Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вицове

+19
Realistka
HEXE
Boabab
chocho
Робърт Боев
mukla
Homan
(Херувимъ)
(TiUG)
komarKo
Sonia
Лаик
blag009
Помощ, граждани!
(Българанъ)
Логик
Таки
nikiforov
Надя
23 posters

Страница 7 от 16 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next

Go down

Вицове - Page 7 Empty ТРЕПЕРЕТЕ!!!

Писане  Лаик Чет 30 Апр 2009, 12:19

ТРЕПЕРЕТЕ, ИДЕ АГНЕШКИЯТ ГРИП!
Световни пандемии няма, има бизнес за милиарди и много балъци
вторник, 28 април 2009
Иван Стамболов
Тъкмо изядохме лудите крави, ядохме ги сума ти години, и се разболяха пилетата и кокошките. Вярно, не полудяха, но пък хванаха грип. Птичият грип се стовари върху света, като взе 30-40 жертви, починали незнайно от какво, може би и от него.
После спря да се говори за него, както наскоро рязко спря да се говори и за озоновата дупка. След като "Рош" (фирма, за която се твърди, че в своята не малка част е собственост на Доналд Ръмсфелд) продаде всичките си налични количества от тамифлу, след като се изтребиха милиони здрави пилета
което пък доведе до известно преразпределяне на пазарите за птиче месо, след това за птичия грип се млъкна. Но пък, изглежда, междувременно в "Рош" произведоха нови количества тамифлу и сега актуален стана свинският грип.
От едното голо родолюбие и от единия гол консерватизъм на работното си място аз слушам програма "Хоризонт". От вчера по тази програма, но не само, се говори за свинския грип. Аз свеждам информацията до няколко информационно-тематични гнезда:
- В Мексико има свински грип, който на пръв поглед си е грип като грип.
- На втори поглед, казват лекарите, също си е грип като грип. На тревожните и загрижени въпроси на журналистите, зададени с превъзбудени хрипове в пресъхналите гърла, докторите кротко отговарят, че ако си пиеш лекарствата, ти минава.
- Вчера в болниците бяха умрели 85 души от грип, от които обаче само 20 от т.нар. свински грип, от който днес се разбра, че всъщност нито една свиня не е болна. Интересно, каква е смъртността в мексиканските болници при обикновена грипна епидемия.
- Ужасно! Има болни и в Европа. По-правилно е да се каже "има болен в Европа", защото той е един.
- Обаче: на летищата в Мексико раздават маски.
- Обаче: вече са гласувани неколкостотин милиона долара за справяне с положението.
Точно както гласуваха няколко милиарда за Ню Йорк на 12 септември 2001-ва. Хубавото на тези пари е, че обикновено, който ги дава, повечето ги и взима обратно
Дори да не е под формата на пликче с 50% от сумата, той казва кои фирми ще се наемат за усвояването на парите, това е съвсем официално условие и утвърдена практика. И в повечето случаи фирмите, които задължително трябва да се наемат за борба с неволите, са на този, който дава парите.
Аз съм интелигентен човек. Достатъчно е да ми се подадат първите два-три компонента от една последователност и аз ще я конструирам цялата въз основа на изведената от интелекта ми закономерност. Ето, сега-засега имаме три неща в последователност: 1.) Луда крава; 2.) Птичи грип и 3.) Свински грип. Как ще се развият нещата от тук нататък? Ще ви кажа.
След пилешкия и свинския грип и лудата крава идва агнешкият грип. Той поразява посредством два щама: гергьовски вирус и вирус курбан.
Лекува се с тамифлу. Ще тръгне от България по Великден. Симптомите са подут стомах, повишено отделяне на газове и леко разстройство с несмлян пресен лук от дроб-сармата в съставката. Преди българите да разберат какво става, гърците и румънците ще тръгнат с маски по улиците, а CNN ще съобщи, че имало и един заразен американец, май. Това ще доведе до спешна среща в Швейцария и гласуването на половин милиард за предотвратяването на надвисналата пандемия. Само за начало.
След като се уморим от новините за агнешки грип, ще има известно затишие и тогава ще гръмне новината за рибешкия грип. Той ще удари главно шарана по Никулден, но няма да подмине лаврака, ципурата и фагрито. Добрата новина ще бъде утехата, че грипът се лекува. Лекува се с тамифлу.
Грипът по пресния шпек, добил популярност под името "луд салам", ще доведе до официалната забрана на неговата продажба. Болни ще има, ще има и умрели. Те ще бъдат трима. Първият ще се казва Никанор Потапович Ерменчук и ще почине, след като е ял луд салам и е пил водка, прегазен от московското метро. Втората жертва ще бъде жена от далечен и многолюден Мумбай. Тя също ще почине от луд салам и по-точно от разкъсване на вътрешностите след неговата употреба с еротична цел. Чашата на световната търпимост обаче ще прелее след трагичната съдба на третата жертва. Това е Дебора Обама (съвпадението в имената е случайно), 180-килограмова вашингтонска регулировчица от афроамерикански произход. Един ден след уморителния наряд младата Обама ще седне да хапне хляб и салам. След четвъртата щафета пресен шпек Дебора ще се хване за сърцето, ще припърха и ще притихне. Стига! Стига, ще каже световната общественост и ще приветства гласуването на няколко милиарда за борба с лудия салам. А доколкото лудостта на салама прилича по симптомите си на грип, то тя ще се лекува с тамифлу, така че "надежда всяка тук недейте да оставяте"!
И сега, когато бъдещето на световните пандемии за следващите няколко години ви е ясно, ще ви оставя да се наслаждавате на свинския грип. Разбира се, за всеки случай не купувайте хремави суджуци, но иначе пържоли си яжте. Т-т-т-това е всичко, приятели!
Лаик
Лаик

Male
Брой мнения : 884
Age : 52
Registration date : 07.11.2007

http://www.toto.bg/

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 7 Empty Re: Вицове

Писане  Надя Сря 13 Май 2009, 01:14

Лежит негр под пальмай и трескает банан, идет мимо миллионер:
- Что лежишь, работать надо!
- Зачем?
- Чтобы заработать денег!
- Зачем?
- Чтобы их инвестировать
- Зачем?
- Чтобы заработать еще больше денег
- Зачем?
- Чтобы перед смертью ты мог лежать под пальмой и есть бананы
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 7 Empty Re: Вицове

Писане  HEXE Вто 09 Юни 2009, 15:30

Денят на един десебар
3:30-6:30 АМ




Десет свирепи комуниста ме гонят из гората. Скривам се в една пещера, но агентите от Държавна сигурност ме намират и ме арестуват. Агент Гоце ме унижава публично пред Мавзолея. Крещя и викам на помощ Иван Костов, но той не идва... Събуждам се облян в студена пот.




6:35 АМ




Със ставането казвам сутрешната молитва за Костов.




6:45 АМ




Докато закусвам пускам телевизора. Някакъв селянин пенсионер се оплаква, че не му стигат парите. Взимал 70 лв. пенсия и нямал роднини. Ама то затова сме на това дередже в тая държава. Всеки иска да се уреди с роднински връзки...


Като не му стигат парите - да започне собствен бизнес. Никаква самоинициатива в това население! Костов със 70 лв. можеше да направи чудеса. Какво говоря, той направи чудеса!

Но всъщност за всичко са виновни комунистите! Смърт на комунистите! АРАГЧХАА @#&&&** !!!!!




7:00 АМ


....ходих да пия един валериан.



8:00 АМ




Пускам пет постинга в blog.bg. Един във възхвала на Иван Костов, един за ДСБ като цяло, един против Бойко Борисов и два против комунистите! Смърт на комунистите! Рррррррггхххотото ...*%%$$$$ ^^^ !!!!


.... довечера трябва да си купя още валериан.




8:30 АМ


Тръгвам за работа и попадам в задръстване. Тия селяни дойдоха в София и съсипаха града! Ех, че хубаво е било в София преди да дойдат... Двореца, Дондуков, Московска, без хора и без проблеми...


Някакъв гнусен комунист пише в блога си, че идвали тук защото преходът занулил икономическата активност в другите части на страната. Глупости, трябва доживот да са благодарни на Иван Костов, че ги отърва от мръсната, гадна, долна комунистическа индустрия.




Те не могат да разберат, че е по-добре да умират от глад, отколкото да живеят в комунизъм. Прост народ, ей! Ама за всичко са виновни комунистите. И Бойко Борисов...


И Слави Трифонов...


Толкова се ядосах, че минах със 160 през една локва и омазах 5-6 селяни комунисти, дето чакаха на спирката. Хак да им е, да си ходят на село!


Подгони ме някаква кола със сини лампи. Бас държа, че са от ДС. Успях да им се измъкна, обаче. Хе, хе, тъпи комуняги. Никога няма да ме вкарате в Белене!




17:30 PM




Нищо не можах да свърша днес, загубих цял ден да громя комунистите в blog.bg. Написах още 12 постинга за Костов. Той е мъченик, несправедливо очернен! Ах, Командире наш, как да те спасим от ненавистните комуняги!


18:30 PM


Поканен съм на беседа за бъдещето на българската десница. Днес интересът беше значителен. Събрахме се всичките петима човека. След половин час обаче се изпокарахме, защото все пак сме от различни партии...

Прости селяни! Не могат да проумеят, че само Костов може да им е лидер. Уви, няма демокрация без Костов...




19:30 PM

Прибирам се вкъщи безкрайно натъжен. Обществото ни не е дорасло за хора като нас и нашия Командир. Заобиколени сме от простотия и комунизъм.

От мъка сядам да напиша още осем постинга в blog.bg.


20:00 РМ

Пускам телевизора – Бойко Борисов и Слави Трифонов... ААРГХХХААХОХХ!!&^^$&*&*^



21:00 РМ

....Забравих за валериана днес. Пак ще сънувам кошмари.


Смърт на комунистите! Кой не скача е червен! Времето е наше! ААРОПХАНТЖОАТЖ&*$&%^&*$% ....

HEXE
HEXE

Female
Брой мнения : 631
Age : 62
Registration date : 06.11.2007

https://rigas.bulgarianforum.net/profile.forum

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 7 Empty Re: Вицове

Писане  Realistka Вто 09 Юни 2009, 15:36

HEXE написа:
Денят на един десебар
3:30-6:30 АМ




Десет свирепи комуниста ме гонят из гората. Скривам се в една пещера, но агентите от Държавна сигурност ме намират и ме арестуват. Агент Гоце ме унижава публично пред Мавзолея. Крещя и викам на помощ Иван Костов, но той не идва... Събуждам се облян в студена пот.




6:35 АМ




Със ставането казвам сутрешната молитва за Костов.




6:45 АМ




Докато закусвам пускам телевизора. Някакъв селянин пенсионер се оплаква, че не му стигат парите. Взимал 70 лв. пенсия и нямал роднини. Ама то затова сме на това дередже в тая държава. Всеки иска да се уреди с роднински връзки...


Като не му стигат парите - да започне собствен бизнес. Никаква самоинициатива в това население! Костов със 70 лв. можеше да направи чудеса. Какво говоря, той направи чудеса!

Но всъщност за всичко са виновни комунистите! Смърт на комунистите! АРАГЧХАА @#&&&** !!!!!




7:00 АМ


....ходих да пия един валериан.



8:00 АМ




Пускам пет постинга в blog.bg. Един във възхвала на Иван Костов, един за ДСБ като цяло, един против Бойко Борисов и два против комунистите! Смърт на комунистите! Рррррррггхххотото ...*%%$$$$ ^^^ !!!!


.... довечера трябва да си купя още валериан.




8:30 АМ


Тръгвам за работа и попадам в задръстване. Тия селяни дойдоха в София и съсипаха града! Ех, че хубаво е било в София преди да дойдат... Двореца, Дондуков, Московска, без хора и без проблеми...


Някакъв гнусен комунист пише в блога си, че идвали тук защото преходът занулил икономическата активност в другите части на страната. Глупости, трябва доживот да са благодарни на Иван Костов, че ги отърва от мръсната, гадна, долна комунистическа индустрия.




Те не могат да разберат, че е по-добре да умират от глад, отколкото да живеят в комунизъм. Прост народ, ей! Ама за всичко са виновни комунистите. И Бойко Борисов...


И Слави Трифонов...


Толкова се ядосах, че минах със 160 през една локва и омазах 5-6 селяни комунисти, дето чакаха на спирката. Хак да им е, да си ходят на село!


Подгони ме някаква кола със сини лампи. Бас държа, че са от ДС. Успях да им се измъкна, обаче. Хе, хе, тъпи комуняги. Никога няма да ме вкарате в Белене!




17:30 PM




Нищо не можах да свърша днес, загубих цял ден да громя комунистите в blog.bg. Написах още 12 постинга за Костов. Той е мъченик, несправедливо очернен! Ах, Командире наш, как да те спасим от ненавистните комуняги!


18:30 PM


Поканен съм на беседа за бъдещето на българската десница. Днес интересът беше значителен. Събрахме се всичките петима човека. След половин час обаче се изпокарахме, защото все пак сме от различни партии...

Прости селяни! Не могат да проумеят, че само Костов може да им е лидер. Уви, няма демокрация без Костов...




19:30 PM

Прибирам се вкъщи безкрайно натъжен. Обществото ни не е дорасло за хора като нас и нашия Командир. Заобиколени сме от простотия и комунизъм.

От мъка сядам да напиша още осем постинга в blog.bg.


20:00 РМ

Пускам телевизора – Бойко Борисов и Слави Трифонов... ААРГХХХААХОХХ!!&^^$&*&*^



21:00 РМ

....Забравих за валериана днес. Пак ще сънувам кошмари.


Смърт на комунистите! Кой не скача е червен! Времето е наше! ААРОПХАНТЖОАТЖ&*$&%^&*$% ....

Смятам, че интелектуалното ниво на форума се вдигна неудържимо!
Остава да дойде Емел Етем, за да ни спасява... Laughing Laughing
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 7 Empty Re: Вицове

Писане  Агата Вто 09 Юни 2009, 15:41

стената викаш няма да издържи на напора Laughing Very Happy
наистина си е за емел етем pirat

Агата

Брой мнения : 397
Registration date : 07.01.2009

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 7 Empty Re: Вицове

Писане  chocho Вто 09 Юни 2009, 15:42

Realistka написа:
Смятам, че интелектуалното ниво на форума се вдигна неудържимо!
Остава да дойде Емел Етем, за да ни спасява... Laughing Laughing

Ти вместо да подскачаш, виж кой и къде ще познаеш в това горе

Щото не те виждам да се въмущаваш от "писанията" на госпожицата от варненско и нейните "опонентки", които - очевидно е - повдигнаха нивото неимоверно много...

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 7 Empty Re: Вицове

Писане  Realistka Вто 09 Юни 2009, 15:47

Агата написа:стената викаш няма да издържи на напора Laughing Very Happy
наистина си е за емел етем pirat

Няма да издържи, мен ако питаш... Laughing
Дано Емел Етем да не е в Монако или нейде там... та да дойде да ни спаси...щото вълната е много висока! Laughing Laughing
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 7 Empty Re: Вицове

Писане  Realistka Вто 09 Юни 2009, 15:50

chocho написа:
Realistka написа:
Смятам, че интелектуалното ниво на форума се вдигна неудържимо!
Остава да дойде Емел Етем, за да ни спасява... Laughing Laughing

Ти вместо да подскачаш, виж кой и къде ще познаеш в това горе

Щото не те виждам да се въмущаваш от "писанията" на госпожицата от варненско и нейните "опонентки", които - очевидно е - повдигнаха нивото неимоверно много...
Бъркаш ме с някого... Very Happy

Аз нямам дисертация по противопожарна охрана...пък и на килограми не мога да го достигна...
Laughing Laughing Laughing
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 7 Empty Re: Вицове

Писане  HEXE Вто 09 Юни 2009, 15:53

13 вида форумни/блогови типажа

1. Спамерът - за него е въпрос на чест никога да не напише мнение, което е смислено, по-дълго от едно изречение или пък изобщо има нещо общо с темата. Любимият му препинателен знак (а често и единственият който ползва) е смайлито. Еволюирала разновидност на спамера е мистър Постинг - потребителят, който явно цели да влезе в книгата на Гинес, отговаряйки денонощно и систематично на абсолютно всяко чуждо мнение, а често и на собствените си.
Противодействие - също както хлебарките, спамерите и спамът не могат да бъдат премахнати. Смята се, че продуктите на RAID (BAN и BAN+) могат поне да облекчат проблема.
2. Тролът - обикновено публикува само едно явно провокативно мнение и след това просто се наслаждава на последвалата верижна реакция. Така например във форум за автолюбители той ще изтъкне колко здравословно е ходенето пеша, а във форум за компютърни игри ще обясни, че геймингът е детинско и откровено малоумно занимание.
Противодействие - решението е учудващо просто - игнорирайте го и той ще си тръгне разочарован. Както знаем от D&D, огън и киселина също помагат.

3. Модераторът - подобно на босовете в компютърните игри, той има уникални способности и точно това го прави особено страховита заплаха. Твърди, че съблюдава за спазването на правилата на форумите, но реалната му и очевидна за всички цел е да наложи режим на терор и диктатура, в който никой потребител да не смее да поства под страх от смъртно наказание.
Противодействие - ако нищо друго не работи, пробвайте да спазвате правилата. Може да не ви се вярва, но помага.

4. Адвокатът (на дявола) - той е замесен във всеки спор и винаги е прав, дори когато твърди, че черното е бяло. Никога не мирясва, аргументите му не се изчерпват и най-голямата радост за него е да си намери друг адвокат, с който да си спорят. Чете чуждите мнения избирателно и само по диагонал.
Противодействие - съгласете се с него, че черното е бяло. Това ще го обърка и направи безобиден.

5. Патриотът - това е човека, който на 3-ти март поства задължителната тема - ” DA SE GORDEEM, 4E SME BYLGARI, BRATIA! ” (на латиница с главни букви), а през останалото време от годината недоволства от това в колко скапана държава живее и от какви идиоти е заобиколен (обикновено също на латиница и с главни букви).
Противодействие - публикувайте националният химн - той ще изпадне в патриотичен екстаз и временно ще спре да се оплаква.

6. Интелектуалецът - за да каже това, което другите изразяват с 2-3 изречения, той изписва поне страница и половина, освен това използва думи, които само той разбира (например “патина”, “ктитор” или “полеандрия”). Това не води до проблеми, тъй като и без това никой не чете мненията му. Обича да цитира прочути личности, независимо дали цитатите имат дори бегла връзка с дискутираната тема.
Противодействие - като цяло е безвреден и няма нужда от противодействие, само не се опитвайте да четете публикуваните от него мнения.

7. Хлапето - възрастта описана в профила му, е някъде 12-13, но реално е на 5-6, тъй като е от онези, на които им липсват първите седем години. Много обича да си общува с други хора и утроява комуникацията при какъвто и да е признак за обратна връзка. Представлява идеална илюстрация за недостатъците на реформите в образователната ни система.
Противодействие - Също като Уили Койота, хлапето се завръща с подновени сили, независимо какво ще му причините.

8. Хакерът - говори на езика L33T и най-голямата радост за него е да научи или да налучка някакси паролата ви и да направи куп глупости от ваше име. Реалните му познания за компютри са от минимални до никакви.
Противодействие - За щастие има сигурен начин да се предпазите от атаките му. Той е **deleted/2@#Teh L33t h4xOR W4S h3R3_23@I OwnZ0r j00 I4m4ZZ!***

9. Лъркерът - той се е регистрирал, но стои във сянка, никога нищо не казва и няма как да разберете какво ви крои, преди да е станало твърде късно. Изключително опасен, защото изненадващо може да почне да поства и да се окаже, че принадлежи към някой от другите типове.
Противодействие - не е известно.

10. Сърдитко Петко - този потребител винаги се засяга, приема всичко като лична нападка срещу себе си и периодически си тръгва завинаги от форума - в неговия случай “завинаги” означава период от 2 до 6 дни.
Противодействие - вижте послеписа и сложете нещо подобно в подписа си.

11.Инфантилката - заета с дълбоката трагичност, на преоткриването на самата/самия себе си, измерването на дълбочините на многострадалната си душа, обрисуването на собствения си индивидуален профил, и установяването на “какъв човек съм аз”.Празно същество, преливащо от пусто в по-пусто, заето с инфантилния си вътрешен свят на розови мечета, самоделни бездарни стихчета, поредната си “голяма” любов, или други емоции касаещи ниската част на корема.Пише дълги постинги, в които на около 80 места се самоцитира, често споменавани са фразите “АЗ СМЯТАМ”, “АЗ МИСЛЯ”, “АЗ СЪМ ТАКЪВ ЧОВЕК”, “МОЕТО МНЕНИЕ”.Писанията изобилстват от препратки към други творби на въпросния криичър.Комуникацията с подобни създания изобилства от целувки, прегръдки, слънчеви пожелания и дъждовни сълзи за глупости.

Противодействие - с камък на шията и достатъчно дълбок външен кенеф.Може и да помогне.

12.Пепелянка в климактериум - обикновенно държавна чиновничка или на друга нископлатена работа изискваща какво да е “више” образование - повод за особена гордост, с две или повече деца и неуспешен брак.Прелива от злоба към целия свят, мрази всичко което не е присъщо на нея - религия, народност, етнос, образование, добри и положителни качества.Гордее се само с празни неща - етническа принадлежност, спортисти от нейната етническа принадлежност, бездарни поети и писатели от нейната етническа принадлежност, и други.Изживява се като стожер на доброто, прекрасно същество, пренесено в жертва на жестоката реалност от тайнствени зли сили.Рядко говори за себе си понеже осъзнава че живота и се характеризира с една единствена дума - КАТАСТРОФА.

Противодействие - събличате я гола пред огледало.Ще мълчи една седмица.Може и повече

13.Некадърната поетеса - същото като пепелянката в климактериум, но с твърдо убеждение че е талант.Всестранното и развитие води до писането на поезия и проза, съчиняването на от песни до цели опери и концерти за 3 оркестъра и певческия хор на китайската армия.Обикновенно е мърлява домакиня, некадърна майка и трагедия като съпруга.Житейското и поприще се състои в намирането на желаещи да изслушат последните и творения или мнения.Никога не и омръзва да говори за себе си, дружи само със себеподобни макар и трудно.С откриването на интернет намира златната среда за личностното си израстване като талант.Пада си по окултизъм, зодии и пр, като единственото което се опитва да докаже от тях е че нейното раждане е под особена звезда, която предсказва безсмъртие в очите на хората ценящи културата.Заобикалящите я/го, разбира се не са от тях.

Противодействие - куршум с обеднен уран.Може и с обогатен.
HEXE
HEXE

Female
Брой мнения : 631
Age : 62
Registration date : 06.11.2007

https://rigas.bulgarianforum.net/profile.forum

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 7 Empty Re: Вицове

Писане  Realistka Вто 09 Юни 2009, 15:57

HEXE написа:
13 вида форумни/блогови типажа

1. Спамерът - за него е въпрос на чест никога да не напише мнение, което е смислено, по-дълго от едно изречение или пък изобщо има нещо общо с темата. Любимият му препинателен знак (а често и единственият който ползва) е смайлито. Еволюирала разновидност на спамера е мистър Постинг - потребителят, който явно цели да влезе в книгата на Гинес, отговаряйки денонощно и систематично на абсолютно всяко чуждо мнение, а често и на собствените си.
Противодействие - също както хлебарките, спамерите и спамът не могат да бъдат премахнати. Смята се, че продуктите на RAID (BAN и BAN+) могат поне да облекчат проблема.
2. Тролът - обикновено публикува само едно явно провокативно мнение и след това просто се наслаждава на последвалата верижна реакция. Така например във форум за автолюбители той ще изтъкне колко здравословно е ходенето пеша, а във форум за компютърни игри ще обясни, че геймингът е детинско и откровено малоумно занимание.
Противодействие - решението е учудващо просто - игнорирайте го и той ще си тръгне разочарован. Както знаем от D&D, огън и киселина също помагат.

3. Модераторът - подобно на босовете в компютърните игри, той има уникални способности и точно това го прави особено страховита заплаха. Твърди, че съблюдава за спазването на правилата на форумите, но реалната му и очевидна за всички цел е да наложи режим на терор и диктатура, в който никой потребител да не смее да поства под страх от смъртно наказание.
Противодействие - ако нищо друго не работи, пробвайте да спазвате правилата. Може да не ви се вярва, но помага.

4. Адвокатът (на дявола) - той е замесен във всеки спор и винаги е прав, дори когато твърди, че черното е бяло. Никога не мирясва, аргументите му не се изчерпват и най-голямата радост за него е да си намери друг адвокат, с който да си спорят. Чете чуждите мнения избирателно и само по диагонал.
Противодействие - съгласете се с него, че черното е бяло. Това ще го обърка и направи безобиден.

5. Патриотът - това е човека, който на 3-ти март поства задължителната тема - ” DA SE GORDEEM, 4E SME BYLGARI, BRATIA! ” (на латиница с главни букви), а през останалото време от годината недоволства от това в колко скапана държава живее и от какви идиоти е заобиколен (обикновено също на латиница и с главни букви).
Противодействие - публикувайте националният химн - той ще изпадне в патриотичен екстаз и временно ще спре да се оплаква.

6. Интелектуалецът - за да каже това, което другите изразяват с 2-3 изречения, той изписва поне страница и половина, освен това използва думи, които само той разбира (например “патина”, “ктитор” или “полеандрия”). Това не води до проблеми, тъй като и без това никой не чете мненията му. Обича да цитира прочути личности, независимо дали цитатите имат дори бегла връзка с дискутираната тема.
Противодействие - като цяло е безвреден и няма нужда от противодействие, само не се опитвайте да четете публикуваните от него мнения.

7. Хлапето - възрастта описана в профила му, е някъде 12-13, но реално е на 5-6, тъй като е от онези, на които им липсват първите седем години. Много обича да си общува с други хора и утроява комуникацията при какъвто и да е признак за обратна връзка. Представлява идеална илюстрация за недостатъците на реформите в образователната ни система.
Противодействие - Също като Уили Койота, хлапето се завръща с подновени сили, независимо какво ще му причините.

8. Хакерът - говори на езика L33T и най-голямата радост за него е да научи или да налучка някакси паролата ви и да направи куп глупости от ваше име. Реалните му познания за компютри са от минимални до никакви.
Противодействие - За щастие има сигурен начин да се предпазите от атаките му. Той е **deleted/2@#Teh L33t h4xOR W4S h3R3_23@I OwnZ0r j00 I4m4ZZ!***

9. Лъркерът - той се е регистрирал, но стои във сянка, никога нищо не казва и няма как да разберете какво ви крои, преди да е станало твърде късно. Изключително опасен, защото изненадващо може да почне да поства и да се окаже, че принадлежи към някой от другите типове.
Противодействие - не е известно.

10. Сърдитко Петко - този потребител винаги се засяга, приема всичко като лична нападка срещу себе си и периодически си тръгва завинаги от форума - в неговия случай “завинаги” означава период от 2 до 6 дни.
Противодействие - вижте послеписа и сложете нещо подобно в подписа си.

11.Инфантилката - заета с дълбоката трагичност, на преоткриването на самата/самия себе си, измерването на дълбочините на многострадалната си душа, обрисуването на собствения си индивидуален профил, и установяването на “какъв човек съм аз”.Празно същество, преливащо от пусто в по-пусто, заето с инфантилния си вътрешен свят на розови мечета, самоделни бездарни стихчета, поредната си “голяма” любов, или други емоции касаещи ниската част на корема.Пише дълги постинги, в които на около 80 места се самоцитира, често споменавани са фразите “АЗ СМЯТАМ”, “АЗ МИСЛЯ”, “АЗ СЪМ ТАКЪВ ЧОВЕК”, “МОЕТО МНЕНИЕ”.Писанията изобилстват от препратки към други творби на въпросния криичър.Комуникацията с подобни създания изобилства от целувки, прегръдки, слънчеви пожелания и дъждовни сълзи за глупости.

Противодействие - с камък на шията и достатъчно дълбок външен кенеф.Може и да помогне.

12.Пепелянка в климактериум - обикновенно държавна чиновничка или на друга нископлатена работа изискваща какво да е “више” образование - повод за особена гордост, с две или повече деца и неуспешен брак.Прелива от злоба към целия свят, мрази всичко което не е присъщо на нея - религия, народност, етнос, образование, добри и положителни качества.Гордее се само с празни неща - етническа принадлежност, спортисти от нейната етническа принадлежност, бездарни поети и писатели от нейната етническа принадлежност, и други.Изживява се като стожер на доброто, прекрасно същество, пренесено в жертва на жестоката реалност от тайнствени зли сили.Рядко говори за себе си понеже осъзнава че живота и се характеризира с една единствена дума - КАТАСТРОФА.

Противодействие - събличате я гола пред огледало.Ще мълчи една седмица.Може и повече

13.Некадърната поетеса - същото като пепелянката в климактериум, но с твърдо убеждение че е талант.Всестранното и развитие води до писането на поезия и проза, съчиняването на от песни до цели опери и концерти за 3 оркестъра и певческия хор на китайската армия.Обикновенно е мърлява домакиня, некадърна майка и трагедия като съпруга.Житейското и поприще се състои в намирането на желаещи да изслушат последните и творения или мнения.Никога не и омръзва да говори за себе си, дружи само със себеподобни макар и трудно.С откриването на интернет намира златната среда за личностното си израстване като талант.Пада си по окултизъм, зодии и пр, като единственото което се опитва да докаже от тях е че нейното раждане е под особена звезда, която предсказва безсмъртие в очите на хората ценящи културата.Заобикалящите я/го, разбира се не са от тях.

Противодействие - куршум с обеднен уран.Може и с обогатен.
Чочо,
не съм го прочела, но съм шашната от този темплейт... Laughing
Виждаш ли как се работи в информационното общество - copy/paste...и чиста работа. Довечера като си почивам ще се ограмотя.. Laughing Laughing сега нямам душевни сили за толкова дълъг текст....
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 7 Empty Re: Вицове

Писане  HEXE Вто 09 Юни 2009, 16:10

- Истински десебар ли сте?
Както и невръстните десебарчета знаят, агентите на Държавна сигурност са навсякъде. Те следят всяка ваша крачка и се опитват да ви унищожат. Борбата срещу комунизма изисква бдителност.


Ето защо е необходимо да проверявате щателно лоялността на тези, които твърдят че ви симпатизират. Врагът използва всички възможности на научно-техническия прогрес и вие трябва да разполагате със средство, с което да го разобличите.


Затова предлагаме на вашето височайшо внимание тест, който безотказно ще разкрие комунистическата същност на предателите:


Въпрос 1:

Държите ли портрет на Иван Костов у дома си?

а) Да, в хола. Размери – три на два метра. С абаносова рамка.
б) Да, но го крия под леглото като дойдат гости.
в) Да, под формата на аватарче в blog.bg. Там е моят дом.
г) Не, аз съм комунист.




Въпрос2:

Как реагирате на командата „Кой не скача е червен“?

а) Излизам от колата, скачам и във въздуха козирувам.
б) Подрипвам плахо, защото работя като алпинист-бояджия.
в) Скачам с тъмносиния парашут
г) Стоя на място. Аз съм гаден комунист.




Въпрос 3:

Защо падна шенгенската бариера?

а) Заради сините очи на Надето Михайлова.
б) Заради сините теменужки на Елена Костова.
в) Заради сините сенки под очите на Иван Костов.
г) Нас червеното знаме роди ни!




Въпрос 4:

Кой е най-великият реформатор на България?

а) Иван Костов, той реформира Вселената в лето господне 1997.
б) Дим Дуков, да живей сексуалната реформа!
в) Султан Баязид „Светкавицата“.
г) Вълко Червенков.


Въпрос 5:

Смятате ли, че хората от други градове, живущи в София, трябва да се махнат?

а) Да, селяните съсипаха София!
б) Да, след което да бъдат депортирани в Аушвиц.
в) Да, заедно с Бойко Борисов, Слави Трифонов и комунистите...
г) Не, аз съм комунист.


Въпрос 6:

Добра ли беше приватизацията на повечето държавни предприятия, според вас?




а) Да, нагуших се като поп. Но не съм Иван Костов, той нищичко не е пипнал.
б) Дотук добре, но има още за приватизиране.
в) Никога не е имало приватизация.
г) Не беше добра, аз съм комунист, все пак!




Въпрос 7:


Кога живеехте по-добре – преди или след 1989 г.

а) До 1997 управляваха комунистите, след това четири години живях отлично. И извeднъж през 2001 пак заживях ужасно...
б) Не съм бил роден преди 1989 г., но въпреки това знам, че е било страшно. Имало е дракони, които са изяждали хората и един лош Диктатор, който ги е набучвал на колове и един мармот.....
в) То това живот ли е?!
г) Преди 1989 г., естествено. Аз съм комунист.




Въпрос 8:

Какво мислите за Иван Костов?


а) Аз нямам право да мисля за Командира! Той мисли за всички нас.
б) Мисля, че трябва да стане император. В момента комунистите го подтискат и той не може да изяви лидерските си способности. И е много нещастен.
в) Смятам, че простият български народ не го разбира и следователно – не го заслужава. Да, така смятам...
г) Смятам, че е продажна свиня. Аз съм комунист!


И така, подлите комуняги няма как да избегнат умишлено поставените им капани в теста. Една грешна стъпка и мръсната им болшевишка душица ще бъде извадена на показ пред света.


Приятели, съмишленици, десебари! Раздайте този тест на всички ваши познати! Нека разобличим злото и заживеем в един по-добър свят! Командирът ще ни води в борбата!
HEXE
HEXE

Female
Брой мнения : 631
Age : 62
Registration date : 06.11.2007

https://rigas.bulgarianforum.net/profile.forum

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 7 Empty Re: Вицове

Писане  Лаик Вто 09 Юни 2009, 17:08

https://www.youtube.com/watch?v=7nYHOUPazy4&eurl=http%3A%2F%2Fantibsp%2Eblogspot%2Ecom%2F2009%2F06%2Fbulgar%2Dbg%2Ehtml&feature=player_embedded
Лаик
Лаик

Male
Брой мнения : 884
Age : 52
Registration date : 07.11.2007

http://www.toto.bg/

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 7 Empty Re: Вицове

Писане  nikiforov Вто 09 Юни 2009, 20:18

pastеЪТ си заслужава .... Very Happy доста точни наблюдения
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 7 Empty Re: Вицове

Писане  Realistka Вто 09 Юни 2009, 20:21

nikiforov написа:pastеЪТ си заслужава .... Very Happy доста точни наблюдения
Кой от pasteОВЕТЕ имаш предвид? Very Happy
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 7 Empty Re: Вицове

Писане  nikiforov Вто 09 Юни 2009, 20:33

Realistka написа:
nikiforov написа:pastеЪТ си заслужава .... Very Happy доста точни наблюдения
Кой от pasteОВЕТЕ имаш предвид? Very Happy

и трите , макар с последното са ме "крали" - преди три-четири години ,че и повече бях написал нещо подобно - "стани богат "
не знам дали го пазя !??
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 7 Empty Re: Вицове

Писане  Realistka Вто 09 Юни 2009, 20:38

nikiforov написа:
Realistka написа:
nikiforov написа:pastеЪТ си заслужава .... Very Happy доста точни наблюдения
Кой от pasteОВЕТЕ имаш предвид? Very Happy

и трите , макар с последното са ме "крали" - преди три-четири години ,че и повече бях написал нещо подобно - "стани богат "
не знам дали го пазя !??
Ти имаше не едно, а няколко много силни попадения...жалко, ако не ги пазиш... Very Happy
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 7 Empty Re: Вицове

Писане  HEXE Вто 09 Юни 2009, 20:39

“мъдрост” е да различаваш фундаменталната истина от фундаменталните клишета
HEXE
HEXE

Female
Брой мнения : 631
Age : 62
Registration date : 06.11.2007

https://rigas.bulgarianforum.net/profile.forum

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 7 Empty цитат

Писане  nikiforov Вто 09 Юни 2009, 20:43

"Толкова се ядосах, че минах със 160 през една локва и омазах 5-6 селяни комунисти*, дето чакаха на спирката. Хак да им е, да си ходят на село!"

*селски комунистически педали щеше да и връхта ! Very Happy


Последната промяна е направена от nikiforov на Вто 09 Юни 2009, 20:46; мнението е било променяно общо 1 път
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 7 Empty Re: Вицове

Писане  Realistka Вто 09 Юни 2009, 20:45

nikiforov написа:"Толкова се ядосах, че минах със 160 през една локва и омазах 5-6 селяни комунисти*, дето чакаха на спирката. Хак да им е, да си ходят на село!"

*селски комунистически педали щеше да и връхта ! Very Happy

Чие откровение е това?!
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 7 Empty Re: Вицове

Писане  nikiforov Вто 09 Юни 2009, 20:48

нямам идея , може HEXE да знае ?
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 7 Empty Re: Вицове

Писане  HEXE Вто 09 Юни 2009, 20:51

http://rationalnumber.blog.bg/
HEXE
HEXE

Female
Брой мнения : 631
Age : 62
Registration date : 06.11.2007

https://rigas.bulgarianforum.net/profile.forum

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 7 Empty Re: Вицове

Писане  Realistka Вто 09 Юни 2009, 20:58

HEXE написа:http://rationalnumber.blog.bg/

Нахъсен, гневен последовател на Маркс, Енгелс, Ленин, Сталин и бай Тошо... Laughing Laughing а да не забравя и Людмила, Евгенийка и Тошко Славков...
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 7 Empty Re: Вицове

Писане  HEXE Вто 09 Юни 2009, 21:03

Realistka написа:
HEXE написа:http://rationalnumber.blog.bg/

Нахъсен, гневен последовател на Маркс, Енгелс, Ленин, Сталин и бай Тошо... Laughing Laughing а да не забравя и Людмила, Евленийка и Тошко Славков...
Млад човек който трудно движи крака в калта,тази която аз и Вие и много други направихме.... Very Happy
HEXE
HEXE

Female
Брой мнения : 631
Age : 62
Registration date : 06.11.2007

https://rigas.bulgarianforum.net/profile.forum

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 7 Empty Re: Вицове

Писане  nikiforov Вто 09 Юни 2009, 21:08

щеше да е "неимоверен талант" ако дядо му е бил репресиран след девети ...
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 7 Empty Re: Вицове

Писане  Realistka Вто 09 Юни 2009, 21:09

HEXE написа:
Realistka написа:
HEXE написа:http://rationalnumber.blog.bg/

Нахъсен, гневен последовател на Маркс, Енгелс, Ленин, Сталин и бай Тошо... Laughing Laughing а да не забравя и Людмила, Евленийка и Тошко Славков...
Млад човек който трудно движи крака в калта,тази която аз и Вие и много други направихме.... Very Happy

Вие с какво право ме причислявате във Вашата компания...
А за калта - моля да си мерите приказките.
Надявам се да съм ясна!
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 7 Empty Re: Вицове

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 7 от 16 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите