Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ВНИМАНИЕ УПРАВЛЯВАЩИ АПАШИ!!!

+10
Лаик
Admin
Boabab
Apostola na Svobodata
jovina
HEXE
gigatev
nikiforov
Надя
(Стоян Христов)
14 posters

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

ВНИМАНИЕ УПРАВЛЯВАЩИ АПАШИ!!! - Page 4 Empty Не питай защо

Писане  marapepelia6ka Чет 09 Юли 2009, 21:15

Нямам такива намерения. Very Happy
marapepelia6ka
marapepelia6ka

Брой мнения : 1352
Registration date : 15.05.2009

Върнете се в началото Go down

ВНИМАНИЕ УПРАВЛЯВАЩИ АПАШИ!!! - Page 4 Empty Re: ВНИМАНИЕ УПРАВЛЯВАЩИ АПАШИ!!!

Писане  jovina Чет 09 Юли 2009, 21:20

HEXE написа:
marapepelia6ka написа:
HEXE написа:Разкодира ме,ама защо публично Laughing

Може би защото отдавна се каня да ти кажа, че имаш хубаво куче. И името е хубаво.

Благодаря,но че ме недолюбвате ми е ясно Very Happy Не питай защо,аз си зная Very Happy
Ти на г-жа Мара с уважителна форма ли говориш? И от къде стана ясно, че някой те недолюбва? Smile
jovina
jovina

Брой мнения : 1792
Registration date : 18.05.2009

Върнете се в началото Go down

ВНИМАНИЕ УПРАВЛЯВАЩИ АПАШИ!!! - Page 4 Empty Re: ВНИМАНИЕ УПРАВЛЯВАЩИ АПАШИ!!!

Писане  HEXE Чет 09 Юли 2009, 21:21

marapepelia6ka написа:Нямам такива намерения. Very Happy
Ясно ! Very Happy
HEXE
HEXE

Female
Брой мнения : 631
Age : 62
Registration date : 06.11.2007

https://rigas.bulgarianforum.net/profile.forum

Върнете се в началото Go down

ВНИМАНИЕ УПРАВЛЯВАЩИ АПАШИ!!! - Page 4 Empty Re: ВНИМАНИЕ УПРАВЛЯВАЩИ АПАШИ!!!

Писане  HEXE Чет 09 Юли 2009, 21:24

А
jovina написа:
HEXE написа:
marapepelia6ka написа:
HEXE написа:Разкодира ме,ама защо публично Laughing

Може би защото отдавна се каня да ти кажа, че имаш хубаво куче. И името е хубаво.

Благодаря,но че ме недолюбвате ми е ясно Very Happy Не питай защо,аз си зная Very Happy
Ти на г-жа Мара с уважителна форма ли говориш? И от къде стана ясно, че някой те недолюбва? Smile
Да се спрем за да не заприлича на женски бой Very Happy
HEXE
HEXE

Female
Брой мнения : 631
Age : 62
Registration date : 06.11.2007

https://rigas.bulgarianforum.net/profile.forum

Върнете се в началото Go down

ВНИМАНИЕ УПРАВЛЯВАЩИ АПАШИ!!! - Page 4 Empty Re: ВНИМАНИЕ УПРАВЛЯВАЩИ АПАШИ!!!

Писане  HEXE Чет 09 Юли 2009, 21:26

Very Happy Към мъжкото присъствие - хапя ама леко Very Happy ....господин Никифоров Very Happy
HEXE
HEXE

Female
Брой мнения : 631
Age : 62
Registration date : 06.11.2007

https://rigas.bulgarianforum.net/profile.forum

Върнете се в началото Go down

ВНИМАНИЕ УПРАВЛЯВАЩИ АПАШИ!!! - Page 4 Empty Re: ВНИМАНИЕ УПРАВЛЯВАЩИ АПАШИ!!!

Писане  jovina Чет 09 Юли 2009, 21:28

HEXE написа:А
jovina написа:
HEXE написа:
marapepelia6ka написа:
HEXE написа:Разкодира ме,ама защо публично Laughing

Може би защото отдавна се каня да ти кажа, че имаш хубаво куче. И името е хубаво.

Благодаря,но че ме недолюбвате ми е ясно Very Happy Не питай защо,аз си зная Very Happy
Ти на г-жа Мара с уважителна форма ли говориш? И от къде стана ясно, че някой те недолюбва? Smile
Да се спрем за да не заприлича на женски бой Very Happy
lol!
Добре!
(женски бой с теб - НИКОГА affraid )
jovina
jovina

Брой мнения : 1792
Registration date : 18.05.2009

Върнете се в началото Go down

ВНИМАНИЕ УПРАВЛЯВАЩИ АПАШИ!!! - Page 4 Empty Едно мохито от мен за лека нощ :)

Писане  jovina Чет 09 Юли 2009, 21:34

ВНИМАНИЕ УПРАВЛЯВАЩИ АПАШИ!!! - Page 4 N95340804837_245
jovina
jovina

Брой мнения : 1792
Registration date : 18.05.2009

Върнете се в началото Go down

ВНИМАНИЕ УПРАВЛЯВАЩИ АПАШИ!!! - Page 4 Empty Re: ВНИМАНИЕ УПРАВЛЯВАЩИ АПАШИ!!!

Писане  marapepelia6ka Чет 09 Юли 2009, 21:42

jovina написа:женски бой ....

Шшшт, сега ще дотича феминистката. affraid
marapepelia6ka
marapepelia6ka

Брой мнения : 1352
Registration date : 15.05.2009

Върнете се в началото Go down

ВНИМАНИЕ УПРАВЛЯВАЩИ АПАШИ!!! - Page 4 Empty Re: ВНИМАНИЕ УПРАВЛЯВАЩИ АПАШИ!!!

Писане  HEXE Чет 09 Юли 2009, 21:47

marapepelia6ka написа:
jovina написа:женски бой ....

Шшшт, сега ще дотича феминистката. affraid
Very Happy Почакай да слезе от облака... Very Happy
HEXE
HEXE

Female
Брой мнения : 631
Age : 62
Registration date : 06.11.2007

https://rigas.bulgarianforum.net/profile.forum

Върнете се в началото Go down

ВНИМАНИЕ УПРАВЛЯВАЩИ АПАШИ!!! - Page 4 Empty Re: ВНИМАНИЕ УПРАВЛЯВАЩИ АПАШИ!!!

Писане  (Бай Вълко) Чет 09 Юли 2009, 22:06

Basketball Basketball Basketball

(Бай Вълко)

Брой мнения : 414
Registration date : 30.06.2009

Върнете се в началото Go down

ВНИМАНИЕ УПРАВЛЯВАЩИ АПАШИ!!! - Page 4 Empty Re: ВНИМАНИЕ УПРАВЛЯВАЩИ АПАШИ!!!

Писане  marapepelia6ka Чет 09 Юли 2009, 22:08

HEXE написа: Very Happy Почакай да слезе от облака... Very Happy

Веднъж предложи да ми правиш компания за пиенето. Хайде сега аз да те поканя. Майната им на останалите. Никога няма да забравя една твоя реплика
Прочетох и реших, че нищо човешко не ми е чуждо...
Толкова за женският бой. Razz
marapepelia6ka
marapepelia6ka

Брой мнения : 1352
Registration date : 15.05.2009

Върнете се в началото Go down

ВНИМАНИЕ УПРАВЛЯВАЩИ АПАШИ!!! - Page 4 Empty Re: ВНИМАНИЕ УПРАВЛЯВАЩИ АПАШИ!!!

Писане  HEXE Чет 09 Юли 2009, 22:12

marapepelia6ka написа:
HEXE написа: Very Happy Почакай да слезе от облака... Very Happy

Веднъж предложи да ми правиш компания за пиенето. Хайде сега аз да те поканя. Майната им на останалите. Никога няма да забравя една твоя реплика
Прочетох и реших, че нищо човешко не ми е чуждо...
Толкова за женският бой. Razz
Наздраве! Вярно - не ми е... Мразя демонстрацията на псевдоморал Very Happy
HEXE
HEXE

Female
Брой мнения : 631
Age : 62
Registration date : 06.11.2007

https://rigas.bulgarianforum.net/profile.forum

Върнете се в началото Go down

ВНИМАНИЕ УПРАВЛЯВАЩИ АПАШИ!!! - Page 4 Empty Re: ВНИМАНИЕ УПРАВЛЯВАЩИ АПАШИ!!!

Писане  jovina Пет 10 Юли 2009, 06:53

HEXE написа:Мразя демонстрацията на псевдоморал Very Happy
Аз пък мразя всякакви демонстрации! Laughing
А добрутро и честит край на седмицата (макар че за мен той ще е утре вечер чак) Smile
jovina
jovina

Брой мнения : 1792
Registration date : 18.05.2009

Върнете се в началото Go down

ВНИМАНИЕ УПРАВЛЯВАЩИ АПАШИ!!! - Page 4 Empty Re: ВНИМАНИЕ УПРАВЛЯВАЩИ АПАШИ!!!

Писане  (Бай Вълко) Пет 10 Юли 2009, 22:04

Загубени депутатски места сeят раздор в Коалиция за България
Дон Цеци плътно зад Станишев

Мария Филева

Разочарованието в Коалиция за България дели първенство сред емоциите наред с потресната изненада и гнева. Постепенно идва редът на тихия ропот на недоволство и търсене на вина, предизвикан от несбъднатите очаквания, нереализираните амбиции и получените неизбираеми места. Въпреки че при подписване на коалиционното споразумение с БСП партньорите декларираха сговор и обединение около принципи, демонстрираха оптимизъм и готовност отново да управляват заедно, читири дни след разгромното поражение нещата вече не стоят по същия начин.

В някои от малките леви формирования около БСП, включени в големия коалиционен пакет, вече се чуват гласове за излизане от формата на КБ. Други ентусиасти обаче зоват към мобилизация и разширяване на коалиционния формат, нещо, което в БСП се приема с резерви. Отделните партийни ръководства още не са излезли с официални становища, но тенденциите са факт. Условно може да се каже, че настроенията сред коалиционните партньори зависят от това дали партията е успяла да вкара свой човек в парламента (най-често лидерът) или не. Нещата обаче не са толкова прости.

“Не сме обсъждали този проблем на партийно ниво, но аз съм почти убеден, че всички членове ще ни натиснат сега да излезем от Коалиция за България, призна пред “Всеки ден” Ангел Иванов, зам.-министър на държавната администрация от квотата на Комунистическата партия в рамките на левицата. Сигналите идват от низовите структури в страната, основно от Стара Загора и Пловдив. “Хората имат такава реакция, те разсъждават линейно – има неуспех, трябва да търсим друга формула”, обясни мотивите на съпартийците си Иванов. Попитан за неговото мнение той заяви, че счита, че Коалиция за България е отбелязала “грандиозен неуспех”, но все пак и БСП, и ДПС остават реални, съществени политически субекти в България и затова комунистите трябва да търсят балансирано решение.

“Да, натиск има и ще има, но заедно с това на емоции не бива да се поддаваме, а трябва комплексно да анализираме станалото. Можем да бъдем обвинени, че напускаме Коалиция за България, когато на нея й е най-тежко, това би било лош знак и не бихме били желани вече за партньори, защото сме неустойчиви. След като сте се събрали с един партньор, редно е да се разделите джентълменски”, призова Иванов.

Неговото мнение е, че сега “коалицията не трябва да бъде разтурена, по-скоро трябва да бъде разширена, хомогенизирана, сплотена”, с уговорката обаче, че “постигането на тази цел е очевидно нереалистично, защото народът обикновено върви с победителите”. Иванов призна и нещо друго – тъй като Консултативният съвет на коалицията още не се е събрал, което било странно по негово мнение, всяка една от партиите в КБ започнали да търсят решение индивидуално, сами за себе си. Попитан дали и партийният му шеф мисли така, Иванов уточни, че още не е говорил с него. “Лидерът е шокиран, но по-скоро е за сплотяване на левицата. Конфронтират ни се гледните точки”, предположи зам.-министърът с изтичащ мандат.

“Всеки ден” обаче успя да се свърже с председателя на Комунистическата партия в България. Александър Паунов е по-разочарован от загубата на левицата, отколкото от факта, че вече няма да е депутат. Той няма становище по въпроса и предпочита да изчака да мине партийният пленум и тогава ще се ангажира с отговор – за да отминат емоциите. Все пак Паунов призна, че искания за излизане от КБ е имало и преди изборите. “Това не е нещо ново, но трябва да се види какво се прави след това. Най-лесно се излиза”, коментира той, подчертавайки, че на този етап не казва кой е прав в спора в неговата партия.

Срокът, който си дава, за да обмисли и избистри позициите си е една седмица. През това време ще изчака да види как ще минат нещата в БСП, дали ще има извънреден конгрес на БСП или не и чак тогава и комунистите ще решат какво правят. “Толкова много време ще имаме, няма защо да се бърза”, успокоява топката.


И Цветелин Кънчев от “Евророма” обвърза позицията си “за” и “против” оставане в Коалиция за България с окончателните рокади (или липсата им) в БСП. И по-специално с бъдещето на лидера Станишев. “Зависи от това какъв курс ще поеме БСП. Ако решат да изкарат Сергей Станишев жертва за абсолютно всичко, ви уверявам, че това ще бъде наистина най-грешният им ход. В никакъв случай не искам да звуча ултимативно, но Сергей доказа, че е един сериозен лидер”, гласи категоричната позиция на ромския лидер. Все пак въпросът не бил на дневен ред в “Евророма”. Той обаче препоръча на всеки, който реши да напуска коалицията, преди това да си даде сметка с колко гласове е допринесъл за общия брой получени бюлетини.

“Още в изборната нощ получихме сериозно признание, че сме единственият реален коалиционен партньор на БСП”, сподели Цветелин Кънчев. Признанието дошло от самия Станишев, Румен Петков, Евгений Узунов от централното ръководство на социалистите. Доказателство за приносното участие на “Евророма” в листите е излъчването на техен депутат в новия парламент – младата юристка Милена Христова, избрана от 17 МИР Пловдив област. Несправедливо задно било мястото в листите в София област, където гласоподавателският капацитет на партията бил съществен за избирането на двама леви.


Кънчев не пропусна да се закачи с “прекрасните дами Дончева и Дърева”, заради които според него не бил включен в листите на левицата. “Аз ако бях влязъл, сега щяха да кажат, че аз съм виновен за всички изборни резултати”, ядно коментира той. “Някои хора трябва да се вслушат в думите на президента и по-специално за високомерието и самозабравата”, препоръча Кънчев.


На съвсем друг полюс е настроението на другия ромски партньор Тома Томов. Шефът на партия “Рома” не вдига телефона си от дни. По наши канали обаче успяхме да разберем, че той е страшно ядосан. Той бе втори в листата във Враца, но считаният доскоро за червен регион изпрати само един депутат на БСП в новия парламент и Томов остана извън борда. Пред свои доверени хора той споделил, че от БСП не са си свършили работа и той несправедливо е изхвърлен от активната политика.


Лидерите на други две партии – Александър Радославов от Движението за социален хуманизъм и Георги Анастасов от “Български социалдемократи”, пък са доволни. И двамата спечелиха депутатски места – първият от 25 МИР София, където бе на трето място, другият от Плевен, втори в листата. Това им позволява сега да разсъждават далеч по-балансирано и неемоционално. “Мисля, че когато се изпадне в ситуация на някои изпитания, както в случая, би трябвало ефектът да е точно обратен – да има отсяване на партньорите. Такава ми е натурата, че точно сега смятам, че трябва да сме по-задружни и да сложим настрана тяснопартийните интереси”, призовава Радославов. От висотата на сигурния мандат той заяви, че дори да не се било случило избирането му, поведението на социалните хуманисти нямало да се различава.

“Приятелството е за дълъг път”, цитира Радославов брат си – основателя на партията му Стефан Радославов. “Независимо от тия актуални състояния – в една или друга посока, стратегическото партньорство не подлежи на съмнения”, категоричен бе лидерът на ДСХ. В неговата собствена партия обаче ще има катаклизми. Без съмнение заместникът му Ивайло Зартов ще бъде изключен. Зартов предизвика скандал като отначало се включи в листите на друга формация – Обединението на българските патриоти, а дни преди вота заедно със скандалния бизнесмен и футболен бос Александър Томов, водач на листата, в която участва и Зартов, призоваха избирателите да гласуват не за тях, а за ГЕРБ. “Имаме си устав, действаме по него, Зартов няма място в партията”, убеден е Радославов.


Социалдемократът демонстрира самочувствие. Своя успех Анастасов обясни с факта, че социалдемократите успели да стигнат в агитацията до хората на труда. Невлезлите трябвало да обяснят защо не са били подкрепени. “До края на октомври ще бъде свикан конгрес на партията. Дотогава ще бъдат направени оценки и всеки ще си поеме отговорността”, обяви Анастасов. Засега в партията си не бил чул гласове за излизане от КБ, но призна, че преди изборите е имало гласове против включването в съюз за червените. Сред мотивите за това било, че неговата партия била единствената некомунистическа в “Коалиция за България”, а освен това били и сред основателите на “онова СДС, което обедини всички българи”.

Самият Анастасов основал СДС – Слатина. “Те виждаха друг път, който не успя да събере мнозинството, за явяване на изборите”, обясни той. Вариантите били самостоятелно участие, в съюз с припознаващите се като социалдемократи, трети настоявали за участие с ГЕРБ. Мнозинството обаче било взело решение и следователно то се изпълнило – “Социалдемократите” станали част от КБ. “В сърцето си не ги приемам, в разума ги приемам, защото левицата трябва да излезе единна и гласовете й да не се разпиляват”, така обясни надделялото мнение Георги Анастасов.


Неуспял, но непоколебим ентусиаст се оказа Минчо Минчев от нашумялата ПП “Нова зора”, която се подписваше под фамозния клип “Гласуваш за Бойко, получаваш Костов”. Той се оказа и най-голям радетел на желанието за обединяване, обединяване, обединяване. “Абсурдно е да се мисли за напускане на коалицията. Това е точно обратното на това, което трябва да се прави, тъй като трябва да настане едно истинско обединяване на хората с лява политическа култура, с лява социална идея и с национална отговорност и да се създадат предпоставки за единен ляв национален фронт, който трябва да бъде изграден в България”, тезисно настоя Минчев.

Според него “левият фронт” означава събиране на всички разпилени сили на лявата идея. Минчев, който бе партньор на “Атака” преди четири години, изчисли потенциала на левите на 3 млн. души. По думите му победата на ГЕРБ не била “нещо кой знае какво, просто съпреживяваме един акт на технологията, която ражда ефекта на пристигането на месията. Гледали сме го тоя филм многократно”, разкри спатиите на конкуренцията човекът на “Нова зора”. Убеден е и че членовете на БСП искат левия фронт. “Бях в Монтана. Навсякъде, където поставях този въпрос, посрещаха на “ура” идеята”, сподели наблюденията си Минчев.


“Когато сме в слаба позиция, ренегати много. Но никой не е спечелил досега от това. Няма политическа формация, която да се е отделила от Коалиция за България и да се е справила. Последният пример са Николай Камов и Александър Томов”, коментира Антон Кутев, член на Изпълнителното бюро на БСП и депутат от Силистренския регион.


Според него другата идея - за присъединяване на още партии около БСП, вече съществува. “Общият ляв фронт де факто го има и той е Коалиция за България. Две трети от левите сили, които са значими и забележими са в Коалиция за България. Това е нещо, което може да стане и според мен рано или късно ще се случи отново, защото това, че сме в ъгъла като партия, е нормално след такова управление, но това е част от демократичния процес”, твърди той. И в нещо друго е убеден социалистът. “Тези, които сега мислят да излизат, въпреки че къде ще отидат, като излязат, пак ще се върнат, защото коалицията за тях е много по-изгодна. Разбира се, че малките партньори печелят повече от по-големите. Вярно, че не всички получиха очакваните мандати, но и тези, които имаха, не биха ги имали без Коалиция за България. Продължавам да смятам, че коалицията беше полезна и ще продължи да бъде полезна”, обобщи ситуацията си Антон Кутев.

Laughing

(Бай Вълко)

Брой мнения : 414
Registration date : 30.06.2009

Върнете се в началото Go down

ВНИМАНИЕ УПРАВЛЯВАЩИ АПАШИ!!! - Page 4 Empty Re: ВНИМАНИЕ УПРАВЛЯВАЩИ АПАШИ!!!

Писане  Надя Пет 10 Юли 2009, 22:21

“Тези, които сега мислят да излизат, въпреки че къде ще отидат, като излязат, пак ще се върнат, защото коалицията за тях е много по-изгодна. Разбира се, че малките партньори печелят повече от по-големите. Вярно, че не всички получиха очакваните мандати, но и тези, които имаха, не биха ги имали без Коалиция за България. Продължавам да смятам, че коалицията беше полезна и ще продължи да бъде полезна”, обобщи ситуацията си Антон Кутев.
Да, това е така. Малките партньори много даже печелят. Ако се бяха явили самостоятелно, те не само че щяха да изгубят депозита, тъй като няма да получат доверието и на 1 % от избирателите, но губят и от държавната субсидия.Neutral
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

ВНИМАНИЕ УПРАВЛЯВАЩИ АПАШИ!!! - Page 4 Empty Тие са обични паразити !!!

Писане  gigatev Вто 21 Юли 2009, 07:47

Бееей И што сега сакат овие сините политичари ? Па и со голо око дури
и од месечината се гледа дека тие сакат на туго седело петел да бидат
Аман бре ! За пустиот келепир мислите само а не за народот Дебилни
политичари Та кого од такви политичари го боли за народот ? Кому е
гайле ?Дай им да има негде келепир и ела да видиш Епа буйрум !
Министри сакат да бидат и што ли не Той таков политичар и на осмина
бюрек да го викнеш ако има интерес ке дойде И на боза да го викнеш кай
наш Мицо па ке дойде Ако има интерес Секако ке дойде Той политичар
сака да биде я Министер я Председател я нешто друго по така и тоа не
го крие Нее битно што ке биде само да се докопа до горните катове на
власта А инаку и самите од политичкиот табор са свесни дека са обични
губитници и немат поим од политика камо ли со своя глава да донесат
некоя важна и разумна за народот одлука Тие са обични паразити кои
само гледат да преживеят и да направат што поголема штета Twisted Evil

gigatev

Брой мнения : 298
Registration date : 26.01.2009

Върнете се в началото Go down

ВНИМАНИЕ УПРАВЛЯВАЩИ АПАШИ!!! - Page 4 Empty Re: ВНИМАНИЕ УПРАВЛЯВАЩИ АПАШИ!!!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите