Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Място за изритани от гевезето Реалистка люде

+20
(Херувимъ)
(Иван)
(Натали)
Помощ, граждани!
(AlexLevi)
Логик
Таки
Надя
komarKo
Homan
(TiUG)
Лаик
(Meli)
Admin
nikiforov
chocho
(Българанъ)
blag009
сноб
Boabab
24 posters

Страница 21 от 31 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26 ... 31  Next

Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 21 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  blag009 Съб 07 Юни 2008, 17:29

TiUG написа: Каквото трябваше,беше свършено.
Особени заслуги има идеолога Haispirit и клонингите бабата ,Реалиска вся осталная статская сволоч-енжели менжели и т.н. .
Интригата беше доста тъпичка,дори нескопосани "биографични" справки надлежно събрани и предоставени на зяпналите клакьори. То от такива форумци-каймака на утайката на МП, какво може да се очква.
Но всекиму според заслуженото.
Префтасалата тьотя едва ли знае за какво става дум в ДСБ ,ама играе Ал.Матросови защитава бункера в който няма никой.
Че на rak-a му пука на черупката.Можеш да запушеш устата на оня, който не те брои за човек и то само в компанията на камерен състав с кретени.
За 1300 мненния и маса прочетени глупости по други теми ,извода е един вопиюща посредственост, която дори не предизвиква усмивка.
Но 4-5 жаби дори да не си знаят гьола, щъркелите са ги запрели в смърдящото им блато.
Боже,Боже какви говеда се раждат под слънцето!


Драги TiUG, не се ядосвай на тая сволач. Досега колко въпроси съм задал на проф.д-р- и т.н. измислени титли на Реалиска , на нито едно не ми е отговорила нещо свързано.
Но да ти окна една случка , която имах с Риал. И тика п/з 2004 г. имах среща с Реал да ми даде една книжка за Русия писана от двама автори. М/у другото във форума на "меее...пути" вървеше легендата , че едва ли не съм бат Бойко. Та с гуджа Реал се срешнахме в кафето на Боабаб. Още при пристигането И видях книгата, беше сложена на видно място (като за милиционер, в прозрачна торбичка Laughing ), станах поздравих я и ... първите думи и бяха как на времето тая ... Едвокия Манева я избутала от Минстерството на околното среда и , бях принуден да и напомня, че това което пиша във форума за мен е самата истина, че съм огняр и т.н.!!!!!! Захилих се гадничко като и видях объркването И !!!!! Е, след срещата знаеш каква стана реакцията на Реал, и това ме принуди да е от малцината жени които имат моето безразличие !!!!
Кибик Блаже
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 21 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  (TiUG) Съб 07 Юни 2008, 17:34

Хай пак в момент на умоизпарение.
За rak-a кой събра "актуалната информация",как сана кредо на бабата и защо?
Политически спор ли беше или кака Сийка в акция?
Мизерен живот ,мизерно мислене ,кирливи и тъпи номера,това ли е нейният живот?
Безсилието,злобата и посредственоста в залеза на един безсмислен и празен живот.
Хитрости и плитки интриги са двигателя на това същество.
Нищо повече!


Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 21 7

(TiUG)

Male
Брой мнения : 166
Age : 74
Registration date : 09.11.2007

http://forum.skycode.com

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 21 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  (TiUG) Съб 07 Юни 2008, 17:42

Медияпулска мастия си ти, Менте, легионерска при това. Само дебнеш някой да изчезне, за да почнеш да плюеш отрова подир него. Разликата между теб и мен е, че не съм баннвана нито от Милен, нито от Ригас и това едва ли ще се случи. Мое право е да си отида, когато пожелая. Другата съществена разлика е, че участвам зад Стила с Името си. Това, което мизерно Менте като теб няма смелост да направи. Хайде, плувай, и използвай по-често вибратора си. Това помага в твоя случай.

Надпис в обществена тоалетна

Да прав е човека!Обществената тоалетна е място за консултации и творчество.

(TiUG)

Male
Брой мнения : 166
Age : 74
Registration date : 09.11.2007

http://forum.skycode.com

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 21 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  (Натали) Съб 07 Юни 2008, 17:54

´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´


Последната промяна е направена от Натали на Съб 18 Окт 2008, 05:16; мнението е било променяно общо 1 път

(Натали)

Брой мнения : 766
Registration date : 17.04.2008

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 21 Empty Литературни школи

Писане  Логик Съб 07 Юни 2008, 20:31

Медияпулска мастия си ти, Менте, легионерска при това.
С интерес, но не и с изненада отново откривам поетичната школа на петостъпния ямб. Най-вероятно това е школата в Симеоново.

Отново откривам и плодовитите творци на клозетната поезия, но тях не цитирам от атмосферни съображения.
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 80
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 21 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  nikiforov Съб 07 Юни 2008, 21:02

TiUG написа:
Нищо повече![/b]

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 21 7

кака дамяновна не "пусна "ли това изкество ...?
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 21 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  chocho Съб 07 Юни 2008, 21:08

Таки написа:Е да .. За някой и друг нейн добродетел ... Laughing

Е, може в реалното да има някои и друг добродетел... scratch

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 21 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  nikiforov Съб 07 Юни 2008, 21:14

Таки написа:Танцуваше и пееше Боянчо, като маоистка балерина, относно работодателя на Комарко.

Сега, в собствения му форумъ, Анчето танцува и пее, като маоистка балерина, относно днешния работодател на неговата нежна половина, гужа Русева.

Правилно казва народА: каквото посееш, това ще жънеш.


дамяновна се опитва , когато се сети, да "пУдържа "аЛИБИто ", че е женена .... но отдавнакакто съм писал ..... Very Happy


Последната промяна е направена от nikiforov на Съб 07 Юни 2008, 21:21; мнението е било променяно общо 1 път
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 21 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  blag009 Съб 07 Юни 2008, 21:21

Таки написа:Излиза, че някои от 'поуките', изложени от мен на лекцията от 25.05 в София, имат актуално приложение.

Особено тези, касаещи 'ранното оповестяване' .

Но централата в Крско е западна, а не съветска. Ерго: кротко. Любезно. Ресто, не струва. Twisted Evil

-И дори радиацията е димукратична,
и Е безкритична,
а опаснота и е дори емипирична!
Не е като оная съветскаяяяя
дето всичко оплескаяяяяя!!! Razz
Кибик Блаже[center]
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 21 Empty И дори радиацията е димукратична

Писане  Таки Съб 07 Юни 2008, 22:24

Да, Диогене. И демократична, и безкласова.

Беше ми много интересно да наблюдавам, през май 1986 г. , как някои богати гърци не можеха да се примирят с факта, че тази напаст ги застрашава еднакво с най-бедните им сънародници и че техните пари не могат да предотвратят проникването й И в техните домове и двори. Свикнали с това, че с пари всичко се купува, те страдаха поради факта, че в случая на едно глобално явление, което се носи по въздуха, парите не помагат.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 21 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  (Натали) Съб 07 Юни 2008, 22:36

nikiforov написа:дамяновна се опитва , когато се сети, да "пУдържа "аЛИБИто ", че е женена .... но отдавна както съм писал ..... Very Happy

Е пъ можи да съ ся уженили с Момътъ, ако туй й пузволену. Laughing

(Натали)

Брой мнения : 766
Registration date : 17.04.2008

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 21 Empty Е пъ можи да съ ся уженили с Момътъ

Писане  Таки Съб 07 Юни 2008, 22:44

След като четох един днешен дует на Анчиту и Ринката, бих им предложил да спретнат една виртуална еротична тройка с Бо.

Кака мутра ката сутрин и духовно веселие за ценителите на изтънчените наслади ... Laughing
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 21 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  chocho Съб 07 Юни 2008, 22:49

Дамянов - като такъв, с писанията си - е достатъчно комичен "образ", за да е нужно да се намесва семейното му положение, струва ми се...

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 21 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  (Натали) Съб 07 Юни 2008, 22:53

Таки написа:След като четох един днешен дует на Анчиту и Ринката, бих им предложил да спретнат една виртуална еротична тройка с Бо.

Кака мутра ката сутрин и духовно веселие за ценителите на изтънчените наслади ... Laughing

Дедо Бо не аресва леля Анчиту, чела съм разни дибели намеци, чи ни била ниту толкуз убава, ниту толкуз интилигентна кат др. Русева и затова ни било такъв гулем кеф да съ спи с нея. А Момътъ била и убава, и интилигентна, затова с нея било. Laughing

(Натали)

Брой мнения : 766
Registration date : 17.04.2008

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 21 Empty ДОМОУПРАВИТЕЛКАТА

Писане  (TiUG) Нед 08 Юни 2008, 08:33

Мислих да отворя тема "Домоуправителката" ,но не си струва на келеши да се обръща такова внимание.
Хайспипиритката толкова е оцапана ,че повече и или по малко не вярвам да повлияе на миризмата.
Клюки и упражнения по лайномятане е традиционният репертоар на боклука в медияпоол.
Опитите да се въдвори ред в това вонящо място са безнадежден случай.
"Творческият" подход на модератор 1 ,респ. Реалистка ,хайспиритката ,бабат ,джовина /много в едно/ могат да накарат и св.Йоан Златоуст да пропсува ,като каруцар.
И това е лицето на ДСБ-И.Костов.Пази боже!
Такива "демократи" могат да направят роднините си комунисти.
Но ако сагата продължи равнодушен не мога да остана.


ДОМОУПРАВИТЕЛКАТА

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 21 Z9

(TiUG)

Male
Брой мнения : 166
Age : 74
Registration date : 09.11.2007

http://forum.skycode.com

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 21 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  (Натали) Нед 08 Юни 2008, 11:34

Гледай с повече хумор на това. Това са нещастни хорица, напуснати от жени или мъже, или пък неживеещи с такива в действителност. Демонстрациите на щастлив семеен живот са само за форума, действителността всъщност е много, много горчива. Това са нещастници и самотници, които на реално ниво не могат да осъществят траен контакт с другия пол и нетът трябва да им плати за това. Гледай на тях като на тежко болни аутсайдери и им се смей, но не ги чети, няма смисъл. Програмата им бездарно се повтаря от една петилетка най-малко, като развалена плоча са. Twisted Evil

(Натали)

Брой мнения : 766
Registration date : 17.04.2008

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 21 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Boabab Нед 08 Юни 2008, 21:50

Аз си мислех, че тук някой ще сподели как е изритал по гъза Гевезестка, Тъпич и Калния Навлек, а вие се занимавате с Надя, която, съгласен съм с Натали отчасти, наистина е малко безхаректерна - в смисъл, се опитва да е добре с всички, от друга страна води една прекалено "нереалистична" пропаганда.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 21 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  (Иван) Нед 08 Юни 2008, 22:19

Boabab написа:Аз си мислех, че тук някой ще сподели как е изритал по гъза Гевезестка, Тъпич и Калния Навлек, а вие се занимавате с Надя, която, съгласен съм с Натали отчасти, наистина е малко безхаректерна - в смисъл, се опитва да е добре с всички, от друга страна води една прекалено "нереалистична" пропаганда.


Е, ти знаеш какво значи да си буквално изритан (още ти държи влага). Laughing

Германия, Германия...

(Иван)

Брой мнения : 79
Registration date : 18.05.2008

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 21 Empty Е, ти знаеш какво значи да си буквално изритан (още ти държи влага).

Писане  Таки Нед 08 Юни 2008, 22:23

Боабабе,

Само кажи 'ДА' , и това ла'йно ще бъде изритано тутакси.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 21 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  (Иван) Нед 08 Юни 2008, 22:33

Таки написа:Боабабе,

Само кажи 'ДА' , и това ла'йно ще бъде изритано тутакси.

Таки,

изпуснатите нерви, не са най-добрия съветник. Basketball

(Иван)

Брой мнения : 79
Registration date : 18.05.2008

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 21 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Boabab Нед 08 Юни 2008, 22:51

Таки написа:Боабабе,

Само кажи 'ДА' , и това ла'йно ще бъде изритано тутакси.

Няма страшно Ригас, аз имам ГЕРМАНСКИ паспорт и мен никой ни мож ме изрита оттам. Но, ако тоз Иван е Тъпич, то тогава би трябвало да го зовем Тъпич Смръдльо Плазмодий. Да затриеш един хубав форум, който изградихме с толкова труд и след това да идваш тук да се лезиш. Е това вече си е плазмодичане пар екселанс.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 21 Empty Както кажеш, Боабабе.

Писане  Таки Нед 08 Юни 2008, 22:53

Нека си седи тук, като политическа реклама.

Всички знаем на какво.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 21 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Boabab Нед 08 Юни 2008, 22:55

Таки написа:Нека си седи тук, като политическа реклама.

Всички знаем на какво.

Моля ти се. Те са бита карта. Дадохме им шанс да си намерят ръководители като мен. Те пък избраха Иван Костов и Даниел Митов. Плазмодиева работа.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 21 Empty Ако питаш мен ..

Писане  Таки Нед 08 Юни 2008, 22:59

.. не е въпрос на ръководители, а на ръководени.

Нека и на най-големия ни душманин не пожелаваме злокобата да ръководи подобни люде и да си затрие политическия живот.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 21 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  (Иван) Нед 08 Юни 2008, 23:05

Boabab написа:
Таки написа:Нека си седи тук, като политическа реклама.

Всички знаем на какво.

Моля ти се. Те са бита карта. Дадохме им шанс да си намерят ръководители като мен.

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 21 1212909005645848

ШЕКСПИР lol!

(Иван)

Брой мнения : 79
Registration date : 18.05.2008

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 21 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 21 от 31 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 26 ... 31  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите