Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ханчето на бачо Никола 3

+18
ВЕЛЗО
Агата
Логик
malakai
komarKo
blag009
(Бай Вълко)
Радомир
Надя
Apostola na Svobodata
pheras
Помощ, граждани!
marapepelia6ka
jovina
chocho
Таки
nikiforov
Boabab
22 posters

Страница 23 от 38 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 30 ... 38  Next

Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 23 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  ВЕЛЗО Чет 15 Апр 2010, 11:17

komarKo написа:
Агата написа:ферас /ако това не е някой друг с неговия достъп, което ми изглежда най-вероятно/
се е олял с простотиите.
както и велзевул се олива понякога.
и двамата имат периоди на осаферване и тогава са интересни, интелигентни млади хора.
дилемата за мен е -
когато симптомите и диагнозата са еднакви, що пък лечението да е различно Evil or Very Mad

симптомите и диагнозите при ферас и велзо съвсем не са еднакви. Cool

затова и лечението е индивидуално и различно.

Уф, слава богу, разминала ми се е погрешната диагноза clown

Иначе кой знае по кое клинично направление щяха да ме хвърлят What a Face

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 23 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Таки Чет 15 Апр 2010, 11:29

Уф, слава богу, разминала ми се е погрешната диагноза clown
Не бъди сигурен.. Бачо ти Влайков ми е разказал някои неща за теб, от които следва, че ти си един ярко изразен холерик. А на хора с този вид психика се препоръчва три пъти да мислят и веднаж да пишат. Въпреки че психиката им налага обратната пропорция ...

Принуден си да приемеш горните редове като "дружелюбни забележки", за да не ме принудиш да разкажа случката с таксито .. Cool
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 23 Empty Няма спасение от досадници!

Писане  Логик Чет 15 Апр 2010, 11:32

Каква разлика между написаното горе и гъгнивото левичарско мучене, което се носи от клоаката...
Кое те напъва да не излизаш от клоаката, бе, дрисня неизлечима? Що си не четеш "написаното горе"? Това президентстка повеля ли е, в срок от десет минути да реферираш "гъгнивото левичарснко мучене"? Защо подсмърчаш по чужди форуми и лееш сълзи по текстове, които с нищо не те засягат? Пет рубрики отворихте, посветени на тая пуста "клоака". Ние не пишем толкова, колкото вие ни коментирате! Имаш си двама приятели-писачи, ти си третият, пишете си, четете се и се радвайте на любовта си! Глътни и бутилка-две новозеландско, пиян дано забравиш... и клоака, и туй, що ти, глупако, не знайш позор ли е или слава! Няма ли спасение от тез комплексирани сноби, Боже?!
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 23 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  komarKo Чет 15 Апр 2010, 11:35

Логик написа:
....
Няма ли спасение от тез комплексирани сноби, Боже?!


има, разбира се - просто не ги чети и - готово! Razz

komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 23 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  blag009 Чет 15 Апр 2010, 11:38

ВЕЛЗО написа:
Таки написа:Моля да се избягват сравнения по дипломи, научни звания и афилиации, защото това не е 'елитен' , а демократичен и плуралистичен форум!

Да махнем "високия" образователен ценз, остават личните "успехи". Само че цензът в случая се явява хипоним на успехите. Ако го махна, няма да се разбира много-много защо не приемам по форма критиката към философските ми съждения clown

Мога да го преформулирам и с думи прости, но защо да наливам вода в мелницата на Калчевци и сие? Някак си неучтиво (и непропорционално на предизвикателството) би се получило Laughing

ВЕЛЗО, но преди да махнеме "дипломите" да видиме, КАКВО е пречило на хора като мен, да избягват тази благинка!
Специално при мен, диалемата беше след техникума "Курчатов" в Козлодуй, да продължа във ВМИ"Ленин", с примамливата оферта щата 160 лв. + вредните 40 лв. плюс 37 лв. като сирак, престави си за ква сума говориме за времето през 1977 г.?
Въпреки настояванията от страна Козма Кузманов, отказах със следните думи:
-Др.Кузманов, ако таланта МИ е по-силен от мързела, и най-големият фашизъм в България да е , ПАК ЩЕ ПРОБИЯ!
Но как виждате ... Вие , на кютия си крак да влача и да се разправам с една сюрия мързеливци? След пет год. работа като "инже"..., ще стана ли ГЛАВЕН ДИРЕКТОР на АЕЦ"Козлодуй"? Всичко това драги се води след скандала през ноември 1975 год., когато си позволих "лукса" да хвърля една пишуща машина на главата на личен състав, че след ИЗРИЧНОТО обещанието на ГЛАВНИЯТ ДИРЕКТОР... 42 дни ми отказва да приеме МОЛБАТА МИ!!!!!
И сега драги ВЕЛЗО да идеш в ТЕЦ"СОФИЯ" и попиташ за Блаже...виж кво шъ ти окнат!!!!
Е, такива ми ти работи драги ВЕЛЗО, за висшето МИ образувание и ползите от него ТОГАВА!!!!
Кибик Блаже
ПП.Сега забелязах, че вместо 1977 г. или 1975 г. съм написал 1987 г. и 1987 г.


Последната промяна е направена от blag009 на Чет 15 Апр 2010, 14:17; мнението е било променяно общо 1 път
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 23 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  ВЕЛЗО Чет 15 Апр 2010, 11:50

blag009 написа:ВЕЛЗО, но преди да махнеме "дипломите" да видиме, КАКВО е пречило на хора като мен, да избягват тази благинка!
Специално при мен, диалемата беше след техникума "Курчатов" в Козлодуй, да продължа във ВМИ"Ленин", с примамливата оферта щата 160 лв. + вредните 40 лв. плюс 37 лв. като сирак, престави си за ква сума говориме за времето през 1987 г.?
Въпреки настояванията от страна Козма Кузманов, отказах със следните думи:
-Др.Кузманов, ако таланта МИ е по-силен от мързела, и най-големият фашизъм в България да е , ПАК ЩЕ ПРОБИЯ!
Но как виждате ... Вие , на кютия си крак да влача и да се разправам с една сюрия мързеливци? След пет год. работа като "инже"..., ще стана ли ГЛАВЕН ДИРЕКТОР на АЕЦ"Козлодуй"? Всичко това драги се води след скандала през ноември 1985 год., когато си позволих "лукса" да хвърля една пишуща машина на главата на личен състав, че след ИЗРИЧНОТО обещанието на ГЛАВНИЯТ ДИРЕКТОР... 42 дни ми отказва да приеме МОЛБАТА МИ!!!!!
И сега драги ВЕЛЗО да идеш в ТЕЦ"СОФИЯ" и попиташ за Блаже...виж кво шъ ти окнат!!!!
Е, такива ми ти работи драги ВЕЛЗО, за висшето МИ образувание и ползите от него ТОГАВА!!!!
Кибик Блаже

Беше ми интересно да прочета, приемам го за сведение.

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 23 Empty С простаци никога не е

Писане  Логик Чет 15 Апр 2010, 11:59

komarKo написа: ... просто не ги чети и - готово! Razz
"Просто" ли? Цитираният текст е взет от нашия форум! Как да не го чета? Мога да ти споделя, че особена полза от политиката не извлякох, но вредата е налице и може би най-неприятните "вредности" са именно политическите досадници от улицата. Няма ден, в който, както си вървя, да не ме закачи някой с натрапчивите си размисли по политическото положение. Не знам защо всеки лумпен и неудачник смята, че аз съм душеприказчик на неговите прозрения! Щом не е станал милионер - Конституцията, която съм подписал му виновна! Партията му се сринала на изборите - пак Конституцията му виновна, сиреч аз. Ракетата му крива, всичко му криво... а аз трябва да изслушвам учтиво гъгнивото му мучене. Кошмарна участ и от нея очевидно няма спасение, защото досадните мухи са неизтребими и името им е легион.
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 23 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  ВЕЛЗО Чет 15 Апр 2010, 12:03

Таки написа:
Уф, слава богу, разминала ми се е погрешната диагноза clown
Не бъди сигурен.. Бачо ти Влайков ми е разказал някои неща за теб, от които следва, че ти си един ярко изразен холерик. А на хора с този вид психика се препоръчва три пъти да мислят и веднаж да пишат. Въпреки че психиката им налага обратната пропорция ...

Принуден си да приемеш горните редове като "дружелюбни забележки", за да не ме принудиш да разкажа случката с таксито .. Cool

Ако искаш я разказвай, ако не искаш недей. Предполагам, че Влайков я е предал сравнително точно. Аз приемам забележките ти независимо от това, дали ще я разкажеш или не. Моята психика, горката е отнесла много пиене и се е случвало да се поизложа тук и там. Е, холеричния ми темперамент ми е спестил и доста унижения.

Впрочем, в периода след тази среща на легиона на която се позоваваш и която аз детайлно описах на този форум, и при самия Влайков позициите се попромениха. Така че, вероятно двамата с теб имаме взаимнодопълващи се информации за някои от хората, които участваха тогава. За някои от тях аз продължавам да имам много лошо мнение.

Други забележки?

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 23 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Помощ, граждани! Чет 15 Апр 2010, 12:08

може ли да дадете някакъв контакт (мейл, може и в ЛБ) на Влайков, защото мисля да мина през Мюнхен в определен момент и бих искал да го видя..
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 23 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  nikiforov Чет 15 Апр 2010, 12:15

има блогОВЕ , не се сещам там има ли ...ако не , аз му имам мейладреса - ще ти го пратя на лб
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 23 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Таки Чет 15 Апр 2010, 12:18

Други забележки?
Други - когато им дойде времето .. king
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 23 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Таки Чет 15 Апр 2010, 12:22

Комар, нещата се регистрират в световни бази за данни. "Не чети" не е решение. Я виж това:

Лайната на Медиапул

На международни полицейски курви не може да се мълчи. Защото те ще превърнат Интернета в свой полицейски бардак.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 23 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  pheras Чет 15 Апр 2010, 12:39

.


Последната промяна е направена от pheras на Чет 30 Май 2013, 01:39; мнението е било променяно общо 1 път

pheras

Брой мнения : 419
Registration date : 05.01.2009

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 23 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Таки Чет 15 Апр 2010, 12:41

Комар, да му турим ли на туй псе един намордник?
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 23 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  pheras Чет 15 Апр 2010, 12:42

.


Последната промяна е направена от pheras на Чет 30 Май 2013, 01:37; мнението е било променяно общо 1 път

pheras

Брой мнения : 419
Registration date : 05.01.2009

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 23 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  ВЕЛЗО Чет 15 Апр 2010, 12:46

о времена о нрави pig

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 23 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Таки Чет 15 Апр 2010, 12:48

Изяснявам, че формата (санкциониран) се прилага при окончателни прогонвания или напускания по собствено желание. За да се съхрани форумната история. При временни отстранявания няма нужда от такава промяна. Аз предлагам отстраняване до 1 май, международния празник на трудещите се. Нали Йорданов е "ляв", та може би ще поиска да напише нещо празнично ...

о времена о нрави
Капиталистически времена, капиталистически нрави. Облечени в "леви" одежди за целите на активното мероприятие.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 23 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  chocho Чет 15 Апр 2010, 12:53

Таки, ако не му обръщаш внимание, ще се повърти малко и като му омръзне, ще си отиде...

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 23 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  nikiforov Чет 15 Апр 2010, 12:56

ще прозвучи ли антисемитски , ако отбележа ,че тоя е като кукувиците ама не съвсем - кукувиците снасят , а тоя с.....е

да беше прочел старите си писания, комплексарчето ми ....
поредното срутване ...
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 23 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Admin Чет 15 Апр 2010, 12:57

Таки, ако не му обръщаш внимание, ще се повърти малко и като му омръзне, ще си отиде...
По-добре е да си отиде веднага, та да проветрим форума две седмици. Колега модераторе, the job is done.
Admin
Admin
Admin

Male
Брой мнения : 838
Location : European Union
Registration date : 10.10.2007

https://rigas.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 23 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  nikiforov Чет 15 Апр 2010, 12:59

вече ГО обявиха за мъченик ...в мъдиапуля Razz
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 23 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  ВЕЛЗО Чет 15 Апр 2010, 13:00

о времена о нрави
Капиталистически времена, капиталистически нрави. Облечени в "леви" одежди за целите на активното мероприятие.

Така излиза. Тезата за "терориста" го доказва. Откога, за един евреин антифашистите станаха терористи?

Странно... pig

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 23 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  ВЕЛЗО Чет 15 Апр 2010, 13:02

chocho написа:Таки, ако не му обръщаш внимание, ще се повърти малко и като му омръзне, ще си отиде...

Това е най-мъдрото становище по въпроса дотук.

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 23 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Таки Чет 15 Апр 2010, 13:05

вече ГО обявиха за мъченик ...в мъдиапуля.
"Свети Иван Клатикуреца" ?

Откога, за един евреин антифашистите станаха терористи?
Той не е само евреин. А е внук на един АБПФК, другар в борбата с баща ми, когото той обижда най-лайнарски. С което обижда и дядо си.

Но има една "малка" разлика. Дядо му е бил част от номенклатурата в една "страна на победилия социализъм", служил на същия като посланик на НРБ в Австрия. Баща ми е бил политически емигрант в България. Той, както и цялото ни семейство, е живял като обикновен гражданин на страната. Това може да го потвърди Логик, с когото се познаваме от ученици.


Последната промяна е направена от Таки на Чет 15 Апр 2010, 13:12; мнението е било променяно общо 1 път
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 23 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  ВЕЛЗО Чет 15 Апр 2010, 13:11

Таки написа:
Откога, за един евреин антифашистите станаха терористи?
Той не е само евреин. А е внук на АБПФК, другар в борбата с баща ми, когото той обижда най-лайнарски. С което обижда и дядо си.

Въпроса е защо си плюе така в сурата? Suspect

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Ханчето на бачо Никола 3 - Page 23 Empty Re: Ханчето на бачо Никола 3

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 23 от 38 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 30 ... 38  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите