Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

+11
(AlexLevi)
blag009
Sonia
Надя
Homan
nikiforov
Admin
Логик
komarKo
chocho
Boabab
15 posters

Страница 11 от 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 11 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  сноб Пет 18 Яну 2008, 22:17

Българанъ написа:
nikiforov написа:уриньо, ти си гнусен лъжец - нарекох дунда хай, дундьо ...

озонови дупки имаш в слонската памет, "градски"...
няма модерация, която да не те е санкционирала за простотия...
мели ми се оплака от арогантността на такива като тебе - беше се нахвърлих върху нея заради мене, френд...
cat

не е случайно, нали?


мели ми се оплака от лицемерието на ............


я, не спекулирай с майка ми

Майка ми уважава приятелите ми........ знае, че моят избор за приятел никога не е случаен.
Тя се дразни и от моя арогантен тон, но ме уважава.

Не би ми простила, ако съм лицемерна Wink



Дали съм ясна?
сноб
сноб

Брой мнения : 1382
Registration date : 10.10.2007

http://christoon.com/

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 11 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  (Българанъ) Съб 19 Яну 2008, 00:21

сноб написа:
не е случайно, нали?
мели ми се оплака от лицемерието на ............
я, не спекулирай с майка ми
Майка ми уважава приятелите ми........ знае, че моят избор за приятел никога не е случаен.
Тя се дразни и от моя арогантен тон, но ме уважава.
Не би ми простила, ако съм лицемерна Wink
Дали съм ясна?

Напълно. Дори няма да те питам какво мисли и ЕЖ по въпроса за лицемерието.
Майка ти те обича много и така трябва да бъде. Smile

(Българанъ)

Male
Брой мнения : 413
Age : 64
Registration date : 16.10.2007

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 11 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  сноб Съб 19 Яну 2008, 05:36

Още някой мой приятел да ти иде отвътре да споменеш?
сноб
сноб

Брой мнения : 1382
Registration date : 10.10.2007

http://christoon.com/

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 11 Empty Жалко, малко човече

Писане  Таки Съб 19 Яну 2008, 07:48

Българанъ - Rhino.. Крачеща мърсотийка и отровка.. А най-смешното е, че се мисли за Левски на демокрацията, за спасител на форумите от заразата на комунизма!
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 11 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  (Българанъ) Съб 19 Яну 2008, 08:20

сноб написа:Още някой мой приятел да ти иде отвътре да споменеш?

Ти го започна, скъпа, питайки ми какво съм писал на майка ти...
Smile
Повече няма да се занимавам с тебе, вече си зрял човек. Very Happy

(Българанъ)

Male
Брой мнения : 413
Age : 64
Registration date : 16.10.2007

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 11 Empty Още малко картинки от "Свободния свят"

Писане  Таки Съб 19 Яну 2008, 08:32


Ще ти кажа защо не си прав: Същите нрави, същите заяждания, същите мръсотии на същите мръсници заливаха близо 6 години Медияпул. Сега, слава Богу, ги няма. Като ходиш при тях да им опонираш, ти им наливаш гориво в мотора. Ако ги оставиш да се самоизядат, те ще го направят до ден-два**. Останали са трима-четирима несретници, които бълват по 50 постинга на ден, за да произвеждат обем - майната им, и толкова. (Д. Боян)

Имаш право, приятелю. Обещавам да не се вяствам често там*, при положение, че и ти избягваш да ги споменаваш много-много, под всякаква форма. Защото основната храна за голяма част от коментарите там са събитията в медиапул и това кой, какво и как го казал. Deal? (Rhinos-Българанъ)
Но Бабатата, с характерната си революционна бдителност, настоява върху ролята на агента-провокатор Aleph-pheras:


Дори нищо да не се говори за тях тук, то "топлата връзка" осъществявана от аташето им,-много лудо-младо и ляво момче се ползва по предназначение от щаба на ръководството им.(babatta)
* А дано!
** Ако Рино ни остави да се самоизядем 'за ден-два' , ще трябва да го направил организирано, че толкова месо за два дена е вредно за стомаха.

Но най-веселото развитие е че Анастасьев е принуден да съжителства с Гаджоков и да си обменят отровни реплики и др. "смислености".
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 11 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Гост Съб 19 Яну 2008, 09:04

Таки написа:Но най-веселото развитие е че Анастасьев е принуден да съжителства с Гаджоков и да си обменят отровни реплики и др. "смислености".

Не съм съгласен.

Най-веселото е че Харви е принуден да съжителства с наш Pheras и не само да си обменят отровни реплики, но ще трябва да споделят общи тостове по легионерските сбирки. Чудя се дали пък няма да се получи така, че събиранията да минават с по един жасмен по-малко. Все пак мирът е най-важното, а както казва Paul Саймън "привързаността и искреното възхищение от ерудицията и информираността" са качества ценени и съответно щедро възнаградени. Бе може се конкурира със самотна касетка, плоча или диск...

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 11 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  (pheras) Съб 19 Яну 2008, 11:59

Банго Василий написа:
Не съм съгласен.

Най-веселото е че Харви е принуден да съжителства с наш Pheras и не само да си обменят отровни реплики, но ще трябва да споделят общи тостове по легионерските сбирки. Чудя се дали пък няма да се получи така, че събиранията да минават с по един жасмен по-малко. Все пак мирът е най-важното, а както казва Paul Саймън "привързаността и искреното възхищение от ерудицията и информираността" са качества ценени и съответно щедро възнаградени. Бе може се конкурира със самотна касетка, плоча или диск...

Всеки има право на мнение, но всеки трябва да има граници още повече, когато се е доказал като провален модератор на същото това място, което коментира. Мен щеше да ме е срам да се изказвам така вещо с насрани гащи.

Много странни са някакви бълнувания за продължващи цит. "легионерски сбирки" и някакви мои тостове с мозъка Харви.

(pheras)

Male
Брой мнения : 390
Age : 47
Registration date : 29.10.2007

http://www.blabla.com

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 11 Empty Да уточним критериите за 'провал' ..

Писане  Таки Съб 19 Яну 2008, 12:05


Всеки има право на мнение, но всеки трябва да има граници още повече, когато се е доказал като провален модератор на същото това място, което коментира. Мен щеше да ме е срам да се изказвам така вещо с насрани гащи. (pheras)
Pheras, модерацията на Виктор и Мангау НЕ доведе до сриване на активността на МПФ, НИТО до разбягването на повечето от членовете му и създаването на два нови форума, на които сумарната активност днес е четирикратна на тази в МПФ.

До това доведе модерацията на диктаторите Калчев, Михайлова и компания. Така че ТЕ са довели МПФ до провал и ТЕХНИТЕ гащи (щом предпочиташ такава терминология) са насрани. И то яко.

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 11 !stat844
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 11 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  (pheras) Съб 19 Яну 2008, 12:15

Таки,

Модерацията на Бай Мангау беше доста жалка, макар и стартирала прилично. С инфантилността на решенията си, тя спомогна за собствения си заслужен край. Нямам нищо против Бай Мангау да плаче по по страниците на форума и да критикува сегашното състояние, ако беше разкритикувал сам себе си. Дотогава е с насрани гащи.

Сегашната модерация може и да не спазва правилата на демократичното отношение към много събеседници, но поне има цел и това за пръв път от въвеждането на модерация изобщо. Освен това покрай доста пошлата и куха пропаганда, която се вихри в Медиапуул, все пак живна нормалната политическа дискусия.

Впрочем не е зле и ти да се запиташ с какво си допринсъл или не за състоянието на форума. Щото не съм забелязал да си признаваш особено често грешките от онова време.

(pheras)

Male
Брой мнения : 390
Age : 47
Registration date : 29.10.2007

http://www.blabla.com

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 11 Empty Нямам вода за мелницата на диктаторите.

Писане  Таки Съб 19 Яну 2008, 12:29


Модерацията на Бай Мангау беше доста жалка, макар и стартирала прилично. С инфантилността на решенията си, тя спомогна за собствения си заслужен край.
Не е вярно. Краят на модерациията на Мангау бе резултат на преврат от страна на тези "благородници" , които са смятали, че не подлежат на модерация, а са родени за да управляват.

Вера Михайлова, която, освен че е дълбоко скарана с демокрацията, е и малко глупавичка, та си казва и каквото не би трябвало, си бе го казала направо:

- Трябвало да се внимава с това КОЙ е санкциониран. Защото имало, видите ли, заслужени деятели на форума, на които нарушенията трябва да се гледат с по-благосклонно око, отколкото тези на незаслужилите. Тук се лепва и нейната подкрепа към избирателния цензус..

Ти, Ферасе, какво общо имаш с подобни концепции?


Сегашната модерация може и да не спазва правилата на демократичното отношение към много събеседници, но поне има цел и това за пръв път от въвеждането на модерация изобщо.
И Хитлер е имал цел, и Пиночет, и Пападопулос.. и .. и .. Това за мен не означава нищо.


Впрочем не е зле и ти да се запиташ с какво си допринсъл или не за състоянието на форума. Щото не съм забелязал да си признаваш особено често грешките от онова време.
Нямам намерение да наливам вода в диктаторски мелници, признавайки свои грешки 'от онова време' . Нека мелниците си мелят без нея. Аз се радвам, че този форум е посетен от свестни хора. Радвам се също, че той е трън в очите на негодниците.

Така СЛЕДВА да бъде.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 11 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  (pheras) Съб 19 Яну 2008, 12:43

Таки написа:
Не е вярно. Краят на модерациията на Мангау бе резултат на преврат от страна на тези "благородници" , които са смятали, че не подлежат на модерация, а са родени за да управляват.

Напротив. По време на модерацията на Помощ, граждани! и Бай Мангау форумът беше по същество на автопилот. Модерцията беше сладко упражнение между два купона или чиста инфантилна гавра с участниците. Форумът беше пълен цирк и гавра, без капка политическа дискусия с изкл. на някакви проблясъци тук-таме. Това нямаше как да свърши добре. Свърши по съвсем логичен начин и за форума, и за главните герои. Надявам се всеки да си е извлякъл урок.

Таки написа:Вера Михайлова, която, освен че е дълбоко скарана с демокрацията, е и малко глупавичка, та си казва и каквото не би трябвало, си бе го казала направо:

- Трябвало да се внимава с това КОЙ е санкциониран. Защото имало, видите ли, заслужени деятели на форума, на които нарушенията трябва да се гледат с по-благосклонно око, отколкото тези на незаслужилите. Тук се лепва и нейната подкрепа към избирателния цензус..

Ти, Ферасе, какво общо имаш с подобни концепции?

Първо не приемам квалификациите ти.

Второ аз не съм съгласен с такава концепция, независимо кой я споделя.

Таки написа:
И Хитлер е имал цел, и Пиночет, и Пападопулос.. и .. и .. Това за мен не означава нищо.

Напротив. За мен означава и то много. Когато нямаш цел свършваш или в свой собствен форум, който сам по себе си може да е много приличен и интересен /Милен Радев/, или в блог, който също може да е интересен /GanTREE или Радан/, но където си говориш сам или раздаваш ненужна философия немил и недраг /Банго Василий/.
Съвсем логичен беше краят на модерацията на Помощ, граждани и Бай Мангау. Те не знаеха какво и защо правят.

Таки написа:
Нямам намерение да наливам вода в диктаторски мелници, признавайки свои грешки 'от онова време' . Нека мелниците си мелят без нея. Аз се радвам, че този форум е посетен от свестни хора. Радвам се също, че той е трън в очите на негодниците.

Така СЛЕДВА да бъде.

След като нямаш намерение да направиш това, явно трябва да мине време докато спре да те интересува мнението на "диктаторските мелници". Дотогава по своя воля ще си останеш в концепцията Neuropol. Утешение е, че всичко свършва, вкл. всяка модерация.

(pheras)

Male
Брой мнения : 390
Age : 47
Registration date : 29.10.2007

http://www.blabla.com

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 11 Empty Да дадем думата и на гражданското общество?

Писане  Таки Съб 19 Яну 2008, 12:48

Не по мое желание бе започната дискусия на тема "Модерацията на Виктор и Мангау" , в сравнение с тази на техните наследници - диктатори.

Аз приканвам форумните членове да изкажат своето мнение по тази тема.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 11 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  (pheras) Съб 19 Яну 2008, 12:51

Таки написа:Не по мое желание бе започната дискусия на тема "Модерацията на Виктор и Мангау" , в сравнение с тази на техните наследници - диктатори.

Аз приканвам форумните членове да изкажат своето мнение по тази тема.

Аз се изказах и без да ме призовават Very Happy

И още един път - сегашното състояние в Медиапуул е резултат на модерацията Помощ, граждани! и Бай Мангау. Който не иска да разбере това, дълго време ще се чуди защо и как се случиха някои събития.

(pheras)

Male
Брой мнения : 390
Age : 47
Registration date : 29.10.2007

http://www.blabla.com

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 11 Empty Тезата е формулирана от pheras:

Писане  Таки Съб 19 Яну 2008, 12:56


И още един път - сегашното състояние в Медиапуул е резултат на модерацията Помощ, граждани! и Бай Мангау.
Тезата прехвърля вината от плещите на активистите на Новия Легион ( Калчев, Михайлова, Чосич и компаньони ) на плещите на Виктор и Мангау.

Моля за въпроси и изказвания!
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 11 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  (pheras) Съб 19 Яну 2008, 13:00

Таки написа:
Тя прехвърля вината от плещите на Новия Легион ( Калчев, Михайлова, Чосич и компаньони ) на плещите на Виктор и Мангау.

Моля за въпроси и изказвания!

Това е твое внушение Very Happy

Вината и винаги лична, а не колективна.
Недей да смесваш проблемите. Единият проблем е какво е състоянието сега, а друг проблем е защо и как се стигна до това състояние, нали така?

Нов легион, стар легион.......Не мисля, че с това викане на духове ще се постигне нещо.

(pheras)

Male
Брой мнения : 390
Age : 47
Registration date : 29.10.2007

http://www.blabla.com

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 11 Empty Организирана престъпност

Писане  Таки Съб 19 Яну 2008, 13:32

Вините са винаги лични, но често са свързани с участие в 'група' , по смисъла на Наказателния Кодекс. Някои от многото примери:

20. (Нова - ДВ, бр. 92 от 2002 г.) "Организирана престъпна група" е структурирано трайно сдружение на три или повече лица с цел да вършат съгласувано в страната или чужбина престъпления, за които е предвидено наказание ....

Чл. 109. (1) (Изм. - ДВ, бр. 99 от 1989 г., бр. 92 от 2002 г., бр. 75 от 2006 г.) Който образува или ръководи организация или група, която си поставя за цел да извършва престъпления по тази глава, се наказва с лишаване от свобода до ...

(2) (Изм. - ДВ, бр. 92 от 2002 г., доп., бр. 75 от 2006 г.) Който членува в такава организация или група, се наказва с лишаване от свобода до ...

10. (нова - ДВ, бр. 92 от 2002 г.) извършено от лице, което действа по поръчение или в изпълнение на решение на организирана престъпна група;
Иначе не бихме имали възможност да говорим за "организирана престъпност".

Напълно разбирам, че най-голям страх организираната престъпност изпитва от организираната обществена съпротива срещу нея. В този смисъл, тя ще се постарае да опровергае и осмее своята собствена организираност, като заедно с това изложи на присмех опитите за организирана съпротива срещу своята организираност.
Таки
Таки

Male
Брой мнения : 15728
Age : 78
Location : Athens
Registration date : 01.01.2008

http://www.ipta.demokritos.gr/erl/special/special.html

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 11 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  chocho Съб 19 Яну 2008, 13:41

pheras написа:
Таки написа:Не по мое желание бе започната дискусия на тема "Модерацията на Виктор и Мангау" , в сравнение с тази на техните наследници - диктатори.

Аз приканвам форумните членове да изкажат своето мнение по тази тема.

Аз се изказах и без да ме призовават Very Happy

И още един път - сегашното състояние в Медиапуул е резултат на модерацията Помощ, граждани! и Бай Мангау. Който не иска да разбере това, дълго време ще се чуди защо и как се случиха някои събития.


Ако следваме тази логика, не виждам защо да не мога да твърдя, че сегашното състояние на МП е резултат на модерацията на Милен, Гаджоков и ЕЖ...

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 11 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  chocho Съб 19 Яну 2008, 13:45

pheras написа:Таки,

Модерацията на Бай Мангау беше доста жалка, макар и стартирала прилично. С инфантилността на решенията си, тя спомогна за собствения си заслужен край. Нямам нищо против Бай Мангау да плаче по по страниците на форума и да критикува сегашното състояние, ако беше разкритикувал сам себе си. Дотогава е с насрани гащи.

Сегашната модерация може и да не спазва правилата на демократичното отношение към много събеседници, но поне има цел и това за пръв път от въвеждането на модерация изобщо. Освен това покрай доста пошлата и куха пропаганда, която се вихри в Медиапуул, все пак живна нормалната политическа дискусия.

Впрочем не е зле и ти да се запиташ с какво си допринсъл или не за състоянието на форума. Щото не съм забелязал да си признаваш особено често грешките от онова време.

И малката разлика е, че ти все още имаш достъп до там, а други - не Laughing

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 11 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Надя Съб 19 Яну 2008, 14:34

сегашното състояние в Медиапуул е резултат на модерацията Помощ, граждани! и Бай Мангау. Който не иска да разбере това, дълго време ще се чуди защо и как се случиха някои събития.
В никакъв случай не мога да се съглася с това. Едно е да санкционираш някого за седмица до месец, съвсем друго е да го санкционираш за постоянно. Това си е чист "форумен геноцид" по политически и други причини. Neutral
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 11 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Boabab Нед 20 Яну 2008, 10:25

Таки написа:

И още един път - сегашното състояние в Медиапуул е резултат на модерацията Помощ, граждани! и Бай Мангау.
Тезата прехвърля вината от плещите на активистите на Новия Легион ( Калчев, Михайлова, Чосич и компаньони ) на плещите на Виктор и Мангау.

Моля за въпроси и изказвания!



Моето мнение е че и Помощ и Мангау просто опитваха различни стилове и похвати при модерацията. Те нямаше откъде да черпят опит и така сами чертаеха опита...Нямаше и начин да няма недоволни...Методите на недоволните обаче - новията "екип", показа както хоризонтите им, така и разбиранията им, които подчертават, както възможностите на обществото ни, така и пълната му грозна импотентност, която е и пример, който още повече би трябвало да ни затрива...Но идва нов живот, истината, няма начин, колкото и здраво да сме хванати под манталитета на руско-българския комунизъм / модерацията в Медияпул е една от неговите метаморфози /, ще си пробива път.


ПП. Не забравяйте все пак, че нито един модератор или екип не се опита да създаде някакви правила, взети по демократичен начин.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 11 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Boabab Нед 20 Яну 2008, 10:33

Надя написа:
сегашното състояние в Медиапуул е резултат на модерацията Помощ, граждани! и Бай Мангау. Който не иска да разбере това, дълго време ще се чуди защо и как се случиха някои събития.
В никакъв случай не мога да се съглася с това. Едно е да санкционираш някого за седмица до месец, съвсем друго е да го санкционираш за постоянно. Това си е чист "форумен геноцид" по политически и други причини. Neutral

Геноцит? Тъпота е. И то тъпота, която легитимира света на мутрите като правилен.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 11 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Boabab Нед 20 Яну 2008, 17:46

А простата и не много умна, но доста интриганеста Реалистка / Гевезистка /, продължава като трудолюбива пчеличка да прочиства форума на Медияпул от всяка гмеж и смрад. И то по правилата. Бе много точна тази, бе, бе много пунктоална. Аз в Германия съм бил, ама чак пък такав ред не съм срещал.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 11 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Boabab Нед 20 Яну 2008, 18:31

А Медияпул, всъщност представи най-долния тип частна фирма. Каза ми: ела тук, спазвай ми правилата, които съм написал на лицавата ми страница и събирай мющерии. В един момент, когато си им вече клиент и си вложил много, казва, променям си правилата и вън щом не ти харесва. Ни въпрос дали си съгласен, ни допитване.
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 11 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  nikiforov Пон 21 Яну 2008, 20:20

Приятел , кофтито е ,че тия, които ти връчват "правилата " са измекяри - на "собственичката " не и пука , нито за теб , нито за шибания форум - е , тя собственичка ли е ,според теб ?
nikiforov
nikiforov

Male
Брой мнения : 3858
Age : 74
Registration date : 13.10.2007

http://www.snikiforov.com

Върнете се в началото Go down

Предложение за нов модераторски екип в Медияпул - Page 11 Empty Re: Предложение за нов модераторски екип в Медияпул

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 11 от 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите