина форумът на една българска медия да бъде модериран от чужденец, както не виждам причина това да става и във форума на една гръцка или каквато и да е друга медия! Напомням ти, че аз съм 'чист' чужденец, и по етнос, и по гражданство. Поради която причина моето модераторство би било лесно атакуемо, а това един сериозен форум не би трябвало да допусне за своя модератор.

Ей, държа правата върху този ник. Малко уважение.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 2 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Гост Пет 14 Дек 2007, 15:49

Една жена написа:Но той, за разлика от шумно рекламираните и зрелищни, но безболезнени "самоубийствени атентати", два пъти даде резултат: първият път - когато бе използван от Милен, втория път - от сегашния модераторски екип

По случая едно поздравче за Поли.
http://audio.kavkazcenter.com/download.php?sid=13
После очаквам отзиви за китарата.


Последната промяна е направена от на Пет 14 Дек 2007, 15:51; мнението е било променяно общо 1 път

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 2 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Boabab Пет 14 Дек 2007, 15:49

Boabab написа:
Една жена написа:първият път - когато бе използван от Милен, втория път - от сегашния модераторски екип

... Cool

Какъв бил този печеливш метод, че не видях печалби или ползи

Аз лично не видях някъй от модераторите да се опита да създаде условия за повече демократичнот - в смисъл обсъждания и решения, които са общовалидни и взети чрез висшегласие. Видях само или усмирителни опити , които повече дразнеха, или изхвърляния от рода диктатура или "ти ли че ми каеш", което води само до отчаяние от факта че сме тъпи и прости.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 2 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Boabab Пет 14 Дек 2007, 15:51

Съвсем друго щеше да е да се направят опити за обща отговорност и обща задача.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 2 Empty Права и уважения

Писане  Гост Пет 14 Дек 2007, 15:53


Ей, държа правата върху този ник. Малко уважение.
Държиш ги другаде. Ако 'никовите права' се глобализират, жална ни майка.. Занеш ли какви Ригаси - пъпки се мотаят из глобалното виртуално и реално? Един колега дори си имаше сериозни разправии с Правосъдието на САЩ. Не знам дали в момента не пребивава в някой затвор..

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 2 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Гост Пет 14 Дек 2007, 15:58

Ригас написа:

Ей, държа правата върху този ник. Малко уважение.
Държиш ги другаде. Ако 'никовите права' се глобализират, жална ни майка.. Занеш ли какви Ригаси - пъпки се мотаят из глобалното виртуално и реално? Един колега дори си имаше сериозни разправии с Правосъдието на САЩ. Не знам дали в момента не пребивава в някой затвор..

Е, 'убаво, нема да настоявам, пък и да не спамим темата на Дървото. Wink

Аз лично се чудя, може ли да има после или от определена гледна точка краят е вече е достигнат и няма връщане обратно.

Самият аз нямам нищо против да пиша под ново име в МП, но пък никога не съм бил ценен, смислен и информативен участник, което означава и, че с мен нищо няма да се промени.
Пък и ако там се съживят нещата и тръгнат в правилната посока, ще съм повече в тежест.
Ех, лесно е да си излишен Smile да му мислят тези като Боабаб.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 2 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Boabab Пет 14 Дек 2007, 16:09

b.m. написа:
Ригас написа:

Ей, държа правата върху този ник. Малко уважение.
Държиш ги другаде. Ако 'никовите права' се глобализират, жална ни майка.. Занеш ли какви Ригаси - пъпки се мотаят из глобалното виртуално и реално? Един колега дори си имаше сериозни разправии с Правосъдието на САЩ. Не знам дали в момента не пребивава в някой затвор..

Е, 'убаво, нема да настоявам, пък и да не спамим темата на Дървото. Wink

Аз лично се чудя, може ли да има после или от определена гледна точка краят е вече е достигнат и няма връщане обратно.

Самият аз нямам нищо против да пиша под ново име в МП, но пък никога не съм бил ценен, смислен и информативен участник, което означава и, че с мен нищо няма да се промени.
Пък и ако там се съживят нещата и тръгнат в правилната посока, ще съм повече в тежест.
Ех, лесно е да си излишен Smile да му мислят тези като Боабаб.

Хайде, хайде. По-лесно е да плъзнеш и малкото сериозно / в случоя претенцията ми / , отколкото да намекнеш, дори отдалеч, за нещо съществено.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 2 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  nikiforov Пет 14 Дек 2007, 16:16

b.m. написа:... ценен, смислен и информативен участник....

колко ли биха сложили ""? тоест ние сме !!!!
Логик , моето определение за "беролинизма" се различава от твоето , разбире се - около 50%* Very Happy
*стар виц - ако 100% е ръката до лакъта
позаинтересувах се , тъй като не си бил в медияпул ...иначе "движението " не ме интересува вече - сред хората , които уважавам тук , няма беролинисти , поне в смисъла ,който аз влагам в понятието .
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 2 Empty Въпрос към Боабаб

Писане  Гост Съб 15 Дек 2007, 08:53

Боабабе, аз си казах мнението по темата. Но понеже в бастиона на българската демократична мисъл, едно от нейните светила пише следното:


Бояне, чудя ти се, че можеш да си губиш времето половин час преди полунощ с подобни индивиди. Чувам, че там даже обсъждали как точно щели да направят преврат и -- разбира се -- изблизали калеврите на чорбаджията си: като вземат властта в Mediapool той да станел цар. А византиецът скромно рекъл, че не вървяло да оглави български форум...

.. моля да ми изясниш какво означава 'калеври' , та да си обогатя и речника омаен, сладък.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 2 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Homan Съб 15 Дек 2007, 08:59

Добро утро! Ей, цели 4 страници сте навъртели на топик, който е .... просто абсурден! А на вън вали сняг .... santa
Homan
Homan

Female
Брой мнения : 1228
Registration date : 12.12.2007

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 2 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Homan Съб 15 Дек 2007, 09:01

Калевра е стара смачкана обувка, протрита и издънена, дет чиляк я носи подпетена из двора, и я изува пред вратите, та да не си вкара кал и тор из собите Laughing
Homan
Homan

Female
Брой мнения : 1228
Registration date : 12.12.2007

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 2 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите