Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

+23
jovina
HEXE
Admin
gigatev
Realistka
(anika-1)
Sonia
(TiUG)
Надя
(Иван)
Таки
Помощ, граждани!
(Натали)
Логик
komarKo
Homan
chocho
blag009
nikiforov
Лаик
(Българанъ)
сноб
Boabab
27 posters

Страница 14 от 32 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 23 ... 32  Next

Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 14 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  (Иван) Чет 22 Май 2008, 14:57

Надя написа:Иване, има нещо вярно в това, което казваш. И в действителност т.н. леви у нас повече се страхуват от моите истини, отколкото десните. Smile

Разбираемо е. Никой не обича да му прозират лекетата, а ти всячески им ги напомняш. Razz

(Нищо лично към теб. Дори си ми забавна.)

(Иван)

Брой мнения : 79
Registration date : 18.05.2008

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 14 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  Надя Чет 22 Май 2008, 15:15

Иван написа:
Надя написа:Иване, има нещо вярно в това, което казваш. И в действителност т.н. леви у нас повече се страхуват от моите истини, отколкото десните. Smile

Разбираемо е. Никой не обича да му прозират лекетата, а ти всячески им ги напомняш. Razz

(Нищо лично към теб. Дори си ми забавна.)
Така е, днешните леви не желаят да имат нищо общо с истинските комунисти и колкото повече се дистанцират от тях, толкова повече се вижда, колко са леви. Колкото по на високо се катерели маймуните, толкова повече им лъсвал червения ..... Neutral
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 14 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  (Иван) Чет 22 Май 2008, 15:42

Надя написа:
Иван написа:
Надя написа:Иване, има нещо вярно в това, което казваш. И в действителност т.н. леви у нас повече се страхуват от моите истини, отколкото десните. Smile

Разбираемо е. Никой не обича да му прозират лекетата, а ти всячески им ги напомняш. Razz

(Нищо лично към теб. Дори си ми забавна.)
Така е, днешните леви не желаят да имат нищо общо с истинските комунисти и колкото повече се дистанцират от тях, толкова повече се вижда, колко са леви. Колкото по на високо се катерели маймуните, толкова повече им лъсвал червения ..... Neutral

За червения ..... си права, ама те се стремят да прехвърлят всичко в раздел "Грешки в миналото", като искат и ..... да заменят с друг. Е, това не става! Той си е един, до гроб.

(Иван)

Брой мнения : 79
Registration date : 18.05.2008

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 14 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  Надя Чет 22 Май 2008, 15:58

Иване, ти откъде идиш? Neutral
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 14 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  Помощ, граждани! Чет 22 Май 2008, 15:59

от центъра на София

Razz
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 14 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  (Иван) Чет 22 Май 2008, 16:08

Надя написа:Иване, ти откъде идиш? Neutral

От реалния свят, не съм от секънд лайф. Wink

(Иван)

Брой мнения : 79
Registration date : 18.05.2008

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 14 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  (Натали) Чет 22 Май 2008, 16:16

Иван написа:
Смени боба. Този не познава.

Медияпулска воня се разнася и от теб.
Що ли не го духаш, "автентично десен". Arrow

(Натали)

Брой мнения : 766
Registration date : 17.04.2008

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 14 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  Надя Чет 22 Май 2008, 16:50

Иван написа:
Надя написа:Иване, ти откъде идиш? Neutral

От реалния свят, не съм от секънд лайф. Wink
А, остана и да си "дух" като мен, тогава хептен щяхме да си паснем. Neutral
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 14 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  (Иван) Чет 22 Май 2008, 19:38

Натали написа:
Иван написа:
Смени боба. Този не познава.

Медияпулска воня се разнася и от теб.
Що ли не го духаш, "автентично десен". Arrow

Пак не позна. Или купуваш преоценен боб или не умееш да го хвърляш.
Последното може да се дължи и на напреднал ревматизъм.
Приятелски съвет - лекувай се.

(Иван)

Брой мнения : 79
Registration date : 18.05.2008

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 14 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  Boabab Чет 22 Май 2008, 21:28

Натали, Велзевул не е бил никога десен.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 14 Empty Натали, Велзевул не е бил никога десен

Писане  Таки Чет 22 Май 2008, 21:32

Боабабе, да не се окаже и твоят боб червясал ... Или ти гледаш на кристално кълбо ? Very Happy
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 14 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  (Натали) Чет 22 Май 2008, 21:36

Boabab написа:Натали, Велзевул не е бил никога десен.

Когато Велзевул не прекалявяше, беше много забавен, независимо десен ли е или ляв. Не знам защо Сноба толкова му се връзваше, като той пишеше, че била "Прасунгер", аз се смях със сълзи, защото това беше възможно най-невероятното твърдение на света. Велзевул сбърка, едва като почна да напада тук хората поголовно и се сприятели с легионерите. Те му изядоха хляба, както един ден ще излапат и този на Ментето. Но Велзевулчо е много забавен, когато поиска, признавам, че има мигове, когато ми липсва тук.

Ала, според мен, той определено не е "Иван"; този "Иван" е доста голям злобар и е акцентуван по Ригас освен това. А такива са само легионерстващите извратеняци.

(Натали)

Брой мнения : 766
Registration date : 17.04.2008

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 14 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  Boabab Чет 22 Май 2008, 21:39

Таки написа:Боабабе, да не се окаже и твоят боб червясал ... Или ти гледаш на кристално кълбо ? Very Happy

Да не искате да кажете, че е Тъпич? Хайде бе, Тъпич да се мота тук след като осра под диригентската палка на Гевезистка Медияпул. Би било върхът на самозабиването.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 14 Empty и е акцентуван по Ригас освен това

Писане  Таки Чет 22 Май 2008, 21:44

Наталия, личи си, че си 'стара форумна къща' . И аз вече се научих да разпознавам някои неща след първите думи ..

Пожелавам ти успех в предстоящите писменни дела и се надявам да се обаждаш по-често. Че и мен няма да ме има 5 дена, да не вземат да се развъдят ангелчета тук, в отсъствие на двама видни дяволи .. Twisted Evil
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 14 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  (Натали) Чет 22 Май 2008, 21:47

Има такова съмнение. Аз също съм много против този човек и дивотиите, които извърши в Медияпул, но запазвам едно съмнение все пак. Милен твърди, че Чосич е много зает, за да се занимава с форуми. Аз вярвам на Милен за това.

По-скоро е някой акцентуван по Ригас, такива са малцина, така че ще стане ясно кой е, като се осере. Те не чакат много, не задържат в себе си дълго продуктите си.

Но е отврат, че са толкова нагли и искат този форум да го постигне съдбата на другия. Ала те не могат другояче, това са интернет зомбита. Болни хорица. Very Happy

(Натали)

Брой мнения : 766
Registration date : 17.04.2008

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 14 Empty Боябабе,

Писане  Таки Чет 22 Май 2008, 21:48

Ако питаш мен, Пипетка Щерн, отец Еупрепий, Емел или Ринго Пеев, всички ще ти кажем в един глас, че няма значение 'кой' , а 'какво' . Very Happy
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 14 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  Boabab Чет 22 Май 2008, 21:51

Аз не твърдя че е Тъпич, но също твърдя, че Тъпич обича да се развлича, тъкмо когато е зает, тъкмо така Very Happy . Всъщност ако Иван пише всеки ден ще се окаже, че не е зает, и чак тогава може да се каже, че не е "заетия", но изключително умен в тъпотата си Тъпич. Very Happy
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 14 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  (Натали) Чет 22 Май 2008, 21:54

Таки написа:Наталия, личи си, че си 'стара форумна къща' . И аз вече се научих да разпознавам някои неща след първите думи ..

Пожелавам ти успех в предстоящите писменни дела и се надявам да се обаждаш по-често. Че и мен няма да ме има 5 дена, да не вземат да се развъдят ангелчета тук, в отсъствие на двама видни дяволи .. Twisted Evil

Мерси, Ригас, наслаждавам се на последните си няколко свободни дни.

Да, и форумната "старост", а и езиковите занимания помагат да се разбира бързо за какво става дума. Хората не са толкова умни, а легионерите са само непрекъснат извор на смях с претенциите си за "умност" и "изисканост". Много се кисках веднъж, като Извратеняка беше изнесъл на показ един евтин и гаден немски ликьор и се комкаше с него, изживявайки се като английски лорд. Лорд под стълбището на перачките.

Ха, наздравичката! Twisted Evil

(Натали)

Брой мнения : 766
Registration date : 17.04.2008

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 14 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  (Натали) Чет 22 Май 2008, 21:57

Boabab написа:Аз не твърдя че е Тъпич, но също твърдя, че Тъпич обича да се развлича, тъкмо когато е зает, тъкмо така Very Happy . Всъщност ако Иван пише всеки ден ще се окаже, че не е зает, и чак тогава може да се каже, че не е "заетия", но изключително умен в тъпотата си Тъпич. Very Happy

Не знам, Боабабе, а и няма значение. Остави го да се осере, ще го познаем по миризмата.

Ако е приятел, ще се обади накрая кой е. Ако не, ще мълчи и ще крие самоличността си като "Надка".

(Натали)

Брой мнения : 766
Registration date : 17.04.2008

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 14 Empty Писменни дела

Писане  Таки Чет 22 Май 2008, 22:03

Наздраве, Наталия!

Сега си давам сметка, че ми предстои да изнеса научен доклад на речта омайна, сладка, след цели 26 години !

През този период съм участвал 4-5 пъти на международни конференции в РБ (с Н или без Н отпред) , но докладите са били все на английски. Не че се притеснявам от 'ежедневната реч' ( смятат, че съм дори добър разказвач ) , но загубата на навик в българската научна терминология може да си каже думата. А не би ми се искало да замествам български научни термини с английски.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 14 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  Boabab Чет 22 Май 2008, 22:17

Няма страшно, Ригас. При всяко положение словата и изразите с патина са по-ценни.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 14 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  Boabab Чет 22 Май 2008, 22:17

Натали написа:
Boabab написа:Аз не твърдя че е Тъпич, но също твърдя, че Тъпич обича да се развлича, тъкмо когато е зает, тъкмо така Very Happy . Всъщност ако Иван пише всеки ден ще се окаже, че не е зает, и чак тогава може да се каже, че не е "заетия", но изключително умен в тъпотата си Тъпич. Very Happy

Не знам, Боабабе, а и няма значение. Остави го да се осере, ще го познаем по миризмата.

Ако е приятел, ще се обади накрая кой е. Ако не, ще мълчи и ще крие самоличността си като "Надка".

За мен има вероятност и да е някой от нормализираните.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 14 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  Boabab Чет 22 Май 2008, 22:20

Натали, нрави ли ти се туй:

http://www.de-zorata.de/forum/index.php?topic=101.msg11277;topicseen#msg11277
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 14 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  (Натали) Чет 22 Май 2008, 22:45

Boabab написа:Натали, нрави ли ти се туй:

http://www.de-zorata.de/forum/index.php?topic=101.msg11277;topicseen#msg11277

Не, Боабабе, чела съм по-добри неща от този автор, и, колкото и да е странно, дори съм писала за тях. Хубавото му на този форум е, че не сме принудени непрекъснато да се цитираме и четкаме един друг. Прекалената хармония убива творчеството. Very Happy

(Натали)

Брой мнения : 766
Registration date : 17.04.2008

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 14 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  (Натали) Чет 22 Май 2008, 22:53

Таки написа:Наздраве, Наталия!

Сега си давам сметка, че ми предстои да изнеса научен доклад на речта омайна, сладка, след цели 26 години !

През този период съм участвал 4-5 пъти на международни конференции в РБ (с Н или без Н отпред) , но докладите са били все на английски. Не че се притеснявам от 'ежедневната реч' ( смятат, че съм дори добър разказвач ) , но загубата на навик в българската научна терминология може да си каже думата. А не би ми се искало да замествам български научни термини с английски.

Ригас, един приятел, когото ценя, каза веднъж: "Всички говорим за "Кандид", но никой от нас не го е чел!" Е, аз бях на 23, когато прочетох "Кандид". След това признание, смятам, че мога да прочета и доклада ти, ако го публикуваш. Мога и телефония указател, но вече за добра сума. Смятам, че ще се справиш с "речта омайна", макар че фонетиката на един език е всъщност най-трудното му нещо.

Не мога да прочета Владимир Зарев, ако ще и да ме отстрелят. И Моми не мога да чета, така се оказа. За всичко друго ме имай предвид. bom

Лека нощ!

(Натали)

Брой мнения : 766
Registration date : 17.04.2008

Върнете се в началото Go down

Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и - Page 14 Empty Re: Дискусии по повод изяви на медии, журналисти, общественици и

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 14 от 32 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 23 ... 32  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите