Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Модерация, модератори и други...

+7
Sonia
blag009
Надя
nikiforov
Лаик
сноб
chocho
11 posters

Страница 7 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Модерация, модератори и други... - Page 7 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Гост Пет 14 Дек 2007, 09:43

komarKo написа:
chocho написа:
Guess who написа:
ВЕЛЗЕВУЛЪ написа:

то може да няма, ама нали трябва да пресееш всичко, за да хванеш процесите Laughing

е, те са ясни -

1. тлеещи конфликти, които, при липсата на сцепление и центробежни сили, ще пламнат до Коледа


2. затъване на Мъдуратурите в съмнения, самозаблуди,съпроводени с нови актове на репресии, пак съмнения, нови самоуспокоителни, отново съмнения Arrow пълно заслепение, или проглеждане, все тая - резултатът ще е печален.

Не знам за какви актове на репресии говориш- като преброя колко и кои пишат активно, не виждам серщу кого


chocho,

сега видя ли? Cool


иначе, мразя да се самоцитирам, ама като видях как се сбъдва това, което съм писал преди близо месец...

Туй си беше ясно. В момента кьоравата модерация си има тояжка - гоненето за критики. Това е панацеята за всички тамошни беди. На Сталин приписват (незаслужено) израза "няма човек, няма проблем" и местните сталиновци размахват бялото бастунче съобразно тази повеля. За мен няма съмнение, че и бивш колега модератор биха треснали, ако си отвори устата.

тъжна гледка


Последната промяна е направена от на Пет 14 Дек 2007, 09:48; мнението е било променяно общо 1 път

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 7 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  chocho Пет 14 Дек 2007, 09:44

komarKo написа:
chocho написа:
Guess who написа:
ВЕЛЗЕВУЛЪ написа:

то може да няма, ама нали трябва да пресееш всичко, за да хванеш процесите Laughing

е, те са ясни -

1. тлеещи конфликти, които, при липсата на сцепление и центробежни сили, ще пламнат до Коледа


2. затъване на Мъдуратурите в съмнения, самозаблуди,съпроводени с нови актове на репресии, пак съмнения, нови самоуспокоителни, отново съмнения Arrow пълно заслепение, или проглеждане, все тая - резултатът ще е печален.

Не знам за какви актове на репресии говориш- като преброя колко и кои пишат активно, не виждам серщу кого


chocho,

сега видя ли? Cool


иначе, мразя да се самоцитирам, ама като видях как се сбъдва това, което съм писал преди близо месец...

Аз видях само сплотяване на "здравите" форумни сили, т.е. последните останали там - няколкото модератори +-

А иначе не е истина - дори моят дребен не би се хванал на толкова плитка "въдица" Crying or Very sad

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 7 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Гост Пет 14 Дек 2007, 09:51

chocho написа:А иначе не е истина - дори моят дребен не би се хванал на толкова плитка "въдица" Crying or Very sad

Не си прав, те не са се хванали, това е смисъл на тамошното им съществуване. Не ми се мисли какво ще се случи, когато съвсем не остане кого да гонят. Бърдито май ще отлети, може би потребяващия, борислав и...
Ако някой има списък на активните потребители сигурно би могъл да сметне още колко дози са си е оставила тройната (както чувам) коалиция.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 7 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  komarKo Пет 14 Дек 2007, 10:22

b.m. написа:
...
Ако някой има списък на активните потребители сигурно би могъл да сметне още колко дози са си е оставила тройната (както чувам) коалиция.


само Надето остана като мишле за играчка на Котараците... Razz

komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 7 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  komarKo Пет 14 Дек 2007, 10:58

а, забравил бях за aleph!


ей сега май е негов ред Razz

гледайте live on-line

komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 7 Empty Катарзис

Писане  Гост Пет 14 Дек 2007, 11:13

Комар, според мен, един ценител на античната трагедия, катарзисът ще настъпи когато се наложи да баннат и .. Боян Дамянов! Twisted Evil

Тогава обаче и цяла шепа машинни Богове няма да помогне..

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 7 Empty Anastasia

Писане  komarKo Пет 14 Дек 2007, 11:21

Ригас написа:Комар, според мен, един ценител на античната трагедия, катарзисът ще настъпи когато се наложи да баннат и .. Боян Дамянов! Twisted Evil

Тогава обаче и цяла шепа машинни Богове няма да помогне..

Ригас,

като драматург-любител се чудя дали тоя катарзис няма да бъде заменен с появата на Принцесата в Бяло в "зловонната смрад"...


Razz

komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 7 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  chocho Пет 14 Дек 2007, 11:24

komarKo написа:
Ригас написа:Комар, според мен, един ценител на античната трагедия, катарзисът ще настъпи когато се наложи да баннат и .. Боян Дамянов! Twisted Evil

Тогава обаче и цяла шепа машинни Богове няма да помогне..

Ригас,

като драматург-любител се чудя дали тоя катарзис няма да бъде заменен с появата на Принцесата в Бяло в "зловонната смрад"...


Razz

Кой според теб - доказан драматург-любител - би влезнал в таз' чудна роля ?

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 7 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  komarKo Пет 14 Дек 2007, 11:32

chocho написа:
komarKo написа:
Ригас написа:Комар, според мен, един ценител на античната трагедия, катарзисът ще настъпи когато се наложи да баннат и .. Боян Дамянов! Twisted Evil

Тогава обаче и цяла шепа машинни Богове няма да помогне..

Ригас,

като драматург-любител се чудя дали тоя катарзис няма да бъде заменен с появата на Принцесата в Бяло в "зловонната смрад"...


Razz

Кой според теб - доказан драматург-любител - би влезнал в таз' чудна роля ?

разсеян си нещо... Evil or Very Mad

komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 7 Empty A lot of suffering..

Писане  Гост Пет 14 Дек 2007, 11:41

Модерация, модератори и други... - Page 7 Snegurochka1


Последната промяна е направена от на Пет 14 Дек 2007, 11:48; мнението е било променяно общо 1 път

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 7 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Гост Пет 14 Дек 2007, 11:42

Ригас написа:Комар, според мен, един ценител на античната трагедия, катарзисът ще настъпи когато се наложи да баннат и .. Боян Дамянов! Twisted Evil

Тогава обаче и цяла шепа машинни Богове няма да помогне..

не знам. при всичките си недостатъци, Дамянов не е толкова глупав, че да им даде сериозна причина - той гледа да ги хвали, а не да ги критикува. Всичко друго е позволено.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 7 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Boabab Пет 14 Дек 2007, 12:12

Това ли беше Любослава днес при Дачков?
Boabab
Boabab

Male
Брой мнения : 3974
Age : 67
Registration date : 19.11.2007

http://boabab.forumotion.com/index.htm

Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 7 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  chocho Пет 14 Дек 2007, 12:18

komarKo написа:
chocho написа:
komarKo написа:
Ригас написа:Комар, според мен, един ценител на античната трагедия, катарзисът ще настъпи когато се наложи да баннат и .. Боян Дамянов! Twisted Evil

Тогава обаче и цяла шепа машинни Богове няма да помогне..

Ригас,

като драматург-любител се чудя дали тоя катарзис няма да бъде заменен с появата на Принцесата в Бяло в "зловонната смрад"...


Razz

Кой според теб - доказан драматург-любител - би влезнал в таз' чудна роля ?

разсеян си нещо... Evil or Very Mad


Не бе, просто прелитам от среща на среща... Crying or Very sad

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 7 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Надя Пет 14 Дек 2007, 12:54

komarKo написа:
b.m. написа:
...
Ако някой има списък на активните потребители сигурно би могъл да сметне още колко дози са си е оставила тройната (както чувам) коалиция.


само Надето остана като мишле за играчка на Котараците... Razz
ааа, мишлето знае как да се прикрива Smile
Модерация, модератори и други... - Page 7 6659788661
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 7 Empty По сценарий

Писане  Гост Пет 14 Дек 2007, 13:14


само Надето остана като мишле за играчка на Котараците...
Моята интерпретация е, че това е частта от сценария, целяща да дискредитира левицата като продажна и лишена от гордост ( Ref. 'плашипутарници' на Ани Илков ) . Поради което съм безкрайно учуден на реакцията на Соня, една лява дама не на думи, а на дела, която не вижда сериозната липса на актуално ляво съдържание под буйно разветите червени знамена и зад клокочещата русофилия на Наденька..

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 7 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  komarKo Пет 14 Дек 2007, 13:16

Ригас написа:

само Надето остана като мишле за играчка на Котараците...
Моята интерпретация е, че това е частта от сценария, целяща да дискредитира левицата като продажна и лишена от гордост ( Ref. 'плашипутарници' на Ани Илков ) . Поради което съм безкрайно учуден на реакцията на Соня, една лява дама не на думи, а на дела, която не вижда сериозната липса на актуално ляво съдържание под буйно разветите червени знамена и зад клокочещата русофилия на Наденька..

то щото под буйно разветите червени знамена на Sonia е една навалица от актуално ляво съдържание....

komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 7 Empty Съдържания

Писане  Гост Пет 14 Дек 2007, 13:20


то щото под буйно разветите червени знамена на Sonia е една навалица от актуално ляво съдържание....
Може да не си съгласен с него, но го има. Поне в смисъла, в който при нас се разбира то.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 7 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Надя Пет 14 Дек 2007, 13:22

Ригас написа:

само Надето остана като мишле за играчка на Котараците...
Моята интерпретация е, че това е частта от сценария, целяща да дискредитира левицата като продажна и лишена от гордост ( Ref. 'плашипутарници' на Ани Илков ) . Поради което съм безкрайно учуден на реакцията на Соня, една лява дама не на думи, а на дела, която не вижда сериозната липса на актуално ляво съдържание под буйно разветите червени знамена и зад клокочещата русофилия на Наденька..
Всеки постъпва както намери за добре, ако някой представител на т.н. българска левица се срамува от моите "действия", нека ми го каже и аз имам какво да му кажа. А Вие си гледайте вашите левици! Smile
Надя
Надя

Female
Брой мнения : 3898
Age : 58
Registration date : 29.11.2007

http://rksmb.hit.bg/

Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 7 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  komarKo Пет 14 Дек 2007, 13:23

Ригас написа:

то щото под буйно разветите червени знамена на Sonia е една навалица от актуално ляво съдържание....
Може да не си съгласен с него, но го има. Поне в смисъла, в който при нас се разбира то.

възможно е...

предпочитам обаче, да споря директно с нея, ако реша че има смисъл

komarKo

Male
Брой мнения : 3798
Age : 59
Registration date : 12.12.2007

http://www.google.bg/

Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 7 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Гост Пет 14 Дек 2007, 16:07

Ски'айте кво ста'а:

wetrowete написа:Коледа идва! И Нова Година.
Народът е казал: Нова година - Нов късмет. Та нека да се пробва и даде нов шанс на всички баннати.
Казвам го с пълното съзнание, че може би не съм прав, но аз си се смятам за противник на модерацията по принцип( от тези 42 под чертата преди)
Вероятно някои от тях отново ще почнат да нарушават правилата. (Въпреки, че те не са с еднаква тежест). Но и Бог е опрощавал.

Та- Нова Година, нов късмет, а? Laughing

а сега кажете, че не влача качествено.

Залагам +10, че нема да има амнистия. Както винаги съм оптимист.

В случай, обаче, че подобно безумие бъде извършено, предлагам всеки индивидуално да вземе решение какво да прави, без да се консултира с други хора. Smile

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 7 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Лаик Пет 14 Дек 2007, 16:19

b.m. написа:Ски'айте кво ста'а:

wetrowete написа:Коледа идва! И Нова Година.
Народът е казал: Нова година - Нов късмет. Та нека да се пробва и даде нов шанс на всички баннати.
Казвам го с пълното съзнание, че може би не съм прав, но аз си се смятам за противник на модерацията по принцип( от тези 42 под чертата преди)
Вероятно някои от тях отново ще почнат да нарушават правилата. (Въпреки, че те не са с еднаква тежест). Но и Бог е опрощавал.

Та- Нова Година, нов късмет, а? Laughing

а сега кажете, че не влача качествено.

Залагам +10, че нема да има амнистия. Както винаги съм оптимист.

В случай, обаче, че подобно безумие бъде извършено, предлагам всеки индивидуално да вземе решение какво да прави, без да се консултира с други хора. Smile

ветровете е пич, но би следвало да предположи, че "даването на шанс" следва да бъде придружено като минимум с 1)извинение за банване по IP вместо на ник нейма,което в моите очи е недопустимо освен за патологии като известният д-р чоли-боли и 2)извинение за банване за изказвания в други форуми.
друг е въпросът кой, как и дали би приел...

всъщност ветре що не минеш насам Idea одма ще ти забъркам един коктейл Very Happy
Лаик
Лаик

Male
Брой мнения : 884
Age : 52
Registration date : 07.11.2007

http://www.toto.bg/

Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 7 Empty Уважение

Писане  Логик Пет 14 Дек 2007, 16:23

Ригас написа:...сериозната липса на актуално ляво съдържание под буйно разветите червени знамена и зад клокочещата русофилия на Наденька..
Ригас, ако те призова да уважаваш повече Наденцето, ще ме разбереш ли (вече) правилно ? Embarassed
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 7 Empty Разбирателство

Писане  Гост Пет 14 Дек 2007, 16:32


Ригас, ако те призова да уважаваш повече Наденцето, ще ме разбереш ли (вече) правилно ?
Не на теб трябва да обяснявам, че на така поставен въпрос, отговорът 'да' е толкова всеобхватен, колкото и отговорът 'не' . Отбелязвам мъдрата добавка 'вече' .. Very Happy

Но трябва да бегам! See you later!

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 7 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  chocho Пет 14 Дек 2007, 16:40

b.m. написа:Ски'айте кво ста'а:

wetrowete написа:Коледа идва! И Нова Година.
Народът е казал: Нова година - Нов късмет. Та нека да се пробва и даде нов шанс на всички баннати.
Казвам го с пълното съзнание, че може би не съм прав, но аз си се смятам за противник на модерацията по принцип( от тези 42 под чертата преди)
Вероятно някои от тях отново ще почнат да нарушават правилата. (Въпреки, че те не са с еднаква тежест). Но и Бог е опрощавал.

Та- Нова Година, нов късмет, а? Laughing

а сега кажете, че не влача качествено.

Залагам +10, че нема да има амнистия. Както винаги съм оптимист.

В случай, обаче, че подобно безумие бъде извършено, предлагам всеки индивидуално да вземе решение какво да прави, без да се консултира с други хора. Smile

Хе-хе, трудно се пише с горещ картоф в устата... Twisted Evil

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 7 Empty Единодействие

Писане  Логик Пет 14 Дек 2007, 16:52

Логик написа:Ригас, ако те призова да уважаваш повече Наденцето, ще ме разбереш ли (вече) правилно ? Embarassed
Исках само да експонирам еднаквата ни грижа към Надя:
Ригас написа:Логико, ако те призова да уважаваш повече Наденцето, ще ме разбереш ли (вече) правилно ? Embarassed
Логик
Логик

Male
Брой мнения : 3795
Age : 79
Location : Sofia
Job/hobbies : Speculations
Registration date : 24.11.2007

http://www.math.bas.bg/~vlsot

Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 7 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 7 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите