Е Д И Н   С В О Б О Д Е Н   Ф О Р У М
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Модерация, модератори и други...

+7
Sonia
blag009
Надя
nikiforov
Лаик
сноб
chocho
11 posters

Страница 2 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Модерация, модератори и други... - Page 2 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Guess wh Вто 27 Ное 2007, 12:00

Ригас написа:Той и Мангау в 4 вика "Просто ние (особено аз) не гледаме толкоз сериозно на форумите" , а в 5 отваря академична тема, в която най-аргументирано и задълбочено започва да изследва МФ-модерацията.. Very Happy .

и къде видя противоречието?

Guess wh
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 2 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Гост Вто 27 Ное 2007, 12:05

и къде видя противоречието?
Проверявал ли си скоро диоптрите си ? Neutral

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 2 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Guess wh Вто 27 Ное 2007, 12:12

Ригас написа:
и къде видя противоречието?
Проверявал ли си скоро диоптрите си ? Neutral

май е най-добре самият b.m. да даде обяснение.

но съм забелязал, че и аз не взимам толкоз насериозно форумите както мнозина други,
което не ми пречи да напиша нещо сериозно някога Cool

Guess wh
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 2 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Гост Вто 27 Ное 2007, 12:21

Хайде, хайде, позната форумна класика...

- Стига сме се занимавали с този!
След 15 минути започва да се занимава цял час с 'този' .

- Тази тема е много скучна!
Следващите 3 страници тя посвещава на тази тема..

И т.н.

Снощи бе отбелязана статистическа конвергенция на активностите на МФ и ЕСФ, съпроводена с тукашен пик, на който би завидял всеки форум. Но .. стига сме се занимавали с глупости! silent

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 2 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Guess wh Вто 27 Ное 2007, 12:23

Ригас написа:
Снощи бе отбелязана статистическа конвергенция на активностите на МФ и ЕСФ, съпроводена с тукашен пик, на който би завидял всеки форум. Но .. стига сме се занимавали с глупости! silent


мен повече ме интересува статистическата конвергенция на активностите довечера Laughing

Guess wh
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 2 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Гост Вто 27 Ное 2007, 12:27

Е, ако не успеете да конвергирате и днес, ще трябва да изчакате моята следваща визита в София, та да ви сбе'ра на бърза ръка..

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 2 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Homan Вто 27 Ное 2007, 12:37

Ригас написа:Е, ако не успеете да конвергирате и днес, ще трябва да изчакате моята следваща визита в София, та да ви сбе'ра на бърза ръка..

Е не, надявам се поне сериозните членове на партията на Вината да се явят с партийните си книжки .... Инак, мен са ма учили, сама жена не трябва да поема сичкото вина! Винаги с другар за опора! Twisted Evil

Homan
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 2 Empty Винаги с другар за опора!

Писане  Гост Вто 27 Ное 2007, 12:39

Стига другарят да става за опора. Че най-често ТОЙ търси другарка за опора.. Very Happy

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 2 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Guess wh Вто 27 Ное 2007, 13:29

ВЕЛЗЕВУЛЪ написа:
Мене пък ме мързи да чета.


че то почти няма за четене вече Razz

Guess wh
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 2 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Guess wh Вто 27 Ное 2007, 13:40

ВЕЛЗЕВУЛЪ написа:

то може да няма, ама нали трябва да пресееш всичко, за да хванеш процесите Laughing

е, те са ясни -

1. тлеещи конфликти, които, при липсата на сцепление и центробежни сили, ще пламнат до Коледа


2. затъване на Мъдуратурите в съмнения, самозаблуди,съпроводени с нови актове на репресии, пак съмнения, нови самоуспокоителни, отново съмнения Arrow пълно заслепение, или проглеждане, все тая - резултатът ще е печален.

Guess wh
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 2 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Guess wh Вто 27 Ное 2007, 13:45

кое най-много ме дразни в цялата история:

тия хора имат зад гърба си поне 5-6 опита да създадат това, което сега се опитват да направят с МФ - всички добре знаем как завършиха тия стерилни клубове на "съмишленици".

не знам колко ТЪП трябва да си за да настъпиш пак мотиката...

Guess wh
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 2 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Guess wh Вто 27 Ное 2007, 14:06

ВЕЛЗЕВУЛЪ написа:

Дано НИЕ не я настъпим, ако се подлъжем да се повлечем обратно там. Evil or Very Mad

ще трябва Стояна Георгиева да ме кани, с бъклица, ама пак няма да се върна... Razz

Guess wh
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 2 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  chocho Вто 27 Ное 2007, 14:58

Guess who написа:
ВЕЛЗЕВУЛЪ написа:

то може да няма, ама нали трябва да пресееш всичко, за да хванеш процесите Laughing

е, те са ясни -

1. тлеещи конфликти, които, при липсата на сцепление и центробежни сили, ще пламнат до Коледа


2. затъване на Мъдуратурите в съмнения, самозаблуди,съпроводени с нови актове на репресии, пак съмнения, нови самоуспокоителни, отново съмнения Arrow пълно заслепение, или проглеждане, все тая - резултатът ще е печален.

Не знам за какви актове на репресии говориш- като преброя колко и кои пишат активно, не виждам серщу кого

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 2 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Guess wh Вто 27 Ное 2007, 15:06

chocho написа:
Не знам за какви актове на репресии говориш- като преброя колко и кои пишат активно, не виждам серщу кого

ще видиш

Guess wh
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 2 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Гост Сря 28 Ное 2007, 13:11

Guess who написа:
chocho написа:
Не знам за какви актове на репресии говориш- като преброя колко и кои пишат активно, не виждам серщу кого

ще видиш

а, най-много да съкратят медицинския персонал - всяка реформа има подкрепата на модераторите на МП, здравната най-много.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 2 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Guess wh Сря 28 Ное 2007, 13:13

b.m. написа:
а, най-много да съкратят медицинския персонал


е, кой ще сменя подлогите? Shocked

Guess wh
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 2 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Гост Чет 29 Ное 2007, 14:03

Помощ, граждани! написа:иска ли някой да си рискува достъпа оттатък и да пита защо не ми е махнат бана

сърби ме клавиатурата нещо

Бе ти не четеш ли? Те си казаха, че няма да отговарят на въпроси относно наложените наказания. Проверявай по три пъти на ден дали не ти е възстановен достъпа. Няма смисъл да се пита. Аз получавам мълчалив отказ на скромното ми желание, двата регистирани акаунта да бъдат изтрити. За мен това е меко казано необяснимо. Това не е коментар на модерацията, не накърнява никакви правила, не пречи на другите потребители. Да ми се отказва това право е върховно безобразие, очевидно демонстриращо извратен морал. Не знам кои са тия модераотри, Чосич ли ги води или някой друг, но че са нравствени идиоти, за мен няма съмнение.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 2 Empty Много просто, Мангау..

Писане  Гост Чет 29 Ное 2007, 14:44


Аз получавам мълчалив отказ на скромното ми желание, двата регистирани акаунта да бъдат изтрити. За мен това е меко казано необяснимо. Това не е коментар на модерацията, не накърнява никакви правила, не пречи на другите потребители.
Причината е тривиална. Докато 'съгрешилите' се наказват за назидание, то напускащите в знак на протест болят много.. Затуй и воплите на антуража: не си отивай, този, върни се, онази..

Бях писал преди седмица, че съзирам наближаването на 'качествения скок' , в резултат на количествени натрупвания ( чети напускания ) . Той наближава. С какво ще се характеризира? Класиката описва 'революционната ситуация' като една безизходица, при която управляваните вече не искат да бъдат управлявани по старому, а управляващите вече не могат да управляват по новому. От двете 'вече' второто е много по-важно и съдбоносно. Приложено към конкретната ситуация, това означава (например) , че диктаторите на МФ не могат вече да подмамят (например) Лаик да се върне във форума им: той се връща само и само за да им каже едно 'сбогом'. Подмамват Гес и той им отвръща по подобен начин.

Диалектическа класика с два тъждествени изхода: било незабавното и пълно сгромолясване на диктатурата (позитивен изход) или забавеното, одиозно мухлясване и израждане на форума в един топос, който е неудобно дори да се поменува, камо ли да се членува в него.. И в двата случая диктаторите си отиват. В първия - може би запазвайки някакви молекули на 'достийнство' . Във втория - като парцали на Интернета.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 2 Empty Cool down

Писане  Гост Чет 29 Ное 2007, 15:05


ОНЯ ГНУСЕН ДЕМАГОЖКИ ДЕСЕБАРСКИ САЙТ НЕ ЗАСЛУЖАВА ПО-ДОБРА СЪТБА.
Аз съм длъжен да разгледам хладно и двата варианта.

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 2 Empty Пиленцата...

Писане  Гост Чет 29 Ное 2007, 15:35


Второто е по-добро и за тебе, оти ако дойде първото, разбягаха ти се пиленцата.
Виждам, че си впернал поглед в 'светлото утре' , но не усещаш, как обиждаш днес 25 души..

Но за това е виновно наследството на комунизма, нали? Така че карай весело и невинно .. Very Happy

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 2 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  chocho Чет 29 Ное 2007, 15:56

Адаш, клетвата нотариално заверена ли да бъде, или минава и така Laughing ?
А сканиран електронен формат приема ли се Razz ?

chocho

Male
Брой мнения : 3595
Age : 55
Registration date : 07.11.2007

http://www.mocho.com

Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 2 Empty А така.

Писане  Гост Чет 29 Ное 2007, 15:56


Когато тези 25 души се закълнят, че няма да се върнат във М-пул, та ако ще и лично чорбаджийката Стояна Г. да ги кани с бъклица, ще стане ясно дали съм ги обиждал.
А така. 'Души' , а не 'пиленца'. И още по-малко 'пиленцата ти' .

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 2 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Лаик Чет 29 Ное 2007, 15:58

ВЕЛЗЕВУЛЪ написа:Когато тези 25 души се закълнят, че няма да се върнат във М-пул, та ако ще и лично чорбаджийката Стояна Г. да ги кани с бъклица, ще стане ясно дали съм ги обиждал.

бежи бре келеш Evil or Very Mad
Лаик
Лаик

Male
Брой мнения : 884
Age : 52
Registration date : 07.11.2007

http://www.toto.bg/

Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 2 Empty Шефе, ти никога ли не ползваш метафори?

Писане  Гост Чет 29 Ное 2007, 16:14

Като редови гражданин, да: 'крава' , 'кайма' , 'добичета' , 'боклуци' .

Но като модератор съм длъжен да ги ограничавам в прилични рамки, моето пиленце .

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 2 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Гост Чет 29 Ное 2007, 16:44


Иначе за боклуците си прав: има и такива. А току-виж се поолабило малко в М-пул и с байрактар като Боабаба, целата чета ще изприпка обратно там да се весели, яде и пие на една маса с въпросните
.
Ами това означава 'либерте' .. Хайде до по-късно, пиленце, и не ми страдай превантивно..

Гост
Гост


Върнете се в началото Go down

Модерация, модератори и други... - Page 2 Empty Re: Модерация, модератори и други...

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите