Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

тъпни от виртуалното ...

+11
marapepelia6ka
chocho
HEXE
Boabab
jovina
Admin
nikiforov
pheras
Помощ, граждани!
Таки
komarKo
15 posters

Страница 5 от 24 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 24  Next

Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 5 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  jovina Пет 17 Дек 2010, 15:20

Таки написа:
че току виж си се върнал там някой ден, кой знае ...
Няма такава опасност, що се касае до кенефа МпФ.
А така!!! Казана дума - хвърлен камък Smile Сега остава Чосич да прочете това и да кандиса да оправи безплатно форума на г-н Преводач на агент Гоце и неговия котарак и всички да се куртулисаме Laughing Пък не виждам нищо лощо в това, ако г-н Преводач на агент Гоце и неговия котарак съберат парички и платят на г-н Чосич да им оправи форумчето, че да продължим да се радваме на новите им придобивки (на г-н преводач най-вече, другият не мисля, че ще има нова придобивка в скоро време) sunny И може би сега е момента да отправя една дружеска препоръка към г-н Преводач на агент Гоце: Моля те, г-н Преводач на агент Гоце, не си купувай 2-3 дена скъпо вино от пазара на Слатина и със спестените парички си купи едни нови дънки и една свестна ризка... щото с тия, с които тe видях преди 6-7 месец на летището, направо ме разби - дънките оръфани, ризката грозна от времето на баба ми - направо мязаше на изпаднал немски строителен работник, заклевам се ... affraid Исках даже да те снимам, ама ми бяха заети ръцете pale
jovina
jovina

Брой мнения : 1792
Registration date : 18.05.2009

Върнете се в началото Go down

тъпни от виртуалното ... - Page 5 Empty Re: тъпни от виртуалното ...

Писане  Таки Пет 17 Дек 2010, 23:11

Това за 'котарака' много ми харесва .. Да го поздравя, писанчо, с едно Дисни-клипче ... Very Happy