Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Истината и само истината - 2

+18
marapepelia6ka
(Бай Вълко)
jovina
дечо
(Стоян Христов)
Apostola na Svobodata
Boabab
(Apostol na Svobodata)
Робърт Боев
Помощ, граждани!
Admin
Realistka
Sonia
Логик
Таки
komarKo
nikiforov
Надя
22 posters

Страница 20 от 22 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

Go down

Истината и само истината - 2 - Page 20 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  Таки Пет 23 Апр 2010, 10:54

(Фило)логически въпрос:

Ако един "комунист" е менте, то един негов опонент не е ли антикомунист-менте?

И кому е нужен този цирк? Може би на тези, които се чувстват добре в отсъствието на Соня, член на ИКП, и в присъствието на едно крайно-дясно леке, което се прави на "комунист"?


Последната промяна е направена от Таки на Пет 23 Апр 2010, 11:02; мнението е било променяно общо 1 път
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 20 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  chocho Пет 23 Апр 2010, 11:01

komarKo написа:Не ме дразни присъствието му, но го намирам за обидно към всички потребители на ЕСФ.

Аз го намирам за по-обидно към самия него, но щом Дяков се чувства добре като се прави ? на палячо - то най-добре би било да се остави да се прави на такъв.

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 20 Empty един стар виц

Писане  nikiforov Пет 23 Апр 2010, 13:23

Един "синодален старец"се прибирал късничко от работа с тролея ...
От спирката до Президентството се качил един , който от далеч "намирисвал" на
"благодродно "сладко вино от южните склонове на Тамбукту .
Дангалакът се овесил на дръжките в тролея току над главата на синодикът, който си решавал судоку .
На един по -остър завой , оня залитнал и ПОВЪРНАЛ върху човека ...
с невъоръжено око, върху сакенцето се забелязвали парченца ягодки ,
холанско сиренце ,севлиевска пастърма , белгийски шоколадец ....
Стресиран , от случката , човекът погледнал нагоре и като никога изкрещял :
І- Свиня такава , виж какво направи !

оня го изгледал със замътените си диоптърки и се изхилил :
-Кой е свиня бе , виж се на какво приличаш !

обикновено се пише ,че визираните лица са плод на въображението ...
ако някой мисли ,че има голяма разлика между форум и "реален живот "
да сметне ,че съм го написал
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 20 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  (Бай Вълко) Пет 23 Апр 2010, 13:48

Таки написа:(Фило)логически въпрос:

?

Др. Taky, ти си чувал за т.н. езопов език.На такъв език са писали всички, които са се чувствали застрашени от нещо, основателно или не. Включително и ренегатът Желев, с неговия "Фашизмът".

(Бай Вълко)

Брой мнения : 414
Registration date : 30.06.2009

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 20 Empty TO WHOM IT MAY CONCERN

Писане  Логик Пет 23 Апр 2010, 15:31

Истината и само истината - 2 - Page 20 F437
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 20 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  Надя Пон 26 Апр 2010, 12:18

Мавзолеят на Ленин ще бъде затворен за две седмици, докато мине Деня на Победата, съответно и Деня на Европа, за да не дразнят руснаците "съюзниците" си от Запада, които през 80-те години ускориха краха на социализма.
http://msk.kp.ru/online/news/656824/
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 20 Empty Работници, работнички, от вси страни, сплотете се!

Писане  Надя Съб 01 Май 2010, 14:42

Истината и само истината - 2 - Page 20 Fe0d7cf576af
Честит Първи май, другари!
Нашето дело е право и ние рано или късно ще победим! Smile
И както казват другарите ни от съседна Гърция, това не може да стане без помощта на работническата класа, защото тя е най-мощната обществена сила.
"Отхвърлете лъжите и клеветите на защитниците на капитализма срещу социализма, построен в Европа през 20 век.
Това бе първи опит-казват другарите ни от Гърция- въпреки извънредно трудните условия и грешки при построяването на сициализма, той доказа, че живота на работническата класа и на народа въобще, беше по-добър без капиталисти. Опитът на построяване на социализма доказа, че плановата икономика обезпечава всестранното развитие без кризи, в полза на целия народ. Изучавайки достиженията и грешките на този голям опит, ние можем уверено да построим социализма и да постигнем много повече.."
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 20 Empty Сегодня - день рождения Карла Маркса!

Писане  Надя Сря 05 Май 2010, 16:54

http://hvylya.org/index.php?option=com_content&view=article&id=5033:2010-05-04-23-07-16&catid=2:2009-04-12-12-00-04&Itemid=8
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 20 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  Надя Съб 08 Май 2010, 16:47

Людмила Туровская


ВРЕМЯ МУЖЕСТВА
Товарищ, верь…
А.C. Пушкин
Мы были всем.
Мы быдлом стали
Для вас, предатели-рвачи.
Но близок час – восходит Сталин!
И время Мужества кричит:
«Очнись!
Вставай!
Еще не поздно.
Зажги в душе священный гнев!
Уж рвётся в двери ветер грозный.
И земли ближние – в огне!..»
Мы были всем.
Теперь мы – быдло?
О нет, ворюги-господа!
Ничто в России не забыто,
И с нами – Красная звезда!
Ужо, ретивые!
Жируйте!
Вы вечно там, где правит Зло.
В лицо народа – смейтесь, плюйте,
Покуда солнце не взошло.
Коттеджи, банки – всё вам мало.
Не знает меры алчный бес.
Ужо вам, подлые кидалы!
Гроза вам – с праведных небес!
Товарищ, верь, – вздохнет и встанет
Пленённый подлостью народ.
И грянет бой!
И новый Сталин
Во славу Родины грядет!
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 20 Empty С днем победы!

Писане  Надя Нед 09 Май 2010, 07:23

Истината и само истината - 2 - Page 20 9_may_29
Те се сражаваха за родината, но спасиха и социализма!
Слава!!!
Поздравявам ветераните и всички, на които е скъпа победата!
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 20 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  ВЕЛЗО Нед 09 Май 2010, 07:46

Надюха, посланието на плаката ти не е нищо друго освен "Дайте морфин!" Twisted Evil

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 20 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  дечо Нед 09 Май 2010, 11:25

Very Happy

дечо

Брой мнения : 109
Registration date : 30.01.2009

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 20 Empty Парад победы 2010

Писане  Надя Нед 09 Май 2010, 15:02

https://www.youtube.com/watch?v=VA1vzcI6Fik
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 20 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  Надя Нед 09 Май 2010, 15:23

Истината и само истината - 2 - Page 20 Jdv1273407752r
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 20 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  Надя Нед 09 Май 2010, 16:04

Ну что? С праздником! Как же без Сталина?
Истината и само истината - 2 - Page 20 42442828fcbd
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 20 Empty Вярата на Сталин

Писане  Надя Пет 04 Юни 2010, 19:09

https://www.youtube.com/watch?v=J3r2BTb8vn4
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 20 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  ВЕЛЗО Пет 04 Юни 2010, 19:27

Скакалеца нападнал Джебел Neutral

ВЕЛЗО

Брой мнения : 597
Registration date : 11.03.2010

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 20 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  Надя Сря 09 Юни 2010, 07:20

България на лудите

Александър Симов
07 Юни 2010




Винаги съм бил наясно, че лудите, особено в България, нямат спиране и милост. Нима това ви учудва – един от тях се уреди да стане премиер на страната, друг пое финансовото министерство, а третият получи високорейтинговия пост на автор на МВР-сериали. Тези луди не са безобидни, но поне от време на време изтърсват по някой смешен лаф, та забравяме за потенциалът им на масови убийци (ако не вярвате – погледнете актуализацията на бюджета, тя може да бъде сътворена единствено от болни мозъци с маниакални забежки).


Но когато едно общество стигне дотам крайнодесни отрепки да се качват по трамваите и да тормозят млади хора, това означава, че лудите вече са се самозабравили. Или по-скоро видели са, че няма кой да ги спре и се чувстват безнаказани. От чувството на безнаказаност до това да се качиш в трамвай, за да пребиеш някой, само защото не изповядва твоите налудничави идеи – крачката е само една. И тя беше направена. Беше направена брутално, гадно и отвратително, а ме яд, че още утре медиите ще забравят за нея. От моя гледна точка по-позорно нещо от това вманиачени фашисти да вилнеят в градския транспорт не се е случвало в България. Това говори за две неща: лудите не си пият редовно хапчетата и, че цялата страна тръгва към своя пореден политически кошмар.


Много ми харесва контраста. Пребитите младежи отиват на протест срещу зловещия дом за чужденци в Бусманци. Фашистките маниаци сякаш се опитват да спрат това с бруталните си действия. Едните имат кауза, другите са опиянени от насилието. Едните имат идеи, другите притетежават мускули и бухалки. Това са две Българии, както и да го погледнеш. С едната от тях човек може да се гордее, а другата да го кара да се гърчи от срам. Пребитите младежи искат да изразят позицията, а другите са комплексари без нито един мисъл в живота си. Толкова е просто. И толкова страшно, ако се замислите. Защото с един побой никой досега не е спрял истински левичар да си изрази позицията, този побой може да бъде върнат девет пъти дори, но фактът е брутален. В България с най-голяма ярост се нахвърлят върху тези, които имат най-ясни идеи. Това е перверзията на цялата държава. Всички мразят автентичните хора. Побойниците също са изразители на нещо автентично – на онзи сподавен мрак в душата на всеки битов патриотар, който не може да понася широчината на света и полета на свободната мисъл. На онзи страх от истинските идеи и истинските хора.


Показателен е и протестът на който са отивали младите. Домът в Бусманци е нещо ужасно. Зад скучният бюрократичен език на институционалната студенина се крие ужасната реалност – там сме захвърлили хора, които са видели в България своя шанс за различен живот. Вместо друг живот ние им даваме общи стаи, изхабени чаршафи и живот зад стени. Случаят с девойката Аревик ме покърти. Тя е бременна, но за чиновниците това не означава нищо. Това, че държавата се намесва в отношенията между двама души – също. Правилата не могат да бъдат по-силни от хората, както и законът не може да се прилага, когато вреди на човешкия живот. Някои ще кажат, че позицията ми е сантиментална, жалостива и пристрастна. Точно такава е. Аз искам и държавата ми да бъде сантиментална и жалостива. Но какво ли може да искаме от държава, в която фашизоидните изроди се чувстват безнаказани и пребиват хора по трамваите?!


В мизерията на родната действителност виреят всякакви десни мутанти. От време на време ги виждам из автобусите – млади момчета (респектиран съм от това, че никога не съм виждал такива жени) с налудничави погледи и татуирани свастики. С прашни кубинки и съмнителна страст да се обличат във военни дрехи (нека някой психолог да ги консултира защо е толкова съмнително). Самият аз изпитвам отвращение към тях, но никога не съм си мислел, че представляват нещо повече от незначителен факт във вселента. Сега вече се убедих, че не е така. Тези хора са ходеща заплаха за всички нас. Не знам какво трябва да се предприеме срещу тях, но на първо място нека да се помисли например за подвеждане под съдебна отговорност на всеки, който си позволи да защитава нацистки или неонацистки идеи. Езикът на омразата трябва да бъде пресечен, защото вестоносците на омразата вече бият по трамваите. България не е на лудите. България – слава богу – е на момчетата, които в неделния ден са хванали трамвая, за да отидат да изразят позицията си. Тази България води към бъдещето. Другата България знае само да чака в засада на трамвайните релси с потни кубинки и възпалени свастики по ръцете...
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 20 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  Apostola na Svobodata Съб 12 Юни 2010, 22:52

Надя написа: ... Фашистките маниаци сякаш се опитват да спрат това с бруталните си действия. Едните имат кауза, другите са опиянени от насилието. Едните имат идеи, другите притетежават мускули и бухалки. Това са две Българии, както и да го погледнеш. С едната от тях човек може да се гордее, а другата... В България с най-голяма ярост се нахвърлят върху тези, които имат най-ясни идеи. ... . Всички мразят автентичните хора. Побойниците също са изразители на нещо автентично – на онзи сподавен мрак в душата на всеки битов патриотар, който не може да понася широчината на света и полета на свободната мисъл. На онзи страх от истинските идеи и истинските хора. ... . Правилата не могат да бъдат по-силни от хората, както и законът не може да се прилага, когато вреди на човешкия живот. Някои ще кажат, че позицията ми е сантиментална, жалостива и пристрастна. Точно такава е. Аз искам и държавата ми да бъде сантиментална и жалостива.

Но какво ли може да искаме от държава, в която фашизоидните изроди се чувстват безнаказани и пребиват хора по трамваите?!


В мизерията на родната действителност виреят всякакви десни мутанти. ... .
Езикът на омразата трябва да бъде пресечен, защото вестоносците на омразата вече бият по трамваите. България не е на лудите. България – слава богу – е на момчетата, които в неделния ден са хванали трамвая, за да отидат да изразят позицията си. Тази България води към бъдещето. Другата България знае само да чака в засада на трамвайните релси с потни кубинки и възпалени свастики по ръцете...
Надя Как си? Познат от форума на Ригас ми каза, че си питала за мен? Извинявай, че ти пиша тук, използвайки копирано от теб материал, с подбрани от мен впечатляващи акценти но тъй като нямаш лична поща, затова Го правя тук!
Apostola na Svobodata
Apostola na Svobodata

Брой мнения : 436
Registration date : 24.04.2009

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 20 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  Надя Нед 13 Юни 2010, 13:45

Apostola na Svobodata написа:
Надя написа: ... Фашистките маниаци сякаш се опитват да спрат това с бруталните си действия. Едните имат кауза, другите са опиянени от насилието. Едните имат идеи, другите притетежават мускули и бухалки. Това са две Българии, както и да го погледнеш. С едната от тях човек може да се гордее, а другата... В България с най-голяма ярост се нахвърлят върху тези, които имат най-ясни идеи. ... . Всички мразят автентичните хора. Побойниците също са изразители на нещо автентично – на онзи сподавен мрак в душата на всеки битов патриотар, който не може да понася широчината на света и полета на свободната мисъл. На онзи страх от истинските идеи и истинските хора. ... . Правилата не могат да бъдат по-силни от хората, както и законът не може да се прилага, когато вреди на човешкия живот. Някои ще кажат, че позицията ми е сантиментална, жалостива и пристрастна. Точно такава е. Аз искам и държавата ми да бъде сантиментална и жалостива.

Но какво ли може да искаме от държава, в която фашизоидните изроди се чувстват безнаказани и пребиват хора по трамваите?!


В мизерията на родната действителност виреят всякакви десни мутанти. ... .
Езикът на омразата трябва да бъде пресечен, защото вестоносците на омразата вече бият по трамваите. България не е на лудите. България – слава богу – е на момчетата, които в неделния ден са хванали трамвая, за да отидат да изразят позицията си. Тази България води към бъдещето. Другата България знае само да чака в засада на трамвайните релси с потни кубинки и възпалени свастики по ръцете...
Надя Как си? Познат от форума на Ригас ми каза, че си питала за мен? Извинявай, че ти пиша тук, използвайки копирано от теб материал, с подбрани от мен впечатляващи акценти но тъй като нямаш лична поща, затова Го правя тук!
Благодаря, добре съм. Питах разбира се за теб, как няма да питам, но мисля питането ми бе в другия форум. Чудех се дали Жасмин не си ти. А сега за подбраните ти акценти, да не би да искаш да ми кажеш, че младежите от" 23 септември" не са хора, още повече българи и трябва да бъдат пребивани?! Neutral
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 20 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  Apostola na Svobodata Нед 13 Юни 2010, 15:08

Надя написа:
Apostola na Svobodata написа:
Надя написа: ... Фашистките маниаци сякаш се опитват да спрат това с бруталните си действия. Едните имат кауза, другите са опиянени от насилието. Едните имат идеи, другите притетежават мускули и бухалки. Това са две Българии, както и да го погледнеш. С едната от тях човек може да се гордее, а другата... В България с най-голяма ярост се нахвърлят върху тези, които имат най-ясни идеи. ... . Всички мразят автентичните хора. Побойниците също са изразители на нещо автентично – на онзи сподавен мрак в душата на всеки битов патриотар, който не може да понася широчината на света и полета на свободната мисъл. На онзи страх от истинските идеи и истинските хора. ... . Правилата не могат да бъдат по-силни от хората, както и законът не може да се прилага, когато вреди на човешкия живот. Някои ще кажат, че позицията ми е сантиментална, жалостива и пристрастна. Точно такава е. Аз искам и държавата ми да бъде сантиментална и жалостива.

Но какво ли може да искаме от държава, в която фашизоидните изроди се чувстват безнаказани и пребиват хора по трамваите?!


В мизерията на родната действителност виреят всякакви десни мутанти. ... .
Езикът на омразата трябва да бъде пресечен, защото вестоносците на омразата вече бият по трамваите. България не е на лудите. България – слава богу – е на момчетата, които в неделния ден са хванали трамвая, за да отидат да изразят позицията си. Тази България води към бъдещето. Другата България знае само да чака в засада на трамвайните релси с потни кубинки и възпалени свастики по ръцете...
Надя Как си? Познат от форума на Ригас ми каза, че си питала за мен? Извинявай, че ти пиша тук, използвайки копирано от теб материал, с подбрани от мен впечатляващи акценти но тъй като нямаш лична поща, затова Го правя тук!
Благодаря, добре съм. Питах разбира се за теб, как няма да питам, но мисля питането ми бе в другия форум. Чудех се дали Жасмин не си ти. А сега за подбраните ти акценти, да не би да искаш да ми кажеш, че младежите от" 23 септември" не са хора, още повече българи и трябва да бъдат пребивани?! Neutral
Единствено ъгълът, по който се поднасят на фона на ... на Сталин, ме подтикна избирателно да вмъкна акцентите. Иначе съм против нецивилизования подход. Тези които копират "кафяв/черен/" тероризъм, определено не са мой и на съмишжлениците ми/ни/ приоритет и не ги защитавам! Не са обект на нас демократите, които пренадлежим към дясното демократично пространство!
Apostola na Svobodata
Apostola na Svobodata

Брой мнения : 436
Registration date : 24.04.2009

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 20 Empty Посвещава се на ДЕЦАТА --- на 60 - те, 70 - те и 80 - те год

Писане  Надя Пет 25 Юни 2010, 19:45

Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 20 Empty едно интересно интервю

Писане  komarKo Пон 04 Окт 2010, 10:07



"- Сегашният лидер на БСП е син на вашия приятел, бойния другар от отряда “Чавдар” Димитър Станишев. Помъчихте ли се да му кажете нещо?

- Трябва да ви направя едно признание. Нямам никакви връзки сега с него. И защо ли?... Бащата на Сергей с големи усилия проби път, за да отиде той на “Позитано”. Аз обаче не бях съгласен с перспективите, които се разкриват пред него. И пожелах да го посъветвам като син на мой боен другар, че тази партия не му гарантира светлото бъдеще, защото тя се е отказала от него. И се обърнах с молба към майка му Дина да ме свърже с него.

- Тя откликна ли?

- Не, но се случи нещо друго. На погребението на нашия боен другар и командир Добри Джуров видях Сергей на почетната стража. Той беше срещу мен, майка му дойде при мен и ми каза: “Ето го Сергей, отиди при него и се разберете.” На излизане го настигнах и го помолих да се видим. Той каза: “Не мога, сега заминавам за чужбина” и забързан си тръгна. Така разбрах, че той все ще се оправдава с тая чужбина, когато пожелая среща. Отказах се да го търся. Изгубих вяра в него."


Борисов е новият Живков? Нищо подобно!




komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 20 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  Помощ, граждани! Пон 04 Окт 2010, 10:18

След като бе извършен контрареволюционният преврат на 10 ноември, няма правителство, заслужаващо благодарността на народа..

не виждам причини декомунизацията да стане по-бързо от денацификацията; значи остават още 30 години..
Помощ, граждани!
Помощ, граждани!

Брой мнения : 2675
Age : 45
Registration date : 21.01.2008

http://victoravramov.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 20 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  chocho Пон 04 Окт 2010, 10:57

komarKo написа:


"- Сегашният лидер на БСП е син на вашия приятел, бойния другар от отряда “Чавдар” Димитър Станишев. Помъчихте ли се да му кажете нещо?

- Трябва да ви направя едно признание. Нямам никакви връзки сега с него. И защо ли?... Бащата на Сергей с големи усилия проби път, за да отиде той на “Позитано”. Аз обаче не бях съгласен с перспективите, които се разкриват пред него. И пожелах да го посъветвам като син на мой боен другар, че тази партия не му гарантира светлото бъдеще, защото тя се е отказала от него. И се обърнах с молба към майка му Дина да ме свърже с него.

- Тя откликна ли?

- Не, но се случи нещо друго. На погребението на нашия боен другар и командир Добри Джуров видях Сергей на почетната стража. Той беше срещу мен, майка му дойде при мен и ми каза: “Ето го Сергей, отиди при него и се разберете.” На излизане го настигнах и го помолих да се видим. Той каза: “Не мога, сега заминавам за чужбина” и забързан си тръгна. Така разбрах, че той все ще се оправдава с тая чужбина, когато пожелая среща. Отказах се да го търся. Изгубих вяра в него."


Борисов е новият Живков? Нищо подобно!





Малии, ама си е това шедьовър... Shocked



Не съм загубил и за момент вярата си. Сигурен съм, че бъдещето принадлежи на комунизма. Цялото развитие на човешката история води към това заключение. Нямаме пример в цялата световна история на връщане към отживял обществен строй. Опити за задържане и връщане винаги има, но те са завършвали без успех. След десетки години, когато и да е, бъдещето е не на социализма, а на комунизма. Натам върви историческият процес.

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

Истината и само истината - 2 - Page 20 Empty Re: Истината и само истината - 2

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 20 от 22 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите