Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Териториална Служба "Доноси"

+9
Помощ, граждани!
Лаик
(Meli)
Sonia
сноб
nikiforov
chocho
Admin
(Българанъ)
13 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Териториална Служба "Доноси" - Page 2 Empty Re: Териториална Служба "Доноси"

Писане  Гост Чет 22 Ное 2007, 19:36


Ригас, би ли ми казал ти, къде е било написано.
В 'Нюропол' . Отдавна, де, но ще потърся линка, защото и контекстът има значение.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Териториална Служба "Доноси" - Page 2 Empty Re: Териториална Служба "Доноси"

Писане  Гост Чет 22 Ное 2007, 19:42

Prego: http://phorum.neuropol.net/viewtopic.php?p=3091&highlight=#3091

Да оправдая и заглавието на Велзи.. Чете се и преди това .. за да си спомним доброто старо време, от което Революцията ни е отървала окончателно! Териториална Служба "Доноси" - Page 2 Woot

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Териториална Служба "Доноси" - Page 2 Empty Re: Териториална Служба "Доноси"

Писане  Sonia Чет 22 Ное 2007, 19:49

Аз мисля, че можем да приключим въпроса. Вече съм сложена в по-висша категория - "личност, която говори глупости", с което Рино на практика ми се извинява.Териториална Служба "Доноси" - Page 2 76
Излишно е да се ровим в дясното мръсно "бельо". Не мислите ли?
Sonia
Sonia

Female
Брой мнения : 1244
Age : 72
Registration date : 10.10.2007

http://www.Bulgaria-Italia.com

Върнете се в началото Go down

Териториална Служба "Доноси" - Page 2 Empty Re: Териториална Служба "Доноси"

Писане  Гост Чет 22 Ное 2007, 19:52

Аз мисля, че е хубаво да не се ровим в миналото, освен ако някой гявол не се появява твърде често в бели туники, с ангелски крилца и с ореол над главата. Оти до Карнавала има още много време.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Териториална Служба "Доноси" - Page 2 Empty Re: Териториална Служба "Доноси"

Писане  Sonia Чет 22 Ное 2007, 19:57

Ригас написа:Аз мисля, че е хубаво да не се ровим в миналото, освен ако някой гявол не се появява твърде често в бели туники, с ангелски крилца и с ореол над главата. Оти до Карнавала има още много време.
Ти явно си атеист и не можеш да си представиш, че след като един вярващ изповяда греховете си и те му бъдат опростени, той наистина се вижда в "бели туники, с ангелски крилца и с ореол над главата". Това е тайнството на вярата. И с италианската мафия е така, много са вярващи - грешат, изповядат се, па плеснат с ръце и се прегърнат...
Sonia
Sonia

Female
Брой мнения : 1244
Age : 72
Registration date : 10.10.2007

http://www.Bulgaria-Italia.com

Върнете се в началото Go down

Териториална Служба "Доноси" - Page 2 Empty Re: Териториална Служба "Доноси"

Писане  Гост Чет 22 Ное 2007, 20:02

Е, след като се разчетох малко из съкровищницата на етиката, към която постнах линк по молба на Поли, виждам, че форумната Църква би спечелила много пари от събиране на индулгенции.. Само че май си нямаме отец вече: Презвитер Новак напусна, заедно с Милен, а друг не се е обявявал за такъв..

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Териториална Служба "Доноси" - Page 2 Empty Re: Териториална Служба "Доноси"

Писане  сноб Чет 22 Ное 2007, 21:01

Ригас написа:

Ригас, би ли ми казал ти, къде е било написано.
В 'Нюропол' . Отдавна, де, но ще потърся линка, защото и контекстът има значение.

A има ли нещо обшо с факта, че Мели там не чете... пък тук тя чете, та.... рино сега вече изпитва едно уважение към личността на Аркови и прави разлика ... и бля-бля..

Лицемерничко ми се види.
сноб
сноб

Брой мнения : 1382
Registration date : 10.10.2007

http://christoon.com/

Върнете се в началото Go down

Териториална Служба "Доноси" - Page 2 Empty Re: Териториална Служба "Доноси"

Писане  (Българанъ) Чет 22 Ное 2007, 21:04

Sonia написа:
Българанъ написа:моля Smile

станах верно ерънд бой, но на братовчедката на една "комунистическа отрепка" не мога да откажа Smile

така мислех тогава за аркови, базирайки се на нейните изказвания, след това вече правя разлика между глупостите, които говори, и нея като личност
Surprised
...kоето ще рече, "личност, която говори глупости". И каква е разликата с "комунистическа отрепка"? С какво си заслужих горното повишение?
Аз съм си все аз.Териториална Служба "Доноси" - Page 2 Pugno-1 Може би нещо си сбъркал ти. В такъв случай най-малкото е да ми поискаш извинение, предвид желанието ти да общуваш с мен. По-мъжко е, а и пo-християнско...

Да уточня: "политически глупости". Нещо, което мисля не само аз. Smile

Вече не мога да те квалифицирам като "комунистическа отрепка" и съжалявам за този израз. Но ако някой се появи изневиделица и започне да размахва яйца, боядисани със свастики и ликове на Гьобелс /например/, не бих се поколебал да го нарека "нацистка отрепка" по същия начин...

Радвам се, че смяташ въпроса за приключен.

(Българанъ)

Male
Брой мнения : 413
Age : 64
Registration date : 16.10.2007

Върнете се в началото Go down

Териториална Служба "Доноси" - Page 2 Empty Re: Териториална Служба "Доноси"

Писане  (Meli) Чет 22 Ное 2007, 21:57

Smile Smile

(Meli)

Female
Брой мнения : 87
Age : 77
Registration date : 13.10.2007

http://www.citroen.com

Върнете се в началото Go down

Териториална Служба "Доноси" - Page 2 Empty Re: Териториална Служба "Доноси"

Писане  сноб Чет 22 Ное 2007, 22:28

Meli написа:Smile Smile

до колкото те познавам, Мели, номерът не е минал пред теб

Laughing
сноб
сноб

Брой мнения : 1382
Registration date : 10.10.2007

http://christoon.com/

Върнете се в началото Go down

Териториална Служба "Доноси" - Page 2 Empty Re: Териториална Служба "Доноси"

Писане  (Българанъ) Чет 22 Ное 2007, 23:48

Smile Smile

(Българанъ)

Male
Брой мнения : 413
Age : 64
Registration date : 16.10.2007

Върнете се в началото Go down

Териториална Служба "Доноси" - Page 2 Empty Re: Териториална Служба "Доноси"

Писане  Sonia Пет 23 Ное 2007, 12:14

Българанъ написа:

Да уточня: "политически глупости". Нещо, което мисля не само аз. Smile

Вече не мога да те квалифицирам като "комунистическа отрепка" и съжалявам за този израз. Но ако някой се появи изневиделица и започне да размахва яйца, боядисани със свастики и ликове на Гьобелс /например/, не бих се поколебал да го нарека "нацистка отрепка" по същия начин...

Радвам се, че смяташ въпроса за приключен.
За мен въпросът е приключен отдавна. Не сме тук, за да се поучаваме на това, на което не са ни научили в първите 7 години. Имам предвид десните ти съмишленици. Твоето "комунистическа отрепка" е от серията "тъпа идиотко", "червена крава", "червена празна кратуна", "ти си много глупава"( покрай мен и роднините ми) и един куп десни бисери, които явно изразяват стила на новата дясна демокрация в България.

Въпросът е приключен - аз прощавам, но не забравям.Wink

Не е приключен въпросът с определението ти "политически глупости" и сравнението на Че Гевара с Гьобелс. Нали знаеш, че и аз зная да правя сравнения между антикомунисти? Но не е тук мястото за изясняване на горните политически различия.
Соня
Sonia
Sonia

Female
Брой мнения : 1244
Age : 72
Registration date : 10.10.2007

http://www.Bulgaria-Italia.com

Върнете се в началото Go down

Териториална Служба "Доноси" - Page 2 Empty Re: Териториална Служба "Доноси"

Писане  (Българанъ) Пет 23 Ное 2007, 14:16

Amin. Very Happy

Кандидат-премиер на Австралия яде ушната си кал
Яденето на ушна кал направи кандидат за премиер на Австралия звезда в YouTube. Над 200 000 интернет ползватели са видели записа.
Видеозаписът, направен преди четири години и качен в YouTube преди повече от половин година, привлече вниманието на редица блогъри и пресата едва сега, малко по-малко от месец преди изборите в Австралия. На видеото е заснето изказване в парламента на колега на кандидата за министър-председател. Рад, който очевидно скучае, докато се произнася реч, замислено си бърка в лявото ухо и след това изяжда веществото, останало по палеца му.
Данните от последните проучвания на общественото мнение, публикувани във вестник "Ди Острелиън" сочат, че Кевин Рад засега изпреварва съперника си Джон Хауърд с 16%.
За героя от скандалното видео са готови да гласуват 58% от австралийците, а за неуспелия засега да се изяви в YuoTube Хауърд - едва 42%.




lol!

(Българанъ)

Male
Брой мнения : 413
Age : 64
Registration date : 16.10.2007

Върнете се в началото Go down

Териториална Служба "Доноси" - Page 2 Empty Re: Териториална Служба "Доноси"

Писане  Guess wh Пет 23 Ное 2007, 14:18

ВЕЛЗЕВУЛЪ написа:

Айде стиснете си лапите и приключвайте.

Велзи,

ти само съвети даваш - що не идеш да стиснеш на Гаджоков лапата?

Guess wh
Гост


Върнете се в началото Go down

Териториална Служба "Доноси" - Page 2 Empty Re: Териториална Служба "Доноси"

Писане  (Българанъ) Пет 23 Ное 2007, 14:22

ВЕЛЗЕВУЛЪ написа:
Българанъ написа:Amin. Very Happy

Кандидат-премиер на Австралия яде ушната си кал
Яденето на ушна кал направи кандидат за премиер на Австралия звезда в YouTube. Над 200 000 интернет ползватели са видели записа.
Видеозаписът, направен преди четири години и качен в YouTube преди повече от половин година, привлече вниманието на редица блогъри и пресата едва сега, малко по-малко от месец преди изборите в Австралия. На видеото е заснето изказване в парламента на колега на кандидата за министър-председател. Рад, който очевидно скучае, докато се произнася реч, замислено си бърка в лявото ухо и след това изяжда веществото, останало по палеца му.
Данните от последните проучвания на общественото мнение, публикувани във вестник "Ди Острелиън" сочат, че Кевин Рад засега изпреварва съперника си Джон Хауърд с 16%.
За героя от скандалното видео са готови да гласуват 58% от австралийците, а за неуспелия засега да се изяви в YuoTube Хауърд - едва 42%.

lol!

и те ходят в кенефа бе, Носи Laughing

Абе и аз ходя в кенефа, ама не съм ексхибиционист...

Повечето австралийци предпочитат да видят гол лидера на опозиционната Лейбъристка партия Кевин Ръд, а не настоящия премиер Джон Хауард, предаде Ройтерс.

http://www.yellow.bg/?act=fun&news_id=134024

(Българанъ)

Male
Брой мнения : 413
Age : 64
Registration date : 16.10.2007

Върнете се в началото Go down

Териториална Служба "Доноси" - Page 2 Empty Re: Териториална Служба "Доноси"

Писане  Guess wh Пет 23 Ное 2007, 14:26

ВЕЛЗЕВУЛЪ написа:
При промяна на отношението му и стъпки от негова страна в правилната посока, може и да се прежаля. Laughing

аха

после да не дойдеш да ни агитираш какъв готин пич бил...


Cool

Guess wh
Гост


Върнете се в началото Go down

Териториална Служба "Доноси" - Page 2 Empty Re: Териториална Служба "Доноси"

Писане  Guess wh Пет 23 Ное 2007, 14:36

е, поне заради тая вероятност си спести обидите, ако не заради заплахите на Админа... Wink

Guess wh
Гост


Върнете се в началото Go down

Териториална Служба "Доноси" - Page 2 Empty Re: Териториална Служба "Доноси"

Писане  (Българанъ) Пет 23 Ное 2007, 14:49

ВЕЛЗЕВУЛЪ написа:
Българанъ написа:Абе и аз ходя в кенефа, ама не съм ексхибиционист...

Преди да хвърлиш първия камък, помисли си дали ти самият никога не си си чоплил носа Laughing

Чоплил съм го, но се осъзнах Laughing навреме.

(Българанъ)

Male
Брой мнения : 413
Age : 64
Registration date : 16.10.2007

Върнете се в началото Go down

Териториална Служба "Доноси" - Page 2 Empty Re: Териториална Служба "Доноси"

Писане  nikiforov Нед 25 Ное 2007, 17:41

няма ли някой "готин пич" да му съдействаш , Велзи или готина ...евентуално Very Happy
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Териториална Служба "Доноси" - Page 2 Empty Re: Териториална Служба "Доноси"

Писане  (Българанъ) Вто 15 Яну 2008, 15:32

Плюши, постъпил е донос, че "пръцкаме". Би ли го придвижил по предназначение? pig

(Българанъ)

Male
Брой мнения : 413
Age : 64
Registration date : 16.10.2007

Върнете се в началото Go down

Териториална Служба "Доноси" - Page 2 Empty Re: Териториална Служба "Доноси"

Писане  Лаик Чет 20 Мар 2008, 14:15

нито клевета, нито провокация
От ВЕЛЗЕВУЛЪ До Лаик, Today at 2:07 pm

Лаик, май те забравих, а всъщност не бива. Мисля, че си интелигентен участник и мислиш с главата си. Искам да ти дам един пример какви морални и стойностни другарчета си имаме във форума. Ще си позволя да цитирам една неприятна, бая пикантна история, на която дадох известност преди време. В случай, че съм те пропуснал, съжалявам за закъснението, с което ти я снасям и се надявам да осмислиш всичките импликации, които тя носи в себе си.

Ето каква е историята: преди някоя и друга годинка в София се срещнали форумните участници Виктор и Шнеевиттхен. На срещата са консумирали уиски. Виктор се напива и започва да бълва перверзии, като стига дотам да й предложи "да си легнат" в някой хотел на Лъвов мост - и това, при положение, че тя не само е щастливо омъжена, но и 20 години по-възрастна от него.

Тази история не е клевета. Научих я случайно - през лятото на 2006 г., Виктор беше успял да намери отнякъде скайпа на Шнеето и я питал дали не иска да му прави свирки. Горката жена беше в потрес и дори ме обвини, че аз съм му дал адреса й. Така, съвсем случайно научих цялата история - трябваше да й вадя думите с ченгел от устата, докато разбера какво точно е станало.

Как би го коментирал?


Това мога да коментирам единствено поствайки го в съответната му тема.
Лаик
Лаик

Male
Брой мнения : 884
Age : 52
Registration date : 07.11.2007

http://www.toto.bg/

Върнете се в началото Go down

Териториална Служба "Доноси" - Page 2 Empty Re: Териториална Служба "Доноси"

Писане  Лаик Чет 20 Мар 2008, 14:25

не се надявай, да беще мислил
Лаик
Лаик

Male
Брой мнения : 884
Age : 52
Registration date : 07.11.2007

http://www.toto.bg/

Върнете се в началото Go down

Териториална Служба "Доноси" - Page 2 Empty Re: Териториална Служба "Доноси"

Писане  Помощ, граждани! Чет 20 Мар 2008, 14:33

Лаик написа:нито клевета, нито провокация
От ВЕЛЗЕВУЛЪ До Лаик, Today at 2:07 pm

Лаик, май те забравих, а всъщност не бива. Мисля, че си интелигентен участник и мислиш с главата си. Искам да ти дам един пример какви морални и стойностни другарчета си имаме във форума. Ще си позволя да цитирам една неприятна, бая пикантна история, на която дадох известност преди време. В случай, че съм те пропуснал, съжалявам за закъснението, с което ти я снасям и се надявам да осмислиш всичките импликации, които тя носи в себе си.

Ето каква е историята: преди някоя и друга годинка в София се срещнали форумните участници Виктор и Шнеевиттхен. На срещата са консумирали уиски. Виктор се напива и започва да бълва перверзии, като стига дотам да й предложи "да си легнат" в някой хотел на Лъвов мост - и това, при положение, че тя не само е щастливо омъжена, но и 20 години по-възрастна от него.

Тази история не е клевета. Научих я случайно - през лятото на 2006 г., Виктор беше успял да намери отнякъде скайпа на Шнеето и я питал дали не иска да му прави свирки. Горката жена беше в потрес и дори ме обвини, че аз съм му дал адреса й. Така, съвсем случайно научих цялата история - трябваше да й вадя думите с ченгел от устата, докато разбера какво точно е станало.

Как би го коментирал?


Това мога да коментирам единствено поствайки го в съответната му тема.

Териториална Служба "Доноси" - Page 2 Mwohahahahaah


Cool


Последната промяна е направена от Помощ, граждани! на Чет 20 Мар 2008, 14:47; мнението е било променяно общо 1 път
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Териториална Служба "Доноси" - Page 2 Empty Re: Териториална Служба "Доноси"

Писане  Помощ, граждани! Чет 20 Мар 2008, 14:41

допълвам, само за протокола, че никога не съм виждал Шнеевиттхен, общувал съм съвсем ограничено в скайпа с нея, по никакъв начин в посочения по-горе контекст

практиката показва, че 'дискредитиращия' влиза в контакт с хора, които познавам и им поднася фрапиращо изкривена информация с цел да ме дискредитира

до момента he failed miserably, основно защото хората ме познават, уважават и ми имат доверие

мога да добавя само: нека и той продължава да пише, нищо не може да го постави така добре на заслуженото му място

Smile
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Териториална Служба "Доноси" - Page 2 Empty Re: Териториална Служба "Доноси"

Писане  Лаик Чет 20 Мар 2008, 14:50

продължение:

ВЕЛЗЕВУЛЪ Thu Mar 20, 2008 2:25 pm

бе ти акъл имаш ли?

:аffraid:

Лаик написа:
назаем ли ти трябва
Very Happy

Мерси, имам си.

Щех те напсувам но размислих.

Оня дървен ненормалник ако ме резне, нема да получаваш повече клюки, а пък аз имам цяла торба и то все достоверни.

Губиш старче


жив-здрав, младежо Razz


----------------------------------------------
секви подобни интрижки свършват така при лаика...


викторе, не се оправдавай, а му заголи дупето на то'з цирей
Лаик
Лаик

Male
Брой мнения : 884
Age : 52
Registration date : 07.11.2007

http://www.toto.bg/

Върнете се в началото Go down

Териториална Служба "Доноси" - Page 2 Empty Re: Териториална Служба "Доноси"

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите