Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Място за изритани от гевезето Реалистка люде

+20
(Херувимъ)
(Иван)
(Натали)
Помощ, граждани!
(AlexLevi)
Логик
Таки
Надя
komarKo
Homan
(TiUG)
Лаик
(Meli)
Admin
nikiforov
chocho
(Българанъ)
blag009
сноб
Boabab
24 posters

Страница 3 от 31 Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Next

Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 3 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Boabab Вто 20 Ное 2007, 17:57

Да, Блаже.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 3 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Guess wh Вто 20 Ное 2007, 18:46

Боабаб, ще дойдеш ли на сбирката да изкъркаме сичкото вино на Винченцо след като му пресушим грапата?

Guess wh
Гост


Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 3 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  nikiforov Вто 20 Ное 2007, 20:08

дрън-дрън за непринуденосттттта ,за съжалението и тинтири-минтири на чосич и машите му !

нетът не е инженерен феномен - това никого няма да разберат елементарниците ....следва списък и на неинжИнери
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 3 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  blag009 Вто 20 Ное 2007, 20:21

nikiforov написа:дрън-дрън за непринуденосттттта ,за съжалението и тинтири-минтири на чосич и машите му !

нетът не е инженерен феномен - това никого няма да разберат елементарниците ....следва списък и на неинжИнери


E кугато се видя с Чосич, бъди сигурен че след третата приказка, шъ разбера дали е ОНЯ Чосич от преди ТРИ ГОДИНИ ... ВЕРВАЙ МИ !!!!
Кибик Блаже
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 3 Empty Какво да правим, Маестро ...

Писане  Гост Вто 20 Ное 2007, 20:23

Чете човекът, черно на бяло:

Документиран е вчера случай, когато изгонен от този форум бивш участник дава на друг изгонен от този форум бивш участник достъп до този форум чрез прокси.

Взимат се мерки такива опити да бъдат блокирани. Ще бъде уведомяван съответният провайдър за станалото и той да прекрати достъпа на нарушителя.
Не разпознава себе си като един от клетниците, дето трябва да го ругаят, а той дори да не научава за това ... а и 'непринуденост' му вика... Взимали се мерки непринудено да принудят провайдъра да блокира такива опити и т.н. ....

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 3 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  nikiforov Вто 20 Ное 2007, 20:38

blag009 написа:
nikiforov написа:дрън-дрън за непринуденосттттта ,за съжалението и тинтири-минтири на чосич и машите му !

нетът не е инженерен феномен - това никого няма да разберат елементарниците ....следва списък и на неинжИнери


E кугато се видя с Чосич, бъди сигурен че след третата приказка, шъ разбера дали е ОНЯ Чосич от преди ТРИ ГОДИНИ ... ВЕРВАЙ МИ !!!!
Кибик Блаже

Блаже , непридунякът се НАТИСНА да модерира , заедно с кака ти риъл , както направи и онова клепало калчев ....това да ти говори нещо ?!!!?
пука и на гужата Георгиева за форума - това не се светнаха тия мижитурки, та след време ще се вживеят и като жертви - неразбрани , от добра душа се жертвали , мисия , за доброто на форума , така е по света ...и все подобни анастасийзми ..

това ,което се случи ,е доказателство , че никога не е късно да се изложиш - няма възраст , образование ...и компютърна неграмотност , ръйш ?
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 3 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Boabab Вто 20 Ное 2007, 21:49

Guess who написа:Боабаб, ще дойдеш ли на сбирката да изкъркаме сичкото вино на Винченцо след като му пресушим грапата?

За ко става думата, Гес? И за га?
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 3 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  blag009 Вто 20 Ное 2007, 21:55

Ригас написа:Чете човекът, черно на бяло:

Документиран е вчера случай, когато изгонен от този форум бивш участник дава на друг изгонен от този форум бивш участник достъп до този форум чрез прокси.

Взимат се мерки такива опити да бъдат блокирани. Ще бъде уведомяван съответният провайдър за станалото и той да прекрати достъпа на нарушителя.
Не разпознава себе си като един от клетниците, дето трябва да го ругаят, а той дори да не научава за това ... а и 'непринуденост' му вика... Взимали се мерки непринудено да принудят провайдъра да блокира такива опити и т.н. ....


Ти пъс сига Ригъс, остави чиляка на мира, Блаже понти и от сянката, не само от сламката!!!!!
Имам си още 2-3 кертика отметнати, и шъ слушкам !!!!!Не ме подценявай !!!!
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 3 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  blag009 Вто 20 Ное 2007, 22:21

nikiforov написа:
blag009 написа:
nikiforov написа:дрън-дрън за непринуденосттттта ,за съжалението и тинтири-минтири на чосич и машите му !

нетът не е инженерен феномен - това никого няма да разберат елементарниците ....следва списък и на неинжИнери


E кугато се видя с Чосич, бъди сигурен че след третата приказка, шъ разбера дали е ОНЯ Чосич от преди ТРИ ГОДИНИ ... ВЕРВАЙ МИ !!!!
Кибик Блаже

Блаже , непридунякът се НАТИСНА да модерира , заедно с кака ти риъл , както направи и онова клепало калчев ....това да ти говори нещо ?!!!?
пука и на гужата Георгиева за форума - това не се светнаха тия мижитурки, та след време ще се вживеят и като жертви - неразбрани , от добра душа се жертвали , мисия , за доброто на форума , така е по света ...и все подобни анастасийзми ..

това ,което се случи ,е доказателство , че никога не е късно да се изложиш - няма възраст , образование ...и компютърна неграмотност , ръйш ?


Не знам Никифоров, но ако на времето не се бях заял с Миленча, после с Иванич и нереализираният разедчик на ЦРУ Калчев ... можеше все още да си пишете там.Аууу забравих и Гаджока , виж Реалиска во истина ми е под нивото , ако ще и академик да я направят!!!Я мое да съм инвалит в краката, но при нея инвалидноста в хумора и майтапа е пълна!!!
Но м/у другото има една тънкост , който ме е видял в реалното все е станал мой фен !!! Laughing Laughing Laughing Аха за протокола , изключвам Ригас, но на времето си разменихме няколко реплики и тува си беше !!! Така и не видях неговите византийски номера, чита го над 3 г. и половина, най му се кефих кугато като пипирудки на хребарий ги забождаше !!!
Та колкото до Чосич, стига той да е мудератор_1, ми трябват само три приказки да разменя ! Има и друго нещо, учените казват че ако три години не се виждаш с даден чиляк, то финната настройка към него се губи.
От един интернет клуб прочетох някои неща в меее...пуул , и съм наистина оздачен от някои изрази на Чосич, които ме обиждат и то коственно !!! Защото това не е партиен сайт на Косталевич, това си беше един наистина свободен форум за най-различни хора. Дори поне в началото, форума се явяваше нещо като майката на ДСБ-то.Едно на ръка , че и Стояна е бившо пресаташе на Косталевич !!! От къде дойде безумната идея на Миленча да мудерира, на Гаджока да трие, на Калчева едва ли не с Косталевч да се среща ... с Блаже да се разправя и т.н.
Но здраве да е ,не ми пречат !!!
blag009
blag009

Male
Брой мнения : 1172
Age : 74
Registration date : 15.10.2007

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 3 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Boabab Вто 20 Ное 2007, 22:27

Кой е този Калчев, че не се сещам, бе джанъм.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 3 Empty Кой е този Калчев

Писане  Гост Вто 20 Ное 2007, 22:33

Eagle.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 3 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Admin Вто 20 Ное 2007, 22:42

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 3 Chrysanthemum
Admin
Admin
Admin

Male
Брой мнения : 838
Location : European Union
Registration date : 10.10.2007

https://rigas.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 3 Empty 'За протокола' ...

Писане  Гост Вто 20 Ное 2007, 22:56

Научавам, че 'Шефът' е потънал в изучаване на протокола ..


Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 3 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Boabab Чет 22 Ное 2007, 21:53

Бай Мангауе майсторката и тебе ли те изгони. Не се бой тя има безкрайно много сценарии..Едно време ме излъга, че знае от админа на медияпул, че едни мръсотии идвали от Холандия. И аз с целия си акъл й повярвах и инаправих така, че изгоних Дилмана...Сега има разни дърти наивници, които още не са я усетили, но ще е до време. Very Happy
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 3 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  (Meli) Чет 22 Ное 2007, 22:09

БОАБАБ, поздравявам те: много добре стои ГЕВЕЗЕТО до Реалистка! Laughing

(Meli)

Female
Брой мнения : 87
Age : 77
Registration date : 13.10.2007

http://www.citroen.com

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 3 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Лаик Пет 23 Ное 2007, 10:24

Boabab написа:Бай Мангауе майсторката и тебе ли те изгони. Не се бой тя има безкрайно много сценарии..Едно време ме излъга, че знае от админа на медияпул, че едни мръсотии идвали от Холандия. И аз с целия си акъл й повярвах и инаправих така, че изгоних Дилмана...Сега има разни дърти наивници, които още не са я усетили, но ще е до време. Very Happy

смешник jocolor
Лаик
Лаик

Male
Брой мнения : 884
Age : 52
Registration date : 07.11.2007

http://www.toto.bg/

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 3 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Guess wh Пет 23 Ное 2007, 10:47

Boabab написа:
Guess who написа:Боабаб, ще дойдеш ли на сбирката да изкъркаме сичкото вино на Винченцо след като му пресушим грапата?

За ко става думата, Гес? И за га?


за идващия петък - 30 ноември - точим се Homan да ни води в нейната кръчма, ама дали ще стане - Божа работа Very Happy

Guess wh
Гост


Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 3 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Boabab Пет 23 Ное 2007, 10:57

ОК. Ще имам по-на-пред-вид.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 3 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Boabab Пет 23 Ное 2007, 11:03

Лаик написа:
Boabab написа:Бай Мангауе майсторката и тебе ли те изгони. Не се бой тя има безкрайно много сценарии..Едно време ме излъга, че знае от админа на медияпул, че едни мръсотии идвали от Холандия. И аз с целия си акъл й повярвах и инаправих така, че изгоних Дилмана...Сега има разни дърти наивници, които още не са я усетили, но ще е до време. Very Happy

смешник jocolor

Ти ли беше, гиди аутист / от Ауди /, дето пишеше от Холандия, онез мръсотии под чуждо име? / по-късно стана ясно, че по това време Лаик е бил в Амстердам /. Което означава, че Реалистка ми е казала истината.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 3 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Гост Пет 23 Ное 2007, 11:26

Точно тук е мястото, за да позлорадствам над съдбата на топика на гужа Михайлова след въвеждането на диктатурата, с нейно най-активно участие:

КЛУБ-КАФЕНЕ "КИБЕР"- 44, Най-престижното заведение
33 страници за 21 дена = 1.6 страници на ден.

Фризьорски салон "Сърп и чук" 2 - по-добрия салон
100 страници за 12 дена = 8.3 страници на ден.

Е, за туй ли се бореше, госпожо? За да те води адски 'смисленият' салон на Жо-то с 5:1 ? ? ХАК да ти е ! Very Happy

Как е Меаната ли? Е, малко по-добре от кафененцето, но също му диша праха на 'смисления' салон:

Механа "Резигнационна" - Chez le Pompier
86 страници за 27 дни = 3.2 страници на ден

Хайде и малко жес, по този повод:
Vera Fitzgerald пее Chos the Knife
Съпровожда Nick Kalcheff Big Babend



Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 3 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Лаик Пет 23 Ное 2007, 11:50

Boabab написа:
Лаик написа:
Boabab написа:Бай Мангауе майсторката и тебе ли те изгони. Не се бой тя има безкрайно много сценарии..Едно време ме излъга, че знае от админа на медияпул, че едни мръсотии идвали от Холандия. И аз с целия си акъл й повярвах и инаправих така, че изгоних Дилмана...Сега има разни дърти наивници, които още не са я усетили, но ще е до време. Very Happy

смешник jocolor

Ти ли беше, гиди аутист / от Ауди /, дето пишеше от Холандия, онез мръсотии под чуждо име? / по-късно стана ясно, че по това време Лаик е бил в Амстердам /. Което означава, че Реалистка ми е казала истината.
alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 3 Drugs
Laughing
Лаик
Лаик

Male
Брой мнения : 884
Age : 52
Registration date : 07.11.2007

http://www.toto.bg/

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 3 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  (TiUG) Чет 29 Ное 2007, 13:08

Хубаво е да се мислиш за велик дори и на дъното.

(TiUG)

Male
Брой мнения : 166
Age : 74
Registration date : 09.11.2007

http://forum.skycode.com

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 3 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Boabab Чет 29 Ное 2007, 21:32

TiUG написа:Хубаво е да се мислиш за велик дори и на дъното.

Туй ли сентенция намери да напишеш вече на 58 лазарника?
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 3 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  nikiforov Чет 29 Ное 2007, 21:33

Boabab написа:
TiUG написа:Хубаво е да се мислиш за велик дори и на дъното.

Туй ли сентенция намери да напишеш вече на 58 лазарника?

Very Happy изчаках доста време - ти се гепи Very Happy
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 3 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Boabab Пет 30 Ное 2007, 21:55

Добре де. Каква е, според теб, целта на мъдераторите на Медияпул. Дали задачата им е по-добре слабо, но по правилата или правилата няма начин, рано или късно, да не накарат българина да е креативен? Мен лично малко ми напомня принципността на Костов, който с личния си пример за правене на политика - имам предвид сегашната му парламентарна дейност, смята, че това му е достатъчно, на фона на възможностите.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Място за изритани от гевезето Реалистка люде - Page 3 Empty Re: Място за изритани от гевезето Реалистка люде

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 31 Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите