Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ханчето на бачо Никола 3

+18
ВЕЛЗО
Агата
Логик
malakai
komarKo
blag009
(Бай Вълко)
Радомир
Надя
Apostola na Svobodata
pheras
Помощ, граждани!
marapepelia6ka
jovina
chocho
Таки
nikiforov
Boabab
22 posters

Страница 35 от 38 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Next

Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 35 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Таки Сря 26 Май 2010, 22:35

това задоволява ли те , като отговор ?
Не, но не е болка за умирачка .. Very Happy

Каква еднаква тежест имат тук за някои (A, B, C, D, E) и X, ако тези някои отказват общуване с петимата заради X ? ? Бих казал, че за тях Х има поне петорна тежест спрямо всеки от петте.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 35 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Радомир Чет 27 Май 2010, 05:08

Таки написа:
Правя го по съвест.
За личната подкрепа - благодаря. Но проблемът не е в това какво мислят Ферас или Радомир или трети или четвърта за мен, нито в това какво мисля аз за тях.
А в това дали те наистина искат да общуват с някого тук. Това (вече) не личи от никъде.
Ригас, нали за ен-ти път се разбрахме, че ще говориш с мен директно. Ако толкоз много искаш да знаеш дали искам да общувам с някого (поименно, моля), питай мен! Отношението ми към участниците съвсем не е необходимо да личи от постингите ми. Напротив, аз държа да не показвам лично отношение.

'Ма като си отворил дума, ще ти кажа. Не пиша тук заради теб, защото при почти всяка моя поява правиш опит или да закачиш името ми към някаква твоя кауза, или да ме компрометираш. Ако това не ти е достатъчно като отговор, мога да продължа с уроците по етика.

Радомир

Male
Брой мнения : 121
Registration date : 07.11.2007

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 35 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  nikiforov Чет 27 Май 2010, 20:27

Радомир написа:

'Ма като си отворил дума, ще ти кажа. Не пиша тук заради теб, защото при почти всяка моя поява правиш опит или да закачиш името ми към някаква твоя кауза, или да ме компрометираш. Ако това не ти е достатъчно като отговор, мога да продължа с уроците по етика.

ма кът си отворил лаф , да те открехна - споредмен,прекаленосисевзелнасериозно -нямалошо,имашправоноенездравословно завбъдеще
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 35 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Радомир Чет 27 Май 2010, 22:44

Стойчо, аз такава цена не мога да платя. Беден съм - само едно име имам. Не мога да го разменя за логистика, пък била тя и много добра. Дали съм прав, времето ще покаже (2-3 петилетки още биля).

п.п. Предната реплика я писах на летището, между два полета, каталясал от бачкане. Ако ми дойде настроението утре, може и по-кротко да рекна, ама смисълът ще е пак същият.

Радомир

Male
Брой мнения : 121
Registration date : 07.11.2007

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 35 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  nikiforov Нед 30 Май 2010, 22:35

да забукетя и танаска - толкова усилия делает , несретната ....

"....абе , мъжленце..."
"...абе ,райска работа "..."

абе , гумени КРУШумчета ...

мъженствено ....
една диярия на другаТА ...

"Ако не смяташ за нужно да пратиш някого (напр. мен) да му счупи главата и няколко ребра, можеш поне да му спреш достъпа до форума си, откъдето прогони всичко живо, както и при Райгъс?"
.
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 35 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  ВЕЛЗО Нед 30 Май 2010, 22:52

nikiforov написа:да забукетя и танаска - толкова усилия делает , несретната ....

"....абе , мъжленце..."
"...абе ,райска работа "..."

абе , гумени КРУШумчета ...

мъженствено ....
една диярия на другаТА ...

"Ако не смяташ за нужно да пратиш някого (напр. мен) да му счупи главата и няколко ребра, можеш поне да му спреш достъпа до форума си, откъдето прогони всичко живо, както и при Райгъс?"
.

Истината е, че всички по тия форуми страдаме от липса на социализация. Не е като едно време, големите семейства, на село или в града, преди телевизията, живота на двора, на улицата. Затова прибягваме до сурогатно общуване - форуми, скайп. Голямата загадка за мен е защо се дърлиме като кучета. Не ми се вижда рационално. Не че страдам от стокхолмски синдром да вземам неговата страна след простотиите, които пуска Боян Дамянов по мой адрес, но се опитвам да бъда обективен.

Дамян Боянов е цапнат в устата (и в главата), то си личи. Вербалните му простотии в М-пул са главната причина да отклонявам постъпленията на Рино да ме запознае с него. Защото от запознанството произтича и лична лоялност.

А на тебе явно ти е голям трън в окото, щом влачиш още онази Анастасия отпреди 5 години и говориш за диарии, урина, имодиум и так далее. Отблъскващо е, също като лафа за "клоаката". Аслъ. Да не ти е изял случайно гевречето един Рино или един Дамянов? Ако ще ги громиш, громи ги барем с финес, какъв е този клозетен език? Стегни се малко, някой друг ако го няма, на теб къде ти е достоинството? What a Face

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 35 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  ВЕЛЗО Пон 31 Май 2010, 00:22

Знам, че ще ме оплюят заради горния постинг, но все пак си мисля, че трябва да има мярка - ако ""десните" "демократи"" от М-пул се държат във форума си като кенефчии, не виждам причина и аз да поддържам такъв имидж във форумите в които пиша. Ако кажа нещо по-остро, правя го с известно угризение на съвестта, и го разглеждам като превантивна мярка.

Отношенията между форумите се радикализираха в последните пет години, правопропорционално на срива на "автентичната" десница. Все пак не говорим за възторг от възхода на младия политически гений Мавтин Димитвов, нали?

За мен поне, причината за насирането е в декларативния антикомунизъм. Водите на Ефрат подкопаха устоите и на тази политическа идея. За тези 50 години история без тяхно "участие", могат да предложат само една шепа световно неизвестни Илияминевци, и то с неясно (т.е. агентурно) минало, утежнено с психични заболявания и хомосексуализъм. Сега ще минат и без ДСБ (заради Виктор), но едва ли ще отрекат Иван Костов. Диалектика, все едно Агов за Инджев Laughing

А пък и любимата им Америка я боли гъза, че българските приятели на великите Съединени Американски Щати във форума на Медиапул подкрепят републиканеца МакХикс или МакИгрек, срещу Хусейнович Обама, Обама-мама или Обамби - както предпочитате.

Искам да кажа и две приказки като съпоставка на персонажите Боян и Рино. Пак ще кажа, не става дума за стокхолмски синдром. А Рино ще го поатакувам на идейна основа. За разлика от главния враг тук, демонът Дамянов, добре поставен в служба на родината, моят приятел Рино по мое виждане подържа твърде неизрядна хигиена. Е, като за "автентично десен", закърмен с леща фен на Пиночет е постижение Wink Но пък тук, на този форум, патриотът Милен и пилотния му проект не се обсъждат в негативна светлина. Странно, може би защото за разлика от М-пулци имат култура на общуване.

Иначе, бай Миленчовата емигрантска секта, която се занимава с теолого-патриотични и отвлечени теми, има толкова общо с България, колкото и Боб Марли с Етиопия. Като ги чета, имам усещането, че са се капсулирали в извратеното си "християнство", поставено като формална рамка на общуване. Естествено. Иначе ще се изпокарат и разбягат. Нищо лично. Само дето не виждам ролята на гимназиалния учител Рино в цялата тази културологична простотия. Боян Д. не пише там и добре прави. Въпреки вулгарния си език и лош нрав, този човек не е лишен от известна доза прагматизъм.

Е, малко силно му свири музиката в Каза Вино, но нали икономиката е картезианска система, все някъде избива - разкрива работни места в Чили.

Пиша го тук, пък Рино да си го чете ако свари и да си прави изводите pig

А бяха едни романтични времена... "Стих за поздрав всяка сутрин" - помниш ли, Рино...

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 35 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  nikiforov Пон 31 Май 2010, 20:44

ВЕЛЗО написа:\на теб къде ти е достоинството? What a Face

виж , какво , готин !
не ми споменавай за достойнство , точно ти - на двадесет години ли си ?
велзи ли си или двайсет ника други ?
за кои простотии се "извиняваш " , за кои да чакамЕ

да те открехна - фелацио и достойнство ?!???
страст , отзивчивост, сметка , повече капачки ....
много причини за оправдание , но не ми пробутвай морални категории !
виж ухиления си "дядо " в преходната му обител !

"громя " това , което ще станеш след време - запътил си се ...малко ти трябва
нямам желание да ти обяснявам , какво имам ВПРЕДВИд -нъл си нтелигентен , назоби се !


наблюдение с елементче на разсъждение ....
всички "путьовци" харесвате силата - "силна държава " буш, пиночет , Израел, легион , иван дочев , любослава rendeer ....
но не им "импонира " бойко борисов , воленчо, модерация ....
що ли ?
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 35 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  ВЕЛЗО Пон 31 Май 2010, 22:00

nikiforov написа:
ВЕЛЗО написа:\на теб къде ти е достоинството? What a Face

виж , какво , готин !
не ми споменавай за достойнство , точно ти - на двадесет години ли си ?
велзи ли си или двайсет ника други ?
за кои простотии се "извиняваш " , за кои да чакамЕ

да те открехна - фелацио и достойнство ?!???
страст , отзивчивост, сметка , повече капачки ....
много причини за оправдание , но не ми пробутвай морални категории !
виж ухиления си "дядо " в преходната му обител !

"громя " това , което ще станеш след време - запътил си се ...малко ти трябва
нямам желание да ти обяснявам , какво имам ВПРЕДВИд -нъл си нтелигентен , назоби се !


наблюдение с елементче на разсъждение ....
всички "путьовци" харесвате силата - "силна държава " буш, пиночет , Израел, легион , иван дочев , любослава rendeer ....
но не им "импонира " бойко борисов , воленчо, модерация ....
що ли ?

И ти си тръгнал да ми правиш едни дедукции. Все едно да тръгна аз да коментирвам живота в Гръцката махала. Като пали свещи на Пиночет какво, да го гилотинирам ли? То е ясно, че се молят на Рогатия. Не съм тръгнал да ги имитирам. Нито пък да бачкам в ДСБ.

А ти, приятелски съвет, ако поработиш над културата на общуване, няма да сбъркаш. Щото с този речник, не знам как биха те чели тези дето са ти дали името. Не че важи само за тебе, но все пак отбелязвам. Evil or Very Mad

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 35 Empty някой да се Очудва ...още ?

Писане  nikiforov Пон 31 Май 2010, 22:43

беСзащитните израелски войници ...въоражени с Узо ...

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 35 47759926
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 35 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  nikiforov Съб 05 Юни 2010, 20:35

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 35 Pedal

по същата причина* , на много места не харесват и педалите ....

пълно объркване се получава при dublirane на обекта...-всеобща лИбов го сполетява...бояннна

*познаите !
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 35 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Таки Съб 05 Юни 2010, 21:03

Една шепа побеснели психари. И Ветровете в ролята на дежурен психиатър.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 35 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  nikiforov Пон 07 Юни 2010, 21:40

в " роля" на санитаркосервитьорка - нищо повече !


няма да открия обеНтованата земя , ако спомена , за трима-четримаТА тъпанари, които ежечасно са на панела ,
че няма как да обичаш народ , както и да го мразиш, разбира се !


няма как , един народ ,ако и да е помазаният ,да няма измет - нещо очевАдно от писанията на същите тия боклуци в медияпул ...


и не на последно място - няма как , тая пяна , десетина -двадесет процента ,, тук или там , по света ,
да успее - всичко е въпрос на време !
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 35 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Таки Пон 07 Юни 2010, 22:14

и не на последно място - няма как , тая пяна , десетина -двадесет процента ,, тук или там , по света ,
да успее - всичко е въпрос на време !.
Като любител на диалектиката, аз имам особено мнение за ролята на "времето". Най-често то ни одарява с такава "реализация" на нашите усилия, която не можем лесно да разпознаем като такава .. И това отличава диалектичната спирала от омагьосания кръг.

Поради което за "доброто настроение" е май по-важно самото усилие, а не резултатът му. Мисля, че Пеньо Пенев е изразил това в поетична (и радикална) форма: "Човекът е човек, когато е на път".
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 35 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Помощ, граждани! Вто 08 Юни 2010, 14:28

"пяна" винаги е имало

не знам защо трябва да се вярва, че няма да има и в бъдеще

...

и сигурно не спира да осведомява със снимки на бутилки от интернет... Razz
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 35 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  nikiforov Сря 09 Юни 2010, 22:05

вероятно , това което съм написал по-горе е доста плакатно ...
а и е останало леко неразбрано
въпреки ,че ТУК на мода е десетпроцентната пяна ,
мисля си , почти съм Обеден ,
че няма как , да продължи да е на мода

а времето е НАШЕ , мое Very Happy
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 35 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Таки Пон 14 Юни 2010, 17:32

- Как се нарича Админът на един форум, който декларира 18114 членове * , от които само 124 (0.7%) са писали поне един постинг, а останалите 17983 (99.3%) - нито един?

- Говедо?

- Не. Медиапулско говедо. Защото подобни дебелокожия не се срещат другаде.

- И откъде са тези хиляди "членове"? Може би от най-изискани западни демокрации?

- Не съвсем.. Ето една идея: http://forum.mediapool.bg/memberlist.php?mode=username&order=ASC&start=50 .

Има и двама от Papua New Guinea. И много араби, I'm afraid ... Twisted Evil

* http://forum.mediapool.bg/index.php?act=idx (долу вдясно)
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 35 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  ВЕЛЗО Пон 14 Юни 2010, 18:03

Laughing

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 35 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Таки Пон 14 Юни 2010, 18:10

Виж, при Петьо нещата са къде по-прилични: 11 мъртви души от 39 регистрирани. Ядва се ...

В ЕСФ мъртвите души са 0. То си е и въпрос на дефиниция, де .. Very Happy
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 35 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  ВЕЛЗО Пон 14 Юни 2010, 18:45

Таки написа:Виж, при Петьо нещата са къде по-прилични: 11 мъртви души от 39 регистрирани. Ядва се ...

В ЕСФ мъртвите души са 0. То си е и въпрос на дефиниция, де .. Very Happy

Реално погледнато, Таки, при Петьо към момента има пет "живи" души, от които две ментета pig

А и ЕСФ за мое огромно съжаление преживява някакъв сезонен минимум (дай Боже да е сезонен).

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 35 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Таки Пон 14 Юни 2010, 19:01

Както често става, много по-лесно е да се каже какво НЕ Е, отколкото какво Е.

Архивите показват, че минимумът НЕ Е сезонен. Засега - до тук.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 35 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  chocho Пон 14 Юни 2010, 19:30

ВЕЛЗО написа:
Таки написа:Виж, при Петьо нещата са къде по-прилични: 11 мъртви души от 39 регистрирани. Ядва се ...

В ЕСФ мъртвите души са 0. То си е и въпрос на дефиниция, де .. Very Happy

Реално погледнато, Таки, при Петьо към момента има пет "живи" души, от които две ментета pig

А и ЕСФ за мое огромно съжаление преживява някакъв сезонен минимум (дай Боже да е сезонен).

А на мен ми се струва че този "минимум" съвпадна с товето появяване, не ?

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 35 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  ВЕЛЗО Пон 14 Юни 2010, 20:10

chocho написа:
ВЕЛЗО написа:
Таки написа:Виж, при Петьо нещата са къде по-прилични: 11 мъртви души от 39 регистрирани. Ядва се ...

В ЕСФ мъртвите души са 0. То си е и въпрос на дефиниция, де .. Very Happy

Реално погледнато, Таки, при Петьо към момента има пет "живи" души, от които две ментета pig

А и ЕСФ за мое огромно съжаление преживява някакъв сезонен минимум (дай Боже да е сезонен).

А на мен ми се струва че този "минимум" съвпадна с товето появяване, не ?

Таки написа:Както често става, много по-лесно е да се каже какво НЕ Е, отколкото какво Е.

Архивите показват, че минимумът НЕ Е сезонен. Засега - до тук.

За удобство, обединявам отговора на тези два постинга, т.к. по същество имат общ предмет.

И двамата сте хора, които вероятно боравят свободно със статистически данни и да съчетават количествения анализ с качествения. На вашия аргумент, че ниската активност на ЕСФ е свързана с моето появяване, ще отговоря с три контрааргумента:

1. Спадът в общата форумна активност е дългосрочна тенденция, която се проявява от две години насам и по време съвпада със световната икономическа криза. Форумните причини за спада в активността са изяснени от форумната историческа наука. Те намират своето начало още в първата модерация и се въплъщават в жаждата за власт и разчистване на сметки в определени форумни кръгове, с произтеклата от това поляризация, фрагментация и загуба на доверие.

2. Настоящият форумен спад има сезонна компонента. На фона на постоянната тенденция към спад на форумната активност, сезонният минимум е най-ниската точка. Това е в средносрочен план. В краткосрочен, като последна тенденция, след изгонването на бай Вълко (който и без това тук се държеше като пребито псе), активността падна под санитартия минимум.

3. Никаква моя роля или вина в спада на форумната активност откакто пиша, не може да бъде аргументирано обоснована. Аз не ям хора. Ако някой изрично декларира, че не пише заради мен, да си спомни народната мъдрост "гузен негонен бяга" pig

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 35 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Помощ, граждани! Пет 18 Юни 2010, 00:07

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 35 Unbenanntee

изглежда, че това ще е последният ми постинг, отнесен към форума на "Медияпул"; той се случва, защото съм чувал, че Ветровете е свестен човек

затова обяснявам: работата като координатор в ДСБ изключва по принцип възможността за намеса в политическата актовност на местните организации: това е записано изрично в длъжностната характеристика; работата има организационен характер

аз винаги съм се придържал напълно към това изискване и съм "се обаждал" само по организационни въпроси, когато това е било необходимо; извън събранията, които са по дефиниция политически мероприятия, съм казвал без задръжки каквото мисля

Ветровете аз не познавам - не мога да го свържа с някого, който познавам - или съм срещал на всичките - стотици събрания, на които съм бил

веднъж го попитах в лична бележка дали има нещо общо с АЕЦ Козлодуй - това беше по времето, когато се разбра за инцидента с прътите за управление..така и не получих ясен отговор

ако иска да ме "защити", нека да попита за мен човека, с който съм работил най-близко в ДСБ - депутата от НС Иван Иванов; не вярвам обаче чутото да зарадва форумните му приятели

хайде стига толкова

.
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 35 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Помощ, граждани! Пет 18 Юни 2010, 00:13

е добре де, все пак, поласкан съм да бъда дъвкан от онези там заедно с Филип Димитров

и той има кусури, като всеки човек, но лица като поменатите да го обсъждат по такъв начин си е гротеска отвсякъде

нали така, драги гости? Laughing
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 35 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 35 от 38 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите