Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

тъпни от виртуалното ...

+11
marapepelia6ka
chocho
HEXE
Boabab
jovina
Admin
nikiforov
pheras
Помощ, граждани!
Таки
komarKo
15 posters

Страница 14 от 24 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 24  Next

Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 14 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Помощ, граждани! Пон 14 Фев 2011, 12:07

аз го прочетох и да ти кажа, едва ли има някаква информативна стойност специално за теб, защото ти си имала личен контакт с обекта на коментар

Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 14 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  komarKo Пон 14 Фев 2011, 16:32


komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 14 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Помощ, граждани! Пон 14 Фев 2011, 17:46

А между другото искам да кажа, понеже помня времената при Костов. При Костов имаше истинска цензура. Аз тогава работех в единствения опозиционен вестник и нашите критики се приемаха буквално със страх от хората. Те питаха: “Абе вие не се ли страхувате, че ще ви се случи нещо“.
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 14 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  nikiforov Пон 14 Фев 2011, 20:36

jovina написа:еййй ама най-мразя някой да си изтрие поста преди да съм го прочела! Twisted Evil

постингът беше инфо ,че тюфлекът уринария дякова ,
ще ЗАГАЗИ ,
заради "флиртът " с говедцето хънтър дъглас и неговите "ентилигентни алюзии" ...
петре дяков , не случайно велзо те нарече "сутеньор " !

"следата " ти е видна - медияпул -трима "писатели"
безпризорни -две читателки
да му мисли милен - осмарагдяване тотално след ежедневното уринарване....





МОЛЯ , АДМИНИТЕ , МОДЕРАТОРИТЕ , АБЕ ТАКИ , ИЗТРИЙ ВСИЧКИТЕ МИ ПОСТИНГИ !
за причините , надявам се , да се сетиш !

за съжаление няма такава опция -селектирай всичко и гума !
за радост на "чистичките " , "умничките " , "интелигентните" ...





nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 14 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Таки Пон 14 Фев 2011, 20:46

МОЛЯ , АДМИНИТЕ , МОДЕРАТОРИТЕ , АБЕ ТАКИ , ИЗТРИЙ ВСИЧКИТЕ МИ ПОСТИНГИ !
за причините , надявам се , да се сетиш !
Какво ти става, бе човек? Very Happy
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 14 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  nikiforov Пон 14 Фев 2011, 20:59

нищо ми няма -написах молба , ако може да се изпълни - добре , ако не , пак добре !



nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 14 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Таки Пон 14 Фев 2011, 21:08

написах молба , ако може да се изпълни - добре , ако не , пак добре !
Според мен, по-доброто решение е "пак добре" .. Very Happy
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 14 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Помощ, граждани! Пон 14 Фев 2011, 21:18

хмм, може би утрото е по-мъдро от вечерта..
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 14 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  chocho Вто 15 Фев 2011, 07:58

komarKo написа:

Ха-ха-ха, трагикомедия пълна !

И младата "алтернатива" на номенклатурата - зад него - умник до умник, 'убавец до 'убавец

Дали някой помни и се сеща за тези "проникновения" Сидерови scratch ?

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 14 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Таки Вто 15 Фев 2011, 08:37

хмм, може би утрото е по-мъдро от вечерта..
А има и поща, по която бихме могли да се разберем.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 14 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  blag009 Вто 15 Фев 2011, 08:40

Хей, живота е нещо интересно. От близо 4-5 месеца, когато искам да чуя най-новата оплювка по бат Бойко пускам...канал 3!Smile
Когато искам да СИ пропомня старите трикова на болшевишката пропаганда(злобна, просташка, лъхаща на мухъл и злъч) от години чета http://forum.mediapool.bg/.
Вчера по навик хвърлих едно оче в Механа- "Нашенска" http://forum.mediapool.bg/viewtopic.php?t=6425&postdays=0&postorder=asc&start=330 , по диагонала и на поста на


СРХ написа: Блаже, имаш ли да кажеш нещо?
Се спрях по-подробно и Smile верно бе наистина си е С(ере)Р(едко)иХ(ронично), кво да окне чувек на следните дивотийки в стил Сталин 1937 г.
СРХ написа: Алекс споменава в интервюто си за контролираната от държавата
БНТ за съживяване на унищоженото от Мубарак гражданско
общество, с презумцията, че зрителите на този канал в България и
агентите на ДС в Гърция като Панайотис Критидис
знаят смисъла и значението на гражданско общество в контекста на египетските условия.

За непосветения в международните работи (ако не са свързани с изяви
на братските комунистически партии) син на
международния терорист Павлос Критидис-Панайотис,
и т.н.
За мен това драги ми пупу...серко си е Тотално ПосИрване!!! Къде забрави внуците, а след времеи пра-внуците на международния терорист Павлос Критидис-Панайотис?
Мдааааа драги ми пупу...серко, трудно се забравя ШКОЛАТА на болшевизма.
Колкото до Алекс виден експерт в ЦРУ и т.н., си е шпионин, по същият начин чета внимателно видният ... н-к отдел "Шести" , на Шесто ГУ на ДС- Митьо Гестапото?
Даваш пример с Хамаз, и пропускаш една малка подробност, че е РОЖБА на МОСАД и ЦРУ, както и Само бил Гладен(Осама бен Ладън)? който вече 10 год. супер силата САЩ не може да ликвидира.
За да не пълна форума на Ригас с битовизми ШЪ ти окам ТоП...Тотално Посран!
Давам си сметка ТоП, че си по-умен, начетен и т.н. от мен ...така е, но давам си сметка, че от ТОВА ставаш по-вулгарен, цинечен, злобен и т.н....ТоП си та дрънкаш!!!! Laughing
Кибик Блаже
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 14 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  blag009 Вто 15 Фев 2011, 09:03

Гледкам на опашката на ТоП, се наледиха веднага :

Д. Боян написа:
...
Блажето, и да няма какво да каже, пак ще произведе някоя безформена купчинка букви и препинателни знаци.
Отговарям
На български:
-Аз, гордият Гойявич, уча и чета на иврит купчинка букви и препинателни знаци!
Гугле преводач:
-אני גאה Goyyavich, ללמוד עברית ולקרוא ערימה של מכתבים פיסוק!
повторен превод на български :
-Горд съм Goyyavich, научи иврит и прочетете една купчина от букви и пунктуация!
Залавай се за работа драги МИ симитски гражданино!
Rhinos написа:
Блаже, имаш ли да кажеш нещо?

Чорбаджи СРХ, да обясняваш на Блаже, е като да наливаш от пусто в празно. Много добре си написал за НПО-тата.
Драги младо ченгенче, кога ШЪ ми отговориш на въпроса, къде през 1984 г. си учил в чужбина, и агентите на ДС са те притисвявали пред БИБЛИОТЕКАТА на американското посолство? Аман от нескопосани борчески аВтобиографии?!
Кибик Блаже
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 14 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Таки Вто 15 Фев 2011, 09:59

Огняри, представящи се за родолюбци, избиват патриотизма си през сървъра на гръцки институт.
Крайно-дясната американска гнида знае отлично, че Forumotion няма нищо общо с Гърция. Но тя, гнидата, се обръща към читатели - добичета, с цел да възбуди в добичото им съзнание патриотични реакции.

А другата гнида, Безпризорната, която също е клиент на Forumotion, няма да побърза да поправи американската си сестра.

Миризливи хора.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 14 Empty Уауууу веселбата продължава :(

Писане  blag009 Вто 15 Фев 2011, 10:13

Лелеееееее, ТоП ти превъртя хептем

СРХ написа:Някои гръцки форуми имат глупаци и огняри, някои български форуми имат нас: мислещите, знаещите, можещите, преуспяващите, пътували, мъдрували и общували със света и по света.
ТоП, помисли все пак " мислещите, знаещите, можещите, преуспяващите, пътували, мъдрували и общували със света и по света." никога не биха се присмели на "глупаци и огняри"? Ако ги няма глупаците, кой ШЪ те направи "знаещ и можещ", кой ШЪ ти е мерилото че си "преуспяващ", кой ШЪ те обслужи при "пътували, мъдрували и общували със света и по света". И накрая кой ШЪ ти усигури топлината през зимните вечери???
Това горното може да БЪДЕ написано от един БЕЗДАРЕН и БЕЗЛИЧЕН чувек...ТоП в един БЕЗЛИЧЕН форум "мееепуууул"!

СРХ написа:Огняри, представящи се за родолюбци, избиват патриотизма си
през сървъра на гръцки институт. Учили-недоучили запъртъци
с овнешки главички и мисловна нагласа на гвардейски пазванти демонстрират надир от наброски, заметки и несвързани
съждения и зенит на климатично невежество и рахитично знание.
ТоП, много дубре си пишех в един НОРМАЛЕН български форум. Но, уви дойдоха една дузина ТоП ... " мислещите, знаещите, можещите, преуспяващите, пътували, мъдрували и общували със света и по света" и стана То(талено)П(осран)Ф(орум)!
Абе, къде ченге носЪт си е заврял, що е здравомислещо се изнася.
СРХ написа:Тук няма да споменавам агента на ДС Панайотис "Таки" Критидис,
син на международния терорист Павлос Критидис, защото "не е
заслужил чест такава, дори на храчките честта".
Още един блестащ пример на макартизъм и болшевизъм...нищо ново ...
Гледкам цитираш Хр.Радевски, кво ШЪ окнеш ... че чиляка още през 1929 год., ни предупреждаваше кво да чакаме от ПАРТИЯТА?
СРХ написа: Всичко друго е чепуха.
Прав си ТоП, написал си чепуха до чепуха....уаааууууу знаел и македонски! Smile
СРХ написа:
Важното е като патриоти да се запитаме какво даде предишната и сегашната власт на хора като Блаже?- инвалидни колички,
асансьори в жилищата им, автгобуси, влакове и автомобили,
пригодени за ползване от недъгави, недоносени, инвалиди и
хора с физически увреждания, специално място в кина и
стадиони, помощи, които да им позволяват да живеят пълноценно,
с повече от 4-5 долара на ден? Не знам какво си направил
за България, но знам, че ако си направил нещо, тя е
непризнателна към тебе.
ТоП-чувече, предната власт ме научи да не мразя, да живея в границите на десете божи заповеди(имаше и десет точки на комуниста, покривайки десете божи заповеди).Научиме, че само КРИСТАЛНО чистите ТоП-чувечета могат да говорят с погнуса за "недъгави, недоносени, инвалиди и хора с физически увреждания"...като теб.Само един недъгав, недоносен инвалид с умствени недази МОЗЕ да ми поставя въпроса така...ШАПИШ ТоП?
Колкото до кво съм направил...КВО да очаквам от ТоП-чувечета, които след КАТО не направих комунизма , сега ми прават КАПИТАЛИЗМА с инструметите и похватите на БОЛШЕВИЗМА???
Помна как през 60-те г. застреляха Мартин Кинг и сега НЕГЪР е президент.
И какво чувам от ТоП-чувечета като теб...за Обама...?
СРХ написа:Блаже, учи се от чекиста Панайотис- той цица от две майки-
българската мащеха и гръцката кормилщица. И при
двете живееше на аванта. Той има повече право от тебе да
бъде български патриот. Виж той къде е и ти къде си.
Добре все пак ТоП-чувече, че не ме караш да се уча от теб...на омраза, зависливост, простащина и т.н.Знам, че и тогава както и сега сте си все същото лустро...без покритие!!!!!
Във сравнение с теб, Таки наистина е по-патриот от теб БЪЛГАРИНА ???
Никога не съм прочел и един ред, с който да хули БЪЛГАРИЯ!!!
До като при теб това е ...ежедневие!!!
Кибик Блаже







blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 14 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  blag009 Вто 15 Фев 2011, 10:34

Rhinos написа:

КугатУ сЪ научиШШШ паК да ПитъШ кОлтурно
Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool
Не ти стиска ...НАЛИ ... кОлтурно Smile ?
Rhinos написа: Аре, трите хикса
М/у другото един голям БЪЛГАРСКИ писател-евреин е написал стихчето "Репортаж за трите Х" Laughing
За разлика от теб Rhinos, Валери Петров в свое интервю казва, че е вършил неща след девети с които не се гордее!!! Шапиш?
Кибик Блаже
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 14 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  blag009 Вто 15 Фев 2011, 15:16

Е, сега я втасахме???

Rhinos написа:

МнениеПуснато на: Вто Фев 15, 2011 12:55 pm Заглавие: Отговорете с цитат

От какво да ми "стиска", умнико?
Laughing
Хайде сега отпред назад за разнообразие:
Първо, пишеш клевета, че съм те бил нарекъл "подполковник", макар че можеш да го имаш за комплимент.
Второ, изричаш втора клевета, за да оправдаеш първата.
Трето, понеже четеш, както и пишеш - често без да мислиш, не си прочел, както трябва. Laughing
1980 г. бях в чужбина, когато Рони се кандидатира за първи път срещу Картър, затова можех да гледам предавания и да чета вестници сравнително свободно.
1984 година - тогава като студент посещавах библиотеката на американското посолство в София, на ул."Съборна", където бях абониран и се готвех за изпити и там пускаха СNN.

Аз също си спомням кандидат-президентската кампания на Рейгън, която можах да проследя по телевизията и в пресата, защото живеех в чужбина. При кандидатстването му за втори мандат често ходех в американското посолство...
_________________

Хей богу, Rhinos когато пишеш да не ... пиеш случяйно? Но пудред по Блажеви. Давам цялото и после едно пУ едно.
Rhinos написа: Първо, пишеш клевета, че съм те бил нарекъл "подполковник", макар че можеш да го имаш за комплимент.
Направо бях обиден. В началото ВКР-ейският доносчик Милен Радев, ме изкара генерал...после ти се намеси и каза че ме познаваш, но съм подполковник. Това не ми поречи да си искам МАРШАЛСКИ чин. Виж архивите чадо има ги!
Rhinos написа:Второ, изричаш втора клевета, за да оправдаеш първата.
За протокола...коя е втората лъжа???
Rhinos написа: Трето, понеже четеш, както и пишеш - често без да мислиш, не си прочел, както трябва. Laughing
1980 г. бях в чужбина, когато Рони се кандидатира за първи път срещу Картър, затова можех да гледам предавания и да чета вестници сравнително свободно.
Това ГО сервираш сега...лелееее нова двайсет, по-надоле ШЪ ти пусна ТВОЕТО писане върху който направих коментара СИ?
Но и тук виждам ЛЪЖИ ??? Ако приемеме, че като примерен и трудолюбив ученик си се записал да следваш когато СИ завършил гимназия или техникум има две хипотези:
а) През 1980 год си бил на 14 год.??? Та къде живееше в чужбина тогава ... 7 клас и си гледал свободно изборните дебати на Рейгън??? Чел си свободно весниците...или е в Югославия или в страна извън СИВ!!!
б)Ако след сред.образувание си ходил войник и през 1980 г. си бил в чужбина...трябва да си по ДРЪТ от мень над 60 год, някъде към 67-68 г. да си в момента??? Нещо е гнило тук.
Rhinos написа: 1984 година - тогава като студент посещавах библиотеката на американското посолство в София, на ул."Съборна", където бях абониран и се готвех за изпити и там пускаха СNN.
Виж по-горе и СИ уточни лъжите??? После в писането казваше че си бил в ЧУЖБИНА и си следвал и давали само СNN. Колкото, чичо мичко те е пресрешнал, е станало в София...улучих !!!
Rhinos написа: Аз също си спомням кандидат-президентската кампания на Рейгън, която можах да проследя по телевизията и в пресата, защото живеех в чужбина. При кандидатстването му за втори мандат често ходех в американското посолство...

Прибутваш ми цитата, който не е точен.
Сега по-долу ти пускам ТВОЕТО писане ВЪРХУ който права коментара и ТИ окаш, че лажем!?!?!?

Rhinos написа:

Rhinos http://forum.mediapool.bg/viewtopic.php?t=6425&postdays=0&postorder=asc&start=300 тема Механа- "Нашенска"
Иди на страница Предишна 1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24 Следваща

Регистриран на: 23 Фев 2007
Мнения: 8387
Местожителство: Sofia
МнениеПуснато на: Пон Фев 07, 2011 2:28 pm Заглавие: Отговорете с цитат

Аз също си спомням кандидат-президентската кампания на Рейгън, която можеш да проследя по телевизията и в пресата, защото живеех в чужбина. При кандидатстването му за втори мандат често ходех в американското посолство, където бях абониран в библиотеката и използвах случая да гледам по СNN - там не пускаха друга програма - записи от два му дебата с демократа Мондейл, особено втория - по външната политика - където Рони направо разби съперника си.

При едно от излизанията ми от посолството ме пресрещна цивилно ченге, което ме попита къде следвам и ме предупреди да не "продължа" на друго място. На другарите им е направило впечатление, че съм зачестил посещенията в библиотеката... Cool

_________________
кама сутра - ката сутрин

Направи сравнение драги и не СЕ излагай???? Мдааааа...дивотийки драги ми Rhinos!!!
Казваш, че съм неграмотен, НО разбираш какво искам да кажа, ая ТИИИИ ... пупупупу...

По надолу е писането на МАЕСТРОТО и обърни внимание, ЧЕ съм изключил в писането СИ коментара на МАЕСТРОТО а именно:
- "При едно от излизанията ми от посолството ме пресрещна цивилно ченге, което ме попита "...дали си бърша " ... задника с пръст" а аз му отговорих ,че имам "...повече жени отколкото зъби ..."
една , ама за цял жизнь
мизерници ! "

Усъмних се, че си писал така и потърсих ИЗТОЧНИКА и твоите ЛЪГОТИЙКИ !!!

nikiforov написа:

"Аз също си спомням кандидат-президентската кампания на Рейгън, която можеш да проследя по телевизията и в пресата, защото живеех в чужбина. При кандидатстването му за втори мандат често ходех в американското посолство, където бях абониран в библиотеката и използвах случая да гледам по СNN - там не пускаха друга програма - записи от два му дебата с демократа Мондейл, особено втория - по външната политика - където Рони направо разби съперника си.

При едно от излизанията ми от посолството ме пресрещна цивилно ченге, което ме попита "...дали си бърша " ... задника с пръст" а аз му отговорих ,че имам "...повече жени отколкото зъби ..."
една , ама за цял жизнь
мизерници !
Е, кво ШЪ окнеш ... УМНИКО????
Кибик Блаже
ПП.Бъди мъж като Милен Радев...признай си ШЪ ти УЛЕКНЕЕЕ... Laughing
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 14 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  chocho Вто 15 Фев 2011, 15:50

Блаже, защо не се регистрираш в МП-ла та да се разправяш с тези директно, бе човек?

Че то така много комично се получава...

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 14 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  blag009 Вто 15 Фев 2011, 16:20

chocho написа:Блаже, защо не се регистрираш в МП-ла та да се разправяш с тези директно, бе човек?

Че то така много комично се получава...

Опитах chocho, но ниц! След като се видяхме с Чосич, на времето шанса е нулев!!!
И на времето, ИМ вадих очките на гусподата с разказа на Алеко "Пази боже сляпо да прогледне"!!!!
Спомни си как Миленовци и Красимирчовци, допускаха да бъда ОБРУГАВАН, но в момента в който връщах монета, ме изключваха на секундата.
В директен на живо сблъсЪк, шанса ИМ е нулев...много помня и се подготвям старателно. Спомням си как миналата год. бях на една спявка на Максим Бехар(има някаква фирма за ПИ-ар и всеки четвъртак прави среща с нас простолюдието) и ... чиляка еее ВЕЧЕ ме посреща с уважение. Скоро не съм ходил, пък и е студено, ранно се стъмва и най-важното темите са скучни!!!! Виж във "фейсбука" на фирмата(пиши Максим Бехар) имаме на няколко снимки.
Последният път, накаква мадама взе да си прави гаргара със спортистите, как са такъ...пък иначе.. и Я попитах:
-Спортистите - шахматисти влизат ли в схемата???? Направо да си паднеш от смях! Smile
Така, че навремето НЯМАХА шанс и сега е същото, просто си тракат на едни и същи клишета и ти става безразлично.
Виж писанията на Rhinos! При соца, ако не друго, поне се НАУЧИХМЕ да четеме м/у редовете и колкото по-лъжат толкова по-лесно истината излизаше на яве.
За мен Rhinos, пиша като ченге, ужким умно, път то блудкаво като крими роман преведен от ВУЙКА ГОйЯвич. Виж тук как професионално ока http://forum.mediapool.bg/viewtopic.php?t=6233&postdays=0&postorder=asc&start=405&sid=6d42993ef451345786bc0846b0195c1a
подчертаното на Rhinos:
-" Аз също си спомням кандидат-президентската кампания на Рейгън, която можах да проследя по телевизията и в пресата, защото живеех в чужбина. При кандидатстването му за втори мандат често ходех в американското посолство..."
Та преди точката след майна МУ Райна, става дума за 1980 г.?!?! А след точката за 1984 г. и в София?????
Пълна веселба става chocho!Sad Smile...
Кибик Блаже
ПП.Виж мУ акъла, пак там- "Кракът далеч не му е единственият орган, с който може да претендира за инвалидна пенсия."?
Това е драги, интуекта на тия ненормалници!!!!! В нашият край на такива навлеци казваме "Ходи като катър със семето си"!!!!!!
Добре че стана симитски гражданин, та ми поолекна, чак такива чукундури да сме БЪЛГАРИТЕ, не мое да бъде, ако ГО и обрежат шъ се кефим!!!! Защото в главата е обрязан одавна !!!!!
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 14 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  jovina Вто 15 Фев 2011, 18:44

chocho написа:Блаже, защо не се регистрираш в МП-ла та да се разправяш с тези директно, бе човек?

Че то така много комично се получава...
Не само комично, ами и досадно bounce
jovina
jovina

Брой мнения : 1792
Registration date : 18.05.2009

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 14 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Помощ, граждани! Вто 15 Фев 2011, 19:28

от доста време си мисля, че сме отишли твърде далеч във взаимните обиди

това бе една основна причина да изтрия доста свои постинги, посветени на пишещите в Медияпул

надявам се тези от тях, които четат тук, да се замислят дали случващото се изобщо е разумно, зряло и културно поведение



Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 14 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Таки Вто 15 Фев 2011, 20:03

Който се опитва да разговаря със задници, трябва да е готов да получи в ответ лайна.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 14 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  nikiforov Вто 15 Фев 2011, 21:18

къф задник -мека чурка е тая ....

".....ще се стоваря върху теб като астероид от Космоса и ще те завра там, откъдето си излязъл...."

ей за това ще си дам ДЪЪЪЪЛГА почивка
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 14 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Таки Сря 16 Фев 2011, 08:06

ей за това ще си дам ДЪЪЪЪЛГА почивка.
Ти си знаеш най-добре. Според мен, писанията на една шепа прасета другаде не бива да бъдат причина за отказ от писане тук. Вярно е, че някои от нас са обект на една многогодишна и гнусна кампания, та е трудно да не им отговаряме изобщо. Но за мен най-добрият от всички отговори е продължаващото съществуване на ЕСФ, на фона на деградацията на МпФ и Безпризорните.

Така че се надявам почивката ти да е просто ДЪЛГА, но не и ДЪЪЪЪЛГА .. Very Happy
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 14 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  chocho Сря 16 Фев 2011, 08:45

Таки написа:
....

Вярно е, че някои от нас са обект на една многогодишна и гнусна кампания, та е трудно да не им отговаряме изобщо. Но за мен най-добрият от всички отговори е продължаващото съществуване на ЕСФ, на фона на деградацията на МпФ и Безпризорните.

.....................



Кампания, едниствената причина за успеха на която е фактът, че обектите на същата обръщат прекалено внимание на 2-3 виртуални булита (bullies).

Като казах булита - синът ми имаше скоро проект в училище на тази тема - за реалните булита - защото от друга страна МП е отличен пример за виртуални такива. Та, пропускайки описанията за причините, водещи до това явление - за което тези двама-трима дават отличен пример, изводът му беше, че една от най-добрите стратегии за борба с булитата е тотално игнориране. Казвам една, защото имаше цитирани примери, когато директното противопоставяне е препоръчително. В горният случай на виртуално "булене", това обаче не е практично поради анонимността или разстоянията - което определено дава значителна доза виртуална храброст на човечето, криещо се за трите букви СРХ, например.

Толкова от мен по темата, и едно парче в разрез с горния извод:

https://www.youtube.com/watch?v=yU6HJcd0Ljg

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 14 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Таки Сря 16 Фев 2011, 09:02

Кампания, едниствената причина за успеха на която е фактът, че обектите на същата обръщат прекалено внимание на 2-3 виртуални булита (bullies).

Това не е вярно. Скоро имаше един голям период, около месец, през който и аз, и почти всички други колеги на ЕСФ се отказахме от реакции спрямо легионерските изхождения. Това не доведе до намаляване на тези изхождения.

Вярно е, че трябва мярка, но е също вярно, че в един свободен форум човек може да препоръчва, но не и да налага поведения. В този смисъл твърде многословният Благ трябва да се заслуша в препоръките на Чочо и Жови и да намали газта.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 14 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 14 от 24 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 24  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите