Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1

+20
gigatev
(Apostol na Svobodata)
blag009
дечо
pheras
Лаик
Надя
nikiforov
chocho
Радомир
komarKo
Помощ, граждани!
Логик
Робърт Боев
Homan
Boabab
Admin
Агата
Таки
Realistka
24 posters

Страница 23 от 41 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 41  Next

Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 23 Empty Каква стана тая ... събор надпяване ...

Писане  Таки Нед 03 Май 2009, 11:00

Реалистка се отказва да ме просвещава, а гигатев още повече ме обърква. Значи, имало тайни и явни ченгета и Юруков принадлежал към втората категория. Да допуснем. Тогава възниква втора огромна апория: как един човек с опита на ген Димо Гяуров не можа да разпознае ченгето в човека, станал преди две години лидер на партията МУ ? Реалистка веднага го разпозна, а той - не ! Не трябва ли и Гяуров да бъде предложен утре за наказание, поради престъпна немарливост или умишлено укриване на ченгето ?

Майтапа настрана, аз продължава да се надявам на някакви разяснения. Щом Реалистка написа това, което написа, значи тя има нещо предвид. Ако методът е годен за разпознаване само на български ченгета, а не на гръцки, американски и пр. , за мен той не би бил от особена полза. Но нали имаме и десетки форумн членове, живеещи в България .. аз и заради тях.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 23 Empty Re: Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1

Писане  Realistka Нед 03 Май 2009, 12:12

Таки написа:Реалистка се отказва да ме просвещава, а гигатев още повече ме обърква. Значи, имало тайни и явни ченгета и Юруков принадлежал към втората категория. Да допуснем. Тогава възниква втора огромна апория: как един човек с опита на ген Димо Гяуров не можа да разпознае ченгето в човека, станал преди две години лидер на партията МУ ? Реалистка веднага го разпозна, а той - не ! Не трябва ли и Гяуров да бъде предложен утре за наказание, поради престъпна немарливост или умишлено укриване на ченгето ?

Майтапа настрана, аз продължава да се надявам на някакви разяснения. Щом Реалистка написа това, което написа, значи тя има нещо предвид. Ако методът е годен за разпознаване само на български ченгета, а не на гръцки, американски и пр. , за мен той не би бил от особена полза. Но нали имаме и десетки форумн членове, живеещи в България .. аз и заради тях.
К'во аз ще те просвещавам?! К'во има за просвещаване?!
Тоя като го погледнеш не му ли виждаш милицайската физиономия...? Те са като произведени на матрица. Гледа тъпо. Пострижката му милицайска. Говори тъпо. Този формалният лидер (Цветан Цветанов) и той от същата матрица. Нали виждаш колко си приличат?! Братя-близнаци. Как да не ги разпозная...то няма какво да разпознаваш...те нямат и трето измерение...никаква дълбочина.
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 23 Empty Ти не се обаждай!

Писане  Realistka Нед 03 Май 2009, 12:16

gigatev написа:Абе Реалистке, не ставай нелепа със своята себеотностност и парадоксална чувствителност. По-горните закачки НЕ ВИЗИРАТ теб.
Пък и, нали знаеш: "която мома не иска да я щипят - да не се хваща на хорото"...
(Не съм Гатев, запомни това! Evil or Very Mad )
Не ме учи, моля ти се...аз си знам!
Ти каквито прилагателни набута..."нелепа", "парадоксална" ..
И запомних вече...
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 23 Empty Цветанов и Юруков

Писане  Таки Нед 03 Май 2009, 12:52

Тоя като го погледнеш не му ли виждаш милицайската физиономия...? Те са като произведени на матрица. Гледа тъпо. Пострижката му милицайска. Говори тъпо. Този формалният лидер (Цветан Цветанов) и той от същата матрица. Нали виждаш колко си приличат?! Братя-близнаци. Как да не ги разпозная...то няма какво да разпознаваш...те нямат и трето измерение...никаква дълбочина.
Реалистке, тези двамата имат доста различен background. Цветанов наистина е човек силно свързан със службите, както се вижда от тези биографични данни на Уикипедия:

Цветан Цветанов е завършил Националната спортна академия и право в УНСС. Специализирал е противодействие на глобалния тероризъм и на незаконния трафик в Генералната дирекция на полицията в Мадрид. Той е изкарал и курс по мениджмънт в Розуелската международна правоохранителна академия в Ню Мексико, САЩ. Изкарал е специализация и в Сикрет сървис във Вашингтон. Завършил е курсове на ФБР, Департамента за вътрешна сигурност на САЩ. Носител на много награди от Франция, Испания, САЩ и Швеция.
Може да се смаеш, но аз го намирам за доста о'правен и, във всички случаи, по-надарен и интелигентен от лидера му Бойко.

Юруков има доста различен профил:

Завършва 9-та Френска езикова гимназия „Алфонс дьо Ламартин“, след което учи в Софийския университет „Св. Климент Охридски“. През 1990 г. се дипломира със специалност „Философия“. През 1994 г. основава фирмата „Балкам“ АД, чиято основна дейност е международна търговия и внос на сурово кафе и ядки. През 1997 основава „Спетема кафе“, специализирана в производството на кафе, а през 2004 г. открива и собствена фабрика за кафе. През 2000 година е назначен за почетен консул на Република Казахстан в България. От 1998 г. издава сп. „Философски форум“. Той е и президент на Българската федерация по айкидо.
Добавям, че Юруков е член на СДС от 2003 г. Той отрича да е имал връзка със старите служби, но четох твърдения, че е бил действащ агент (може би "замразен").

Аз продължавам да се питам на какво основание СДС обвинява официално БСП и ДПС в съучастие при събирането на подписи за паралелната регистрация на СДС. Не мисля, че това може да стане без явни доказателства, защото са въвлечени хиляди хора и при такава масовост тайните се запазват много трудно.

- - - - - - - - - -

Би ли изкоментирала следното становище на нашия форумен член Апостола на Свободата, написано в новите "Безпризорни"?

А надеждата я виждам само и единствено в обединената синя опозиция.
Виждам надеждата в забрана на партия "АТАКА", и чрез тази забрана да се забрани в последствие и ДПС, за да станем бяла държава без партии на етническа основа.
Даже ГЕРБ като членове на ЕНП трябва да бъдат принудени да играят в пакет със СДС и ДСБ.
Такава е истината според мен! Вместо Изповед-Апостола на Свободата!
Две партии забранени, трета, най-голямата - с принуда да играе в пакет със СК .. Не е ли много несвободна тази Апостолска "свобода" ? Не знам защо не е включил и БСП в забраната ... Evil or Very Mad
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 23 Empty Шашната съм...

Писане  Realistka Нед 03 Май 2009, 13:28

За пръв път чета биографиите на Those Magnificent Men with Their Flying Machines в Уикипедията...
Нямам думи! Онемях! Cool
То не са езикови гимназии, владеене на езици, специализации на Запад...
За Пламен Юруков си изпуснал да отбележиш, че е завършил философия, когато е бил на 26 годинки! Не е лошо.Издълбоко ги е учил основите на философията...
И още, че е консул на Казахстан от 2000 г. - не е лошо! ще им вари кафе при посещенията...а жена му работи в гробищата (доколкото схващам) Laughing Laughing
А биографията на Цветан Цветанов ме изпълни с печал...толкова специализации, толкова чудо! И все на Запад...
Не ми се коментира нищо...извинявай!
Омаломощена съм от наученото... cyclops cyclops пукна ми се главата!
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 23 Empty Философът Юруков

Писане  Таки Нед 03 Май 2009, 13:40

За Пламен Юруков си изпуснал да отбележиш, че е завършил философия, когато е бил на 26 годинки! Не е лошо.Издълбоко ги е учил основите на философията...
Е, той си признава, между редовете, че е имало някакво забавяне или прекъсване.. А може би е изчакал промените, та да не завърши с комунистическа диплома, както аз, ти и толкова други демократи ? Wink
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 23 Empty Аз си трая...

Писане  Realistka Пон 04 Май 2009, 12:29

Таки написа:
За Пламен Юруков си изпуснал да отбележиш, че е завършил философия, когато е бил на 26 годинки! Не е лошо.Издълбоко ги е учил основите на философията...
Е, той си признава, между редовете, че е имало някакво забавяне или прекъсване.. А може би е изчакал промените, та да не завърши с комунистическа диплома, както аз, ти и толкова други демократи ? Wink
С тези соцдипломи за къде съм...
Уж и аз се писах кафеджийка, но не ме направиха председател на организацията, както Пламен Юруков - бързешком, хоп-троп и председател...
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 23 Empty Сега е моментът !

Писане  Таки Пон 04 Май 2009, 12:38

Уж и аз се писах кафеджийка, но не ме направиха председател на организацията, както Пламен Юруков - бързешком, хоп-троп и председател...
Реалистке, не изпускай мига' ! Както са го изгонили Юруков от СДС, хоп-троп, осигуряваш му едно он-лайн тук срещу цяла година безплатно снабдяване с кафе! Very Happy

Възмутени сини гласове от залата: - Ние не пием ТУРСКО кафе ! !
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 23 Empty Помниш ли...

Писане  Realistka Пон 04 Май 2009, 13:18

Таки написа:
Уж и аз се писах кафеджийка, но не ме направиха председател на организацията, както Пламен Юруков - бързешком, хоп-троп и председател...
Реалистке, не изпускай мига' ! Както са го изгонили Юруков от СДС, хоп-троп, осигуряваш му едно он-лайн тук срещу цяла година безплатно снабдяване с кафе! Very Happy

Възмутени сини гласове от залата: - Ние не пием ТУРСКО кафе ! !
Като каза ТУРСКО кафе и се сетих...спомняш ли си тази мърлява соцсладкарница на Орлов мост (в кооперацията "Царевец") на един изръфан картон, откъснат от кутия за вафли, поставен до касата пишеше: ТУРСКОТО КАФЕ Е ВИЕТНАМСКО Ха-ха-ха! Laughing Laughing Laughing

Ей, няма да ме направят председател!

Не! Няма!

Толкова съм властолюбива а не ми върви и не ми върви...не мога да прегърна властта, за да се пожертвам за доброто на народа!
При мен има една жертвоготовност, ама...никс! Wink
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 23 Empty ТУРСКОТО КАФЕ Е ВИЕТНАМСКО

Писане  Таки Пон 04 Май 2009, 13:28

Помня, помня.. Но, както се знае, историята се повтаря като фарс ... Днес холандският Филипс е от Хонг-Конг, японското Сони - от Тайван (има и от Полша), американският Шевролет е Даеву, а скоро големият ми син си купи американска уеб-камера от .. Виетнам.

Жена ми започва да се възмущава патриотично: кога най-после ще си купим нещо японско или германско произведено в България ? ! ? На нея принадлежи и лафът " Аз съм отчайна " ( отChina ) ..

Класически е случаят с една наша позната гъркиня, която си купила от Рим една чудесна и бая скъпичка рокля, а когато се похвалила с нея на най-добрата си приятелка, онази взела та открила малко етикетче на скрито местенце, в което пишело "Made in Greece" .
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 23 Empty Имала съм преживявания...

Писане  Realistka Пон 04 Май 2009, 13:40

Таки написа:Помня, помня.. Но, както се знае, историята се повтаря като фарс ... Днес холандският Филипс е от Хонг-Конг, японското Сони - от Тайван (има и от Полша), американският Шевролет е Даеву, а скоро големият ми син си купи американска уеб-камера от .. Виетнам.

Жена ми започва да се възмущава патриотично: кога най-после ще си купим нещо японско или германско от България ? ! ?
Бяхме на Витоша...другите нещо се щураха, аз съм останала сама на една маса с две пейки. Облегнала съм гръб на масата и съм седнала на пейката...и както събирам фотони, си гледам новите чикагски маратонки и им се радвам. В това време зад мен е седнал някакъв мъж и започва разговор: - Госпожа, тези маратонки от Илиенци ли са?! Аз обръщам глава и го поглеждам с изпепеляващ поглед! И процеждам : - Не от Илиенци, а от Чикаго! С това дадох да се разбере, че разговорът е приключил.
След много малко групата на Шаро се завръща. Тръгваме си надолу и аз възмутено разправям какви простаци се въдят из София...И едно от лицата на групата казва. - Абе я да ти видя маратонката и пада от смях...Там пише "Made in China" ..Аз наистина не бях погледнала....Дълго време след това моят "изискан" вкус беше предмет на задявки...
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 23 Empty Дълго време след това моят "изискан" вкус беше предмет на задявки...

Писане  Таки Пон 04 Май 2009, 15:02

Надявам се, че не си "отЧайна" като жена ми .. Very Happy В крайна сметка, разбирам, че маратонките са били ОК, след като не се е наложило да провериш къде са made.

Аз вече писах, че между новогодишните подаръци, които си направих, бяха и две джаджи от Чайна, при това закупени със знанието, че са от там. И двете се оказаха много прилични, така че не съм готов да пригласям винаги на хора на отЧайните.. Това, че в Китай трудът е по-евтин не означава непременно, че всичко произведено там е "евтинджос". Вярно е, че една гужа или един гусин без капка познания по електроакустика, могат с основание да разчитат повече на един продукт на холандския Royal Philips Electronics, отколкото на нейни филиали по света. Но за хора, които могат да четат проспекти и да "виждат" зад облицовки, това не е задължително. В тази област човешката ръка все по-малко се намесва в критични за качеството компоненти, а се използва главно за вторични дейности по крайното оформяне.

Иначе стои въпросът, например, при колите, където автоматизацията не е заменила още човека в редица критични фази и там една дисциплинирана и опитна ръка играе важна роля.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 23 Empty "след като не се е наложило да провериш къде са made."

Писане  Realistka Чет 07 Май 2009, 16:22

Не всякога се налага, но вече питам...
Оня ден питах...понеже правих покупка за душата...купих си едни грънци от Индонезия...
То...наистина, единствено грънци от Индонезия ми липсваха за пълното щастие, Laughing Laughing но какво пък... Very Happy
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 23 Empty грънци от Индонезия

Писане  Таки Чет 07 Май 2009, 16:33

За какво служат грънците? За цветя, за мед, за жълтици Wink .. ? Пусни една фотка ..
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 23 Empty За радост на окото и ...душата!

Писане  Realistka Чет 07 Май 2009, 17:18

Таки написа:За какво служат грънците? За цветя, за мед, за жълтици Wink .. ? Пусни една фотка ..
Двата грънеца служат за да изфукам 146 лева...би казал някой по-бездуховен човек...
Но, аз понеже съм с нежна душа...си я гледам!
Аз имам Канон (много скъп, когато навремето го купувах ошашавих джапонките в Токаи Мура)...но не върши работа... Laughing
Купуването му беше една малка новела...

Този, който ме води, за да го купуваме (след като 78% от научния състав на института вече се беше изказал по въпроса) беше много опитен в контактите си с...въобще ! И ние отиваме. Продавачът казва цената. Аз казвам - ОК! Пращам и отиваме в една стара къща (300-годишна) да ядем разни риби... На другия ден, разводача ми какво е разправял не знам, но джапанките са най любопитните същества в света ...не се сдържат и питат: - Вярно ли е, че не сте искали дискаунт. Аз казвам: - Разбира се, че е вярно! Как ще искам дискаунт след като съм от царско коляно...!.... и отивам в лабораторията ...да бъркам разни каши...то нали химията е това - да бъркаш разни каши! моментално забравяйки какво съм им казала и оставяйки колегите в пълен смут. Потрес!? И след може би два или три месеца сме канени една голяма трупа в един Йошида (те 74% от джапанките са йошиди), който бил 17 коляно на незнам-си кой род...И всичко е, както трябва и по едно време, домакинът ме избутва в едно кюше на стаята и започва дълга японски разговор: - Вие може да ми кажете, но ако искате може и да не ми кажете, а ако искате, а ако не искате, а ако пък искате, но пък...Аз започнах да разбирам, че нещата са по-сериозни, отколкото съм си представяла...и му казвам: - Кажете! Кажете какво имате предвид?!
А оня пак започва: - Ами ние сме чели в нашите вестници, но пък не съвсем им вярваме, ама пък някои им вярват...
когато те пишели, че когато комунистите дошли в Съветския блок, те избивали царските фамилии...И аз гледам неразбиращо...И той пита: - А вие как сте се спасила?! Аз - Кой?! Аз да съм се спасила?! - Кой ви е казал, че съм от царски род?! И той казва: - Вие сте казала?! - АЗ???? - Да!- казва той, в лабораторията и то пред много хора...
После дълго и напоително се изяснявахме... Laughing Laughing

Ама този Канон не става за такива снимки...Ще видя някой да ми ги направи и ще ги постна след време...Дано не забравя...щото грънците са добри...
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 23 Empty Абе .. грънците са голяма работа ...

Писане  Таки Чет 07 Май 2009, 17:26

Не само че са служили хилядолетия за пренасяне на течни и насипни благини от производителя до пазара ( заради което аз бих ги избрал като символ на Търговията ) , но се оказват и много издръжливи. Ето едни минойски грънци, преживяли над 40 века и запазили не само своята цялост, но и своята красота. За размера им може да се съди по многобройните дръжки: не един и не двама мъжаги са били необходими, за да ги преместят пълни..

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 23 Grecian_urn_knossos
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 23 Empty Аз нещо се разхайтих..от кога .не съм си поствала логото!

Писане  Realistka Пет 08 Май 2009, 09:44

Добро утро на всички!
Good morning everybody!
Здравствуйте товарищи!
Bonjour Mesdames et Messieurs

Искам да ви кажа нещо интересно!
Тази информация е за онези, които са изпуснали прожекциите на филма на Малина Петрова "Приключено по давност" .Да не се чувстват минати. Дава им се втори и даже трети шанс... Very Happy

Филмът ще се прожектира в Дома на киното, както следва:

18 май 2009 г.(понеделник) от 18:00 часа

22 май 2009 г. ( петък) от 18:00 часа!

Филмът е 3 часа,
така че съобразете си разпределението на времето...да не бъдете изненадани.

Билети 6/4 лева!

Ако отидете малко по-рано може да пиете по едно капучино в кафененцето, което се е приютило във фоайето...Много е приятно!

Сигурна съм, че няма да съжалявате!

Приятно гледане!
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 23 Empty Re: Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1

Писане  nikiforov Пет 08 Май 2009, 21:47

абе ,Риъл, да питам - става ли ясно , за 4/6 лева , кой го запали тоя райхстаг и за КВО ?
ако си от продуцентите , оттеглям въпроса !!!! Wink
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 23 Empty Става ясно!

Писане  Realistka Пет 08 Май 2009, 22:10

nikiforov написа:абе ,Риъл, да питам - става ли ясно , за 4/6 лева , кой го запали тоя райхстаг и за КВО ?
ако си от продуцентите , оттеглям въпроса !!!! Wink
Категорично става ясно!
При това е направено много талантливо (от моя гледна точка)...но аз съм пристрастна! Аз много ценя Малина! Тя е изключителен човек...много си я харесвам.
Какъв продуцент?! Аз?!
Боже! Боже!...Аз просто я харесвам като творец, като човек...никога не ме е разочаровала...толкова години.
Въпреки, че в тези "много години" сме се виждали само няколко пъти.

Познавам я от 1988 г. - Русенския комитет! Тя беше в него...А аз случайно - просто се накиснах съвсем случайно.
И то попаднах в Управителния съвет. И много години след това ми припомни нещо, с което ме е запомнила...
Става така, че започват да привикват в милицията членовете на Управителния съвет. Малина е една от първите - привикана в милицията. И тя след това взема адресите на всички членове и тръгва по домовете им да ги предупреждава. дойде и у нас. Късно през нощта. Каза ми, за да не съм изненадана...Ами благодарих й...и много се изплаших, разбира се, защото вече имах "грехове" от 1983 г., когато имаше едно голямо замърсяване на София с плутоний-239. И тогава аз се опитах да спасявам положението...за да се намалят пораженията...и имах неприятности.
Та години след тази "нощна среща" с Малина се бяхме видяли и тя ми каза, че аз съм била единствената, която не съм я обвинявала, и че даже съм й благодарила. Всички останали я обвинявали, че били подведени...а мен Малина ме е запомнила...а аз вече бях забравила какво точно е било..Та оттогава се знаем...
След това (след няколко дни) три пъти имах разговори с трима мъже...но това са отдавна минали работи...


Последната промяна е направена от Realistka на Пет 08 Май 2009, 22:23; мнението е било променяно общо 2 пъти
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 23 Empty Реалистке,

Писане  Таки Пет 08 Май 2009, 22:18

Защо не разкажеш по-подробно за Русенския комитет?

Аз тогава не бях в БГ и съм слушал само разкази на някои колеги.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 23 Empty Re: Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1

Писане  Realistka Пет 08 Май 2009, 22:25

Таки написа:Защо не разкажеш по-подробно за Русенския комитет?

Аз тогава не бях в БГ и съм слушал само разкази на някои колеги.
Може...ама кой ли се интересува вече какво е било преди толкова много години...
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 23 Empty Въпросната дрешка от Италия може да се окаже произведена в България от ръцете на ... наша арийка?

Писане  Apostola na Svobodata Съб 09 Май 2009, 07:59

... написа:Помня, помня.. Но, както се знае, историята се повтаря като фарс ... Днес холандският Филипс е от Хонг-Конг, японското Сони - от Тайван (има и от Полша), американският Шевролет е Даеву, а скоро големият ми син си купи американска уеб-камера от .. Виетнам.

Жена ми започва да се възмущава патриотично: кога най-после ще си купим нещо японско или германско произведено в България ? ! ? На нея принадлежи и лафът " Аз съм отчайна " ( отChina ) ..

Класически е случаят с една наша позната гъркиня, която си купила от Рим една чудесна и бая скъпичка рокля, а когато се похвалила с нея на най-добрата си приятелка, онази взела та открила малко етикетче на скрито местенце, в което пишело "Made in Greece" .
Не обичам да пиша неканен в чужда тема, но се сетих за цехове на гърци в Неврокоп, Дупница, Свети Врач, Петрич, където изпод ръцете на български шивачки излиза продукция с марка произведвно в ... Гърция. Та може да се окаже, че въпросната дрешка от Италия да е произведена в България от ръцете на ... наша арийка?
Apostola na Svobodata
Apostola na Svobodata

Брой мнения : 436
Registration date : 24.04.2009

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 23 Empty Малко полезно ИНФО!

Писане  Apostola na Svobodata Съб 09 Май 2009, 08:35

Realistka написа:
Таки написа:Защо не разкажеш по-подробно за Русенския комитет?

Аз тогава не бях в БГ и съм слушал само разкази на някои колеги.
Може...ама кой ли се интересува вече какво е било преди толкова много години...
С това "Малко ИНФО за посветени", се надявам малко да съм Ви полезен:

http://www.omda.bg/arhiv/dokumenti_politicheski/spisak.htm
http://www.omda.bg/arhiv/dokumenti_politicheski/RAKOPISEN_SPISAK_1.htm
http://www.omda.bg/bulg/news/party/sds.htm
http://www.omda.bg/bulg/news/party/klub_demokratzia_FKGD.htm
http://semkiibonbonki.blogspot.com/2008/11/blog-post_08.html
http://zhelevfoundation.org/pr_libr-ruse.htm
https://userlogin.networx-bg.com/modules.php?name=News&file=article&sid=7100
http://www.big.bg/modules/news/article.php?storyid=29480

Русе, града в който се сформират комитетите! В Русе е имало и такъв комитет: http://zora.freeservers.com/crc_Ruse.htm

Има и такава Христоматия:
http://www.omda.bg/hristomatia/hristomatia_nachalo.htm

Има и такава Библиотека:
http://www.omda.bg/biblioteka/biblioteka_nachalo.htm

Големите Промени:
http://www.omda.bg/arhiv/golemite_promeni_index.htm
Студентски Форум:
http://www.omda.bg/studentski_forum/Index.htm

Гише Справки:
http://www.omda.bg/spravki/spravki_raspredelitelna.htm
http://www.omda.bg/bulg/news/biograph_archiv.htm
http://www.omda.bg/bulg/news/biograph_archiv.htm

http://www.omda.bg/bulg/news/entry_news.html

Все още Апостол/а/ на Свободата
Apostola na Svobodata
Apostola na Svobodata

Брой мнения : 436
Registration date : 24.04.2009

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 23 Empty Русенският комитет

Писане  Таки Съб 09 Май 2009, 10:25

Може... ама кой ли се интересува вече какво е било преди толкова много години...
Аз, например. В този комитет виждам имената на трима познати от "факултетите" , двама от които са вече покойници, а с третия - Ивайло Трифонов - нямам връзка. Беше ми интересно да науча, че и ти си участвала.

И нещо друго. Ако допуснем, че това е една по-добра снимка на Юруков, ти продължаваш ли да твърдиш, че това е 100% лице на ченге?

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 23 Zx450y250_700700
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 23 Empty Memories! (не по Елиът) .

Писане  Realistka Нед 10 Май 2009, 12:13

Таки написа:
Може... ама кой ли се интересува вече какво е било преди толкова много години...
Аз, например. В този комитет виждам имената на трима познати от "факултетите" , двама от които са вече покойници, а с третия - Ивайло Трифонов - нямам връзка. Беше ми интересно да науча, че и ти си участвала.

И нещо друго. Ако допуснем, че това е една по-добра снимка на Юруков, ти продължаваш ли да твърдиш, че това е 100% лице на ченге?



Ще ти напиша за моето участие и впечатленията ми от срещите ми с "мъжете в щатском"...
Аз споменах това сега, тъй като стана дума за Малина Петрова.
Ако не беше това, едва ли щях да го спомена и сега...
Ние се познаваме (виртуално) с теб от около 9 години, това че ти не знаеш е защото аз не обичам "осребряването" на всяка нормална гражданска проява...
Ивайло Трифонов го видях - беше на тази прожекция сред поканените, тъй като във филма има интервю и с него...Много от интервюираните бяха там...май само Любен Гоцев не видях.
Realistka
Realistka

Female
Брой мнения : 1193
Registration date : 25.12.2008

Върнете се в началото Go down

Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1 - Page 23 Empty Re: Клуб-кафене „Кибер”-ЕСФ-1

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 23 от 41 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 41  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите